Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 2 291 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 85 443

ATUTY

- duży kompleks basenów w kształcie laguny
- doskonałe położenie tuż przy brzegu oceanu i pięknej plaży
- liczne atrakcje i bogaty program animacji dla dzieci i dorosłych
- bogata oferta kulinarna w ramach all inclusive

NASZYM ZDANIEM

Wysokiej klasy hotel, znanej i lubianej hiszpańskiej sieci RIU. Położony bezpośrednio przy szerokiej, piaszczystej plaży w Agadirze jest wymarzonym miejscem wakacje all inclusive w Maroku. Lokalizacja w hotelowej dzielnicy zapewnia cisze i spokój, a dzięki nadmorskiej promenadzie można w kilkanaście minut dość do tętniącego życiem centrum miasta. Hotel wyróżnia spektakularny kompleks basenów w kształcie laguny, z mostkami i kaskadami, który został pięknie w komponowany w egzotyczny ogród. Przynależność do sieci RIU gwarantuje wysoki poziom obsługi, doskonałą kuchnię oraz klubową formule wypoczynku z licznymi atrakcjami, ciekawym programem animacji i rozrywką dla dzieci i dorosłych.  

POŁOŻENIE

- w mieście Agadir
- w hotelowej dzielnicy w południowej części miasta
- bezpośrednio przy pięknej piaszczystej plaży
- ok 2 km od centrum miasta ze sklepami, restauracjami
- ok 4 km od portu w Agadirze
- ok 5 km od pola golfowego (bezpłatny transfer hotelowym busem)
- ok 25 km od międzynarodowego lotniska w Agadirze

PLAŻA

Bezpośrednio przy hotelu (przejście przez promenadę) publiczna, długa na kilka kilometrów szeroka, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do oceanu. Na wydzielonym, hotelowym odcinku plaży bezpłatne leżaki i parasole, ręczniki za kaucją. Sporty wodne od zewnętrznych dostawców (za opłatą).

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

- całodobowa recepcja
- przechowalnia bagażu
- wymiana walut
- Wi-Fi - bezpłatne na terenie całego hotelu
- restauracja główna bufetowa Tamaris" (kuchni lokalna, międzynarodowa, show cooking, co kilka dni kolacje tematyczne)
- 2 restauracje a la carte: marokańska i azjatycka (wymagana wcześniejsza rezerwacja, możliwość bezpłatnego skorzystania 1x z każdej w czasie tygodniowego pobytu)
- 4 bary w tym bar w lobby i bar przy basenie
- kompleks 3 dużych basenów w kształcie laguny (w tym jeden z morską wodą)
- basen dla dzieci (podgrzewany w okresie zimowym)
- basen kryty (z morską wodą, sezonowo podgrzewany)
- duży tropikalny ogród i taras słoneczny z leżakami, parasolami, ręczniki za kaucją
- wydzielona hotelowa część na plaży z leżakami i parasolami
- 2 korty tenisowe
- boisko wielofunkcyjne (koszykówka, siatkówka, piłka nożna)
- siatkówka plażowa
- tenis stołowy
- siłownia
- mini klub, plac zabaw, pokój zabaw
- animacje dla dzieci
- animacje dla dorosłych, pokazy, wieczorne występy na żywo
- dyskoteka w sąsiednim hotelu RIU Tikida Beach (wstęp płatny)
- centrum spa - za opłatą sauna, hammam, jacuzzi, zabiegi kosmetyczne i masaże
- sporty wodne na plaży (za opłatą, od zewnętrznych dostawców)
- 5 km od hotelu pola golfowe (za opłatą), bezpłatny transfer hotelowym busem

DLA DZIECI

Brodzik (podgrzewany w okresie zimowym), plac zabaw, pokój zabaw, mini klub (3-12 lat), animacje, wysokie krzesełka w restauracji. Za opłatą możliwość wynajęcia opiekunki.

POKOJE

DOUBLE STANDARD - o powierzchni ok 40 m2, przeznaczone dla maksymalnie2 osób dorosłych i 2 dzieci, łazienka z prysznicem, WC, suszarka, sypialnia z dwoma połączonymi łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem podwójnym, rozkładana sofa, klimatyzacja, ogrzewanie, telefon, TV, Wi-Fi, sejf (za opłatą), mini lodówka (zawartość płatna), balkon/taras, widok na teren hotelu, miasto.
Dostępne również pokoje:
DOUBLE STANDARD Sea View - z widokiem na ocean

JUNIOR SUITE - o powierzchni ok 80 m2, przeznaczone dla maksymalnie 3 osób dorosłych 1 dziecka, łazienka z prysznicem, WC, suszarka, optycznie wydzielona sypialnia z łóżkiem podwójnym typu king (200x200 cm), przestronna, otwarta część dzienna z rozkładaną sofą, fotelami i stolikiem, klimatyzacja, ogrzewanie, telefon, TV, sejf (za opłatą), mini lodówka (zawartość płatna), balkon/taras, widok na ocean.

WYŻYWIENIE

All inclusive - śniadania, obiady i obiadokolacje w formie bufetu w restauracji głównej (kuchnia lokalna i międzynarodowa, show cooking, raz na kilka dni kolacje tematyczne), przekąski i podwieczorek w wyznaczonym barze, napoje bezalkoholowe, woda mineralna, piwo, soki, wino domowe do posiłków oraz dodatkowo: koktajle, drinki, alkohole lokalne, wybrane alkohole importowane - serwowane w barach w godzinach funkcjonowania. Raz na tydzień bezpłatnie kolacja w każdej z dwóch restauracji a la carte (konieczna wcześniejsza rezerwacja).

CENA ZAWIERA

- Przelot samolotem rejsowym (linie Ryanair) - w podstawowej taryfie
- Dla lotów realizowanych liniami Ryanair mały bagaz podręczny o maksymalnych wymiarach 40x20x25 cm (do umieszczenia w kabinie pod fotelem)
- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą
- Transfer autokarem (tzw shuttle busem) na trasie lotnisko - hotel - lotnisko
- Ubezpieczenie podstawowe obejmujące: ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii, KL do 30 000 EUR, NNW do 3 000 EUR, bagaż podróżny 200 EUR, ubezpieczenie od chorób przewlekłych
- Całodobowy telefon alarmowy do biura Rego-Bis w Polsce
- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
- Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
- Podatek Vat marża

CENA NIE ZAWIERA

- Opieki polskiego rezydenta
- Wycieczek fakultatywnych
- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie

Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Ryanair dopłata za bagaż wynosi:

USŁUGA BAGAŻ RYANAIR W DWIE STRONY (10kg) 350 ZŁ (01.04-31.10)

USŁUGA BAGAŻ RYANAIR W DWIE STRONY (20KG)  500 ZŁ (01.04-31.10)

Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena może być wyższa - wyliczana według aktualnie obowiązującej taryfy.

Istnieje również możliwość wykupienia rezerwacji miejsc obok siebie w samolocie w 2 strony od osoby, ceny prezentują się następująco:

REZERWACJA MIEJSC OBOK SIEBIE W SAMOLOCIE RYANAIR - 180 ZŁ

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZEPISÓW WJAZDOWYCH

Przy pobycie turystycznym nieprzekraczającym 90 dni polscy turysći nie są zobligowani do posiadania wizy.

Do klientów udających się na wakacje do Maroka wymagany jest paszport. Jego ważność musi obejmować co najmniej cały okres planowanego pobytu. Zalecana jest ważnośc 3 miesiace od daty powrotu.

DOKUMENTY DO REZERWACJI

Rezerwacje na tzw. dynamicznym pakietowaniu" w oparciu o przeloty liniami rejsowymi wymagają posiadania przez Klientów następujących dokumentów podróży: 

- wydrukowanych kart pokładowych na przeloty z Polski liniami Ryanair lub Wizzair - wysyłane mailowo do klienta/agenta na 24h przed wylotem,

- vouchera na hotel i transfer (w formie papierowej lub elektronicznej)

- numeru polisy dosyłanej w mailu

Wszystkie dokumenty wysyłane są mailowo na podany w rezerwacji adres: agenta/klienta na dzień przed wylotem.

GODZINY PRZELOTÓW

Dokumentami potwierdzającymi aktualne godziny przelotów są karty pokładowe wysyłane nie wcześniej niż na 48h przed planowanym lotem z Polski oraz lotem powrotnym
W przypadku istotnych zmian w godzinach przelotów, następujących po przekazaniu kart, Klient/Agent otrzyma informację z korektą godzin droga mailową.

ZASADY WJAZDU - COVID

Z dniem 09.10 władze Królestwa Maroka zniosły obowiazek przedstawiania certyfikatu potwierdzającego przyjęcie szczepienia przeciw COVID-19.

Goście udający się do Maroka zobligowani są do uzupełnienia formularza sanitarnego dostępnego on line (Fiche Sanitaire du Passager/Public Health Passenger Form-Coronavirus - https://www.onda.ma/form.php).
Dokument jest również rozdawany na pokładzie samolotu.

REZERWACJE "DO POTWIERDZENIA"

Oferty wakacji w Maroku podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej) zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.

Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki (29% wartości ceny imprezy) w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.

WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

- składka TFP  jest obowiązkowa

- składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

- składka TFP nie podlega zwrotowi

Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

Informacja dla podróżujących z dziećmi do lat 18 - Potrzebna jest pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej za granicę. Dokument powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką się znajduje podczas wyjazdu. Dokument jest także wymagany, jeśli z dzieckiem podrózuje tylko jeden z opiekunów, a drugi nie bierze udziału w wycieczce.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 50 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 1.5 km
 • Odległość od lotniska Lotnisko 25 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Transport hotelowy Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,6 / 5
Travelplanet

Znakomity (123 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Wyżywienie 4,6 / 5

Okolica 4,4 / 5

Cena 4,6 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

17. najwyższa ocena z 2563 hoteli w Maroko

Marie H. Ž.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 16.9. - 23.9.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

Clubhotel Riu Tikida Dunas Maroko, Agadir

Maroko to kraj kontrastów, w kurorcie bez zarzutu, dwie ulice za hotelem to kupa brudu i kurzu

Maroko to kraj kontrastów, w kurorcie bez zarzutu, dwie ulice za hotelem to kupa brudu i kurzu

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Bez zarzutu, ogromna łazienka, pokojówka codziennie inaczej ścieliła łóżko

Wyżywienie
Ogromny wybór

Obsługa w hotelu
Nie ma problemu, brakowało nam tylko baru z napojami na plaży

Plaża
Duże fale, piaszczysta plaża z mnóstwem muszli, płytkie morze, zimna woda

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Zdeněk

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 16.9. - 23.9.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

Clubhotel Riu Tikida Dunas Maroko, Agadir

Wycieczka była zgodna z opisem i doskonale spełniła nasze oczekiwania. Nie mogę nic zarzucić. Każdemu możemy z czystym sumieniem polecić. Zadowolenie!!!

Wycieczka była zgodna z opisem i doskonale spełniła nasze oczekiwania. Nie mogę nic zarzucić. Każdemu możemy z czystym sumieniem polecić. Zadowolenie!!!

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Byliśmy całkowicie zadowoleni z jakości zakwaterowania.

Wyżywienie
Urozmaicone, smaczne, każdy wybierze.

Obsługa w hotelu
Usługi hotelowe na doskonałym poziomie. Personel miły, uśmiechnięty - super.

Plaża
Plaża dość czysta, miejscami małe śmieci (w znikomej ilości). Duża, przestronna plaża, dużo miejsca dla każdego.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Marie H. Ž.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 16.9. - 23.9.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

Clubhotel Riu Tikida Dunas Maroko, Agadir

Maroko to kraj kontrastów, w kurorcie bez zarzutu, dwie ulice za hotelem to kupa brudu i kurzu

Maroko to kraj kontrastów, w kurorcie bez zarzutu, dwie ulice za hotelem to kupa brudu i kurzu

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Bez zarzutu, ogromna łazienka, pokojówka codziennie inaczej ścieliła łóżko

Wyżywienie
Ogromny wybór

Obsługa w hotelu
Nie ma problemu, brakowało nam tylko baru z napojami na plaży

Plaża
Duże fale, piaszczysta plaża z mnóstwem muszli, płytkie morze, zimna woda

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Zdeněk

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 16.9. - 23.9.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

Clubhotel Riu Tikida Dunas Maroko, Agadir

Wycieczka była zgodna z opisem i doskonale spełniła nasze oczekiwania. Nie mogę nic zarzucić. Każdemu możemy z czystym sumieniem polecić. Zadowolenie!!!

Wycieczka była zgodna z opisem i doskonale spełniła nasze oczekiwania. Nie mogę nic zarzucić. Każdemu możemy z czystym sumieniem polecić. Zadowolenie!!!

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Byliśmy całkowicie zadowoleni z jakości zakwaterowania.

Wyżywienie
Urozmaicone, smaczne, każdy wybierze.

Obsługa w hotelu
Usługi hotelowe na doskonałym poziomie. Personel miły, uśmiechnięty - super.

Plaża
Plaża dość czysta, miejscami małe śmieci (w znikomej ilości). Duża, przestronna plaża, dużo miejsca dla każdego.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jindřiška Francová

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 8.7. - 15.7.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

Clubhotel Riu Tikida Dunas Maroko, Agadir

Hotel był piękny, czysty, ogród był zadbany, naprawdę na najwyższym poziomie. Stopniowe zejście do morza, wejście na plażę promenadą - plaża traciła swój urok. W czasie naszego urlopu (lipiec) mieli w Maroku święto owiec (w tym czasie nie wolno pić alkoholu poza hotelem) i wakacje, więc plaże były pełne ludzi i dzieci. Przez cały nasz pobyt mieliśmy "mgiełkę", która jest powszechna w Agadirze, niestety słońce widzieliśmy tylko raz. Jeśli nie kupujesz wycieczek, nie ma wiele do zrobienia w okolicy.

Hotel był piękny, czysty, ogród był zadbany, naprawdę na najwyższym poziomie. Stopniowe zejście do morza, wejście na plażę promenadą - plaża traciła swój urok. W czasie naszego urlopu (lipiec) mieli w Maroku święto owiec (w tym czasie nie wolno pić alkoholu poza hotelem) i wakacje, więc plaże były pełne ludzi i dzieci. Przez cały nasz pobyt mieliśmy "mgiełkę", która jest powszechna w Agadirze, niestety słońce widzieliśmy tylko raz. Jeśli nie kupujesz wycieczek, nie ma wiele do zrobienia w okolicy.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 3,5 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Obsługa w hotelu
Mogę tylko polecić hotele RIU. Gdziekolwiek pójdziemy, jest to oczywisty wybór.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nikola B.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 5.8. - 12.8.2022 Oceniono: Wrzesień 2022

Clubhotel Riu Tikida Dunas Maroko, Agadir

Mgła każdego ranka, to nie pora roku, w której pojechaliśmy na wakacje, ale okolice Agadiru. Jeśli chcesz pływać rano, idź gdzie indziej.

Mgła każdego ranka, to nie pora roku, w której pojechaliśmy na wakacje, ale okolice Agadiru. Jeśli chcesz pływać rano, idź gdzie indziej.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 2,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Hotel był ładny, czysty, pościel i ręczniki były wymieniane. Mieszkaliśmy w pobliżu drogi i obudził nas hałas samochodów, ściany są również dość cienkie, więc w nocy słyszeliśmy, jak ludzie wymiotują z sąsiednich pokoi.

Wyżywienie
Jedzenie bardzo nam smakowało, bardziej przypominało środkowoeuropejską dietę, było dość urozmaicone, tym bardziej, że szybko zaczęło się powtarzać. Owoce morza były tylko dwa razy, co było wstydem.

Obsługa w hotelu
Wszyscy byli bardzo mili i uśmiechnięci, hotel i personel ok :)

Plaża
Chociaż do plaży blisko, spaceruje się promenadą, piasek jest ładny, ale w piasku zwykle jest szkło, niedopałki, niedopałki,... jest też dużo miejscowych, w oceanie pływają śmieci, ale woleliśmy basen.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Alena D.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 5.8. - 12.8.2022 Oceniono: Sierpień 2022

Clubhotel Riu Tikida Dunas Maroko, Agadir

Byłem zachwycony, miła i pomocna obsługa, doskonałe wyposażenie hotelu, czystość, dobre usługi animacyjne

Byłem zachwycony, miła i pomocna obsługa, doskonałe wyposażenie hotelu, czystość, dobre usługi animacyjne

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Jeden z lepszych noclegów, byłbym wdzięczny za suszarkę do ubrań, jedyny minus - niedziałający sejf w pokoju

Wyżywienie
Duży wybór dań, pomocni kelnerzy

Obsługa w hotelu
Programy animacyjne dla dzieci i dorosłych, dużo leżaków przy basenie i na plaży, 4 bary, 4 baseny, możliwość wymiany walut w recepcji, sklep z pamiątkami, przechowalnia bagażu przed wyjazdem

Plaża
Dobry dojazd do plaży, biorąc pod uwagę wielkość plaży było wystarczająco dużo ludzi, woda jest czysta, zimniejsza /Atlantyk/, ratownik

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 29 °C temperatura w nocy 19 °C

 • Temperatura wody 20 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 30 °C temperatura w nocy 20 °C

 • day_4 28 °C temperatura w nocy 22 °C

 • day_5 27 °C temperatura w nocy 19 °C

 • day_6 27 °C temperatura w nocy 20 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień