Hotel Shangri - La's Al Waha

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Renata

Imponujący resort

Hotel składa się z trzech części(AL BAHA, AL BANDAR i AL WAHA) wszystkie 5 *. Najbardziej ekskluzywny jest ALBAHA (zupełnie odosobniony tylko dla osób dorosłych) aby się do niego dostać trzeba mieć specjalną kartę magnetyczną otwierającą drzwi. Jest to część wtopiona w skałę z prywatną zatokową plażą, niemotorowymi sportami wodnymi bezpłatnie, internetem wifi w całym budynku, butelkowana woda w pokoju i na basenie bezpłatnie, pomimo że hotel występujetylko na FB i HB. Prywatna art galery na 1 piętrze, kameralny, cichy spokojny, dla najbardziej wymagającego klienta. Pokoje wyposażone w orientalnym stylu z ogromnym wysokim łóżkiem, kipiący złotem, przeszkloną łazienką i wanną z jacuzzi, ma niesamowity basen infinity prawdziwie spadający znad horyzontu zdecydowanie zrobił na mnie niesamowite wrażenie! Ogromna powierzchnia basenowa o nieregularnym kształcie, leniwa rzeka ciągnąca się pomiędzy dwoma hotelami gdzie dzieciaki bawiły się na pontonach, piękny egzotyczny ogród zapewnia miejsca zacienione dla dzieci. Bardzo duży miniclub od 4 do 7 lat można zostawić dziecko bezpłatnie na 4 h pod opieką anglojęzyczną, są zjeżdżalnie „suche” gdzie na kocykach można zjeżdżać, basen z kulkami, jest specjalna gazetka pełniąca rolę informatora jakie zajęcia dla dzieci przewidują w danym tygodniu. Dodatkowo jest plac zabaw wodny, i płatna możliwość pojeżdżenia na wielbłądach. Plaża łącząca dwa hotele, piaszczysta ale w wyznaczonych miejscach z łagodnym zejściem do wody, zatoka przy hotelu słynie z wylegania się żółwi morskich. Na specjalnej tablicy zatrudniony opiekun uaktualnia informacje na temat ilości małych i dużych żółwi w hotelu. Widziałam oznaczenia gdzie znajdują się jaja tych żółwi i dlatego też nie mogą oni plaży dodatkowo usypywać, aby nie zakłócać wylęgu, bo czasami odpływ zabiera trochę piasku. Bardzo podobało mi się to oddzielenie strefy dziecięcej od dorosłej, dlatego z czystym sumieniem mogę powiedzieć że nie jest to tylko hotel rodzinny. Kuchnia powala na nogi, podana w wyszukanym stylu, bardzo urozmaicona od owoców morza typu kraby kalmary krewetki, langusty po grillowanego kurczaka, makarony, pizza, warzywa, owoce, desery i lody. Napoje z wyciskanych owoców, pyszna kawa i niesamowity koktajl z limonki i mięty. Kuchnia dla prawdziwego smakosza.

Polecam dla: dla rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia, dla rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia, dla par, dla osób niepełnosprawnych, dla seniorów, dla singli, dla aktywnych, dla ceniących spokój i ciszę

Lokalizacja
4.0
Pokój
5.0
Posiłki
5.0
Basen
5.0
Czystość
5.0
Obsługa
5.0

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY