Kateřina Paličková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Duża satysfakcja. Hotel oceniłabym na więcej niż 3 gwiazdki.
Duża satysfakcja. Hotel oceniłabym na więcej niż 3 gwiazdki.
Od czasu do czasu trochę wodorostów, ale raczej na początku wakacji, potem już je sprzątali i było super. Ocean bardzo ciepły i przyjemny. Plaża super.
WyżywienieMiałyśmy all inclusive. Innej formy bym nawet nie brała. Śniadania fantastyczne, szeroki wybór owoców, warzyw, naleśników, omletów, szynki, słodkiego i słonego pieczywa. Na obiad miałyśmy wybór z menu, też super. Kolacja każdego wieczoru inna. Indyjski, chiński, włoski itp. wieczór. Duży wybór, świetnie.
ZakwaterowanieZ przyjaciółką mieliśmy pokój numer 201. Duża łazienka z wanną i przestronnym prysznicem. Duże łóżko i taras, super.
UsługiPracownicy super, bardzo pomocni i lojalni. Zadowolenie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (2)







