Lucie H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
cudowne wakacje
cudowne wakacje
Nie wiem skąd informacja, że Gwadelupa ma najpiękniejsze plaże :-D Plaże były okropne, mimo że morze było ciepłe i dość czyste. Ale dla nas to nie miało znaczenia, potraktowaliśmy ten urlop jako aktywny, więc nie było mnie dużo na plaży, mimo że objechaliśmy prawie wszystkie, żeby popatrzeć na piękność :-D
Wyżywieniew hotelu śniadanie jest świetne, a kolacja jeszcze lepsza. Poza hotelem jest mały problem z jedzeniem, większość restauracji jest zamknięta, a te które pracują, właściciele zamykają jak chcą np. jedzenie o 16 było problemem, mimo że fast food był działa :-D
Zakwaterowanieabsolutnie świetne
UsługiŚwietnie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







