Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wymagane okazanie negatywnego wyniku testu PCR, RTLAMP, TMA (maks. 72h) lub antygenowego (maks. 48h)
 • Zwolnione z testu są osoby zaszczepione pełną dawką (więcej niż 14 dni od daty podania ostatniej dawki), ozdrowieńcy (pozytywny wynik testu od 11 dni do 6 miesięcy przed wylotem) oraz dzieci poniżej 12 r.ż.. Zaświadczenia należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta lub aplikacji mObywatel.
 • Obowiązek wypełnienia formularza FCS za pomocą aplikacji SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH, dostępnej na stronie www.spth.gob.es na mniej niż 48 godz. przed wyjazdem i posiadanie unikalnego kodu QR (1 uczestnik = 1 formularz i kod QR).
 • Wymagane wypełnienie i posiadanie deklaracji zdrowia oraz karty lokacyjnej POBIERZ ZE STRONY
 • Powrót do Polski
  • Obowiązuje 10-dniowa kwarantanna dla powracających do Polski transportem zorganizowanym. Z obowiązku zwalnia negatywny wynik testu PCR lub antygenowego wykonany do 48h przed powrotem lub maks. 48h po powrocie, zaświadczenie o pełnym szczepieniu (od którego upłynęło min. 14 dni) lub przebyciu izolacji/hospitalizacji spowodowanej COVID-19 nie później niż 6 miesięcy przed przekroczeniem granicy RP. Obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 12 r.ż. będących pod opieką zaszczepionych lub ozdrowieńców.
  • Obowiązek wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

  Hotel Almerimar

  Hiszpania, Andaluzja - Costa Almeria, Almerimar

  Duży kompleks basenów ze zjeżdżalniami dla dzieci Usytuowanie tuż przy nadmorskiej promenadzie Oddzielna strefa zabaw dla dzieci Smaczne i urozmaicone posiłki

  Więcej o hotelu

  od 2 581 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 97 631

  Kategoria

  ****

  Opis oferty

   

  Położenie

  Hotel położony w niewielkiej miejscowości Almerimar. Przy hotelu znajduje się nadmorska promenada, którą można dojść do portu (ok. 400 m). Tam kilka restauracji, barów oraz sklepów z pamiątkami, apteka i market. Ok. 500 m. od hotelu znajduje się przystanek autobusowy dowożący do Roquetas de Mar oddalonego o ok. 15 km i do Almerii. Do lotniska w Almerii ok. 45 km.

  Plaża

  Hotel położony przy szerokiej i żwirowej plaży. Leżaki i parasole na plaży płatne (ok. 6 Eur/os). Hotel zapewnia ręczniki basenowe (depozyt ok. 10 Eur).

  Do dyspozycji gości

  Recepcja, windy, lobby, restauracja, bar/snack bar przy basenie, 2 duże baseny z wyspami i/lub mostkiem - w jednym z nich jest wydzielona płytsza część, która może spełniać funkcję brodzika (w basenach słodka woda), mały park wodny, zadbany ogród z leżakami i parasolami, plac zabaw, mini klub (3-12 lat), możliwość wynajęcia opiekunki, sale konferencyjne, fryzjer, room service (płatny).

  Wyżywienie

  Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Za dopłatą All inclusive: śniadania, obiady i obiadokolacje w formie bufetu, przekąski i tapas, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w miejscach wyznaczonych przez hotel (11:00-23:30).

  Możliwa dieta wegetariańska i bezglutenowa (konieczna adnotacja w rezerwacji).

  Program sportowy i animacyjny

  Hotel prowadzi codzienne animacje dla dzieci i dorosłych od 20 czerwca do 10 września.

  Bezpłatnie: rzutki, tenis stołowy, siłownia, basen kryty i jacuzzi. Płatne: kort tenisowy, bilard, sauna i łaźnia turecka (ok. 5 Eur/wejście), masaże. Hotel zapewnia program animacyjny dla dorosłych i dzieci.

  Internet

  Wifi w pokojach oraz ogólnodostępnych częściach hotelu gratis.

  Kategoria lokalna

  ****

  Naszym zdaniem

  Bardzo sympatyczne i godne polecenia miejsce - duże baseny oraz lokalizacja przy plaży ucieszą nie tylko rodziny, a dobre restauracje rybne w marinie zadowolą zwolenników kuchni hiszpańskiej. Do tego pole golfowe znajdujące się obok hotelu (płatne dodatkowo) - dla wszystkich tych, którzy chcą spróbować sił w tym ekskluzywnym sporcie.

  Strona www


  Opinie klientów


  Program

  Dzień pierwszy

  Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

  Dzień od drugiego do przedostatniego

  Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach lokalnych itp.

  Dzień ostatni

  Wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko(dokładne godziny zbiórki poda rezydent Rainbow na miejscu). Powrót do Polski.

  "

  Świadczenia

  Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

  Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

  Wycieczki lokalne

  COSTA ALMERIA

  Granada i magiczna Alhambra

  Jedno z przysłów hiszpańskich mówi Kto nie widział Granady, ten niczego nie widział ". Zwiedzanie centrum miasta z gotycko - renesansową katedrą, chwila czasu wolnego na spacer krętymi uliczkami starówki lub na zakup pamiątek i na zakończenie wizyta w Alhambrze. Alhambra to warowny zespół pałacowy z XIII wieku, uznany za arcydzieło architektury arabskiej i wpisany na listę UNESCO zabytek odwiedzany przez miliony turystów rocznie. Owiana wieloma tajemnicami i niezwykłymi historiami jest obowiązkowym punktem do odwiedzenie na mapie Andaluzji. Cena ok. 75 Eur za osobę dorosłą, ok. 56 Eur za dziecko do 12 lat.

  Alpujarra - białe wioski Andaluzji

  Przepiękne widoki, niezwykłe krajobrazy i niezapomniane smaki, to tylko niektóre z atutów tej wycieczki. Spacer po kilku tutejszych wioskach, poznając leniwe i błogie życie ich mieszkańców. Wizyta w suszarni szynek jamon serrano i iberico w Trevelez, degustacja andaluzyjskiej czekolady w Pampaneira oraz spacer po Lanjaron, którego wizytówką są rozsiane po uliczkach i placach niewielkie fontanny z pitną wodą źródlaną. Cena ok. 45Eur za osobę dorosłą, ok. 33 Eur za dziecko do 12 lat.

  Sierra Nevada i troglodyckie jaskinie

  Sierra Nevada to jeden z najpiękniejszych łańcuchów górskich w Europie z najwyższym szczytem Półwyspu Iberyjskiego - Mulhacen 3.478 m n.p.m. To również rezerwat biosfery znajdujący się na liście UNESCO. Wizyta w miejscowości Guadix, znanej z mieszkań w jaskiniach. Obecnie zamieszkanych jest ok 2000 jaskiń, co tworzy niesamowity krajobraz troglodycki. Po wizycie czas wolny na obiad (płatny dodatkowo) oraz na zwiedzanie katedry z XVI w. lub na zakup pamiątek. Następnie wizyta w Alhabia, gdzie odwiedzimy fabrykę wyrobów ceramicznych oraz winnica Laujar. Cena za osobę dorosłą ok. 41 Eur, dziecko do 12 lat ok. 31 Eur.

  Gibraltar

  Wyjazd z poszczególnych hoteli w kierunku Gibraltaru, czas podróży ok 5,5 - 6 godzin w jedną stronę. Gibraltar jest półwyspem o długości zaledwie 6 km - malutką enklawę brytyjską na Płw. Iberyjskim. W programie: makaki - małpy, które zadomowiły się na Skale Gibraltarskiej, grota San Miguel, Main Street. Wspaniały widok na Afrykę oraz strefa wolnocłowa to kolejne atuty cypla. Cena za osobę dorosłą ok. 90 Eur, dziecko do 12 lat ok. 67 Eur. Należy zabrać ze sobą paszport lub dowód osobisty.

  Zwiedzanie

  Almeria - miasto u podnóży Gór Betyckich

  W nadmorskim mieście Almeria jest wiele zabytków: Alcazaba - imponująca fortyfikacja (jedna z największych w Andaluzji) zbudowana w 955 roku, San Cristobal - twierdza z XI w. z kaplicą zbudowaną przez templariuszy, kaplica de San Juan czy też ratusz z XIX wieku.

  Zamek w Roquetas de Mar - Castillo de Santa Ana

  Z dachu zamku roztacza się piękna panorama na miasto i morze. Co nieco o historii miasta można dowiedzieć się w istniejącym tutaj muzeum (wejście bezpłatne). Św. Anna to patronka Roquetas de Mar, stąd też w lipcu, w dzień jej imienin odbywa się przez cały tydzień wielka fiesta.

  Plaza de toros w Roquetas de Mar

  Miejsce corocznej corridy podczas ferii Roquetas de Mar w połowie lipca. Jedyna okazja, aby zobaczyć emocjonującą walkę byków.

  Z dziećmi

  Mini Hollywood i Ogród Zoologiczny

  Całodniowa wycieczka do Tabernas - niewielkiego miasteczka położonego na skraju jedynej na terenie Europy pustyni. Tutejsze, niezwykłe krajobrazy charakterystyczne dla amerykańskiego dzikiego zachodu były scenerią dla wielu westernów kręconych w latach 60-tych. Na uczestników wycieczki czekają pokazy sprawności kowbojów i Indian, wizyta w saloonie, banku, więzieniu czy biurze szeryfa oraz wiele innych atrakcji. Na terenie parku znajduje się również rezerwat zoologiczny, a dla najmłodszych mini zoo. Cena za osobę dorosłą ok.50 Eur, dziecko do 12 lat ok. 37,5 Eur.

  Zanurkuj z rekinami w Akwarium Roquetas!

  Akwarium o powierzchni 3000 m2 wypełnia aż 2 mln litrów wody! Można podziwiać tu najróżniejsze gatunki ryb, w tym koniki morskie! Dla odważnych nurkowanie z rekinami. Odbywają się tutaj również pokazy karmienia płaszczek i rekinów.

  Czas na zabawę w wodnym miasteczku!

  W Mario Park w Roquetas de Mar znajdziesz liczne zjeżdżalnie o różnym stopniu trudności. W obrębie parku mieści się wiele barów i restauracji. Całodniowa zabawa dla całej rodziny gwarantowana!

  Relaks

  Zakupy w Gran Plaza

  Miłośnicy zakupów z pewnością wybiorą się do centrum handlowego Gran Plaza w Roquetas de Mar. Znane marki w niskich cenach. Dodatkowo w czwartki przed Gran Plaza odbywa się targ wszystkiego - od owoców i warzyw po ubrania i starocie.

  Arena 501

  Centrum rozrywkowe w Aquadulce, w którym znajdują się liczne puby, dyskoteki oraz tawerny. Idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy szukają nocnego życia.

  Przyroda

  Park Naturalny Cabo da Gata - Nijar

  Najdłuższy pas wybrzeża Andaluzji będący pod ochroną, znany z licznych wulkanicznych formacji skalnych oraz pustynnego klimatu. Liczne zatoki i dzikie plaże, a także białe miasteczka to również wizytówki parku. Cena za os. dorosłą ok 40 Eur, dziecko do lat 12 to ok 30 Eur.

  "

  Inne

  COSTA ALMERIA informacje ogólne

  Waluta

  EUR - Euro. Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W kurortach turystycznych istnieje wiele miejsc w których można wymienić walutę.

  Język urzędowy

  Hiszpański

  Napiwki

  Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

  Wiza

  Obywatele polscy mogą podróżować do Hiszpanii na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu.

  Czas

  Taki sam jak w Polsce.

  Orientacyjne ceny

  Obiad w restauracji od 10 EUR woda 1l. - 1 EUR piwo w barze od 1.5 EUR kawa od 1 EUR.

  Elektryczność

  Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

  Telefony

  Telefony komórkowe działają w całej Hiszpanii. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.

  Costa Almeria

  Wybrzeże Almerii położone jest w prowincji o tej samej nazwie, w południowo wschodniej Hiszpanii i rozciąga się od granicy prowincji Granady po granicę z prowincją Murcia (ponad 200 kilometrów linii brzegowej. Na uwagę zasługuje stolica - Almeria, w czasach rządów kalifatu Kordoby ważny port w handlu śródziemnomorskim. Po arabskim panowaniu pozostała Alcazaba, czyli jedna z największych w Andaluzji mauretańskich fortyfikacji. Wybrzeże Almerii znane jest z bardzo dobrych hoteli, szerokich i świetnie zagospodarowanych plaż w zachodniej części wybrzeża i tych dziewiczych na wschodzie. Najbardziej znane kurorty to Roquetas de Mar, Aquadulce i Mojacar. Costa de Almeria to także rezerwat biosfery Cabo da Gata - Nijar (UNESCO), znany z licznych pustynnego klimatu, wulkanicznych formacji skalnych, poszarpanej linii brzegowej czy przybrzeżnej rafy .

  Miejscowości wakacyjne na Costa Almeria

  Roquetas de Mar

  Typowa miejscowość wypoczynkowa, najważniejszy i najstarszy kurort tego wybrzeża, położony ok. 18 km od stolicy regionu - Alrmerii. Znajduje się tu najdłuższa plaża na Costa de Almeria, która ma aż 12 kilometrów długości. Wzdłuż plaży ciągnie się promenada z licznymi hotelami, barami i wypożyczalniami sprzętu wodnego.

  Aguadulce

  Miejscowość położona w pobliżu Roquetas de Mar. Jest to dawna wioska rybacka, która przekształciła się w popularny kurort turystyczny z licznymi hotelami, restauracjami, barami, sklepikami. Miłośnicy zabawy i nocnych wrażeń mają tu wybór klubów i dyskotek, gdzie zabawa trwa do białego rana.

  Wyloty z: Warszawyi Katowic. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: www.stronie operatora

  "

  Wizy

  Dotyczy obowiązku wypełnienia formularza zdrowotnego i posiadania kodu QR przed przylotem do Hiszpanii:

  Wszyscy pasażerowie przybywający do Hiszpanii drogą lotniczą lub morską, w tym ci, którzy przyjeżdżają tranzytem do innych krajów, na 48h przed odlotem muszą wypełnić formularz kontroli zdrowia na stronie internetowej www.spth.gob.es lub w aplikacji Spain Travel Health -SpTH- (dalej SpTH), dostępny na Androida i iOS.

  Kody QR będą sprawdzane przez linie lotnicze, dlatego też należy je obowiązkowo mieć ze sobą w wersji elektronicznej (preferowane) lub w wersji papierowej.

  Brak kodu QR będzie skutkował odmową wejścia na pokład samolotu i tym samym brakiem możliwości realizacji wycieczki. Wzór wypełnienia wniosku dostępny jest u opiekuna rezerwacji.

  Wszystkie aktualne wytyczne można sprawdzać na stronie

  "

  Sezonowość

  Zwykle wysoki sezon turystyczny w Hiszpanii trwa od 01.07 do 31.08.

  META Description

  Rodzinne rozgrywki w siatkówkę na plaży i wyścigi na wodnych zjeżdżalniach. Pojedynek kowbojów w zachodzącym słońcu. Alhambra - symbol muzułmańskiego raju i wzgórze Ostatnie Westchnienie Maura. Koniki morskie i oko w oko z rekinem. Troglodyckie jaskinie i majestatyczne wierzchołki gór Sierra Nevada. A na koniec kęs suszonej szynki prosto z wędzarni - by na zawsze zapamiętać smak Hiszpanii, smak właśnie z wybrzeża Almerii.

  Wizy - informacje dla sprzedawców

  Dotyczy obowiązku wypełnienia formularza zdrowotnego i posiadania kodu QR przed przylotem do Hiszpanii:

  Wszyscy pasażerowie (także dzieci poniżej 6-go roku życia) przybywający do Hiszpanii drogą lotniczą lub morską, w tym ci, którzy przyjeżdżają tranzytem do innych krajów, na 48h przed odlotem muszą wypełnić formularz kontroli zdrowia na stronie internetowej www.spth.gob.es lub w aplikacji Spain Travel Health -SpTH- (dalej SpTH), dostępny na Androida i iOS.

  Kody QR będą sprawdzane przez linie lotnicze, dlatego też należy je obowiązkowo mieć ze sobą w wersji elektronicznej (preferowane) lub w wersji papierowej.

  Brak kodu QR będzie skutkował odmową wejścia na pokład samolotu i tym samym brakiem możliwości realizacji wycieczki.

  Szczegółowa instrukcja znajduje się w Travelli w komunikatach.

  Wszystkie aktualne wytyczne można sprawdzać na stronie

  "

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży 10 m
  • Odległość od centrum miasta 5 km
  • Odległość od lotniska 55 km
  • Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV tak
  • Minibar, Bar tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
  • Tenis tak
  • Golf tak
  • Fitness tak
  • Programy animacyjne tak
  • Hotelowa restauracja tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,3/5
  Travelplanet

  Znakomity (76 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 4,3/5

  Wyżywienie 4,6/5

  Okolica 4,3/5

  Cena 4,2/5

  23. najwyższa ocena z 159 hoteli w Andaluzja - Costa Almeria

  Aneta Październik 2016

  Data pobytu: 1.10. - 8.10.2016

  Ocena 5,0/5
  Hotel - bardzo dobrze oceniam, piękna trawa zadbana, baseny duże i bardzo czyste. Położenie hotelu przy plaży. W październiku było bardzo mało ludzi c
  Całkowita ocena

  Hotel - bardzo dobrze oceniam, piękna trawa zadbana, baseny duże i bardzo czyste. Położenie hotelu przy plaży. W październiku było bardzo mało ludzi co było dla mnie dużym atutem, chwilami czułam, że mam plażę lub basen na wyłączność.

  Pogoda i woda w morzu - super. Jedzenie w hotelu bardzo urozmaicone i bogate.

  Zakwaterowanie 5,0/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Arek Sierpień 2016

  Data pobytu: 6.8. - 13.8.2016

  Ocena 5,0/5
  Duży obiekt położony za Almerią w spokojnej i cichej okolicy przy szerokiej plaży.Tylne wyjście , 30 kroków i plaża. Plaża jest jednak największym roz
  Całkowita ocena

  Duży obiekt położony za Almerią w spokojnej i cichej okolicy przy szerokiej plaży.Tylne wyjście , 30 kroków i plaża. Plaża jest jednak największym rozczarowaniem. Czarny żwirek nie robi najlepszego wrażenia.Woda co prawda przyjemna ale to podłoże nie zachęca do kąpieli. Jednak idąc w lewo od hotelu ok. 1 km. za portem żwirek jest już taki jaki powinien być co w połączeniu z przejrzystą wodą jest naprawdę ok.

  Hotel. Duży , przestronny obiekt. 5 pięter z windami. W środku kilka restauracji chociaż de facto korzysta się z jednej. Bar wewnątrz oraz na zewnątrz przy basenie. Salon gier , Fitness, sala do gry w squasha, fryzjer ...:) , basen kryty z jacuzzi.

  Teren na zewnątrz hotelu trawiasty gdzie są położone 2 baseny . Jeden z nich typowo dla dzieci. Max 40 cm. wody z wieloma zjeżdżalniami. Drugi basen "główny" posiada 2 zjeżdżalnie. Łagodne zejście do basenu oraz wiele drabinek. Woda w basenie czysta z idealną temperaturą.I jeśli stosują jakąkolwiek chemię to w ogóle nie wyczuwalną. Przy basenie bar z napojami, alkoholami i przekąskami dla opcji All.

  I najważniejsza sprawa związana z basenem.Nie ma "walki o leżaki" Dla każdego starczy.

  Pokój z widokiem na pole golfowe. Hotel jest położony bokiem do plaży. Tak więc pokój z widokiem na morze jest w rzeczywistości pokojem z widokiem na sąsiedni hotel...:). Ps. Pokój z widokiem na "morze" za dopłatą ???. Ale sam pokój jak najbardziej ok. Byliśmy w 3 osoby i miejsce dla każdego. Naprawdę duża łazienka z wanną i w osobnym pomieszczeniu ubikacja + bidet. I tutaj bardzo ważna "uwaga" W ubikacji jest najlepsze WiFi !!!Tak,że było trochę walki z dzieckiem o kolejkę do łazienki..

  Klima bez zarzutu , łóżka duże i wygodne. Pokoje bardzo czyste.

  Restauracja - rewelacja. Jedzenie bardzo pozytywnie nas zaskoczyło. Posiłki w formie bufetu. Potrawy z całego świata. Były nawet golonki , świerzonka..... Mnóstwo deserów , ciast itp...Obsługa w restauracji jak i całym hotelu bardzo przyjazna, uśmiechnięta i pomocna.

  Animatorzy , których było ok. 10. Zapewniali rozrywkę i atrakcję praktycznie przez cały dzień począwszy od śniadania i tzw. klubu KIKE. Jakaś popularna postać z bajki , który najpierw witał się z dziećmi przy śniadaniu a później tańczył dla nich.. Animatorzy zapewniali fitness na scenie , w basenie , mecze piłki wodnej siatkowej , konkursy dla dorosłych jak i najmłodszych. Wspólne tańce. A każdego wieczoru po kolacji przedstawienia , muzyka na żywo , magicy itp...

  Polecam ten hotel zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Drugi raz na pewno tam nie pojadę ale to tylko ze względu na fakt ,że co roku jeździmy w inne miejsce.

  Zakwaterowanie 5,0/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Filtruj opinie

  Aneta Październik 2016

  Data pobytu: 1.10. - 8.10.2016

  Ocena 5,0/5
  Hotel - bardzo dobrze oceniam, piękna trawa zadbana, baseny duże i bardzo czyste. Położenie hotelu przy plaży. W październiku było bardzo mało ludzi co było dla mnie dużym atutem, chwilami czułam, że mam plażę lub basen na wyłączność. Pogoda i woda w morzu - super. Jedzenie w hotelu bardzo urozmaicone i bogate.
  Całkowita ocena

  Hotel - bardzo dobrze oceniam, piękna trawa zadbana, baseny duże i bardzo czyste. Położenie hotelu przy plaży. W październiku było bardzo mało ludzi co było dla mnie dużym atutem, chwilami czułam, że mam plażę lub basen na wyłączność.

  Pogoda i woda w morzu - super. Jedzenie w hotelu bardzo urozmaicone i bogate.

  Zakwaterowanie 5,0/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Michał Wrzesień 2016

  Data pobytu: 3.9. - 10.9.2016

  Ocena 4,8/5
  Hotel Almerimar spełnił w 100% nasze oczekiwania, wszystko było zgodne z ofertą. Standard pokoi był wysoki, jedynym niewielkim minusem były łóżka na kółkach w których nie działała blokada i się rozjeżdżały. Kuchnia była wyśmienita, porządek non stop zachowywany, obsługa bardzo otwarta dla gości.
  Całkowita ocena

  Hotel Almerimar spełnił w 100% nasze oczekiwania, wszystko było zgodne z ofertą. Standard pokoi był wysoki, jedynym niewielkim minusem były łóżka na kółkach w których nie działała blokada i się rozjeżdżały. Kuchnia była wyśmienita, porządek non stop zachowywany, obsługa bardzo otwarta dla gości.

  Zakwaterowanie 4,7/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Arek Sierpień 2016

  Data pobytu: 6.8. - 13.8.2016

  Ocena 5,0/5
  Duży obiekt położony za Almerią w spokojnej i cichej okolicy przy szerokiej plaży.Tylne wyjście , 30 kroków i plaża. Plaża jest jednak największym rozczarowaniem. Czarny żwirek nie robi najlepszego wrażenia.Woda co prawda przyjemna ale to podłoże nie zachęca do kąpieli. Jednak idąc w lewo od hotelu ok. 1 km. za portem żwirek jest już taki jaki powinien być co w połączeniu z przejrzystą wodą jest n
  Całkowita ocena

  Duży obiekt położony za Almerią w spokojnej i cichej okolicy przy szerokiej plaży.Tylne wyjście , 30 kroków i plaża. Plaża jest jednak największym rozczarowaniem. Czarny żwirek nie robi najlepszego wrażenia.Woda co prawda przyjemna ale to podłoże nie zachęca do kąpieli. Jednak idąc w lewo od hotelu ok. 1 km. za portem żwirek jest już taki jaki powinien być co w połączeniu z przejrzystą wodą jest naprawdę ok.

  Hotel. Duży , przestronny obiekt. 5 pięter z windami. W środku kilka restauracji chociaż de facto korzysta się z jednej. Bar wewnątrz oraz na zewnątrz przy basenie. Salon gier , Fitness, sala do gry w squasha, fryzjer ...:) , basen kryty z jacuzzi.

  Teren na zewnątrz hotelu trawiasty gdzie są położone 2 baseny . Jeden z nich typowo dla dzieci. Max 40 cm. wody z wieloma zjeżdżalniami. Drugi basen "główny" posiada 2 zjeżdżalnie. Łagodne zejście do basenu oraz wiele drabinek. Woda w basenie czysta z idealną temperaturą.I jeśli stosują jakąkolwiek chemię to w ogóle nie wyczuwalną. Przy basenie bar z napojami, alkoholami i przekąskami dla opcji All.

  I najważniejsza sprawa związana z basenem.Nie ma "walki o leżaki" Dla każdego starczy.

  Pokój z widokiem na pole golfowe. Hotel jest położony bokiem do plaży. Tak więc pokój z widokiem na morze jest w rzeczywistości pokojem z widokiem na sąsiedni hotel...:). Ps. Pokój z widokiem na "morze" za dopłatą ???. Ale sam pokój jak najbardziej ok. Byliśmy w 3 osoby i miejsce dla każdego. Naprawdę duża łazienka z wanną i w osobnym pomieszczeniu ubikacja + bidet. I tutaj bardzo ważna "uwaga" W ubikacji jest najlepsze WiFi !!!Tak,że było trochę walki z dzieckiem o kolejkę do łazienki..

  Klima bez zarzutu , łóżka duże i wygodne. Pokoje bardzo czyste.

  Restauracja - rewelacja. Jedzenie bardzo pozytywnie nas zaskoczyło. Posiłki w formie bufetu. Potrawy z całego świata. Były nawet golonki , świerzonka..... Mnóstwo deserów , ciast itp...Obsługa w restauracji jak i całym hotelu bardzo przyjazna, uśmiechnięta i pomocna.

  Animatorzy , których było ok. 10. Zapewniali rozrywkę i atrakcję praktycznie przez cały dzień począwszy od śniadania i tzw. klubu KIKE. Jakaś popularna postać z bajki , który najpierw witał się z dziećmi przy śniadaniu a później tańczył dla nich.. Animatorzy zapewniali fitness na scenie , w basenie , mecze piłki wodnej siatkowej , konkursy dla dorosłych jak i najmłodszych. Wspólne tańce. A każdego wieczoru po kolacji przedstawienia , muzyka na żywo , magicy itp...

  Polecam ten hotel zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Drugi raz na pewno tam nie pojadę ale to tylko ze względu na fakt ,że co roku jeździmy w inne miejsce.

  Zakwaterowanie 5,0/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Maja Czerwiec 2016

  Data pobytu: 4.6. - 11.6.2016

  Ocena 4,6/5
  Hotel znajduje się przy samej plaży, położenie idealne, jednak plaża nie należy do najładniejszych (żwirkowa) Pokoje w hotelu ładne, zadbane i czyste Wyżywienie również dobre i urozmaicone Obsługa hotelowa miła i uśmiechnięta
  Całkowita ocena

  Hotel znajduje się przy samej plaży, położenie idealne, jednak plaża nie należy do najładniejszych (żwirkowa)

  Pokoje w hotelu ładne, zadbane i czyste

  Wyżywienie również dobre i urozmaicone

  Obsługa hotelowa miła i uśmiechnięta

  Zakwaterowanie 4,7/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 4,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 16 °C temperatura w nocy 8 °C

  • Temperatura wody 16 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 17 °C temperatura w nocy 7 °C

  • Pt 15 °C temperatura w nocy 8 °C

  • Sob 14 °C temperatura w nocy 11 °C

  • Ndz 15 °C temperatura w nocy 10 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje:

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień