Erika K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2023
Hotel spełniający wszystkie wymagania.
Hotel spełniający wszystkie wymagania.
Znajduje się bezpośrednio przy plaży. Plaża jest pełna resztek koralowców, ale można chodzić bez butów. Woda jest czysta, ale niektóre rośliny czasami się zmywają. Nawet po kilkugodzinnej kąpieli nie chciało nam się wychodzić z wody, przy bardzo przyjemnej jak na grudzień temperaturze. Swoją drogą, widok jest piękny.
WyżywienieJest duży wybór zarówno na śniadanie, jak i kolację. Jedzenie jest pyszne. Dominują głównie smaki orientalne, ale każdy znajdzie coś dla siebie.
ZakwaterowanieZnajduje się bezpośrednio przy plaży, z pokojami z widokiem na ocean. Ogród jest piękny i przestronny. Każdy może znaleźć dla siebie spokojne miejsce. Czysto wewnątrz i na zewnątrz, personel jest miły i pomocny.
UsługiOferują wiele bezpłatnych i płatnych opcji sportowych. Baseny są czyste, zawsze można znaleźć pusty leżak. Ręczniki plażowe są zapewnione bezpłatnie. W kilku miejscach ustawiono poczekalnie. Można usiąść, żeby porozmawiać, pograć w karty itp.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







