Hotel Sauerland Stern (Willingen)

Niemcy, Hesja, Willingen

Więcej o hotelu

od 1 812 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 190 010

Kategoria

****

Miasto

Willingen

Kraj

Niemcy

Położenie/wyposażenie

Nowoczesny 4-gwiazdkowy Hotel Sauerland Stern położony jest u stóp Ettelsberg i ok. 200 m od centrum miejscowości Willingen. Do przystanku autobusowego, jak również do terenu narciarskiego jest ok. 200 m. Najbliższy teren do narciarstwa biegowego oddalony jest o ok. 300 m.Obiekt posiada recepcję, windę, Wi-Fi, pokój śniadaniowy, restaurację, bar i dyskotekę. Występuje ograniczona dostępność bezpłatnych miejsc parkingowych.
Strefa wellness o powierzchni ok. 150 m? posiada kryty basen i strefę saun z sauną fińską, kabiną z podczerwienią, bio sauną i pokojem wypoczynkowym (godz. otwarcia wg info. na miejscu). Goście mogą również korzystać ze studio fitness. Studio urody i masaże można zamówić za opłatą.
Na czas ferii (24.12.21 - 01.01.22, 15.04.22 - 18.04.22) Stern Junior Eldorado oferuje animację dla dzieci.
PokojePrzytulne pokoje posiadają prysznic/WC, i są wyposażone w TV sat., Wi-Fi, radio, telefon, suszarkę do włosów, kącik wypoczynkowy, jak również balkon.
WyżywienieZawarte w cenie wyjazdu wyżywienie HB obejmuje śniadanie i kolację w formie bufetu.
W okresie 24.12.-27.12. obowiązuje program bożonarodzeniowy ze śniadaniem w formie bufetu, dodatkowym bufetem na kolację, 1 x świąteczny bufet bożonarodzeniowy, napoje (piwo, wybrane wino, napoje bezalkoholowe) do kolacji (maks. 2 godziny od 18:00 do 20:00), romantyczna wędrówka z pochodniami z grzanym winem i przerwą na kakao, jarmark świąteczny, podarunek dla dzieci w wigilię i program animacyjny dla dużych i małych (dokładny program wg info. na miejscu).
W okresie 29.12.-01.01. obowiązuje program sylwestrowy ze specjalnym bufetem na kolację, napojami (piwem, wybranymi winami, napojami bezalkoholowymi) do kolacji (maks. 2 godziny od 18:00 do 20:00) i różnorodny program animacyjny, jak na przykład śnieżne safari z przewodnikiem. W Sylwestra odbywa się bal dla dzieci oraz wydarzenie w restauracji z bufetem galowym i muzyką. Napoje (piwo, wino domowe i napoje bezalkoholowe wg menu) są 31.12. w godz. 19:00-24:00 serwowane bezpłatnie. Od godz. 23:00 odbywa się "gorączka sobotniej nocy (ang. "Saturday Night Fever") z dj, a o północy mała przekąska na Nowy Rok. W Nowy Rok podawany jest brunch.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessPłaszcz kąpielowy i klapki (do wypożyczenia)Menu bożonarodzeniowe i sylwestrowe (wg opisu)Klub dla dzieci (wg opisu)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Studio urody i masaże

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,50 € za osob./noc

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Wstęp do strefy wellness jest dozwolony dla dzieci od 16 lat i jedynie pod opieką osoby dorosłej.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 1-osob./dostawka prysznic/WC (maks. 1 dorosły + 1 dziecko), HB

przytulne pokoje z TV sat.balkon lub tarasDostawka przeznaczona jest dla dzieci do 17. roku życia włącznie!

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z kanapą do spania i TV sat.balkon

Dojazd

Kolej: Willingen (w miejscowości), Bad Berleburg (ok. 55 km)Przelot: Paderborn (ok. 50 km), Kassel (ok. 70 km), Dortmund (ok. 90 km), Frankfurt (ok. 220 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Willingen

Maks. wysokość: 838 mMin. wysokość: 580 mWys. miejscowość: 550 mWyciągi łącznie: 16Orczyki: 14Krzesełka: 1Gondole: 1Trasy łącznie: 16 kmTrasy zielone/niebieskie: 7 kmTrasy czerwone: 9 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 1 °C temperatura w nocy -2 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro -2 °C temperatura w nocy -6 °C

 • Pt 0 °C temperatura w nocy -5 °C

 • Sob 2 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Ndz 2 °C temperatura w nocy -1 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień