La Pagerie Ocena: 3/5 Martynika, Les Trois Ilets, Pointe du Bout
Zoltán M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024
Bardzo ładne otoczenie, dobra obsługa, ładny ogród
Bardzo ładne otoczenie, dobra obsługa, ładny ogród
od 7 738 zł za os.
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Zoltán M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024
Bardzo ładne otoczenie, dobra obsługa, ładny ogród
Bardzo ładne otoczenie, dobra obsługa, ładny ogród
od 7 738 zł za os.
Karel J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje nam się podobały, chociaż zakwaterowanie w La Dunette jest trochę spartanskie. Widok na morze z tarasu jest jednak fantastyczny i zdecydowanie warto dopłacić za pokój z widokiem na morze. Plaże w okolicy są piękne i czyste, a teraz w czerwcu, czyli poza sezonem, nie są szczególnie zatłoczone, zwłaszcza w ciągu tygodnia - w sobotę i niedzielę jest tam oczywiście wielu miejscowych.
Podróż wymaga przesiadki w Paryżu między lotniskami CDG i Orly. Jeśli chcesz mieć spokój, potrzebujesz na to (między przylotem a odlotem) co najmniej cztery godziny, lepiej 5. W drodze tam zdążyliśmy ledwo w 4 godziny, w drodze powrotnej w 3,5 godziny już nie. Na szczęście bez większych opóźnień posadzono nas na następny lot.
Wakacje nam się podobały, chociaż zakwaterowanie w La Dunette jest trochę spartanskie. Widok na morze z tarasu jest jednak fantastyczny i zdecydowanie warto dopłacić za pokój z widokiem na morze. Plaże w okolicy są piękne i czyste, a teraz w czerwcu, czyli poza sezonem, nie są szczególnie zatłoczone, zwłaszcza w ciągu tygodnia - w sobotę i niedzielę jest tam oczywiście wielu miejscowych.
Podróż wymaga przesiadki w Paryżu między lotniskami CDG i Orly. Jeśli chcesz mieć spokój, potrzebujesz na to (między przylotem a odlotem) co najmniej cztery godziny, lepiej 5. W drodze tam zdążyliśmy ledwo w 4 godziny, w drodze powrotnej w 3,5 godziny już nie. Na szczęście bez większych opóźnień posadzono nas na następny lot.
To jest dwugwiazdkowy hotel, ale pokoje są czyste. Na recepcji mówią po angielsku, co tutaj nie jest całkiem oczywiste.
Trochę nieprzyjemne było to, że w pokoju nie ma lodówki. Teraz poza sezonem większość restauracji w okolicy (w tym bar hotelowy) jest w ciągu tygodnia zamknięta. Na szczęście naprzeciwko są przynajmniej dobrze zaopatrzone sklepy samoobsługowe.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jan Cee
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
czysty hotel, dobrze położony, ale ceny nie odpowiadają oferowanym usługom.
czysty hotel, dobrze położony, ale ceny nie odpowiadają oferowanym usługom.
Basen czysty, plaża długa, ale piasek czarno-żółty, nie odpowiada reklamie i zdjęciom.
WyżywienieKuchnia hotelowa i obsługa są kiepskie, ale dostępność przyzwoitego jedzenia w innych miejscach we wsi jest dobra.
Zakwaterowanieczysty, standardowo wyposażony hotel - studia-pokoje z klimatyzacją, aneks kuchenny, podstawowe wyposażenie kuchni, brak sprzątania, korzystna cena dla 4 osób na 2, nie osiąga światowego standardu.
Usługiprogramy animacyjne, inaczej zero
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 517 zł za os.
Dostępne regiony