Hana K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dobry urlop, który organizowaliśmy sami, hotel blisko wszystkich zabytków, polecam restaurację w pobliżu hotelu - BEEF - LOBSTER - dobre jedzenie, bardzo uprzejmy personel.
Dobry urlop, który organizowaliśmy sami, hotel blisko wszystkich zabytków, polecam restaurację w pobliżu hotelu - BEEF - LOBSTER - dobre jedzenie, bardzo uprzejmy personel.
Jedzenie smaczne, dobry wybór, tylko kawa wymagałaby poprawy, ale to chyba wszędzie we wszystkich hotelach.
ZakwaterowaniePiękny widok z pokoju, poza tym wszystko w porządku. Brak lodówki w pokoju.
UsługiWszystko w porządku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)




