Karibea Sainte Luce - Les Amandiers/Amyris/Resi. Caribia Ocena: 3/5
od 6 769 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 6 769 zł za osobę
od 6 760 zł za osobę
od 8 556 zł za osobę
od 7 313 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 1 opinii)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje nam się podobały, chociaż zakwaterowanie w La Dunette jest trochę spartanskie. Widok na morze z tarasu jest jednak fantastyczny i zdecydowanie warto dopłacić za pokój z widokiem na morze. Plaże w okolicy są piękne i czyste, a teraz w czerwcu, czyli poza sezonem, nie są szczególnie zatłoczone, zwłaszcza w ciągu tygodnia - w sobotę i niedzielę jest tam oczywiście wielu miejscowych.
Podróż wymaga przesiadki w Paryżu między lotniskami CDG i Orly. Jeśli chcesz mieć spokój, potrzebujesz na to (między przylotem a odlotem) co najmniej cztery godziny, lepiej 5. W drodze tam zdążyliśmy ledwo w 4 godziny, w drodze powrotnej w 3,5 godziny już nie. Na szczęście bez większych opóźnień posadzono nas na następny lot.
Wakacje nam się podobały, chociaż zakwaterowanie w La Dunette jest trochę spartanskie. Widok na morze z tarasu jest jednak fantastyczny i zdecydowanie warto dopłacić za pokój z widokiem na morze. Plaże w okolicy są piękne i czyste, a teraz w czerwcu, czyli poza sezonem, nie są szczególnie zatłoczone, zwłaszcza w ciągu tygodnia - w sobotę i niedzielę jest tam oczywiście wielu miejscowych.
Podróż wymaga przesiadki w Paryżu między lotniskami CDG i Orly. Jeśli chcesz mieć spokój, potrzebujesz na to (między przylotem a odlotem) co najmniej cztery godziny, lepiej 5. W drodze tam zdążyliśmy ledwo w 4 godziny, w drodze powrotnej w 3,5 godziny już nie. Na szczęście bez większych opóźnień posadzono nas na następny lot.
To jest dwugwiazdkowy hotel, ale pokoje są czyste. Na recepcji mówią po angielsku, co tutaj nie jest całkiem oczywiste.
Trochę nieprzyjemne było to, że w pokoju nie ma lodówki. Teraz poza sezonem większość restauracji w okolicy (w tym bar hotelowy) jest w ciągu tygodnia zamknięta. Na szczęście naprzeciwko są przynajmniej dobrze zaopatrzone sklepy samoobsługowe.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Filtruj opinie
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje nam się podobały, chociaż zakwaterowanie w La Dunette jest trochę spartanskie. Widok na morze z tarasu jest jednak fantastyczny i zdecydowanie warto dopłacić za pokój z widokiem na morze. Plaże w okolicy są piękne i czyste, a teraz w czerwcu, czyli poza sezonem, nie są szczególnie zatłoczone, zwłaszcza w ciągu tygodnia - w sobotę i niedzielę jest tam oczywiście wielu miejscowych.
Podróż wymaga przesiadki w Paryżu między lotniskami CDG i Orly. Jeśli chcesz mieć spokój, potrzebujesz na to (między przylotem a odlotem) co najmniej cztery godziny, lepiej 5. W drodze tam zdążyliśmy ledwo w 4 godziny, w drodze powrotnej w 3,5 godziny już nie. Na szczęście bez większych opóźnień posadzono nas na następny lot.
Wakacje nam się podobały, chociaż zakwaterowanie w La Dunette jest trochę spartanskie. Widok na morze z tarasu jest jednak fantastyczny i zdecydowanie warto dopłacić za pokój z widokiem na morze. Plaże w okolicy są piękne i czyste, a teraz w czerwcu, czyli poza sezonem, nie są szczególnie zatłoczone, zwłaszcza w ciągu tygodnia - w sobotę i niedzielę jest tam oczywiście wielu miejscowych.
Podróż wymaga przesiadki w Paryżu między lotniskami CDG i Orly. Jeśli chcesz mieć spokój, potrzebujesz na to (między przylotem a odlotem) co najmniej cztery godziny, lepiej 5. W drodze tam zdążyliśmy ledwo w 4 godziny, w drodze powrotnej w 3,5 godziny już nie. Na szczęście bez większych opóźnień posadzono nas na następny lot.
To jest dwugwiazdkowy hotel, ale pokoje są czyste. Na recepcji mówią po angielsku, co tutaj nie jest całkiem oczywiste.
Trochę nieprzyjemne było to, że w pokoju nie ma lodówki. Teraz poza sezonem większość restauracji w okolicy (w tym bar hotelowy) jest w ciągu tygodnia zamknięta. Na szczęście naprzeciwko są przynajmniej dobrze zaopatrzone sklepy samoobsługowe.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)