Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Gangehi Island Resort

Malediwy, Ari Atol, Gangehi

Nadaje się również dla wymagających Wyspa ma wymiary 220 mx 150 m Cicha wyspa porośnięta palmami Doskonałe miejsca do nurkowania w okolicy Całkowita przebudowa 2013

Więcej o hotelu

od 4 299 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 101 407

POŁOŻENIE

na Północnym Atolu Ari, na wyspie GANGEHI o długości 150 m i szerokości 150 m; ok. 95 km od lotniska w Male, transfer łodzią motorową (ok. 1,5 godz.)

PLAŻA

Hotelowa, piaszczysta z łagodym zejściem do wody,  przy hotelu. Bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki.

HOTEL

Recepcja, lobby, restauracja Veli - główna, dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa i lokalna, dostępne dania wegetariańskie, restauracja Thari Lounge - la carte,  bar Kandu - na plaży. Ttaras z widokiem na ocean, ogród z roślinnością tropikalną, sklep z pamiątkami, jubiler. Hotel akceptuje karty kredytowe Visa, MasterCard.

INTERNET

Internet WiFi bezpłatnie w miejscach ogólnodostępnych i w pokojach.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Hotel dla Gości przygotował bezpłatne zajęcia typu lekcje yogi, piłka wodna, snurkowanie, kajaki. Pokój gier, czytelnie oraz okazjonalnie program rozrywkowy. Za opłatą możliwość korzystania z centrum SPA oraz spotów wodnych.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje typu club room dwuosobowe o powierzchni ok. 34m, klimatyzowane wyposażone w  łazienki (prysznic, suszarka), internet bezprzewodowy, telefon, sejf, mini bar (codziennie uzupełniany w wodę), taras (stolik i krzesełka), widok na ogród. Pokoje typu garden villa dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek ok. 64 m, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telefon, sejf, minibar (codziennie uzupełniany w wodę), taras (stolik i krzesełka), pokoje typu beach villa dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek ok. 64 m, wyposażenie jak w pokoju garden villa. Pokoje typu overwater villa dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek, ok. 76 m, willa na palach w wodzie, wyposażenie jak w pokoju garden villa, dodatkowo zestaw do kawy/herbaty, taras (stolik i krzesełka).

WYŻYWIENIE

HB - śniadanie obiadokolacja w formie bufetu w restauracji głównej. Napoje do obiadokolacji za dodatkową opłatą.
FB - śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu w restauracji głównej. Napoje do obiadokolacji za dodatkową opłatą.
All inclusive- śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu w restauracji głównej. Lokalne alkokole i  napoje bezalkoholowe w godzinach 09.00-23.00 w wyznaczonch barach. Popołudniowa kawa, herbata, ciasteczka 15.00-17.30. Mini bar uzupełniany raz dziennie. Restauracja a'la carte Thari z kuchnią tajską zniżka 30% na jedzenie.
 

INFORMACJE DODATKOWE

TRANSFER: Seaplane w godzinach 06:00 - 15:30. Dla przylotów poza wyznaczonymi godzinami wymagana jest dodatkowa rezerwacja hotelu w Male na 1 dobę, w związku z czym oferta zostanie ponownie przekalkulowana. Ograniczenie bagażu na osobę 20 kg (każdy dodatkowy kilogram 6usd)
Honeymoon - Kosz owoców, butelka wina i dekoracje kwiatowe na łóżku w dniu przyjazdu. Wymagane okazanie aktu zawarcia związku małżeństwa 6 miesięcy od daty zawarcia związku.
Rocznica ślubu - Talerz z owocami i dekoracje kwiatowe na łóżku po przyjeździe.
Uwagi dotyczące rocznicy ślubu należy podać w momencie rezerwacji.
Złota / srebrna rocznica - Dekoracje kwiatowe na łóżku po przyjeździe i kolacja przy świecach w restauracji Thari (raz na pobyt). Uwagi dotyczące złotej / srebrnej rocznicy ślubu należy podać w momencie rezerwacji.
Urodziny - Tort niespodzianka w pokoju wieczorem w dniu urodzin. Uwagi dotyczące urodzin należy podać w momencie rezerwacji.
www.reethibeach.com

CENA

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy dojazdu własnego), transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

*    Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych
*    Wymagany paszport ważny 6 m-cy (ważność liczona od daty powrotu)
*    Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Aktualizacja z dnia 15.02.2021r
Informacje dla podróżujących przez Zurych
Od 8 lutego 2021 r. wszyscy pasażerowie muszą przedłożyć dowód negatywnego wyniku testu PCR podczas podróży do Szwajcarii. W momencie wyjazdu wynik testu nie może być starszy niż 72 godziny. Wynik testu musi być przedstawiony członkowi personelu naziemnego przy stanowisku odprawy lub przy bramce w kraju wylotu. Wymóg testu obejmuje wszystkich podróżnych, w tym pasażerów tranzytowych, którzy podróżują przez Szwajcarię do miejsca docelowego, niezależnie od tego, skąd rozpoczyna się podróż.
Aktualizacja 26.01.2021
Mamy dobrą wiadomość dla osób wracających z urlopu. Osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 oraz te, które uzyskały ujemny wynik testu diagnostycznego na obecność SARS-CoV-2 (czas między uzyskaniem wyniku testu a przekroczeniem granicy nie może przekraczać 48 godzin), nie będą musiały przechodzić obowiązkowej kwarantanny do powrocie do Polski.
Aktualizacja z dnia 19.11.2020 r.
Wszyscy pasażerowie lecący z Male przez Dubaj linią Emirates nie muszą wykonywać testów PCR.
Bardzo prosimy o śledzenie na bieżąco informacji zawartych na stronie linii lotniczej Emirates.
Aktualizacja z dnia 30.10.2020 r.
Podróżujący liniami Qatar Airways na Malediwy mogą skorzystać z lotu tranzytowego przez lotnisko Hamad International Airport w Dosze (DOH).
Nie mogą jednak opuścić w tym czasie lotniska. Należy mieć na uwadze, że ze względu na sytuację epidemiologiczną niektóre loty mogą być odwoływane.
W związku z czym Qatar Airways zwraca się ze szczególną prośbą do pasażerów o śledzenie na bieżąco statusu planowanego lotu https://www.qatarairways.com/en/travel-alerts/COVID-19-update.html.
AkTUALIZACJA 15.10.2020
Malediwy wymagają aby na teście PCR na Covid-19 był wpisany numer paszportu
RESTRYKCJE OBOWIĄZUJĄCE NA MALEDIWACH OD 10.09.2020:
Zgodnie z najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Turystyki, Urząd Ochrony Zdrowia Malediwów od 10 września 2020r nałożył obowiązek przedstawienia negatywnego certyfikatu PCR dla wszystkich turystów i gości przyjeżdżających na Malediwy.
W związku z tym wszyscy klienci są zobligowani do wykonania wymaganego testu PCR na 96 godziny przed przyjazdem na Malediwy.
Wizy on arrival wydawane są za darmo na 30 dni i mogą zostać przedłużone.
Przy przylocie należy obowiązkowo przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19. Podróżni powinni wypełnić online (na 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: https://imuga.immigration.gov.mv/ethd/create?lang=en

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Klimatyzacja tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Siatkówka tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 29 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień