Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Savoy Palace

Ocena: 5/5

Madera, Funchal, Funchal

od 4 982 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 126 380

Naszym zdaniem

Elegancki hotel, świetnie wyposażony i pięknie zaprojektowany, otwarty w 2019 r. Nowoczesny styl, spektakularne widoki, ciekawie zagospodarowany taras dachowy, luksusowe pokoje, basen infinity na dachu, prestiżowe spa.   

Położenie

W stolicy wyspy, ok. 3 km od historycznego centrum, ok. 25 km od lotniska, ok. 2 km od Lido Bathing - kompleksu rekreacyjnego z naturalnymi słonymi basenami. W pobliżu hotelu są bary, sklepy, przystanek autobusowy.

Wyposażenie

Imponujące, oryginalnie zaprojektowane lobby, recepcja 24, windy (hotel ma 17 pięter), restauracja główna, restauracja azjatycka, restauracja śródziemnomorska,  bar lounge, skybar dla dorosłych gości, salon z biblioteczką, usługi concierge, centrum biznesowe, sklepy, room service, bezpłatne łącza Wi-Fi.

Pokoje

Garden room - sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka, TV sat, klimatyzacja, sejf, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, ekspres do kawy, łącza Wi-Fi, telefon, balkon z widokiem na ogród lub basen. Powierzchnia - ok. 47 m kw. 
Ocean room - sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka, TV sat, klimatyzacja, sejf, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, ekspres do kawy, łącza Wi-Fi, telefon, balkon z widokiem na ocean. Powierzchnia - ok. 40 m kw. 
Avenue room - sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka, TV sat, klimatyzacja, sejf, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, ekspres do kawy, łącza Wi-Fi, telefon, balkon z widokiem na miasto (Av. do Infante). Powierzchnia - ok. 40 m kw. 
Pool ocean suite - sypialnia, salon, łazienka, klimatyzacja, sejf, TV sat, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, ekspres do kawy, łącza Wi-Fi, telefon, balkon lub taras z widokiem na ocean. Powierzchnia - ok. 77 m kw. 
Bay suite - sypialnia, salon, łazienka, klimatyzacja, sejf, Smart TV sat, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, ekspres do kawy, łącza Wi-Fi, telefon, balkon lub taras z widokiem na zatokę i miasto. Powierzchnia - ok. 66 m kw. 
Superior ocean suite - sypialnia, salon, łazienka, klimatyzacja, sejf, TV sat, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, ekspres do kawy, łącza Wi-Fi, telefon, balkon lub taras z widokiem ocean. Powierzchnia - ok. 66 m kw. 
Superior pool suite - sypialnia, salon, łazienka, klimatyzacja, sejf, Smart TV sat, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, ekspres do kawy, łącza Wi-Fi, telefon, taras z prywatnym basenem, widok na zatokę lub ocean. Powierzchnia - ok. 130 m kw. 
Premium ocean room - na 16. piętrze; sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka, Smart TV sat, klimatyzacja, sejf, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, ekspres do kawy, łącza Wi-Fi, telefon, balkon z widokiem na ocean. Powierzchnia - ok. 40 m kw. Dodatkowo: zameldowanie w pokoju lub w Jacarandá Club & Lounge z drinkiem powitalnym, kosz owoców na powitanie w pokoju, wstęp do ekskluzywnego Jacarandá Club & Lounge, wyznaczone napoje w minibarze, bezpłatny wstęp do wodnej strefy spa, bezpłatna usługa rozpakowania/pakowania,prasowania, jedno śniadanie w pokoju, jedna luksusowa kąpiel. 
Presidential suite - ekskluzywne mieszkanie na 17. piętrze; 2 sypialnie, 2 łazienki, jadalnia, duży taras z basenem, sauna, łaźnia, panoramiczny widok na ocean. Powierzchnia - ok. 250 m kw.   
 

Wyżywienie

BB - śniadania
HB - śniadania i kolacje
FB - śniadania, obiady, kolacje
Napoje do obiadów i kolacji - płatne. W restauracjach wymagany odpowiedni strój. 

Sport i rozrywka

Malowniczy basen uniwersalny, basen infinity na dachu (dla dorosłych gości) ze strefą relaksu, centrum spa (podgrzewany basen, siłownia, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi kosmetyczne, fontanna lodowa, salon relaksacyjny, prysznice sensoryczne), okazjonalnie muzyka.  

Dla dzieci

Brodzik, sala zabaw, okazjonalnie animacje.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń, m.in. od kosztów rezygnacji i pakietu Sport.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 50 m
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
 • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Plac zabaw, Basen dla dzieci Plac zabaw tak
 • Tenis Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Doskonały (Na podstawie 3 opinii)

Ocena 4,9 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 4,7 / 5

Okolica 4,7 / 5

Cena 4,9 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

13. najwyższa ocena z 389 hoteli w Madera

Gabriela K.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 20.6. - 28.6.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Savoy Palace Ocena: 5/5 Madera, Funchal

Świetny luksusowy hotel z najlepszym personelem i usługami.

Świetny luksusowy hotel z najlepszym personelem i usługami.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Michal B.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 27.6. - 4.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Savoy Palace Ocena: 5/5 Madera, Funchal

brak opinii opisowej

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Gabriela K.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 20.6. - 28.6.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Savoy Palace Ocena: 5/5 Madera, Funchal

Świetny luksusowy hotel z najlepszym personelem i usługami.

Świetny luksusowy hotel z najlepszym personelem i usługami.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 22 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować