od 1 399 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 106 673

POŁOŻENIE

Hotel położony w pobliżu sklepów i lokali rozrywkowych, około 15 km od centrum miasta Palma de Mallorca i około 8 km od lotniska.

PLAŻA

plaża piaszczysta, publiczna, 50 metrów od hotelu. Leżaki i parasole płatne.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 4*
Hotel odnowiony w 2015 roku. Z tarasu na dachu rozpościela się piękny widok na okolicę. Hotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

lekarz: na zamówienie, dodatkowo płatny, recepcja, winda, taras na dachu, restauracja, 2 bary, wypozyczalnia rowerów (płatna).
Hotel akceptuje karty: Visa, MasterCard, American Express.

INTERNET

Wi - Fi na terenie hotelu płatne. Kafejka internetowa: płatna.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: 2 baseny w tym jeden na dachu
Odpłatnie: siłownia, masaże, sauna.

DLA DZIECI

brodzik, łóżeczko dla dziecka do 2 lat: na zamówienie przed przyjazdem.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje standardowe, wyposażone w: klimatyzację, TV, telefon, sejf(płatny), łazienkę z prysznicem i suszarką, balkon lub taras.

WYŻYWIENIE

BB - śniadanie
HB - śniadanie  i obiadokolacja. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
ALL INCLUSIVE - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Przekąski pomiędzy posiłkami, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych przez hotel miejscach i godzinach.

INFORMACJE DODATKOWE

https://www.hmbalanguerabeach.com/en/
NA MIEJSCU OBSŁUGA POLSKOJĘZYCZNA.

CENA

OFERTA Z PRZELOTEM:
Cena zawiera: bilet lotniczy, bagaż podręczny, transfer lotnisko - hotel - lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie w hotelu; opiekę polskojęzycznego rezydenta w wybranych regionach, część oferty jest z rezydentem anglojęzycznym lub bez rezydenta jeśli opisane w "uwagach" przy opisie hotelu;  wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), bagaż, OC organizatora, VAT, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej).
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego, miejsc obok siebie w samolocie, dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych. podatku turystycznego* (dot. Costa Brava, Majorka).
UWAGA! Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego według cennika przewoźnika. Wtym celu należy podczas procesu zakładnia rezerwacji wybrać składnik opcjonalny lub po prostu wysłać wiadomość do rezerwacji w BlueVendo z prośbą o dodanie bagażu i informacją dla ilu osób bagaż ma zostać zakupiony.
DOJAZD WŁASNY:
Cena zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), bagaż, OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych, podatku turystycznego* (dot. Costa Brava, Majorka).
*Podatek turystyczny w Katalonii (dotyczy ofert na COSTA BRAVA) oraz na Majorce (pobyty od 1 lipca 2016) nie jest wliczony w cenę.
Klienci (powyżej 16 roku życia) zobligowani są do wniesienia należnej opłaty bezpośrednio po przyjeździe do hotelu:
hotele 5* ok. 2,25-2,50 za dzień od osoby
hotele 4* ok. 1,00-1,65 za dzień od osoby
hotele 3 *ok. 0,50-1,10 za dzień od osoby
pozostałe obiekty ok. 1 za dzień od osoby
Dzieci 0-16 lat zwolnione są z podatku.
Ponad to na Costa Brava opłata dotyczy tylko pierwszego tygodnia pobytu (max 7 dni), w dalszym okresie podatek nie obowiązuje.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

BAGAŻ

LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w PRIMIE w cenie:
Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!
Usługa daje mozliwość:
* zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))
* zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)
* pierwszeństwo wejścia na pokład
* Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm oraz pierwszeństwo wejścia na pokład. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.
LOT: 8 kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo jako bagaż podręczny pasażer może zabrać ze sobą torebkę damską lub torbę męską lub laptopa (wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm)
EasyJet: jedną sztukę bagażu wliczając torebki i laptopy o wymiarach nie przekraczających 56x45x25 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki).
CENY DODATKOWEGO BAGAŻU REJESTROWANEGO:
Wizzair: 10kg/20kg/32kg - 100-400 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu
Ryanair: 20kg - ok 300 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu
EasyJet: 15kg - ok. 300 zł; 23kg - ok. 350 zł
LOT: 23 kg - ok 300 zł Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagażu dodatkowego może ulec zmianie!
LIMIT BAGAŻU REJESTROWANEGO:
Wizzair: 10kg/20kg/32kg
Ryanair: 10kg/20kg 
Easyjet: 15kg
LOT: 23 kg (Wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm)

DOBA HOTELOWA

Uwaga - DOBA HOTELOWA W REGIONIE COSTA BRAVA KOŃCZY SIĘ O GODZINIE 10:00, KWATEROWANIE OD GODZINY 14:00

COVID-19

 Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Osoby podróżujące linią Easy Jet, podczas przelotu zobowiązane są do posiadania maseczek FFP2 (chirurgiczne lub materiałowe). Szaliki, osłony twarzy (przyłbice) oraz maski z zaworami nie będą przez przewoźnika akceptowane. 
Aktualizacja 10.12.2020
Od 10 grudnia 2020 osoby podróżujące na Wyspy Kanaryjskie z krajów wysokiego ryzyka, w z tym z Polski, zobowiązane są do posiadania negatywnego wyniku testu antygenowego lub testu RT-PCR na obecność Covid-19.
*  Test musi być wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed przylotem do Hiszpanii. 
*  Obowiązkowemu przedstawieniu negatywnego wyniku testu podlegają wszyscy dorośli oraz dzieci powyżej 6 roku życia. 
*  Zaświadczenie o negatywnym wyniku testu musi być sporządzone w języku angielskim lub hiszpańskim. 
*  Obowiązek sprawdzenia wyniku testu spoczywa na miejscach zakwaterowania tj. sprawdzane będą przez pracowników hoteli, apartamentów itd. lub mogą być sprawdzane w Polsce przed wylotem.
*  Wynik testu powinien zawierać: datę i czas wykonania testu, dane osoby testowanej, dane jednostki wykonującej badanie i oczywiście informację o negatywnym wyniku test.
*  Maksymalnie 48 godzin przed planowaną godziną przylotu wymagana jest rejestracja na stronie www.spth.gob.es/ lub w aplikacji mobilnej Spain Health Travel App oraz wygenerowanie kodu QR. Każdy uczestnik podróży (w tym dziecko) musi posiadać oddzielny, indywidualny kod QR. 
*  Podróżujący powinni też pobrać aplikację mobilnej Radar Covid https://www.gobiernodecanarias.org/principal/coronavirus/radarcovid/
Aktualizacja 23.11.2020
Od 23.11.2020 osoby podróżujące z krajów ryzyka do Hiszpanii (w tym na Wyspy Kanaryjskie) będą zobowiązane do posiadania negatywnego wyniku testu na COVID19. 
* testy wymagane są od wszystkich podróżujących w tym od dzieci i niemowląt
* akceptowane będą jedynie testy RT-PCR
* wynik testu może być w formie elektronicznej lub papierowej,
* test musi być wykonany nie później niż 72 h przed przylotem do Hiszpanii,
* wynik testu musi być negatywny, zawierać dane identyfikacyjne podróżnego (np. PESEL), datę i czas wykonania badania, oznaczenie laboratorium.
* wynik testu musi być w j. hiszpańskim lub j. angielskim
Zalecane jest zainstalowanie aplikacji Covid Radar:
https://www.gobiernodecanarias.org/principal/coronavirus/radarcovid/
1. Najważniejsze postanowienia:
* Ograniczenia w poruszaniu się w godzinach 23:00-6:00, poza uzasadnionymi przypadkami:
* Realizacja obowiązków służbowych,
* Wizyta lekarska,
* Zakup lekarstw,
* Opieka nad osobami starszymi lub małoletnimi,
* Inne właściwie uzasadnione przypadki.
Godziny obowiązywania ograniczeń mogą być modyfikowane przez władze miejscowe (rozpoczęcie między godz. 22:00-00:00, zakończenie między godz. 05:00-07:00).
Uwaga: ograniczenia te nie dotyczą obecnie terytorium Wysp Kanaryjskich.
* Możliwość wprowadzenia ograniczeń w poruszaniu się pomiędzy oraz po terytorium poszczególnych wspólnot autonomicznych (poza uzasadnionymi przypadkami). Władze regionalne mogą wprowadzać ograniczenia obejmujące terytorium całych wspólnot lub poszczególnych prowincji czy wybranych dzielnic w miastach.
* Ograniczenia zgromadzeń w przestrzeniach publicznych oraz prywatnych do 6 osób, za wyjątkiem osób mieszkających w tym samym gospodarstwie domowym. Ograniczenia odnośnie do liczby osób uczestniczących w zgromadzeniach mogą zostać zaostrzone przez władze lokalne.
Informacje są aktualizowane na bieżąco i znajdują się na stronach internetowych poszczególnych rządów regionalnych.Informacji na temat procedury działania w przypadku wystąpienia objawów zarażenia koronawirusem udzielają operatorzy specjalnych infolinii.
Wjazd do Hiszpanii
Wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia.
Mierzenie temperatury będzie się odbywało poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa.  
W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19, pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.
Wszyscy pasażerowie są zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.
UWAGA! Od 23 listopada 2020 roku, wszyscy pasażerowie, którzy podróżują do Hiszpanii z państw ujętych na liście regionów ryzyka (w tym z Polski), zobowiązani będą do posiadania negatywnego wyniku testu na obecność SARS-CoV-2. Pełna lista regionów ryzyka (w j. hiszpańskim) znajduje się na: https://www.boe.es/boe/dias/2020/11/12/pdfs/BOE-A-2020-14049.pdf.
Uznawany będzie jedynie wynik testu typu PCR (RT-PCR), zrealizowanego 72 godziny przed terminem przyjazdu.
Zaświadczenie w formie papierowej lub cyfrowej (w języku hiszpańskim i/lub angielskim) musi zawierać: datę i godzinę badania, dane osobowe pacjenta oraz numer dokumentu (wskazany w formularzy sanitarnym), oznaczenie i dane kontaktowe do ośrodka medycznego wykonującego test oraz wskazanie negatywnego wyniku.
W wyjątkowych sytuacjach, w razie braku możliwości wypełnienia formularza sanitarnego w wersji on-line, podróżujący będą mogli wypełnić go w formie papierowej przed wejściem na pokład. Uwaga, konieczne będzie wtedy dołączenie do formularza oryginału zaświadczenia o wykonaniu testu PCR.
Wyspy Kanaryjskie
Od 14 listopada 2020 roku osoby planujące podróż na Wyspy Kanaryjskie muszą:
* Przedstawić negatywny wynik testu na obecność COVID-19.
Uwaga! Obowiązek ten dotyczy osób planujących pobyt w obiektach turystycznych na Wyspach Kanaryjskich (hotele, apartamenty). Wynik testu będzie wymagany podczas meldunku w obiekcie turystycznym.
Test musi być zrealizowany maks. 72 godziny przed terminem przyjazdu. Wykonany test musi być uznawany przez służby sanitarne kraju, z którego turysta podróżuje.
Zaświadczenie w formie papierowej lub cyfrowej musi zawierać: datę i godzinę badania, dane osobowe pacjenta, oznaczenie ośrodka medycznego wykonującego test oraz wskazanie negatywnego wyniku. Zaleca się, aby certyfikat był w języku hiszpańskim lub angielskim.
Dzieci poniżej 6 roku życia nie muszą przedstawiać wyniku testu.
* Wypełnić formularz sanitarny (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz należy wypełnić maks. 48 godzin przed planowaną podróżą do Hiszpanii. Wygenerowany kod QR należy okazać na lotnisku.

WARUNKI WJAZDOWE

* dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest ważny paszport lub dowód osobisty.
* Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
* każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

TENERYFA - REZYDENT

Opieka anglojęzycznego rezydenta lub polskojęzycznego rezydenta do potwierdzenia dla każdej rezerwacji.

MINORKA - REZYDENT

Oferta bez opieki rezydenta.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 100 m
 • Odległość od centrum miasta 15 km
 • Odległość od lotniska 5 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Surfing tak
 • Fitness tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Basen dla dzieci tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,6/5
Travelplanet

Całkiem dobre (6 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 3,4/5

Wyżywienie 3,6/5

Okolica 3,7/5

Cena 4,2/5

381. najwyższa ocena z 2170 hoteli w Majorka

Joanna Wrzesień 2013

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2013

Ocena 2,9/5
Dla nas byl to zawod. Podrozuje po europie dosyc czesto i hotel 3 gwiazkowy jest zazwyczaj o lepszych standardach. Temu dalabym 2 gwiazdki, a dlaczego?...
Całkowita ocena

Dla nas byl to zawod. Podrozuje po europie dosyc czesto i hotel 3 gwiazkowy jest zazwyczaj o lepszych standardach. Temu dalabym 2 gwiazdki, a dlaczego?

1. Czesty brak wody. Najczesciej rano przez kilka godzin, a wiec nie mozliwe bylo nawet umycie zebow, nie mowiac o reszcie toalety porannej. Z ubikacji mogla skorzystac tez tylko jedna osoba poniewaz pozniej nie bylo wody w toalecie by po sobie ja spuscic. Na 7 dni, 3 razy sie to zdarzylo.

2. Lokalizacja _ dobra poniewaz jest blisko do plazy, nie jest on nad sama pomenada lecz blisko i z ladnym widokiem z okna. Jednak wychodzac na promenade, nie polecam skrecac w lewo w kierunku Arenal. Jest to dzielnica kompletnie zdominowana przez niemcow, ktorzy krzywawo patrza sie slyszac polska mowe. Wyjscia w tej dzielnicy nie przypominaja hiszpanskiej fiesty tylko niemiecki octoberfest. Czulismy sie jak na wakacjach w berlinie a nie na majorce. W prawo w kierunku Can Pastilla jest bardziej miedzynarodowo, ladnie, z klasa, czysto i spokojniej.

3. Obsluga - zla. Wszyscy sa nieupszejmi, nikt nie mowi po angielsku na poziomie wyzszym niz dukajacy poczatkujacy. Trzeba sie niezle napocic by cokolwiek zrozumieli i wydukali jakas minimalna odpowiedz na odczepne. Porozumiec sie mozna po hiszpansku, niemiecku i francusku. Tylko jedna recepcjonistka byla mila i pomocna, ktora mowila po francusku.

4. Animacje - w hotelu nic sie nie dzieje. Wszystkie hotele do okola organizowaly animacje, muzyke wieczorem, wieczorki taneczne, kabarety itp itp. Tylko w Ambos Mundos nic sie nie dzialo, wiec wieczorami balkony byly pelne gosci ktorzy jak glodne dzieci przypatrywali sie z zazdroscia jak bawia sie i integruja goscie hotelu obok i sluchali muzyki pobliskich hoteli. DO wyboru jest spedzenie wieczoru na balkonie patrzac sie jak bawia sie inni, wyjscie na octoberfest lub do spokojnej restauracji w can pastilla, lub do dyskoteki w Palmie.

5. Pokoj - wystroj w stylu PRLowskim. Maly stary telewizorek. Pojedyncze lozka o niewygodnych materacach. Pokoj dwu osobowy z dostawka wystarczajaco duzy jednak dla 3 doroslych osob troszeczke ciasny. Trzecie krzeslo na balkonie doniesli po 3 dniach codziennego dopominania sie. Lazienka dobrze wyposazona, trzeba wziac ze soba suszarke do wlosow. Pokoj jest sprzatany codziennie, lozka scielone i reczniki wymieniane, a wiec pokoj byl czysty. W korytarzach smrod.

6. Jedzenie - stolowkowe, bylo smaczne. Starali sie troszke je zroznicowac, tu nie moge narzekac. Na sniadanie kawa i sok byly serwowane. Na obiad nie ma nawet szklanki wody, trzeba schodzic z pieniedzmi na napoje. Nie byloby z tym problemu gdyby ktos nam to wyjasnil... nie sa w stanie wytlumaczyc ze obiad i sniadanie sa na roznych zasadach i na poczatku sa przez to niemile sytuacje. I zwiazany z tym kolejny punkt:

7. Informacje- brak informacji. Po przyjezdzie dostalismy papierek z lista spotkan informacyjnych dla poszczegolnych hoteli tylko ze...Ambos Mundos na niej nie widnieje.

8. Basen duzy, czysty, ladny.

9. Lista miejsc wartych zwiedzenia:

z wyporzyczonym autem: punkt widokowy kolo Alcudia, Cap de Formentor, Plaza Cala Boquer i St Vincent, Callobra z Torrent de Pareis, droga gorska z serpentynami do miasteczko Deia i Valdemosa. Jaskinie kolo Porto Cristo. Sporty wodne w Arenal B01 w centrum nautyki. Dyskoteki Titos i Pacha w Palma de mallorca.

Autobusy do palmy 15 wdloz morza i 25 autostrada. Czeste i tanie. Taxi ok 18 euro noca.

Zakwaterowanie 2,9/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 3,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Joanna Wrzesień 2013

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2013

Ocena 2,3/5
Nie jestem zadowolona z hotelu. Pokój na 3 osoby stanowczo za mały. Na 2 osoby mógłby być. Na dostarczenie 3 krzesła czekałam aż 3 dni. Na lotnisku szukaliśmy...
Całkowita ocena

Nie jestem zadowolona z hotelu. Pokój na 3 osoby stanowczo za mały. Na 2 osoby mógłby być. Na dostarczenie 3 krzesła czekałam aż 3 dni. Na lotnisku szukaliśmy przedstawiciela hotelu , dopiero z innego biura podróży ( Niemka) powiedziała nam , gdzie mamy się zgłosić, żeby dojechać do hotelu. Inne biuro miały informację dla swoich klientów. Turysta pozostawiony sam sobie w organizowaniu wycieczek , czasu wolnego . Brak było informacji, że podczas drugiego posiłku nie podają żadnych napojów itp .

Zakwaterowanie 2,2/5

Wyżywienie 2,0/5

Okolica 3,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Joanna Wrzesień 2013

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2013

Ocena 2,3/5
Nie jestem zadowolona z hotelu. Pokój na 3 osoby stanowczo za mały. Na 2 osoby mógłby być. Na dostarczenie 3 krzesła czekałam aż 3 dni. Na lotnisku szukaliśmy przedstawiciela hotelu , dopiero z innego biura podróży ( Niemka) powiedziała nam , gdzie mamy się zgłosić, żeby dojechać do hotelu. Inne biuro miały informację dla swoich klientów. Turysta pozostawiony sam sobie w organizowaniu wycieczek , czasu...
Całkowita ocena

Nie jestem zadowolona z hotelu. Pokój na 3 osoby stanowczo za mały. Na 2 osoby mógłby być. Na dostarczenie 3 krzesła czekałam aż 3 dni. Na lotnisku szukaliśmy przedstawiciela hotelu , dopiero z innego biura podróży ( Niemka) powiedziała nam , gdzie mamy się zgłosić, żeby dojechać do hotelu. Inne biuro miały informację dla swoich klientów. Turysta pozostawiony sam sobie w organizowaniu wycieczek , czasu wolnego . Brak było informacji, że podczas drugiego posiłku nie podają żadnych napojów itp .

Zakwaterowanie 2,2/5

Wyżywienie 2,0/5

Okolica 3,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Joanna Wrzesień 2013

Data pobytu: 3.8. - 10.8.2013

Ocena 2,9/5
Dla nas byl to zawod. Podrozuje po europie dosyc czesto i hotel 3 gwiazkowy jest zazwyczaj o lepszych standardach. Temu dalabym 2 gwiazdki, a dlaczego? 1. Czesty brak wody. Najczesciej rano przez kilka godzin, a wiec nie mozliwe bylo nawet umycie zebow, nie mowiac o reszcie toalety porannej. Z ubikacji mogla skorzystac tez tylko jedna osoba poniewaz pozniej nie bylo wody w toalecie by po sobie ja...
Całkowita ocena

Dla nas byl to zawod. Podrozuje po europie dosyc czesto i hotel 3 gwiazkowy jest zazwyczaj o lepszych standardach. Temu dalabym 2 gwiazdki, a dlaczego?

1. Czesty brak wody. Najczesciej rano przez kilka godzin, a wiec nie mozliwe bylo nawet umycie zebow, nie mowiac o reszcie toalety porannej. Z ubikacji mogla skorzystac tez tylko jedna osoba poniewaz pozniej nie bylo wody w toalecie by po sobie ja spuscic. Na 7 dni, 3 razy sie to zdarzylo.

2. Lokalizacja _ dobra poniewaz jest blisko do plazy, nie jest on nad sama pomenada lecz blisko i z ladnym widokiem z okna. Jednak wychodzac na promenade, nie polecam skrecac w lewo w kierunku Arenal. Jest to dzielnica kompletnie zdominowana przez niemcow, ktorzy krzywawo patrza sie slyszac polska mowe. Wyjscia w tej dzielnicy nie przypominaja hiszpanskiej fiesty tylko niemiecki octoberfest. Czulismy sie jak na wakacjach w berlinie a nie na majorce. W prawo w kierunku Can Pastilla jest bardziej miedzynarodowo, ladnie, z klasa, czysto i spokojniej.

3. Obsluga - zla. Wszyscy sa nieupszejmi, nikt nie mowi po angielsku na poziomie wyzszym niz dukajacy poczatkujacy. Trzeba sie niezle napocic by cokolwiek zrozumieli i wydukali jakas minimalna odpowiedz na odczepne. Porozumiec sie mozna po hiszpansku, niemiecku i francusku. Tylko jedna recepcjonistka byla mila i pomocna, ktora mowila po francusku.

4. Animacje - w hotelu nic sie nie dzieje. Wszystkie hotele do okola organizowaly animacje, muzyke wieczorem, wieczorki taneczne, kabarety itp itp. Tylko w Ambos Mundos nic sie nie dzialo, wiec wieczorami balkony byly pelne gosci ktorzy jak glodne dzieci przypatrywali sie z zazdroscia jak bawia sie i integruja goscie hotelu obok i sluchali muzyki pobliskich hoteli. DO wyboru jest spedzenie wieczoru na balkonie patrzac sie jak bawia sie inni, wyjscie na octoberfest lub do spokojnej restauracji w can pastilla, lub do dyskoteki w Palmie.

5. Pokoj - wystroj w stylu PRLowskim. Maly stary telewizorek. Pojedyncze lozka o niewygodnych materacach. Pokoj dwu osobowy z dostawka wystarczajaco duzy jednak dla 3 doroslych osob troszeczke ciasny. Trzecie krzeslo na balkonie doniesli po 3 dniach codziennego dopominania sie. Lazienka dobrze wyposazona, trzeba wziac ze soba suszarke do wlosow. Pokoj jest sprzatany codziennie, lozka scielone i reczniki wymieniane, a wiec pokoj byl czysty. W korytarzach smrod.

6. Jedzenie - stolowkowe, bylo smaczne. Starali sie troszke je zroznicowac, tu nie moge narzekac. Na sniadanie kawa i sok byly serwowane. Na obiad nie ma nawet szklanki wody, trzeba schodzic z pieniedzmi na napoje. Nie byloby z tym problemu gdyby ktos nam to wyjasnil... nie sa w stanie wytlumaczyc ze obiad i sniadanie sa na roznych zasadach i na poczatku sa przez to niemile sytuacje. I zwiazany z tym kolejny punkt:

7. Informacje- brak informacji. Po przyjezdzie dostalismy papierek z lista spotkan informacyjnych dla poszczegolnych hoteli tylko ze...Ambos Mundos na niej nie widnieje.

8. Basen duzy, czysty, ladny.

9. Lista miejsc wartych zwiedzenia:

z wyporzyczonym autem: punkt widokowy kolo Alcudia, Cap de Formentor, Plaza Cala Boquer i St Vincent, Callobra z Torrent de Pareis, droga gorska z serpentynami do miasteczko Deia i Valdemosa. Jaskinie kolo Porto Cristo. Sporty wodne w Arenal B01 w centrum nautyki. Dyskoteki Titos i Pacha w Palma de mallorca.

Autobusy do palmy 15 wdloz morza i 25 autostrada. Czeste i tanie. Taxi ok 18 euro noca.

Zakwaterowanie 2,9/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 3,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 17 °C temperatura w nocy 8 °C

 • Temperatura wody 14 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 18 °C temperatura w nocy 8 °C

 • Wt 17 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Śr 18 °C temperatura w nocy 10 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień