Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 4 939 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 61 122

POŁOŻENIE

Adaaran Select Meedhupparu znajduje się w Atol Raa, 136 km na północ od stolicy Malediwów, Male.

PLAŻA

piękna, piaszczysta, z łagodnym zejściem do wody. Leżaki bezpłatne, ręczniki bezpłatnie. Doskonałe warunki do snurkowania i nurkowania, dostęp do rafy koralowej.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 4*
Oaza spokoju i relaksu w egzotycznym otoczeniu turkusowej wody i nieskazitelnie białych plaż oraz kołyszących palm. Idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych. Część północna wyspy dla osób korzystających z rafy, w części południowej przepiękna szeroka plaża.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, klimatyzowane lobby, sejf, punkt wymiany walut, restauracja główna, 3 bary, ogród, taras ogrodowy, fax, telefon, opieka medyczna (dodatkowo płatna), salon piękności, pralnia. Hotel akceptuje karty kredytowe: Amex, Mastercard, Visa.

INTERNET

internet za opłatą,
Możliwość zakupu karty na lotnisku w Male ( przykładowy koszt karty 22 USd 17 GB na 2 tygodnie).

SPORT I REKREACJA

Bezpłatne: basen, leżaki i parasole przy basenie, tenis stołowy, siatkówka plażowa, piłka nożna, siłownia, kort tenisow, rejs łodzią o zachodzie słońca oraz rejs łodzią w poszukiwaniu delfinów (raz na pobyt, przy sprzyjającej pogodzie i minimalnej wymaganej liczbie osób), sprzęt do snurkowania, kajaki, windsurfing, wstęp na Beach Party
Odpłatne: centrum SPA, zabiegi i masaże, inne wycieczki i sporty wodne
 

ZAKWATEROWANIE

Beach Villa: ok 47m2,  bezpłatne wi-fi, klimatyzacja, wiatrak sufitowy, sejf, mini-bar (bezpłatny, uzupełniany raz dziennie w piwo, napoje bezalkoholowe i wodę),  TV-SAT, telefon, zestaw do parzenia kawy/herbaty,  łazienka (prysznic/wanna, WC, suszarka do włosów), wszystkie pokoje z tarasem
Deluxe Beach Villa: wyposażone podobnie jak pokoje Beach Villa,  łazienka z prysznicem na świeżym powietrzu,  dodatkowo dwa leżaki, parasol plażowy

INNE WAŻNE INFORMACJE

www.adaaran.com/selectmeedhupparu
Transfer: domestic flight + speed boat 
seaplane za dopłata 125 usd / os., ograniczenie bagażu na osobę 20 kg (każdy dodatkowy kilogram 6usd)hotel nie posiada udogodnień dla osób niepełnosprawnych.
Na wyspie różnica czasu o godzinę w Male, do polskiego 4 godziny.
Codziennie wieczorne karmienie płaszczek z pomostów.

WYŻYWIENIE

All Inclusive Premium: śniadanie, lunch, obiadokolacja w formie bogatego bufetu w restauracjach Sufura, Jaafai i Thavaa (tylko lunch i kolacja), przekąski w barze głównym (10:30-11:30, 16:00-17:00 i 23:00-24:00). Lokalne i wybrane importowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe (10:00-24:00). W ramach All inclusive świeżo wyciskane soki owocowe. Płatne dodatkowo: pozostałe napoje importowane.

DLA NOWOŻEŃCÓW

Hotel dla nowożeńców oferuje kosz owoców, specjalne dekoracje oraz 1 kolację przy świecach.
Warunek akt ślubu, do 6 miesięcy od daty ślubu.

CENA

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy połączeń liniami lotniczymi Air France oraz Aueroflot - w tym przypadku bagaż rejestrowany 23 kg płatny ok. 350pln/szt),
transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony jest przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

*    Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych
*    Wymagany paszport ważny 6 m-cy (ważność liczona od daty powrotu)
*    Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Od 3 maja 2021 r. wszystkie osoby lecące na Malediwy muszą poddać się testowi PCR (pobrany maksymalnie do 72 godzin przed wylotem) na Covid-19. Dotyczy to również osób zaszczepionych wszystkimi dawkami preparatu przeciwko Covid-19.  Malediwy wymagają, aby na teście PCR na Covid-19 był wpisany numer paszportu. 
Zaświadczenie z wynikiem testu musi spełniać następujące warunki:
musi być wystawione w j. angielskim przez laboratorium oficjalnie uznawane przez Ministerstwo Zdrowia (lista laboratoriów dostępna na: https://www.gov.pl/web/zdrowie/lista-laboratoriow-covid)
zaświadczenie musi zawierać:
datę i godzinę wykonania testu
dane osoby wykonującej test
nazwę laboratorium odpowiedzialnego za wykonanie badania
numer paszportu, charakter laboratorium
jednoznaczną informację o negatywnym wynikuPodróżni obligatoryjnie powinni wypełnić online (na 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: www.imuga.immigration.gov.mv).
Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ. 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od lotniska 130 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,8/5
Travelplanet

Fantastyczny (80 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 4,8/5

Okolica 4,8/5

Cena 4,7/5

28. najwyższa ocena z 602 hoteli w Malediwy

Beata Kwiecień 2019

Data pobytu: 2.2. - 9.2.2019

Ocena 3,9/5
Na + przede wszystkim jedzenie, smaczne i różnorodne, przez cały czas pobytu można było jeść każdego dnia co innego Życie podwodne i jego różnorodnoś
Całkowita ocena

Na + przede wszystkim jedzenie, smaczne i różnorodne, przez cały czas pobytu można było jeść każdego dnia co innego

Życie podwodne i jego różnorodność może zadowolić niezbyt wymagające osoby ;) silne prądy mogą w tym przeszkadzać

Z jednej strony wyspy falochron, brak rafy, ale za to ciszej, z drugiej strony dosyć wietrznie i silne prądy

Na - drogie wycieczki, zdarzyły się raz prusaki w pokoju i coś mnie pogryzło na wyspie (obsługa twierdziła, że to soundflies)

Zakwaterowanie 3,5/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Anonim Maj 2009

Data pobytu: 7.6. - 14.6.2008

Ocena 3,5/5
Ogólne wrażenie dobre, jak na cenę, którą zapłaciliśmy. Wyjazd 2 osoby dorosłe i 2 małych dzieci
Całkowita ocena

Ogólne wrażenie dobre, jak na cenę, którą zapłaciliśmy.

Wyjazd 2 osoby dorosłe i 2 małych dzieci

Zakwaterowanie 3,5/5

Zakwaterowanie
Pokoje czyste, ładnie urządzone - każdego dnia sprzątane.

Wyżywienie
Posiłki były bardzo smaczne, często przygotowywane na bieżąco na oczach gości. duży wybór mięs, warzyw, owoców, oraz co dziennie lody, które doceniały będące z nami dzieciaki.

Obsługa w hotelu
Mało zajęć sportowych - to raczej miejsce dla zakochanych par, a nie rodzin z dziećmi - wartość podnosi rafa koralowa wokół wyspy - można zobaczyć mureny, płaszczki, manty i rekiny rafowe.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Filtruj opinie

Beata Kwiecień 2019

Data pobytu: 2.2. - 9.2.2019

Ocena 3,9/5
Na + przede wszystkim jedzenie, smaczne i różnorodne, przez cały czas pobytu można było jeść każdego dnia co innego Życie podwodne i jego różnorodność może zadowolić niezbyt wymagające osoby ;) silne prądy mogą w tym przeszkadzać Z jednej strony wyspy falochron, brak rafy, ale za to ciszej, z drugiej strony dosyć wietrznie i silne prądy Na - drogie wycieczki, zdarzyły się raz prusaki w pokoju i
Całkowita ocena

Na + przede wszystkim jedzenie, smaczne i różnorodne, przez cały czas pobytu można było jeść każdego dnia co innego

Życie podwodne i jego różnorodność może zadowolić niezbyt wymagające osoby ;) silne prądy mogą w tym przeszkadzać

Z jednej strony wyspy falochron, brak rafy, ale za to ciszej, z drugiej strony dosyć wietrznie i silne prądy

Na - drogie wycieczki, zdarzyły się raz prusaki w pokoju i coś mnie pogryzło na wyspie (obsługa twierdziła, że to soundflies)

Zakwaterowanie 3,5/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Anonim Maj 2009

Data pobytu: 7.6. - 14.6.2008

Ocena 3,5/5
Ogólne wrażenie dobre, jak na cenę, którą zapłaciliśmy. Wyjazd 2 osoby dorosłe i 2 małych dzieci
Całkowita ocena

Ogólne wrażenie dobre, jak na cenę, którą zapłaciliśmy.

Wyjazd 2 osoby dorosłe i 2 małych dzieci

Zakwaterowanie 3,5/5

Zakwaterowanie
Pokoje czyste, ładnie urządzone - każdego dnia sprzątane.

Wyżywienie
Posiłki były bardzo smaczne, często przygotowywane na bieżąco na oczach gości. duży wybór mięs, warzyw, owoców, oraz co dziennie lody, które doceniały będące z nami dzieciaki.

Obsługa w hotelu
Mało zajęć sportowych - to raczej miejsce dla zakochanych par, a nie rodzin z dziećmi - wartość podnosi rafa koralowa wokół wyspy - można zobaczyć mureny, płaszczki, manty i rekiny rafowe.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 30 °C temperatura w nocy 27 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 30 °C temperatura w nocy 27 °C

 • Pt 30 °C temperatura w nocy 27 °C

 • Sob 30 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Ndz 31 °C temperatura w nocy 27 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień