Hotel Legian Village

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

P

Położony w miejscowości Legian, należącej do regionu turystycznego Kuta. Odległośc od lotniska ok. 7,5 km. W niewielkiej odległości od hotelu znajdują się sklepy, restauracje oraz bankomat.

P

Publiczna, piaszczysta, ok. 200 m od hotelu.

H

Kategoria lokalna 3*.
Hotel składa się z dwóch budynków oddzielonych od siebie uliczką, zbudowanych w stylu balijskim. Ze względu na położenie w spokojniejszej okolicy polecany dla par.

D

Restauracje i bary: restauracja główna w budynku głównym, bar
Usługi: lobby w budynku głównym, winda, fryzjer, lekarz na wezwanie, sejf w recepcji, parking, pralnia, punkt wymiany walut,

I

Bezpłatny internet Wi-Fi na terenie hotelu.

S

Bezpłatne:basen (w każdej części hotelu), leżaki i parasole przy basenie,
Płatne: centrum Spa,

D

basen, łóżeczko dla dzieci do lat 2 (na zapytanie)

Z

Pokój typu Standard, powierzchnia ok. 20 m2, dwuosobowy z możliwością dostawki dla osoby dorosłej lub dziecka. Wyposażenie: łazienka (WC, prysznic/wanna, suszarka do włosów), klimatyzacja, mini bar, internet Wi-Fi, telefon, Tv-Sat, balkon.
Pokój typu Luxury, powierzchnia ok. 28 m2, na wyższych piętrach, wyposażenie jak w Standardzie, dodatkowo zestaw do parzenia kawy lub herbaty,

W

BB: śniadania.
(25.12 i 31.12. w cenie zawarta kolacja świąteczna i sylwestrowa)

I

http://www.legianvillage-hotel.com/

C

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony przy opisie hotel w zakładce INNE WAŻNE INFORMACJE) /nie dotyczy ofert z dojazdem własnym/;  zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego biura, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, VAT. 
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC) 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) 
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę 
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera - dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych.
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

W

Wiza, paszport, warunki wjazdowe:  
Polscy turyści mogą wjeżdżać do Indonezji bez wiz, w ramach wprowadzonego w dniu 10.06.2015 r. dekretu, w którym Indonezja jednostronnie zniosła obowiązek wizowy dla obywateli 45 krajów. Wjazd bezwizowy obejmuje okres 30 dni i nie podlega przedłużeniu.
Przy wjeździe do Indonezji paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy. Na żądanie władz imigracyjnych należy okazać bilet powrotny lub bilet na dalszą podróż. 
Przy wjeździe do Indonezji należy posiadać przy sobie kartę kredytową,  gdyż w niektórych hotelach przy kwaterowaniu  wymagany jest depozyt zabezpieczajacy (blokada środków na koncie ewentualnie  płatny gotówką), rozliczany przy wymeldowaniu Klientów. Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY