Opis hotelu

K

*

R

Fuerteventura, Hiszpania

O

Hotel apartamentowy zbudowany został w roku 1999. Goście mogą być zakwaterowani w pokojach jednoosobowych (56), dwuosobowych (20) bądź też apartamentach (84). Do dyspozycji gości jest lobby oraz recepcja. W skład wyposażenia wchodzą sejf, kawiarnia, pralnia i pralnia samoobsługowa. Wi-Fi (bezpłatnie) umożliwia dostęp do internetu również w pomieszczeniach ogólnodostępnych. W artykuły codziennego użytku możecie Państwo zaopatrzyć się w supermarkecie. W obrębie obiektu znajduje się ogród. Przejażdżki rowerowe są doskonałym sposobem na poznanie okolicy. Zapraszamy do skorzystania ze znajdującej się na miejscu wypożyczalni rowerów.

Z

Pokoje wyposażone są w kuchnię i łazienkę. Balkon należy do standardowego wyposażenia w większości pokoi i oferuje dodatkową przestrzeń na odpoczynek i relaks w trakcie pobytu. Spokojny sen zapewni Państwu sofa. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość rezerwacji oddzielnych sypialni. W pokoju znajduje się sejf. Dostępne są również lodówka, kuchenka mikrofalowa i ekspres do kawy / herbaty. Elementami podwyższającymi komfort pobytu są internet, telefon i telewizor. Łazienki wyposażone są w prysznic i wannę.

S

Na terenie hotelu znajduje się basen otwarty oraz brodzik dla dzieci. Spragnionym relaksu i odprężenia polecamy leżaki i parasole na tarasie do opalania. Na miejscu dostępny jest ponadto bar z przekąskami. Goście preferujący aktywne spędzanie urlopu skorzystać mogą na terenie obiektu z golfa, bilardu i solarium, jak również odpłatnie z roweru / roweru górskiego i studia fitness. Firmy zewnętrzne oferują ponadto studio fitness.

W

Oferowane na miejscu posiłki to obiad oraz kolacja.

A

W hotelu apartamentowym akceptowane są następujące karty kredytowe: Visa i MasterCard.

U

Opis został przetłumaczony automatycznie. Wszelkie prawa zastrzeżone GIATA 2004 – 2020.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu