Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wymagane okazanie negatywnego wyniku testu PCR, RTLAMP, TMA (maks. 72h) lub antygenowego (maks. 48h)
 • Zwolnione z testu są osoby zaszczepione pełną dawką (więcej niż 14 dni od daty podania ostatniej dawki), ozdrowieńcy (pozytywny wynik testu od 11 dni do 6 miesięcy przed wylotem) oraz dzieci poniżej 12 r.ż.. Zaświadczenia należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta lub aplikacji mObywatel.
 • Obowiązek wypełnienia formularza FCS za pomocą aplikacji SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH, dostępnej na stronie www.spth.gob.es na mniej niż 48 godz. przed wyjazdem i posiadanie unikalnego kodu QR (1 uczestnik = 1 formularz i kod QR).
 • Wymagane wypełnienie i posiadanie deklaracji zdrowia oraz karty lokacyjnej POBIERZ ZE STRONY
 • Powrót do Polski
  • Obowiązuje 10-dniowa kwarantanna dla powracających do Polski transportem zorganizowanym. Z obowiązku zwalnia negatywny wynik testu PCR lub antygenowego wykonany do 48h przed powrotem lub maks. 48h po powrocie, zaświadczenie o pełnym szczepieniu (od którego upłynęło min. 14 dni) lub przebyciu izolacji/hospitalizacji spowodowanej COVID-19 nie później niż 6 miesięcy przed przekroczeniem granicy RP. Obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 12 r.ż. będących pod opieką zaszczepionych lub ozdrowieńców.
  • Obowiązek wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

  od 2 134 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 50 586

  Kategoria

  ****

  Opis oferty

   

  Do dyspozycji gości

  Recepcja, przestronne lobby, windy, restauracja główna, bary, taras słoneczny w palmowym ogrodzie, wydzielony taras słoneczny dla naturystów, duży basen ze zjeżdżalniami, jacuzzi, plac zabaw mini klub, sklep z pamiątkami, wypożyczalnia samochodów, parking. Hotel zapewnia ręczniki basenowe (depozyt ok. 10 Eur, wymiana ok. 1 Eur).

  Internet

  Wi-fi w ogólnodostępnych częściach hotelu gratis.

  Kategoria lokalna

  ****

  Naszym zdaniem

  Bardzo dobry hotel znanej sieci Playa, którego mocnymi stronami są duży basen z jacuzzi oraz zjeżdżalniami, świetny serwis i wyżywienie. Dodatkowym plusem jest lokalizacja w centrum kurortu, która ułatwia korzystanie z atrakcji wybrzeża. Jeden z najbardziej popularnych hoteli na wybrzeżu. Polecamy!

  Plaża

  Przy hotelu, publiczna, szeroka, żwirowa plaża. Leżaki i parasole na plaży płatne (ok. 7 Eur/os).

  Położenie

  Hotel położonyw centrum kurortu turystycznego Roquetas de Mar. W pobliżu hotelu znajduje się wiele lokalnych barów, restauracji oraz sklepów. Przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu - połączenia z Almerią. Do lotniska w Maladze ok. 195 km, w Almerii ok. 35 km.

  Program sportowy i animacyjny

  Codziennie bogate animacje dla dzieci i dorosłych, wieczorne show. Bezpłatnie: minigolf, ping pong, strzelanie z łuku, petanka.

  Strona www


  Wyżywienie

  Śniadania i obiadokolacje w formie bogatego bufetu. Istnieje możliwość dopłaty do All inclusive. All Inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godzinach 08:00 - 24:00, przekąski pomiędzy posiłkami w godzinach wyznaczonych przez hotel.

  Program

  Dzień pierwszy

  Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

  Dzień od drugiego do przedostatniego

  Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach lokalnych itp.

  Dzień ostatni

  Wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko(dokładne godziny zbiórki poda rezydent Rainbow na miejscu). Powrót do Polski.

  "

  Świadczenia

  Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

  Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

  Wycieczki lokalne

  COSTA ALMERIA

  Granada i magiczna Alhambra

  Jedno z przysłów hiszpańskich mówi Kto nie widział Granady, ten niczego nie widział ". Zwiedzanie centrum miasta z gotycko - renesansową katedrą, chwila czasu wolnego na spacer krętymi uliczkami starówki lub na zakup pamiątek i na zakończenie wizyta w Alhambrze. Alhambra to warowny zespół pałacowy z XIII wieku, uznany za arcydzieło architektury arabskiej i wpisany na listę UNESCO zabytek odwiedzany przez miliony turystów rocznie. Owiana wieloma tajemnicami i niezwykłymi historiami jest obowiązkowym punktem do odwiedzenie na mapie Andaluzji. Cena ok. 75 Eur za osobę dorosłą, ok. 56 Eur za dziecko do 12 lat.

  Alpujarra - białe wioski Andaluzji

  Przepiękne widoki, niezwykłe krajobrazy i niezapomniane smaki, to tylko niektóre z atutów tej wycieczki. Spacer po kilku tutejszych wioskach, poznając leniwe i błogie życie ich mieszkańców. Wizyta w suszarni szynek jamon serrano i iberico w Trevelez, degustacja andaluzyjskiej czekolady w Pampaneira oraz spacer po Lanjaron, którego wizytówką są rozsiane po uliczkach i placach niewielkie fontanny z pitną wodą źródlaną. Cena ok. 45Eur za osobę dorosłą, ok. 33 Eur za dziecko do 12 lat.

  Sierra Nevada i troglodyckie jaskinie

  Sierra Nevada to jeden z najpiękniejszych łańcuchów górskich w Europie z najwyższym szczytem Półwyspu Iberyjskiego - Mulhacen 3.478 m n.p.m. To również rezerwat biosfery znajdujący się na liście UNESCO. Wizyta w miejscowości Guadix, znanej z mieszkań w jaskiniach. Obecnie zamieszkanych jest ok 2000 jaskiń, co tworzy niesamowity krajobraz troglodycki. Po wizycie czas wolny na obiad (płatny dodatkowo) oraz na zwiedzanie katedry z XVI w. lub na zakup pamiątek. Następnie wizyta w Alhabia, gdzie odwiedzimy fabrykę wyrobów ceramicznych oraz winnica Laujar. Cena za osobę dorosłą ok. 41 Eur, dziecko do 12 lat ok. 31 Eur.

  Gibraltar

  Wyjazd z poszczególnych hoteli w kierunku Gibraltaru, czas podróży ok 5,5 - 6 godzin w jedną stronę. Gibraltar jest półwyspem o długości zaledwie 6 km - malutką enklawę brytyjską na Płw. Iberyjskim. W programie: makaki - małpy, które zadomowiły się na Skale Gibraltarskiej, grota San Miguel, Main Street. Wspaniały widok na Afrykę oraz strefa wolnocłowa to kolejne atuty cypla. Cena za osobę dorosłą ok. 90 Eur, dziecko do 12 lat ok. 67 Eur. Należy zabrać ze sobą paszport lub dowód osobisty.

  Zwiedzanie

  Almeria - miasto u podnóży Gór Betyckich

  W nadmorskim mieście Almeria jest wiele zabytków: Alcazaba - imponująca fortyfikacja (jedna z największych w Andaluzji) zbudowana w 955 roku, San Cristobal - twierdza z XI w. z kaplicą zbudowaną przez templariuszy, kaplica de San Juan czy też ratusz z XIX wieku.

  Zamek w Roquetas de Mar - Castillo de Santa Ana

  Z dachu zamku roztacza się piękna panorama na miasto i morze. Co nieco o historii miasta można dowiedzieć się w istniejącym tutaj muzeum (wejście bezpłatne). Św. Anna to patronka Roquetas de Mar, stąd też w lipcu, w dzień jej imienin odbywa się przez cały tydzień wielka fiesta.

  Plaza de toros w Roquetas de Mar

  Miejsce corocznej corridy podczas ferii Roquetas de Mar w połowie lipca. Jedyna okazja, aby zobaczyć emocjonującą walkę byków.

  Z dziećmi

  Mini Hollywood i Ogród Zoologiczny

  Całodniowa wycieczka do Tabernas - niewielkiego miasteczka położonego na skraju jedynej na terenie Europy pustyni. Tutejsze, niezwykłe krajobrazy charakterystyczne dla amerykańskiego dzikiego zachodu były scenerią dla wielu westernów kręconych w latach 60-tych. Na uczestników wycieczki czekają pokazy sprawności kowbojów i Indian, wizyta w saloonie, banku, więzieniu czy biurze szeryfa oraz wiele innych atrakcji. Na terenie parku znajduje się również rezerwat zoologiczny, a dla najmłodszych mini zoo. Cena za osobę dorosłą ok.50 Eur, dziecko do 12 lat ok. 37,5 Eur.

  Zanurkuj z rekinami w Akwarium Roquetas!

  Akwarium o powierzchni 3000 m2 wypełnia aż 2 mln litrów wody! Można podziwiać tu najróżniejsze gatunki ryb, w tym koniki morskie! Dla odważnych nurkowanie z rekinami. Odbywają się tutaj również pokazy karmienia płaszczek i rekinów.

  Czas na zabawę w wodnym miasteczku!

  W Mario Park w Roquetas de Mar znajdziesz liczne zjeżdżalnie o różnym stopniu trudności. W obrębie parku mieści się wiele barów i restauracji. Całodniowa zabawa dla całej rodziny gwarantowana!

  Relaks

  Zakupy w Gran Plaza

  Miłośnicy zakupów z pewnością wybiorą się do centrum handlowego Gran Plaza w Roquetas de Mar. Znane marki w niskich cenach. Dodatkowo w czwartki przed Gran Plaza odbywa się targ wszystkiego - od owoców i warzyw po ubrania i starocie.

  Arena 501

  Centrum rozrywkowe w Aquadulce, w którym znajdują się liczne puby, dyskoteki oraz tawerny. Idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy szukają nocnego życia.

  Przyroda

  Park Naturalny Cabo da Gata - Nijar

  Najdłuższy pas wybrzeża Andaluzji będący pod ochroną, znany z licznych wulkanicznych formacji skalnych oraz pustynnego klimatu. Liczne zatoki i dzikie plaże, a także białe miasteczka to również wizytówki parku. Cena za os. dorosłą ok 40 Eur, dziecko do lat 12 to ok 30 Eur.

  "

  Inne

  COSTA ALMERIA informacje ogólne

  Waluta

  EUR - Euro. Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W kurortach turystycznych istnieje wiele miejsc w których można wymienić walutę.

  Język urzędowy

  Hiszpański

  Napiwki

  Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

  Wiza

  Obywatele polscy mogą podróżować do Hiszpanii na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu.

  Czas

  Taki sam jak w Polsce.

  Orientacyjne ceny

  Obiad w restauracji od 10 EUR woda 1l. - 1 EUR piwo w barze od 1.5 EUR kawa od 1 EUR.

  Elektryczność

  Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

  Telefony

  Telefony komórkowe działają w całej Hiszpanii. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.

  Costa Almeria

  Wybrzeże Almerii położone jest w prowincji o tej samej nazwie, w południowo wschodniej Hiszpanii i rozciąga się od granicy prowincji Granady po granicę z prowincją Murcia (ponad 200 kilometrów linii brzegowej. Na uwagę zasługuje stolica - Almeria, w czasach rządów kalifatu Kordoby ważny port w handlu śródziemnomorskim. Po arabskim panowaniu pozostała Alcazaba, czyli jedna z największych w Andaluzji mauretańskich fortyfikacji. Wybrzeże Almerii znane jest z bardzo dobrych hoteli, szerokich i świetnie zagospodarowanych plaż w zachodniej części wybrzeża i tych dziewiczych na wschodzie. Najbardziej znane kurorty to Roquetas de Mar, Aquadulce i Mojacar. Costa de Almeria to także rezerwat biosfery Cabo da Gata - Nijar (UNESCO), znany z licznych pustynnego klimatu, wulkanicznych formacji skalnych, poszarpanej linii brzegowej czy przybrzeżnej rafy .

  Miejscowości wakacyjne na Costa Almeria

  Roquetas de Mar

  Typowa miejscowość wypoczynkowa, najważniejszy i najstarszy kurort tego wybrzeża, położony ok. 18 km od stolicy regionu - Alrmerii. Znajduje się tu najdłuższa plaża na Costa de Almeria, która ma aż 12 kilometrów długości. Wzdłuż plaży ciągnie się promenada z licznymi hotelami, barami i wypożyczalniami sprzętu wodnego.

  Aguadulce

  Miejscowość położona w pobliżu Roquetas de Mar. Jest to dawna wioska rybacka, która przekształciła się w popularny kurort turystyczny z licznymi hotelami, restauracjami, barami, sklepikami. Miłośnicy zabawy i nocnych wrażeń mają tu wybór klubów i dyskotek, gdzie zabawa trwa do białego rana.

  Wyloty z: Warszawyi Katowic. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: www.stronie operatora

  "

  Wizy

  Dotyczy obowiązku wypełnienia formularza zdrowotnego i posiadania kodu QR przed przylotem do Hiszpanii:

  Wszyscy pasażerowie przybywający do Hiszpanii drogą lotniczą lub morską, w tym ci, którzy przyjeżdżają tranzytem do innych krajów, na 48h przed odlotem muszą wypełnić formularz kontroli zdrowia na stronie internetowej www.spth.gob.es lub w aplikacji Spain Travel Health -SpTH- (dalej SpTH), dostępny na Androida i iOS.

  Kody QR będą sprawdzane przez linie lotnicze, dlatego też należy je obowiązkowo mieć ze sobą w wersji elektronicznej (preferowane) lub w wersji papierowej.

  Brak kodu QR będzie skutkował odmową wejścia na pokład samolotu i tym samym brakiem możliwości realizacji wycieczki. Wzór wypełnienia wniosku dostępny jest u opiekuna rezerwacji.

  Wszystkie aktualne wytyczne można sprawdzać na stronie

  "

  Sezonowość

  Zwykle wysoki sezon turystyczny w Hiszpanii trwa od 01.07 do 31.08.

  META Description

  Rodzinne rozgrywki w siatkówkę na plaży i wyścigi na wodnych zjeżdżalniach. Pojedynek kowbojów w zachodzącym słońcu. Alhambra - symbol muzułmańskiego raju i wzgórze Ostatnie Westchnienie Maura. Koniki morskie i oko w oko z rekinem. Troglodyckie jaskinie i majestatyczne wierzchołki gór Sierra Nevada. A na koniec kęs suszonej szynki prosto z wędzarni - by na zawsze zapamiętać smak Hiszpanii, smak właśnie z wybrzeża Almerii.

  Wizy - informacje dla sprzedawców

  Dotyczy obowiązku wypełnienia formularza zdrowotnego i posiadania kodu QR przed przylotem do Hiszpanii:

  Wszyscy pasażerowie (także dzieci poniżej 6-go roku życia) przybywający do Hiszpanii drogą lotniczą lub morską, w tym ci, którzy przyjeżdżają tranzytem do innych krajów, na 48h przed odlotem muszą wypełnić formularz kontroli zdrowia na stronie internetowej www.spth.gob.es lub w aplikacji Spain Travel Health -SpTH- (dalej SpTH), dostępny na Androida i iOS.

  Kody QR będą sprawdzane przez linie lotnicze, dlatego też należy je obowiązkowo mieć ze sobą w wersji elektronicznej (preferowane) lub w wersji papierowej.

  Brak kodu QR będzie skutkował odmową wejścia na pokład samolotu i tym samym brakiem możliwości realizacji wycieczki.

  Szczegółowa instrukcja znajduje się w Travelli w komunikatach.

  Wszystkie aktualne wytyczne można sprawdzać na stronie

  "

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży 30 m
  • Odległość od centrum miasta 50 m
  • Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV tak
  • Minibar, Bar tak
  • Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
  • Tenis, Siatkówka tak
  • Golf tak
  • Fitness tak
  • Programy animacyjne tak
  • Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h tak
  • Wypożyczalnia rowerów tak
  • Wifi tak
  • Aneks kuchnny tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,2/5
  Travelplanet

  Doskonałe (86 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 4,2/5

  Wyżywienie 4,4/5

  Okolica 4,3/5

  Cena 4,2/5

  25. najwyższa ocena z 159 hoteli w Andaluzja - Costa Almeria

  Grzegorz Październik 2018

  Data pobytu: 6.10. - 13.10.2018

  Ocena 4,9/5
  Piękny widok na basen, plażę i morze. Bardzo sympatyczna i wesoła obsługa, świetna lokalizacja w stosunku do komunikacji miejskiej i centrum
  Całkowita ocena

  Piękny widok na basen, plażę i morze. Bardzo sympatyczna i wesoła obsługa, świetna lokalizacja w stosunku do komunikacji miejskiej i centrum

  Zakwaterowanie 4,9/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Agnieszka Sierpień 2017

  Data pobytu: 5.8. - 12.8.2017

  Ocena 4,9/5
  Hotel nie najnowszy ale czysty. Jedzenie w formie bufetu , bardzo dobre , urozmaicone, codziennie coś innego. Basen duży, dużo lezakow. Bezpośrednie w
  Całkowita ocena

  Hotel nie najnowszy ale czysty. Jedzenie w formie bufetu , bardzo dobre , urozmaicone, codziennie coś innego. Basen duży, dużo lezakow. Bezpośrednie wyjście z hotelu na plażę.

  Zakwaterowanie 4,9/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Filtruj opinie

  Radek Październik 2019

  Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

  Ocena 4,8/5
  Krótko napisze a sami ocenicie: Hotel - czyściutki, wielki, zadbany, przy same pięknej plaży, ma swoje lata ale bardzo zadbany Pokoje - czysto, wymiana ręczników itd standard 4+ Plaza - super olbrzymia Jedzenie - bardzo dobre, krewetki, mule, baranina, owoce morza i standardowe... każdy coś znajdzie, Alkohole - tu duże zaskoczenie! W OPCJI ALL INCLUSIVE MASĘ ALKOHOLI jak się poprosi to whisky
  Całkowita ocena

  Krótko napisze a sami ocenicie:

  Hotel - czyściutki, wielki, zadbany, przy same pięknej plaży, ma swoje lata ale bardzo zadbany

  Pokoje - czysto, wymiana ręczników itd standard 4+

  Plaza - super olbrzymia

  Jedzenie - bardzo dobre, krewetki, mule, baranina, owoce morza i standardowe... każdy coś znajdzie,

  Alkohole - tu duże zaskoczenie! W OPCJI ALL INCLUSIVE MASĘ ALKOHOLI jak się poprosi to whisky itp bez coli tez dają, za mała dopłata bajeczne drinki

  Obsługa - super

  Basen - REWELACJA pierwszy raz w hotelu tak duży głęboki na 2,4metra basen!

  Byłem z rodzina , trójka dzieci i każdy zadowolony; bardzo fajne oceanarium 40min spacerkiem od hotelu

  Zakwaterowanie 4,7/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Sandra Wrzesień 2019

  Data pobytu: 7.9. - 14.9.2019

  Ocena 2,9/5
  Bardzo Stary hotel.. odpadający tynk, śmierdzące pokoje, szafy, szuflady... Bardzo.. do tego stopnia że nie można było wyłożyć ubrań. Jedzenie ogólnie ok. Baseny bardzo fajne. Ale sam hotel mocno już zaniedbany.
  Całkowita ocena

  Bardzo Stary hotel.. odpadający tynk, śmierdzące pokoje, szafy, szuflady... Bardzo.. do tego stopnia że nie można było wyłożyć ubrań. Jedzenie ogólnie ok. Baseny bardzo fajne. Ale sam hotel mocno już zaniedbany.

  Zakwaterowanie 2,5/5

  Wyżywienie 4,0/5

  Okolica 3,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Grzegorz Październik 2018

  Data pobytu: 6.10. - 13.10.2018

  Ocena 4,9/5
  Piękny widok na basen, plażę i morze. Bardzo sympatyczna i wesoła obsługa, świetna lokalizacja w stosunku do komunikacji miejskiej i centrum
  Całkowita ocena

  Piękny widok na basen, plażę i morze. Bardzo sympatyczna i wesoła obsługa, świetna lokalizacja w stosunku do komunikacji miejskiej i centrum

  Zakwaterowanie 4,9/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Agnieszka Sierpień 2017

  Data pobytu: 5.8. - 12.8.2017

  Ocena 4,9/5
  Hotel nie najnowszy ale czysty. Jedzenie w formie bufetu , bardzo dobre , urozmaicone, codziennie coś innego. Basen duży, dużo lezakow. Bezpośrednie wyjście z hotelu na plażę.
  Całkowita ocena

  Hotel nie najnowszy ale czysty. Jedzenie w formie bufetu , bardzo dobre , urozmaicone, codziennie coś innego. Basen duży, dużo lezakow. Bezpośrednie wyjście z hotelu na plażę.

  Zakwaterowanie 4,9/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Daniel Sierpień 2016

  Data pobytu: 2.7. - 9.7.2016

  Ocena 4,3/5
  Hotel Czysty sprzątany codziennie, ręcznik wymieniane regularnie pościel średnio raz na dwa dni, sumiennie uzupełniane braki w kosmetykach łazienkowych, bar b. dobrze wyposażony w cenie Al np. Baccardi, Absolut, lokalne przekąski (smaczne zawsze ktoś coś znajdzie dla siebie) butelkowane piwa chipsy, obsługa podczas posiłków oraz w barach bardzo sprawna uśmiechnięta tyle plusów. Minusy jest ich nie
  Całkowita ocena

  Hotel Czysty sprzątany codziennie, ręcznik wymieniane regularnie pościel średnio raz na dwa dni, sumiennie uzupełniane braki w kosmetykach łazienkowych, bar b. dobrze wyposażony w cenie Al np. Baccardi, Absolut, lokalne przekąski (smaczne zawsze ktoś coś znajdzie dla siebie) butelkowane piwa chipsy, obsługa podczas posiłków oraz w barach bardzo sprawna uśmiechnięta tyle plusów. Minusy jest ich niewiele ale jednak kilka... Animacje prowadzone w języku Hiszpańskim raczej mało aktywne nasze dziecko nie było zainteresowane. Raz w tygodniu pokazy ptaków drapieżnych dość ciekawe ale nastawione marketingowo zdjęcie z ptakiem 10 euro (od razu wywoływane i wklejane do ozdobnej pocztówki). Lody z plastikowych kubeczków kilka smaków do wyboru dobrej jakości ale oczekiwania są większe. Czasami mało urozmaicony wybór potraw podczas posiłków. Komunikacja z barmanami pozostawiała czasami wątpliwości (słaba znajomość innych języków angielski średnio niemiecki b. słabo). Organizacja wycieczki przez Rainbow bardzo dobra przewodniczka towarzyszyła od lotniska do hotelu z pełnym zakwaterowaniem wszystkich gości, spotkanie organizacyjne konkretne z najważniejszymi informacjami duży plus. Lokalizacja na duży plus bardzo blisko plaży (leżaki na plaży płatne 4euro dzień). Dla tych co nie lubią wiatru w Almerii często wieje !!! temperatura oscylowała w okolicach 30 stopni z uwagi na wiatr były ogromne fale praktycznie nie było odważnych którzy się kąpali najgłębiej można było wejść do kolan a i tak często kończyło się to wywrotką :P.

  Plaża drobny żwirek w strefie przy brzegowej drobne kamyki niezbyt komfortowe.... im głębiej w morze tym mniej kamienie aż po drobny piasek (przy głębokości ok 1.7m). Z uwagi na powyższe mamy mieszane uczucia dotyczące plaży z jednej strony nie ma problemu z "latającym" piaskiem z drugiej strony niezbyt miłe wrażenia przy wejściu do morza.... ogólnie jednak podsumowując oceniamy na plus. Odległość do centrum niestety jest znaczna około 30min spacerek nawet w godzinach wieczornych jest to dość uciążliwe, w pobliżu hotelu jest kilka sklepików z chińszczyzną, pamiątkami i małymi restauracjami i barami, nie korzystaliśmy z innych lokali dlatego nie będę pisał opinii. Basen duży jednak widać, że ząb czasu trochę odbił swoje piętno, w środku pobytu został zamknięty i zostały wywieszone informacje o myciu rąk przed każdym posiłkiem w Hotelu zapanowała jelitówka całe rodzinny chorowały przez połowe pobytu co było powodem .... nie wiem ale nagle cały hotel został kompleksowo sprzątany przez 20h dziennie (łącznie z barierkami, balustradami, ścianami, krzesełkami itd.) Życia nocnego brak hotel dla ludzi ceniących spokój.

  Zakwaterowanie 4,9/5

  Wyżywienie 3,0/5

  Okolica 4,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 16 °C temperatura w nocy 8 °C

  • Temperatura wody 16 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 17 °C temperatura w nocy 7 °C

  • Pt 15 °C temperatura w nocy 8 °C

  • Sob 14 °C temperatura w nocy 11 °C

  • Ndz 15 °C temperatura w nocy 10 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje:

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień