Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 9 219 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 111 819

POŁOŻENIE

 Hotel położony jest na jednej z 1190 wysp należących do Malediwów, na północnym atolu Dhaalu. Oddalony od międzynarodowego lotniska w Male ok. 145 km.
Transfer:
* oferta z transferem typu Domestic flight + speedboat

PLAŻA

Tuż przy hotelu, piaszczysta, leżaki i parasole na plaży bezpłatnie.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 5*
Obiekt zbudowany w roku 1998, ostatni remont był w 2015 roku. Kompleks położony w przepięknym ogrodzie. Idealna propozycja dla par lub grup znajomych.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja czynna całą dobę, przechowalnia bagażu, punkt wymiany walut, pralnia: płatna, restauracja główna, 2 restauracje a la carte, 2 bary.

INTERNET

Internet Wi-Fi w częściach ogólnodostępnych bezpłatny.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: kort tenisowy, badminton, rzutki, siatkówka plażowa, siłownia.
Płatnie: centrum spa, masaże, sporty wodne na plaży.

DLA DZIECI

plac zabaw, możliwość wynajęcia opiekunki dla dziecka.

ZAKWATEROWANIE

Beach Villa- zlokalizowane przy plaży, ok 76 m, mini bar (bezpłatny, codziennie uzupełniany), zestaw do parzenia kawy/herbaty,  sejf (bezpłatny), TV-SAT, telefon, zestaw do prasowania, klimatyzacja, łazienka (wanna/prysznic, WC, suszarka do włosów), taras/balkon, dodatkowo prysznic na zewnatrz. Możliwość zakwaterowania dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci.
Aqua Villa- zlokalizowane w willach na wodzie, ok 90 m kw,  wyposażenie jak w pokojach deluxe, dodatkowo własny basenik. Zakwaterowanie maksymalnie dwie osoby dorosłe i jedna dostawka. 

WYŻYWIENIE

All inclusive Emerald: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, przekąski w ciągu dnia. Nielimitowane, wybrane lokalne i importowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne w podanych przez hotel godzinach. Uzupełniany codziennie mini bar w piwo i napoje bezalkoholowe.
(Dla pobytów w okresie światecznym kolacja Wigilijna i Sylwestrowa w cenie.)

INFORMACJE DODATKOWE

TRANSFER - Domestic flight (Comfort Class)+ speedboat

KONTAKT

https://www.sunsiyam.com/sun-siyam-vilu-reef/

CENA

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy połączeń liniami lotniczymi Air France oraz Aueroflot - w tym przypadku bagaż rejestrowany 23 kg płatny ok. 350pln/szt),
transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony jest przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
Wprzypadku transferu wewnętrznego "domastic flight" (przelot samolotem) limit bagażu wynosi łącznie 25 kg /os. W przypadku przekrczenia limitu za każdy kilogram nadbagażu pobierana jest opłata w wysokości 5 USD. Ze względów bezpieczeństwa bagaż ponadwymiarowy może być przewożony innym samolotem i dostarczony Pasażerom w ciągu 24 godzin.

WARUNKI WJAZDOWE

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy
*    Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych
*    Paszport powinien być ważny przez minimum 1 miesiąc.
*    Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Od 17.03.2022 wszystkie osoby (zarówno te zaszczepione jak i niezaszczepione) lecące na Malediwy zwolniene są z testu oraz zaświdczeń. Pamiętaj żeby przed wylotem dodatkowo sprawdzić wymagania linii lotniczych i lotniska tranzytowego. 
Podróżni obligatoryjnie powinni wypełnić online (na około 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: www.imuga.immigration.gov.mv).
Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ. 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 5 m
 • Odległość od lotniska 128 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,9 / 5
Travelplanet

Fantastyczny (4 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 4,7 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,8 / 5

31. najwyższa ocena z 616 hoteli w Malediwy

Karol K. Sierpień 2021

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2021

Ocena 4,9 / 5
Hotel położony na pięknej, malutkiej wysepce. Profesjonalna obsługa, sporo rozrywek na miejscu.
Całkowita ocena

Hotel położony na pięknej, malutkiej wysepce. Profesjonalna obsługa, sporo rozrywek na miejscu.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim

Ocena 4,7 / 5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Filtruj opinie

Karol K. Sierpień 2021

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2021

Ocena 4,9 / 5
Hotel położony na pięknej, malutkiej wysepce. Profesjonalna obsługa, sporo rozrywek na miejscu.
Całkowita ocena

Hotel położony na pięknej, malutkiej wysepce. Profesjonalna obsługa, sporo rozrywek na miejscu.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 29 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień