Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Było bardzo dobrze, jedynym mankamentem była pylista droga dojazdowa do zakwaterowania.
Było bardzo dobrze, jedynym mankamentem była pylista droga dojazdowa do zakwaterowania.
Nie była częścią hotelu, baseny w hotelu były doskonałe
WyżywienieJedzenie było doskonałe, w ramach półpensji był też świetny piknik, który częściowo lub całkowicie zastępował obiad.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było bardzo wysokiej jakości.
UsługiWszystkie usługi hotelu były wysokiej jakości i kompletne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)



