Hotel Flair Sonnenhof (Baiersbronn)

Niemcy, Baden-Württemberg

Więcej o hotelu

od 2 494 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 189 760

Kategoria

****

Miasto

Freudenstadt

Kraj

Niemcy

Położenie/wyposażenie

Komfortowy 4-gwiazdkowy Flair Hotel Sonnenhof jest położony w dzielnicy Schönmünzbach w Baiersbronn, nieopodal Parku Narodowego Nordschwarzwald. W odległości ok. 12 km znajduje się centrum Baiersbronn. 25 km dzieli Państwa od centrum miasteczka Freudenstadt. W okolicy znajduje się kilka niewielkich terenów narciarskich.

Do wyposażenia hotelu należy lobby z recepcją i przechowalnią bagażu, Wi-Fi, winda, jadalnia, restauracja, bar, kawiarnia, czytelnia, pokój zabaw dla dzieci, taras i bezpłatne miejsca parkingowe będące do dyspozycji gości.

Bezpłatna strefa wellness o pow. ok. 100 m? posiada kryty basen, saunę fińską i pokój wypoczynkowy. Za opłatą można skorzystać z masaży lub zabiegów kosmetycznych w centrum urody (oba na zapytanie).

Dzięki zawartej w cenie wyjazdu karcie gościa KONUS, mogą Państwo nie tylko bezpłatnie korzystać z busów i kolei na terenie całego Schwarzwaldu, lecz również otrzymać zniżki na liczne atrakcje (możliwe zmiany świadczeń, wg info. na miejscu).

PokojePrzytulne pokoje posiadają prysznic/WC, TV, Wi-Fi, suszarkę do włosów, telefon, częściowo kącik wypoczynkowy, sejf oraz balkon.

WyżywienieWliczone w cenę wyżywienie HB obejmuje bufet śniadaniowy oraz 4-daniowe menu na kolację. Na miejscu istnieje możliwość zamówienia menu dla dzieci (za opłatą).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Przechowalnia bagażu (w recepcji)Karta gościa (wg informacji na miejscu)Sejf (w pokoju)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)15% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej (dotyczy biegów narciarskich i wypożyczenia sanek i rakiet śnieżnych, nie dotyczy weekendów i ferii)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Centrum urody (na zapytanie)Masaże (na zapytanie)Płaszcz kąpielowy do wypożyczenia: 5 ,- € /osob./pobytMenu dziecięce (na zapytanie)Łóżeczko dziecięce (na zapytanie): 10,- € /dzień

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./noc

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (15,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Wstęp dla dzieci do strefy wellness pod opieką osoby dorosłej.Zakaz wprowadzania zwierząt domowych do restauracji, strefy wellness i dwuosobowych pokoi W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/WC (ok. 18 m?), HB

przytulne pokoje z TV kabl.widok na rzekębalkon

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC (maks. 2 dorosłych + 2 dzieci), HB

przestronne pokoje z TVwidok na rzekębalkonDostawki są przeznaczone dla dzieci do 14. roku życia włącznie!

Pokój 1-osob. prysznic/WC (24-30 m?), HB

przytulne pokoje z TVstrona górbalkon

Dojazd

Kolej: Freudenstadt (w okręgu miasta)Przelot: Karlsruhe/Baden-Baden (ok. 70 km), Strasburg (ok. 80 km), Stuttgart (ok. 85 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).


Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).


Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Freudenstadt-Kniebis

Maks. wysokość: 960 mMin. wysokość: 920 mWys. miejscowość: 732 mWyciągi łącznie: 2Orczyki: 2Trasy łącznie: 1 kmTrasy zielone/niebieskie: 1 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 30 °C temperatura w nocy 10 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 30 °C temperatura w nocy 14 °C

 • Pon 28 °C temperatura w nocy 15 °C

 • Wt 28 °C temperatura w nocy 12 °C

 • Śr 29 °C temperatura w nocy 12 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień