Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 3 634 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 85 443

Naszym zdaniem

Komfortowy hotel składający się z budynku głównego i czterech aneksów, usytuowany przy pięknej, piaszczystej plaży, w otoczeniu zadbanego ogrodu. Ciekawie zaprojektowane baseny, urokliwe pejzaże, świetne restauracje, program animacyjny dla dorosłych i dla dzieci, prestiżowa marka.  

Położenie

Hotel usytuowany przy szerokiej piaszczystej plaży, 23 km od lotniska w Agadirze.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja, punkt wymiany walut, Wi-Fi, restauracje, fryzjer, płatna usługa pralni, wypożyczalnia samochodów.

Pokoje

Pokój Double Standard Sea View - klimatyzowany pokój z łazienką (wanna lub prysznic, suszarka do włosów) oraz strefą wypoczynkową (sofa), telefon, telewizor, balkon lub taras, widok na morze.
Pokój typu Double Standard - klimatyzowany pokój z łazienką (wanna lub prysznic, suszarka do włosów) oraz strefą wypoczynkową (sofa), telefon, telewizor, balkon lub taras.
Pokój typu Junior Suite Sea View - klimatyzowany przestronny pokój z łóżkiem typu king size, łazienką (wanna lub prysznic, suszarka do włosów), telefon, telewizor, balkon lub taras, widok na morze.

Wyżywienie

All Inclusive (AI) - śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu, wybrane napoje.

Sport i rozrywka

Baseny zewnętrzne, basen kryty, Strefa wellness & spa z ofertą płatnych zabiegów pielęgnacyjnych, centrum fitness, kort tenisowy.

Dla dzieci

Basen dla dzieci, plac zabaw, klub dla dzieci.

COVID

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Maroko - zasady wjazdu

Obowiązek okazywania negatywnych testów na obecność COVID-19 oraz certyfikatów szczepień po przylocie do Maroka został zniesiony.
Przed przylotem należy wypełnić formularz lokalizacyjny dostępny na stronie:
https://www.sante.gov.ma/PublishingImages/2021/protocole/FSP%20avion.pdf?csf=1&e=2iw7FK
Ważne informacje:
https://www.gov.pl/web/maroko/idp

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Powrót do Polski

28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,  wykonywania testów i  odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Informacje na temat przelotów

Oferta wylotów do Agadir oparta jest o dynamiczne pakietowanie.
Przelot liniami Ryanair do Agadiru:
* w cenie jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40cm x 20cm x 25 cm (umieszczana pod fotelem poprzedzającym)
* pierwszeństwo wejścia na pokład - 120 zł/osoba (do wylotu 16.10.2022 włącznie), 180 zł/ osoba (od wylotu 23.10.2022). Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą oprócz bagażu podrecznego zabrać 1 dodatkową torbę ważącą do 10 kg, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu - o wymiarach 55cm x 40cm x 20cm.
* bagaż rejestrowany za dopłatą (podane ceny za bagaż w dwie strony)
- wylot z Krakowa - do 10 kg w cenie 240 PLN/ sztuka, do 20 kg (119cm x 119cm x 81cm) w cenie 360 PLN/sztuka
Warunki przewozu linii Ryanair: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozu

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 

Podatek turystyczny

W Maroko wymagany jest podatek turystyczny, który nie jest wliczony w cenę zakwaterowania. Należy go zapłacić bezpośrednio w hotelu. Kwota do zapłaty uzależniona jest od standardu obiektu, poniżej szacunkowe kwoty:
* 11 MAD (ok. 1 Euro) za osobę za noc w hotelach 3*
* 17,60 MAD (ok. 1,7 Euro) za osobę za noc w hotelach 4*
* 28,60 MAD (ok. 2,7 Euro) za osobę za noc w hotelach 5*

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczna obsługa telefoniczna, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.
 

MAROKO - Informacje Ogólne

Plaże, szum oceanu, góry, pustynia, klimatyczne miasteczka, tajemnicze ksary i kazby, życiodajne oazy oraz magiczne mediny tworzą urokliwą, mistyczną atmosferę, przesiąkniętą feerią barw, aromatów i dźwięków.  W tej krainie, pełnej bajkowej architektury i egzotycznych pejzaży, rozkochali się twórcy filmowi, gwiazdy Hollywood i turyści. 
Informacje ogólne
Maroko leży na skrzyżowaniu Europy i Afryki, od niepamiętnych czasów krzyżowały się tu szlaki handlowe, wędrowały karawany ze zbożem, daktylami, złotem, solą,  jedwabiem, skórami, biżuterią.  Tędy podążali też pielgrzymi do grobowców marabutów i do klasztorów sufickich.  Dziś kraj ten jest niezwykłą mieszanką tradycji i nowoczesności, turystycznym rajem i wciąż nieodkrytą perłą Maghrebu. Gorący piasek Sahary sąsiaduje z ośnieżonymi szczytami Atlasu, jałowe bezdroża zamieniają się w żyzne oazy, z kurortów plażowych można wybrać się w góry i na pustynię serpentynowymi drogami, przyprawiającymi o mocniejsze bicie serca.     
Maroko w pigułce
Powierzchnia: 446,5 tys. km
Liczba ludności: ok. 34 mln mieszkańców (ok. 75 proc. Arabowie, ok. 25 proc. Berberowie,   pozostali to głównie Francuzi i ich potomkowie)
Stolica: Rabat
Języki: klasyczny arabski, Darija - dialekt marokański, berberyjski język Amazigh, francuski, w hotelach także angielski i niemiecki.
Religia: islam (98%), chrześcijanie (ok. 0,09%)
Geografia
Maroko to "kraina dalekiego zachodu słońca", stanowi jedną z części Maghrebu. Taką nazwę nadali Arabowie w średniowieczu terenom leżącym w północno-zachodniej Afryce. Dziś  Maroko graniczy od wschodu z  Algierią, od północy z  hiszpańskimi Ceutą i Melillą, na południu z Saharą Zachodnią (dawna kolonia hiszpańska, obecnie nadal nieustalony status prawny, Maroko traktuje ją jak swoją część). Od północy kraj oblewają wody Morza Śródziemnego, a od zachodu - Oceanu Atlantyckiego. 
Obyczajowość
Jak w każdym kraju islamskim obowiązuje szereg zasad natury obyczajowej; należy zachowywać się powściągliwie, mieć odpowiedni strój w miejscach publicznych, podczas wycieczek, zakupów itp. Kobiety powinny zakrywać ramiona, dekolt, kolana, brzuch. Mężczyźni nie powinni nosić krótkich spodenek ani koszulek na ramiączkach w miejscach publicznych. Nie jest akceptowane publiczne okazywanie sobie czułości. Alkohol sprzedawany jest tylko w hotelach osobom powyżej 21.roku życia. Maroko znane jest ze swej gościnności i tolerancji wobec cudzoziemców. Konstytucja gwarantuje wolność wyznania i praktykowania innych religii.

MAROKO - Informacje Praktyczne

INFORMACJE PRAKTYCZNE
Wizy
Obywatele Polscy nie mają obowiązku posiadania wizy wjazdowej do Maroka przy pobycie turystycznym do 90 dni. Do przekroczenia granicy wystarczy paszport, który powinien być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu do Maroka. Dotyczy to także dzieci.

Osoby posługujące się paszportami lub dokumentami tożsamości wydanymi w innym kraju niż Polska, zobowiązane są do samodzielnego sprawdzania warunków wyjazdowych do wybranego kraju docelowego i zastosowanie się do nich. Biuro Best Reisen Group Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za niewywiązanie się przez klientów z powyższego obowiązku.Waluta
Walutą Maroka jest dirham (MAD), który dzieli się na 100 centymów. W obiegu są monety o nominałach: 5, 10, 20, 50 centymów i 1, 5, 10 MAD oraz banknoty o wartościach: 10, 20, 50, 100, 200. Walutę (np. euro, dolary, funty brytyjskie) można wymieniać w bankach, kantorach, w hotelach. W miastach i ośrodkach turystycznych są bankomaty, tam też akceptowana płatność kartami. Obecnie dirham marokański to ok. 0,45 zł.
Zakupy
Popularną i zdrową pamiątką są olejki arganowe wytwarzane z nasion arganii żelaznej, wykorzystywane zarówno w kuchni, jak i w kosmetologii. Słynne olejki używa się do ciała i włosów. Proces produkcji i prezentacje można obejrzeć np. w Taroudant - stolicy doliny Sus. Inną naturalną pamiątką może być szafran- przyprawa cenna jak złoto. Uprawia się ją głównie w regionie Talioune, zbiory trwają od września do początku listopada. Warto nabyć również inne przyprawy, np. kardamon i kurkumę, harrisę oraz regionalne smakołyki (np. amlu - pastę orzechowo-migdałową z olejem arganowym). Popularne są też dywaniki, chodniki, ręcznie wykonane oryginalne gliniane naczynia tagin, czajniczki, herbaty marokańskie, kapelusze.
Zdrowie
Nie są wymagane szczepienia, ale zalecane, m.in. przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu, tężcowi, wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i B oraz dyfterytowi. Warto zaopatrzyć się w środki antymalaryczne, ponieważ to region wilgotny i występują tu choroby przenoszone przez komary. Zalecamy przed wyjazdem konsultację z lekarzem. Wykaz proponowanych szczepień ochronnych oraz informacje na temat chorób tropikalnych i porady dotyczące profilaktyki zdrowotnej w egzotycznych miejscach znajdują się na stronie: www.szczepieniadlapodrozujacych.pl
Aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w poszczególnych krajach znajdują się na stronie:
https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych
 

MAROKO - Pogoda

POGODA
W Maroku panuje klimat podzwrotnikowy na północy, a na południu - zwrotnikowy. Na wybrzeżu atlantyckim klimat jest łagodniejszy niż w reszcie kraju. Prąd Kanaryjski przynosi tu deszcze, dzięki którym rozwija się flora i są możliwe uprawy wielu roślin. Na pustyni opady sięgają maksymalnie 60 m, w górach Atlasu zimą pada śnieg, latem jest chłodno.
Najbardziej gorąco jest na terenach pustynnych w głębi kraju, najchłodniej w górach, najprzyjemniej - na wybrzeżu oceanicznym, gdzie latem temperatura oscyluje w granicach 26 st C., wiosną 17 - 22 st. , zimą - 13-17 st. C.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 50 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 1.5 km
 • Odległość od lotniska Lotnisko 25 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Transport hotelowy Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,6 / 5
Travelplanet

Znakomity (143 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Wyżywienie 4,6 / 5

Okolica 4,4 / 5

Cena 4,6 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

18. najwyższa ocena z 2563 hoteli w Maroko

Dana G.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 9.9. - 23.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Clubhotel Riu Tikida Dunas Maroko, Agadir

Piękne wakacje

Piękne wakacje

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokój był przestronny, bardzo ładny i czysty, codziennie doskonale sprzątany.

Wyżywienie
Jedzenie było urozmaicone, było w czym wybierać, wszystkiego pod dostatkiem, jedzenie było na bieżąco uzupełniane.

Obsługa w hotelu
Miły i pomocny personel.

Plaża
Plaża jest piękna, szeroka, w morzu były duże fale, co bardzo nam się podobało.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jana M.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 16.9. - 23.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Clubhotel Riu Tikida Dunas Maroko, Agadir

Wakacje były naprawdę piękne, relaksujące, nigdzie nie było śladów niedawnego trzęsienia ziemi, nie tylko w hotelu, ale także w okolicy. W hotelu nie było zbyt wielu małych dzieci, chociaż jest on wyposażony także dla nich, co przyczyniło się do spokojnej atmosfery. We wrześniu w Agadirze nie ma już tradycyjnej mgły, która zdaniem delegata występuje tam głównie w miesiącach letnich, przez cały tydzień świeciło słońce.

Wakacje były naprawdę piękne, relaksujące, nigdzie nie było śladów niedawnego trzęsienia ziemi, nie tylko w hotelu, ale także w okolicy. W hotelu nie było zbyt wielu małych dzieci, chociaż jest on wyposażony także dla nich, co przyczyniło się do spokojnej atmosfery. We wrześniu w Agadirze nie ma już tradycyjnej mgły, która zdaniem delegata występuje tam głównie w miesiącach letnich, przez cały tydzień świeciło słońce.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Hotel jest piękny, w spokojniejszej części plaży. Pokój był sprzątany codziennie, przestronny.

Wyżywienie
Jedzenie było urozmaicone i doskonale przygotowane, zawsze wybieraliśmy, dania zmieniane, obiady były wieczorami tematycznymi - np. wieczór marokański, codziennie oprócz ryb były owoce morza, zarówno na lunch, jak i na kolację. Na wycieczce do Marakeszu mieliśmy zapewniony lunch - doskonałe marokańskie tajine, podczas wycieczki do Paradise Valley ponownie skosztowaliśmy typowo marokańskiego śniadania. Ogólna satysfakcja i entuzjazm.

Obsługa w hotelu
Usługi w hotelu były bardzo dobrze świadczone zgodnie z potrzebami, personel był miły, uśmiechnięty, uprzejmy.

Plaża
Piękna długa plaża, stopniowe wejście do wody, ocean był zaskakująco ciepły, fale przez cały tydzień. Hotel zadbał o to, aby lokalni sprzedawcy nie wchodzili na część plaży, na której znajdowały się hotelowe leżaki i parasole.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Dana G.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 9.9. - 23.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Clubhotel Riu Tikida Dunas Maroko, Agadir

Piękne wakacje

Piękne wakacje

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokój był przestronny, bardzo ładny i czysty, codziennie doskonale sprzątany.

