Hotel Bären

Niemcy, Baden-Württemberg, Oberharmersbach

Więcej o hotelu

od 957 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 190 062

Kategoria

***

Miasto

Oberharmersbach

Kraj

Niemcy

Położenie/wyposażenie

Rodzinnie prowadzony Hotel Bären jest położony bezpośrednio w centrum miejscowości Oberharmersbach. Wyciągi terenu narciarskiego Kniebis oddalone są o ok. 35 km.
Obiekt składa się z budynku głównego i położonego naprzeciwko budynku sąsiedniego (Hotel Bären i Hotel Bärenstube). Do ogólnego wyposażenia hotelu należy recepcja, Wi-Fi (w lobby), pokój śniadaniowy, bar oraz taras. Do Państwa dyspozycji bezpłatne miejsca parkingowe (dostępność ograniczona).
Na miejscu otrzymają Państwo kartę KONUS, z którą upoważnia m. in. do bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej (wg info. na miejscu, zastrzeżenie zmian i ograniczania usług).
WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB zawiera napój powitalny dla dorosłych, śniadanie w formie bufetu, raz na pobyt kawałek tortu szwarcwaldzkiego z filiżanką kawy po południu, a wieczorem 3-daniowe meny lub bufet.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoNapój powitalny1x na osobę/pobyt otrzymają Państwo filiżankę kawy i ciasto po południuKarta gościa (wg opisu)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./noc

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Zakwaterowanie może nastąpić w Hotelu Bären lub w położonym naprzeciwko Hotelu Bärenstube.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB

pokój z łóżkiem podwójnym, TV sat., sejfem i kącikiem wypoczynkowym
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
zakwaterowanie ma miejsce w Hotelu Bären lub w Hotelu Bärenstube

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB

pokoje z łóżkiem podwójnym, dostawką, TV sat., sejfem i kącikiem wypoczynkowym
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
zakwaterowanie ma miejsce w Hotelu Bären lub w Hotelu Bärenstube

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB

pokój z łóżkiem pojedynczym, TV sat., sejfem i kącikiem wypoczynkowym
łazienka z prysznicem, WC i suszarką
zakwaterowanie ma miejsce w Hotelu Bären lub Hotelu Bärenstube

Dojazd

Kolej: Riersbach (w miejscowości), Offenburg (ok. 35 km)Przelot: Colmar (ok. 95 km), Stuttgart (ok. 125 km), Zürich (ok. 170 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Freudenstadt-Kniebis

Maks. wysokość: 960 mMin. wysokość: 920 mWys. miejscowość: 303 mWyciągi łącznie: 2Orczyki: 2Trasy łącznie: 1 kmTrasy zielone/niebieskie: 1 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 5 °C temperatura w nocy -1 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 5 °C temperatura w nocy 2 °C

 • Wt 7 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Śr 6 °C temperatura w nocy -1 °C

 • Czw 3 °C temperatura w nocy 1 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień