Izabela W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Wszystkie zawarte atrakcje były dodatkowo płatne. Nie powinny znajdować się w katalogu, np. Informacja ze cenoty są częścią hotelu. W rzeczywistości cenowy były oddalone od hotelu, trzeba było jechać busem żeby do nich dotrzeć i były dodatkowo płatne. Poza tym żeby wypożyczyć suszarkę, żelazko albo chociażby ręczniki trzeba było zostawić paszport w recepcji który przecież mieli zeskanowany..
Wszystkie zawarte atrakcje były dodatkowo płatne. Nie powinny znajdować się w katalogu, np. Informacja ze cenoty są częścią hotelu. W rzeczywistości cenowy były oddalone od hotelu, trzeba było jechać busem żeby do nich dotrzeć i były dodatkowo płatne. Poza tym żeby wypożyczyć suszarkę, żelazko albo chociażby ręczniki trzeba było zostawić paszport w recepcji który przecież mieli zeskanowany..
Nie było plaży ani Cenote które były w opisie
WyżywienieSkorzystaliśmy tylko z drinków, były ok
ZakwaterowanieWymienili nam pokój bez problemu ponieważ przeciekały ściany
UsługiWszystkie zawarte atrakcje były dodatkowo płatne. Nie powinny znajdować się w katalogu, np. Informacja ze cenoty są częścią hotelu. W rzeczywistości cenowy były oddalone od hotelu, trzeba było jechać busem żeby do nich dotrzeć i były dodatkowo płatne. Poza tym żeby wypożyczyć suszarkę, żelazko albo chociażby ręczniki trzeba było zostawić paszport w recepcji który przecież mieli zeskanowany..
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