Wyżywienie
Jedzenie było urozmaicone, było w czym wybierać, wszystkiego pod dostatkiem, jedzenie było na bieżąco uzupełniane.

Obsługa w hotelu
Miły i pomocny personel.

Plaża
Plaża jest piękna, szeroka, w morzu były duże fale, co bardzo nam się podobało.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jana M.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 16.9. - 23.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Clubhotel Riu Tikida Dunas Maroko, Agadir

Wakacje były naprawdę piękne, relaksujące, nigdzie nie było śladów niedawnego trzęsienia ziemi, nie tylko w hotelu, ale także w okolicy. W hotelu nie było zbyt wielu małych dzieci, chociaż jest on wyposażony także dla nich, co przyczyniło się do spokojnej atmosfery. We wrześniu w Agadirze nie ma już tradycyjnej mgły, która zdaniem delegata występuje tam głównie w miesiącach letnich, przez cały tydzień świeciło słońce.

Wakacje były naprawdę piękne, relaksujące, nigdzie nie było śladów niedawnego trzęsienia ziemi, nie tylko w hotelu, ale także w okolicy. W hotelu nie było zbyt wielu małych dzieci, chociaż jest on wyposażony także dla nich, co przyczyniło się do spokojnej atmosfery. We wrześniu w Agadirze nie ma już tradycyjnej mgły, która zdaniem delegata występuje tam głównie w miesiącach letnich, przez cały tydzień świeciło słońce.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Hotel jest piękny, w spokojniejszej części plaży. Pokój był sprzątany codziennie, przestronny.

Wyżywienie
Jedzenie było urozmaicone i doskonale przygotowane, zawsze wybieraliśmy, dania zmieniane, obiady były wieczorami tematycznymi - np. wieczór marokański, codziennie oprócz ryb były owoce morza, zarówno na lunch, jak i na kolację. Na wycieczce do Marakeszu mieliśmy zapewniony lunch - doskonałe marokańskie tajine, podczas wycieczki do Paradise Valley ponownie skosztowaliśmy typowo marokańskiego śniadania. Ogólna satysfakcja i entuzjazm.

Obsługa w hotelu
Usługi w hotelu były bardzo dobrze świadczone zgodnie z potrzebami, personel był miły, uśmiechnięty, uprzejmy.

Plaża
Piękna długa plaża, stopniowe wejście do wody, ocean był zaskakująco ciepły, fale przez cały tydzień. Hotel zadbał o to, aby lokalni sprzedawcy nie wchodzili na część plaży, na której znajdowały się hotelowe leżaki i parasole.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Zuzana P.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 9.9. - 16.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Clubhotel Riu Tikida Dunas Maroko, Agadir

Ogólne wrażenia z wakacji były świetne.

Ogólne wrażenia z wakacji były świetne.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie jest również doskonałe. Wszystko w porządku.

Wyżywienie
To nie było złe.

Plaża
Plaża miała wadę polegającą na tym, że nie było wystarczającej liczby rzędów parasoli i leżaków dla wielkości hotelu i całej plaży.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 12.8. - 19.8.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Clubhotel Riu Tikida Dunas Maroko, Agadir

Wakacje przerosły nasze oczekiwania. Piękny hotel i absolutnie wspaniały personel. Zdecydowanie warto.

Wakacje przerosły nasze oczekiwania. Piękny hotel i absolutnie wspaniały personel. Zdecydowanie warto.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Naděžda R.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 2.9. - 9.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Clubhotel Riu Tikida Dunas Maroko, Agadir

Jestem podekscytowany wakacjami, satysfakcją.

Jestem podekscytowany wakacjami, satysfakcją.

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Duży przyjemny pokój, balkon z widokiem na morze.

Wyżywienie
Jedzenie jest urozmaicone, każdy znalazł to co lubi i lubi.

Obsługa w hotelu
Nie korzystałam z usług, były masaże i kosmetyki.

Plaża
Plaża publiczna, dla hotelu ograniczona powierzchnia z kilkoma parasolami.Plaża jest długa i piaszczysta.Morze było 22 stopnie, duże fale, bo było bardzo wietrznie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 35 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Temperatura wody 21 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 34 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Czwartek 33 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Piątek 36 °C temperatura w nocy 24 °C

 • Sobota 36 °C temperatura w nocy 27 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować