Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 12 006 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 95 988

POŁOŻENIE

Komandoo znajduje się na atolu Lhaviyani, w odległości czterdziestu minut transferu od międzynarodowego lotniska.
Wyspa jest stosunkowo niewielka (zaledwie 500 metrów długości i 200 metrów szerokości).

PLAŻA

Piękna, piaszczysta. Kolorowa rafa domowa oferuje wspaniałe nurkowanie z rurką.

HOTEL

Ten butikowy ośrodek z 65 pokojami, idealny na miesiąc miodowy, jest jednym z najpiękniejszych hoteli na Malediwach. Podłogi w holu, restauracji głównej i barze są piaszczyste, a większość gości lubi chodzić boso podczas pobytu. Zbudowane na początku XXI wieku większość budynków na wyspie ma wysokie sufity, a dachy pokryte są liśćmi palmowymi lub dachówką. Najlepszy sposób na obejście wyspy to 500 metrów - pieszo, po zacienionych ścieżkach pełzających niczym murena przez bujną dżunglę.
Hotel przyjmuje Gości powyżej 18 lat.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, lobby, 2 restauracje, bar na plaży, snack bar, sklep z pamiątkami, sala TV, taras słoneczny, ogród.

INTERNET

Bezpłatny internet WiFi w lobby i w pokojach.

ZAKWATEROWANIE

Beach Villa - Komandoo Beach Villas to przestronne drewniane domki dyskretnie rozmieszczone wzdłuż linii brzegowej. Każda willa posiada drewnianą werandę. Powierzchnia 55m. Wyposażone w klimatyzację, sejf, mini bar, TV/SAT, zestaw do kawy i herbaty, telefon.
Ocean Jacuzzi Water Villa  zbudowane na palach nad laguną i zapewniają spektakularny widok na Ocean Indyjski, zadaszony drewniany taras ze schodami prowadzącymi w dół do oceanu. Jacuzzi. Wille są oczywistym wyborem na miesiąc miodowy lub romantyczny wypad z ukochaną osobą. Powierzchnia 88m.

WYŻYWIENIE

FB śniadania, obiady i kolacje. Naoje do obiadów i kolacji za opłatą.
All Inclusive Gold śniadanie (8:00 - 10:30), obiad (13:00 - 14:30) i kolacja (19:30 - 21:30) serwowane są w Restauracji Falhu,menu przekąsek, w tym lody, serwowane od 10:00 do 19:00 w barze Kandu * Kolacje w Aqua, Ala Carte Menu (otwarte od wtorku do niedzieli - wymagana rezerwacja) * 1 romantyczną kolację Athiri na plaży w trakcie pobytu (wymagana rezerwacja) * 20% zniżki na wybrane zabiegi spa wykonywane podczas pierwszych dwóch dni pobytu gościa. (nie wszystkie zabiegi są uprawniony do tego rabatu) * Nieograniczone napoje alkoholowe i bezalkoholowe 1 butelki szampana na pokój na cały pobyt * Jeden 1-godzinny zabieg spa tygodniowo ze specjalnego menu * Jedno nurkowanie wprowadzające (lub jedno nurkowanie orientacyjne dla certyfikowanych nurków) na pobyt * Jedna półgodzinna grupowa lekcja windsurfingu (sprzęt wliczony w cenę) zgodnie z harmonogramem * Bezpłatne korzystanie z niezmotoryzowanych sportów wodnych (deska i żagiel windsurfingowy, kajak i deska SUP) * Jedna półgodzinna grupowa lekcja nurkowania z rurką (sprzęt wliczony w cenę) zgodnie z harmonogramem * Bezpłatne korzystanie ze sprzętu do nurkowania * Jeden rejs o zachodzie słońca zgodnie z rozkładem * bezpłatne korzystanie z centrum fitness i boiska wielofunkcyjnego oraz stół do ping ponga (sprzęt wliczony w cenę) * 1 worek prania na pobyt * Bezpłatne korzystanie z salonu Hydroplane firmy Komandoo
All Inclusive Plus śniadania 08.00-10.30, obiady 13.00-14.30 i kolacje 19.30-21.30 w formie bufetu w restauracji Falhu. Podwieczorek serwowany od 15.00 do 18.00 w Kandu Bar. Jedna kolacja w restauracji Aqua, menu a'la carte, na każdego gościa zatrzymującego się na 5 nocy (wymagana wcześniejsza rezerwacja i pod warunkiem dostępności miejsc). Loklane alkohole i napje bezalkolowe bez limitu. Mini bar uzupełniany raz dziennie.1 butelki szampana na pokój na cały pobyt. Jeden rejs o zachodzie słońca zgodnie z rozkładem. Jedna półgodzinna grupowa lekcja nurkowania z rurką (sprzęt nie jest wliczony w cenę) zgodnie z harmonogramem. Jedna półgodzinna grupowa lekcja windsurfingu (sprzęt wliczony w cenę) zgodnie z harmonogramem. Bezpłatne korzystanie z desek windsurfingowych i kajaków (sprzęt wliczony w cenę). Bezpłatne korzystanie z centrum fitness i boiska wielofunkcyjnego oraz stół do ping ponga (sprzęt wliczony w cenę)

INFORMACJE DODATKOWE

https://www.komandoo.com/
TRANSFER Domestic flight + Speedboat

CENA

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (dot oferty z przelotem), bagaż rejestrowany (nie dotyczy połączeń liniami lotniczymi Air France - w tym przypadku bagaż rejestrowany 23 kg płatny ok. 350pln/szt),
transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony jest przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL (20 000 EUR), bagaż (800 PLN), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej, VAT, Green TAX. Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji (od 3,8% wartości imprezy (80%), 4,1% (100%), do 4,5% (100%+Covid), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
Wprzypadku transferu wewnętrznego "domastic flight" (przelot samolotem) limit bagażu wynosi łącznie 25 kg /os. W przypadku przekrczenia limitu za każdy kilogram nadbagażu pobierana jest opłata w wysokości 5 USD. Ze względów bezpieczeństwa bagaż ponadwymiarowy może być przewożony innym samolotem i dostarczony Pasażerom w ciągu 24 godzin.

WARUNKI WJAZDOWE

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy
*    Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych
*    Paszport powinien być ważny przez minimum 1 miesiąc.
*    Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH

Sytuacja epidemiczna na świecie stabilizuje się, wciąż jednak jest dynamiczna, a w niektórych regionach świata pozostaje niezwykle trudna.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych na stronie MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ lub na powyżej wskazanej stronie MSZ przy powrocie do innych krajów.
Przed powrotem z zagranicy do Polski, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.
 
 

TRANSFER-UWAGA! Ważne Informacje

* W przypadku przylotu przed godziną 15:15 transfer do ośrodka zostanie zorganizowany tego samego dnia
* Goście przylatują na lotnisko po godzinie 15:15, pierwszy nocleg będą musieli spędzić na  Malé
* Jeśli odlot następuje przed godziną 08:30, Goście bedą musieli spędzić ostatni nocleg na Malé
 Opcje zakwaterowania można zarezerwować w Prima Holiday za dodatkową opłatą.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 0 m
 • Odległość od lotniska Lotnisko 145 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Surfing Surfing tak
 • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
 • Fitness Fitness tak
 • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Siatkówka Siatkówka tak
 • Hotel bez dzieci tak

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować