Vanesa G.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2024
Madera to piękna wyspa :) Zdecydowanie polecam wakacje w tym miejscu :) Hotel był ładny, ale najlepsze lata ma już za sobą, zwłaszcza wnętrza; ogrody i otoczenie wokół basenu były pięknie zagospodarowane. Klientela - głównie seniorzy z krajów niemieckojęzycznych. Jego lokalizacja jest świetna - 15 minut do centrum :)
Madera to piękna wyspa :) Zdecydowanie polecam wakacje w tym miejscu :) Hotel był ładny, ale najlepsze lata ma już za sobą, zwłaszcza wnętrza; ogrody i otoczenie wokół basenu były pięknie zagospodarowane. Klientela - głównie seniorzy z krajów niemieckojęzycznych. Jego lokalizacja jest świetna - 15 minut do centrum :)
Nie potrafię ocenić, odwiedziliśmy tylko plaże w innych częściach wyspy, ale Madera nie jest klasycznym miejscem na plażę :)
WyżywienieJedzenie w formie bufetu jest słabsze, ale świetna jest możliwość wyboru restauracji ala carte każdego wieczoru przez cały pobyt - większość restauracji zlokalizowana jest w Pestana Grand - ok. 2 km. Kolacje w restauracjach ala carte były wyśmienite, były wliczone w cenę niepełnego wyżywienia
ZakwaterowaniePrzeciętny, starszy sprzęt, trochę smród w pokoju, który nie szedł dobrze z wietrzeniem, sprzątaniem dlatego, że jesteśmy słabsi w hotelu 4*. Teren hotelu był czysty. Dni spędzaliśmy na wycieczkach, więc w zupełności wystarczyło na wieczorne wylegiwanie się na tarasie i spanie
UsługiBardzo mili i pomocni na recepcji, w jadalni - pół na pół, od niektórych kelnerów miałem wrażenie, że byli tam specjalnie za karę
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







