Opis hotelu

Kategoria

Region

Hiszpania/Costa Dorada/Cambrils

Odległość od plaży

100 m

Odległość od centrum

Opis

Kompleks Pins Marina położony jest 100 metrów od plaży w regionie Costa Dorada i oferuje odkryty basen otoczony tarasem do opalania. Jasne apartamenty wyposażone są w klimatyzację. Apartamenty położone są pomiędzy miejscowościami Salou i Cambrils. Do obu tych kurortów można dojechać autobusem, który zatrzymuje się przed kompleksem. Park rozrywki Port Aventura oddalony jest od obiektu o 5 minut jazdy samochodem. Kompleks Pins Marina oferuje przestronne apartamenty z aneksem kuchennym. Do dyspozycji Gości jest również część wypoczynkowa z rozkładaną sofą i telewizorem z płaskim ekranem. Personel biura informacji turystycznej służy Gościom pomocą przy wynajmie samochodów i wymianie walut. Chętnie też udzieli on informacji na temat okolicy.

Zameldowanie

od 17:00 do 20:00

Wymeldowanie

od 09:00 do 10:00

świadczenia zawarte w cenie

przelot, transfer, zakwaterowanie, ubezpieczenie NNW i KL, oraz wybrane usługi dodatkowe;

Informacja

prezentowana cena jest opcją zawierającą przelot liniami regularnymi, bagaż oraz pakiet transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie, ubezpieczenie NNW i KL;

Specyfikacja bagaży wliczonych w cene

Ryanair - 10kg/os, wymiary

55x40x20 cm i mały bagaż bez ograniczenia wagowego o wymiarach 35x20x20.

Wizzair - 10kg/os, wymiary

56x45x25 cm (możliwość zamiany tego bagażu na mały o wymiarach 42x32x25 jeżeli na zamiane zdecydują się dwie osoby z jednej rezerwacji w zamian otrzymują 1 sztukę bagażu rejestrowanego 32kg, bagaż ten musi stanowić jeden pakunek).

Norwegian - 10kg/os, wymiary

55x40x23 cm + mała torebka lub laptop

Usługi fakultatywne, dodatkowo płatne

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji(3% wartości pobytu); dodatkowe ubezpieczenie medyczne; odwołanie lotu i opóźnienie lotu; ubezpieczenie bagażu; Opłaty za dodatkowy bagaż Ryanair; do 15kg - 180 ZŁ (od 05 stycznia do 03 kwietnia, od 28 kwietnia do 31 maja i od 01 października do 20 grudnia). - 260 ZŁ (od 04 do 27 kwietnia, od 01 czerwca do końca września i od 21 grudnia do 04 stycznia) (opłata może ulec zmianie - wymaga potwierdzenia) Wizzair; do 32 kg - 270 ZŁ (opłata może ulec zmianie - wymaga potwierdzenia). Norwegian; do 20 kg - 300 ZŁ (opłata może ulec zmianie - wymaga potwierdzenia).

Warunki transferu shuttle busem

-czas oczekiwania do 1 godz;

Informacje dotyczące przelotu samolotem

Cena zawiera przelot samolotem, który odbywa się liniami regularnymi Ryanair, Wizzair lub Norwegian. III MILLENIUM T.O. świadczy jedynie usługę pośrednictwa dla klienta w zakupie biletów lotniczych;przelot odbywa się wg zasad przewoźnika za które III MILLENIUM T.O. nie ponosi odpowiedzialności.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu