Agnieszka T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Hotel bardzo elegancki, przytulny, czysty, znakomite jedzenie, pełne ryb, owoców, owoców morza,deserów, soków owocowych. Serwis i obsługa bardzo dobra. Plaża czysta, piasek i skały. Polecam:)
Hotel bardzo elegancki, przytulny, czysty, znakomite jedzenie, pełne ryb, owoców, owoców morza,deserów, soków owocowych. Serwis i obsługa bardzo dobra. Plaża czysta, piasek i skały. Polecam:)
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







