Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Sandos Caracol Eco Resort

Meksyk, Playa del Carmen, Playa del Carmen

Szeroka, piaszczysta plaża z bezpłatnym serwisem Park wodny z 17 zjeżdżalniami Fantastyczne posiłki z szerokim wyborem dań Przyjazny i pomocny personel

Więcej o hotelu

od 5 372 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 28 723

Naszym zdaniem

Rewelacyjny hotel, którego misją jest dbałość o środowisko. Łączy w sobie relaks, przygodę i ekscytujące spotkania z naturą. Usytuowany przy plaży, otoczony prawdziwą dżunglą, oferuje swym gościom niezwykłe doświadczenia. Morze, palmy, las namorzynowy, rzeka, ścieżki przyrodnicze, aquapark - wszystko to na terenie hotelowym! Bogaty program eko, mnóstwo zabawy i relaksu. Strefa rodzinna i strefa tylko dla dorosłych. 

Położenie

Przy piaszczystej plaży, 4 km od Playa del Carmen, 60 km od lotniska w Cancun.

Wyposażenie

Recepcja, sklepiki, darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych, ogród organiczny, sala konferencyjna, 2 restauracje główne (bufety, a'la carte, kuchnia międzynarodowa i meksykańska), El Tempo - restauracja azjatycka, restauracja wegańska przy plaży, grill brazylijski, La Riviera - restauracja śródziemnomorska, Los Lirios (steki, ryby), bar w lobby, bar w amfiteatrze, bary nad rzeką, przy basenie, sport bar, klub nocny. W hotelu wydzielono strefę Select Club tylko dla dorosłych, podlega jej też kilka restauracji, np. ekskluzywny bar na plaży Club House.

Pokoje

Standard - klasycznie urządzone pokoje z lokalnymi dodatkami, łazienka (prysznic lub wanna, suszarka), klimatyzacja, minibar, telewizor, sejf, telefon, Wi-Fi, balkon lub taras z widokiem na ogród/dżunglę/ścieżki przyrodnicze. Powierzchnia - ok. 38 m kw. 
Eco family superior - sypialnia z podwójnym łóżkiem i łóżkiem piętrowym, łazienka (prysznic lub wanna, suszarka, kapcie, szlafroki), klimatyzacja, minibar, telewizor, sejf, telefon, żelazko/deska do prasowania, Wi-Fi, balkon lub taras z widokiem na ogród. Powierzchnia - ok. 30 m kw.
Eco family suite - sypialnia z podwójnym łóżkiem i piętrowym łóżkiem (dla maks. 3 dzieci), łazienka z 2 kabinami prysznicowymi, balkon z małym basenem, widok na dzunglę). Reszta wyposażenia jak w superior. Powierzchnia - ok. 40 m kw.
Eco family penthouse - luksusowy apartament w pobliżu parku wodnego; sypialnia główna, sypialnia dla dzieci, 2 łazienki, klimatyzacja, 2 telewizory, telefon, sejf, minibar, Wi-Fi, żelazko/deska do prasowania, taras (widok na dżunglę).  Powierzchnia - ok. 64 m kw.
Select club superior - pokój na skraju tropikalnej dżungli; sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka (prysznic, suszarka, szlafroki), klimatyzacja, minibar, telewizor, telefon, sejf, Wi-Fi, żelazko/deska do prasowania, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, balkon z widokiem na dżunglę. Powierzchnia - ok. 39 m kw.
Select club deluxe - dodatkowo jacuzzi. Powierzchnia - ok. 41 m kw.
Select club penthouse - luksusowy apartament (ok. 60 m kw.) na wyższych piętrach z dużym tarasem i jacuzzi (widok na dżunglę),sypialnia, salon z rozkładaną sofą, łazienka (prysznic, suszarka, szlafroki), klimatyzacja, minibar, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, telewizor, telefon, sejf, Wi-Fi, żelazko/deska do prasowania. 
Royal Elite one bedroom suite - elegancki apartament; sypialnia, oddzielny salon z sofą, łazienka (prysznic, suszarka, kapcie, szlafroki), klimatyzacja, minibar, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, telewizor TV sat 42', sejf, telefon, żelazko/deska do prasowania, Wi-Fi, balkon lub taras z widokiem na ogród lub basen lub częściowy widok na morze. Powierzchnia - ok. 60 m kw.
Royal Elite penthause - powierzchnia i wyposażenie jak w Royal Elite one bedroom suite, dodatkowo jacuzzi w sypialni.
Royal Elite superior - w pobliżu plaży i głównego basenu; sypialnia, łazienka, klimatyzacja, minibar, TV sat 42', sejf, telefon, żelazko/deska do prasowania, Wi-Fi, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, balkon lub taras z widokiem na ogród/basen lub częściowym widokiem na morze. Powierzchnia - ok. 39 m kw. 
Select club - w strefie dla dorosłych, wyższy standard, butelka wina i owoce na powitanie. Goście korzystają z oddzielnej strefy (basen i restauracja - a'la carte śniadania i obiady, wydzielona część plażowa, beach bar), 24-h room-service.
 

Wyżywienie

All inclusive - śniadania i obiady (bufety), kolacje (bufety oraz restauracje a'la carte), przekąski w dzień i w nocy, podwieczorek, woda, napoje, herbata, kawa, koktajle, napoje alkoholowe (lokalne marki).

Sport i rozrywka

Dwa baseny (w tym jeden w części Select Club, dla dorosłych), 26 ślizgawek wodnych (w tym siedem dla dorosłych), bilard, tenis stołowy, siłownia (od 18 lat), kort tenisowy, występy w amfiteatrze (niektóre oparte o tradycje i zwyczaje Majów), wycieczki przyrodnicze z przewodnikiem, bird watching, rejsy łódką po rzece, sadzenie drzewek, pieczenie dań według starożytnych przepisów Majów w piecach ziemnych, wypożyczalnia rowerów, snorkeling w morzu i w rzece, warsztaty, pokazy rzemiosł, strefa wellness (masaże na świeżym powietrzu, zabiegi z użyciem naturalnych kosmetyków, ziół i glinki wulkanicznej, terapie holistyczne, oczyszczający rytuał Temazcal), salon fryzjerski, sporty wodne (niemotorowe) przy plaży. Hotel oferuje unikatowe wycieczki przybliżające lokalną kulturę, historię i zwyczaje Majów.

Dla dzieci

Aquapark, wodny plac zabaw dla maluchów, strefa dla starszych dzieci, miniklub (4-12 lat), zajęcia ekologiczne, warsztaty, sala zabaw z piłeczkami, piłkarzyki, gry video, wysokie krzesełka, menu dla dzieci. 

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Od obywateli polskich wjeżdżających na terytorium Meksyku nie wymaga się wizy wjazdowej. Formularz Migracyjny (FMT), który rozdawany jest już na pokładzie samolotu, po wypełnieniu musi być opieczętowany przez urzędnika migracyjnego podczas przekraczania granicy (w przypadku podróży samolotem jest to pierwsze międzynarodowe lotnisko, a nie docelowe). Oryginał wypełnionego formularza odbiera funkcjonariusz służb migracyjnych, natomiast ostemplowaną kopię FMT należy zachować i okazać w momencie wyjazdu z Meksyku. Brak kopii formularza (a w przypadku jego utraty - niedopełnienie obowiązku zgłoszenia tego faktu na policji) może oznaczać przy wyjeździe nałożenie grzywny w wysokości do 100 USD.
Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięc oraz okazać bilet powrotny i wystarczające środki finansowe na pokrycie kosztów deklarowanego pobytu. Przepisy celne nie określają wysokości kwoty wymaganej na każdy dzień pobytu.
Zaleca się posiadanie ubezpieczenia na sumę nie mniejszą niż około 100 000 USD.  Koszty leczenia, operacji i pobytu w szpitalu na dobrym poziomie są bardzo wysokie - porównywalne do tych w USA.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, opłaty turystycznej (ok. 2 USD za pokój za noc),  bagażu rejestrowanego (w zależności od taryfy przelotu, weryfikacja po założeniu wstępnej rezerwacji).

Podatek turystyczny

Począwszy od 1 kwietnia 2021 wszyscy turyści wjeżdżający do stanu Quintana Roo w Meksyku (na terenie którego znajdują się m.in. miejscowości Tulum, Playa del Carmen, Cancun) zobowiązani będą do uiszczenia podatku turystycznego w wysokości ok. 11 $/os. (224 meksykańskich pesos).
Podatek ten jest obowiązkowy dla wszystkich podróżnych od 15 roku życia. Można go opłacić wedle uznania - przed przyjazdem na miejsce, w trakcie pobytu lub przed opuszczeniem Meksyku. 
Podatek będzie można opłacić poprzez Visitax - dedykowaną stronę internetową lub w automatach dostępnych 24 godziny na dobę na lotnisku w Cancun. Po opłaceniu podatku podróżny otrzyma potwierdzenie z kodem kreskowym, który należy zachować do kontroli (będzie ona przeprowadzona przed wylotem z Meksyku przez lotniskowy personel).
Zgodnie z zaktualizowanymi  przez rząd niemiecki wymaganiami dotyczących przelotów przez Niemcy (w tym również lotów tranzytowych) każdy pasażer zobowiązany jest do wykonania testu na COVID (PCR, antygenowego, RT-LAMP lub TMA)  i okazania jego negatywnego wyniku przed wejściem na pokład samolotu lecącego do Niemiec (dotyczy lotów w obydwie strony).  Dotyczy to wszystkich dorosłych pasażerów oraz dzieci od 6 roku życia. Testy muszą być wykonane najwcześniej na 48h przed godziną lądowania na terytorium Niemiec. Akceptowane języki wystawionych certyfikatów z negatywnym wynikiem to angielski, niemiecki i francuski. Nie będą akceptowane testy z zestawów do samodzielnego testowania.  Więcej informacji: https://www.lufthansa.com/pl/en/flight-information.html

Bagaż rejestrowany

Z uwagi na różne taryfy przelotu dostępne w liniach lotniczych obsługujących połączenia z Polski do Meksyku dopiero po założeniu wstępnej rezerwacji przelotu (na poprawne dane uczestników wyjazdu) jesteśmy w stanie zweryfikować czy bagaż rejestrowany zawarty jest w cenie danej taryfy czy też nie. W przypadku gdy bagażu nie będzie w cenie taryfy można go dokupić za dopłatą w wysokości:
 - 550 PLN/sztuka (Lufthansa) za lot w dwie strony. Limit wagowy takiego bagażu to 23 kg
 - 500 PLN/sztuka (Air France/KLM) za lot w dwie strony. Limit wagowy takiego bagażu to 23 kg
W przypadku linii lotniczych SWISS oraz Austrian Airlines bagaż rejestrowany 23kg jest już w cenie biletu lotniczego.

Aktualizacje COVID-19

Zgodnie z rozporządzeniem władz meksykańskiego stanu Quintana Roo - od 26 lipca 2021 r. napoje alkoholowe mogą być serwowane tylko do północy. Dotyczy to wszystkich hoteli, restauracji, barów, room-service itp.

Warunki wjazdu do kraju

Meksyk
 
Przed wylotem do Meksyku należy wypełnić formularz Questionnaire of Identification of Risk Factors in Travelers, który dostępny jest tu: https://www.vuelaseguro.com/ 
Formularz należy wypełnić najwcześniej 12 godzin przed wylotem. Po wypełnieniu go otrzymuje się kod QR. W przypadku przelotu z przesiadką, należy podać dane dotyczące ostatniego odcinka lotu (także numery siedzeń), czyli tego, który zakończy się w Meksyku.
 
Tranzyt przez Niemcy
Od 1 sierpnia 2021 r. podróż przez Niemcy jest możliwa tylko z negatywnym wynikiem testu. Dotyczy to zarówno podróży drogą lądową, jak i podróży samolotem.
Szybkie testy antygenowe mogą być wykonane najwcześniej 48h (testy PCR, LAMP, TMA 72h) przed przyjazdem do Niemiec i muszą spełniać kryteria Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) tj. czułość 80%, swoistość 97%. Wynik testu ma być w jęz. niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim lub włoskim. Polskie testy są uznawane, jeżeli są przetłumaczone. Czas liczy się od godziny pobrania próbki, a nie od otrzymania wyniku.
Z obowiązku wykonania testu zwolnione są:
- dzieci do 12 r. życia
- osoby zaszczepione (14 dni od podania ostatniej dawki szczepionki dopuszczonej w UE)
- ozdrowieńcy (28 dni-6 miesięcy po chorobie) 
Jako potwierdzenie bycia osobą zaszczepioną lub ozdrowieńcem może służyć Unijny Certyfikat COVID-19.Niemieckie Ministerstwo Zdrowia wyróżnia dwa obszary ryzyka:
1. obszar wysokiego ryzyka (Hochrisikogebiet);
2. obszar występowania mutacji (Virusvariantengebiet).
Listy te są na bieżąco uaktualniane. Obecnie (8 października 2021) Meksyk znajduje się na pierwszej z nich. Przy podróży tranzytowej z Meksyku przez Niemcy należy mieć negatywny wynik testu (można go wykonać np. na lotnisku w Cancun). Testu nie muszą mieć tylko dzieci do 12 r. życia, a także osoby, które okażą zaświadczenie o pełnym cyklu szczepień lub o przebyciu choroby (28 dni- 6 miesięcy). 
Przed powrotem do Niemiec wymagana jest rejestracja na stronie:  www.einreiseanmeldung.de.
Jeśli podróż z Polski do Niemiec i/lub z Niemiec do Polski odbywa się samochodem - musi być bezpośrednia, bez zbędnych postojów i noclegów. Dopuszczalne jest zatrzymanie się na stacji benzynowej przy autostradzie.
 
Tranzyt przez Francję
Pasażerowie lecący z Polski przez Paryż, jeśli nie zmieniają lotniska i jeśli nie opuszczają strefy tranzytowej, nie mają obowiązku przedstawiać zaświadczeń o szczepieniach lub testach.
Tranzyt przez Królestwo Niderlandów
 
Osoby przesiadające się w Amsterdamie w ramach podróży drogą lotniczą, jeżeli nie opuszczają międzynarodowej strefy tranzytowej lotniska (maks. 1 dzień), są zwolnione z okazywania negatywnych wyników testów COVID, czy zaświadczeń o szczepieniach. 
Przed wylotem wymagane jest wypełnienie deklaracji zdrowia https://www.government.nl/topics/coronavirus-covid-19/documents/publications/2021/07/20/covid-19-and-flying-health-declaration-form
 
Tranzyt przez Szwajcarię
Osoby przesiadające się w Zurychu w ramach podróży drogą lotniczą, jeśli nie opuszczają strefy tranzytowej, nie mają obowiązku przedstawiać zaświadczeń o szczepieniach lub testach.
Wymagane jest wypełnienie karty lokalizacyjnej pasażera.
 
Zgodnie z wytycznymi rządów i linii lotniczych - na lotniskach i w samolotach należy używać maseczek medycznych (FFP2, KN95, N95 lub maseczek chirurgicznych). Przyłbice, maski FFP2 z zaworem, chusty oraz szale nie są dozwolone. Maseczkę należy wymieniać co 3 godziny. Podczas odprawy sprawdzane są rodzaje maseczek oraz ich liczba. Brak odpowiedniej maseczki skutkuje odmową wejścia na pokład samolotu.
 
Ze względu na dynamiczną sytuację i wciąż zmieniające się przepisy dot. zasad podróżowania w czasie pandemii, konieczne jest zapoznanie się z aktualnymi przepisami linii lotniczych.
www.lufthansa.com/xx/en/flight-information.htm
https://www.klm.pl/information/covid-19
https://www.swiss.com/pl/en/homepage
 
 
W Meksyku w rejonie Cancun, w razie potrzeby, można wykonać test na COVID-19. Koszt testu antygenowego to około 50 $, a testu PCR około 130 $. Do tych cen należy doliczyć ewentualne koszty transferu. 
 
 
POWRÓT DO POLSKI
Karta Lokalizacji Podróżnego
Osoby podróżujące do Polski samolotem - przed dokonaniem odprawy - są obowiązane do wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego w postaci elektronicznej (eKLP). Od 17 lipca 2021 r. jest ona dostępna w formie elektronicznej i zastępuje dotychczas stosowaną wersję papierową. Jedynie w przypadku braku dostępu do systemu teleinformatycznego można ją nadal wypełnić w postaci papierowej - w takim przypadku papierowy formularz Karty Lokalizacji Podróżnego (KLP) jest przekazywany przez personel pokładowy.
Karta znajduje się na stronie MSZ: https://aplikacje.gov.pl/app/klp/#/home, szczegóły: https://www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp Okazanie tejże karty jest warunkiem koniecznym przy przekraczaniu granicy w okresie pandemii.
Podczas lotu powrotnego, obsługa samolotu rozdaje do wypełnienie deklaracje zdrowia.
Kwarantanna w Polsce
W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów, od 01.12. 2021 obowiązują przepisy dotyczące kwarantanny po przylocie do Polski;
W przypadku przybycia z państw nienależących do strefy Schengen lub niebędących państwem członkowskim Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) podróżni muszą odbyć obowiązkową 14 dniową kwarantannę, z której zwolnić może negatywny wynik testu na koronawirusa, wykonany nie wcześniej niż 8. dnia po przylocie do Polski.
Poza tym z kwarantanny zwolnione są osoby:
a) w pełni zaszczepione, czyli takie, które przyjęły drugą dawkę (w przypadku szczepienia dwufazowego) lub jedną dawkę (w przypadku szczepienia jednofazowego) minimum 14 dni wcześniej i mogą to potwierdzić zaświadczeniem. Szczepionka musi być dopuszczona do użytku w Unii Europejskiej
b) ozdrowieńcy, czyli ci, którzy w ostatnich 6 miesiącach byli poddani izolacji domowej lub szpitalnej (i mają zaświadczenie o tym fakcie)
c) dzieci do 12. roku życia, podróżujące z osobami w pełni zaszczepionymi.
Obowiązek odbycia kwarantanny uznaje się za zrealizowany z chwilą wprowadzenia negatywnego wyniku testu do systemu teleinformatycznego przez medyczne laboratorium diagnostyczne.
Szczegóły:
https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html
 
Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
Aktualne komunikaty:
strona polskiego MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/meksyk
Informacje dot. koronawirusa w Meksyku: https://datos.covid-19.conacyt.mx/
Instytut Kocha: https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/Neuartiges_Coronavirus/Risikogebiete_neu.html
 
 
 
     

covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Zjeżdżalnie tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,7/5
Travelplanet

Znakomity (10 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,8/5

Okolica 4,7/5

Cena 4,7/5

38. najwyższa ocena z 5388 hoteli w Meksyk

Zsófia Ágnes Nagyné Horváth Grudzień 2019

Data pobytu: 8.12. - 17.12.2019

Ocena 5,0/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Eva Kožoušková Grudzień 2019

Data pobytu: 16.11. - 28.11.2019

Ocena 5,0/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Anonim Styczeń 2020

Data pobytu: 5.1. - 17.1.2020

Ocena 4,8/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Zsófia Ágnes Nagyné Horváth Grudzień 2019

Data pobytu: 8.12. - 17.12.2019

Ocena 5,0/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Eva Kožoušková Grudzień 2019

Data pobytu: 16.11. - 28.11.2019

Ocena 5,0/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Pola Wrzesień 2018

Data pobytu: 1.9. - 8.9.2018

Ocena 3,4/5
Hotel jest podzielony na kilka części. Najtańsze pokoje z grzybem na ścianach w łazience.. psujący się sejf itp. Jedzenie - we wrześniu z restauracji „a la carte” nie były otwarte wszystkie. W „stołówce” w której odbywały się normalne posiłki praktycznie codziennie to samo. Jedzenie niezbyt smaczne+prawie w ogóle meksykańskiego jedzenia. Świetne za to animacje (codziennie coś innego) oraz obecność
Całkowita ocena

Hotel jest podzielony na kilka części. Najtańsze pokoje z grzybem na ścianach w łazience.. psujący się sejf itp. Jedzenie - we wrześniu z restauracji „a la carte” nie były otwarte wszystkie. W „stołówce” w której odbywały się normalne posiłki praktycznie codziennie to samo. Jedzenie niezbyt smaczne+prawie w ogóle meksykańskiego jedzenia. Świetne za to animacje (codziennie coś innego) oraz obecność wielu zwierząt (uczucie mieszkania w dżungli). Basen główny za mały jak na taką ilość gości i ciągle głośna muzyka.. brak głębokiej wody.

Zakwaterowanie 3,4/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 3,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Grudzień 2017

Data pobytu: 10.10. - 19.10.2017

Ocena 5,0/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 28 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Temperatura wody 27 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 28 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Sob 29 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Ndz 26 °C temperatura w nocy 21 °C

 • Pon 26 °C temperatura w nocy 20 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień