Aeolos Ocena: 3/5
od 2 757 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 757 zł za osobę
od 2 906 zł za osobę
od 2 565 zł za osobę
od 1 317 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Dobry (Na podstawie 10 opinii)
9. najwyższa ocena z 30 hoteli w Skopelos
Monika B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Piękna zielona wyspa, przestronne plaże, krystaliczne morze, malownicze miasteczko Chora, niesamowite lokalne specjały, przyjemne ceny
Piękna zielona wyspa, przestronne plaże, krystaliczne morze, malownicze miasteczko Chora, niesamowite lokalne specjały, przyjemne ceny
Około 300 metrów poniżej pensjonatu znajduje się duża plaża Stafilos, a za nią plaża Velanio, z której można podziwiać wschód słońca. Obie plaże są bardzo ładne. Ilekroć przyjedziesz tam w ciągu dnia, bez problemu znajdziesz miejsca na koc czy darmowe leżaki. Duża część plaży Velanio jest zarezerwowana dla nudystów, ale można tam być także w kostiumie kąpielowym, jest tu dużo miejsca, można znaleźć swoje miejsce, są ładne zakątki. Morze jest piękne, w pobliżu małych raf jest dużo ryb, więc jest idealne do snorkelingu. Najpiękniejsze snorkeling przeżyliśmy w Amarandos Cove. Na każdej z odwiedzanych plaż wyspy zawsze było wystarczająco dużo miejsca, morze było krystalicznie czyste. Plaże piaszczyste lub kamieniste. Na plażach zazwyczaj znajduje się bar, jeśli jesteś zwolennikiem całkowitego spokoju, polecam plażę Hovolo.
WyżywienieWycieczkę odbyliśmy bez jedzenia. Do miasteczka ze sklepami, piekarniami i targami ze świeżymi owocami i warzywami udaliśmy się rano przyjemnym, około półgodzinnym spacerkiem w szybszym tempie (nie główną drogą, ale boczną ścieżką turystyczną). Z zakupami wróciliśmy autobusem. Lokalnych specjałów degustowaliśmy w polecanych tawernach w bardzo przyjemnych cenach. Jedzenie było doskonałe, wszystko przyrządzane ze świeżych składników.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadało opisowi CK. Idealny dla 2-3 osób. Było nas 4, ale było to jeszcze możliwe. Aneks kuchenny został wyposażony dla niewymagającej czteroosobowej rodziny. Łazienka była mniejsza. Powitaliśmy taras z widokiem na morze, przyjemnie zacieniony przez duże drzewo. Dostępna była również suszarka do ubrań z kołkami. Pensjonat położony jest w bardzo ładnym ogrodzie, którego częścią jest duży wspólny słoneczny taras z widokiem na morze. Na terenie budynku znajduje się również parking.
UsługiCo trzeci dzień sprzątali i zmieniali pościel, ręczniki kąpielowe i ręczniki.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jan Čížek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Plaże ładne, raczej kamieniste niż piaszczyste.
WyżywienieBez zamówionych posiłków, gotowanie w aneksie kuchennym według możliwości.
ZakwaterowanieZakwaterowanie czyste, bardzo ładne, wyposażenie funkcjonalne, duża satysfakcja.
UsługiRegularne i wystarczające sprzątanie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (13) (6)
Filtruj opinie
Monika B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Piękna zielona wyspa, przestronne plaże, krystaliczne morze, malownicze miasteczko Chora, niesamowite lokalne specjały, przyjemne ceny
Piękna zielona wyspa, przestronne plaże, krystaliczne morze, malownicze miasteczko Chora, niesamowite lokalne specjały, przyjemne ceny
Około 300 metrów poniżej pensjonatu znajduje się duża plaża Stafilos, a za nią plaża Velanio, z której można podziwiać wschód słońca. Obie plaże są bardzo ładne. Ilekroć przyjedziesz tam w ciągu dnia, bez problemu znajdziesz miejsca na koc czy darmowe leżaki. Duża część plaży Velanio jest zarezerwowana dla nudystów, ale można tam być także w kostiumie kąpielowym, jest tu dużo miejsca, można znaleźć swoje miejsce, są ładne zakątki. Morze jest piękne, w pobliżu małych raf jest dużo ryb, więc jest idealne do snorkelingu. Najpiękniejsze snorkeling przeżyliśmy w Amarandos Cove. Na każdej z odwiedzanych plaż wyspy zawsze było wystarczająco dużo miejsca, morze było krystalicznie czyste. Plaże piaszczyste lub kamieniste. Na plażach zazwyczaj znajduje się bar, jeśli jesteś zwolennikiem całkowitego spokoju, polecam plażę Hovolo.
WyżywienieWycieczkę odbyliśmy bez jedzenia. Do miasteczka ze sklepami, piekarniami i targami ze świeżymi owocami i warzywami udaliśmy się rano przyjemnym, około półgodzinnym spacerkiem w szybszym tempie (nie główną drogą, ale boczną ścieżką turystyczną). Z zakupami wróciliśmy autobusem. Lokalnych specjałów degustowaliśmy w polecanych tawernach w bardzo przyjemnych cenach. Jedzenie było doskonałe, wszystko przyrządzane ze świeżych składników.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadało opisowi CK. Idealny dla 2-3 osób. Było nas 4, ale było to jeszcze możliwe. Aneks kuchenny został wyposażony dla niewymagającej czteroosobowej rodziny. Łazienka była mniejsza. Powitaliśmy taras z widokiem na morze, przyjemnie zacieniony przez duże drzewo. Dostępna była również suszarka do ubrań z kołkami. Pensjonat położony jest w bardzo ładnym ogrodzie, którego częścią jest duży wspólny słoneczny taras z widokiem na morze. Na terenie budynku znajduje się również parking.
UsługiCo trzeci dzień sprzątali i zmieniali pościel, ręczniki kąpielowe i ręczniki.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Květoslav H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2024
Dla mnie wakacje to wakacje, po prostu odpoczywam i jestem mniej więcej zawsze zadowolony.
Dla mnie wakacje to wakacje, po prostu odpoczywam i jestem mniej więcej zawsze zadowolony.
Lokalna plaża w Stafylos jest wystarczająco duża, a odwiedzający są tak troskliwi, że nie było potrzeby sprzątania plaży. No cóż, jeśli tak było, to nie zauważyłem tego :-) Woda była czysta jak prawie wszędzie w Grecji, tu i ówdzie pojawiały się małe rybki, które na szczęście nie gryzły jak na przykład w Fource. Ale dla lepszego wejścia do wody (bez kamiennych płyt) polecam też inne plaże, których w okolicy wyspy jest aż nadto.
WyżywienieMiałem nocleg bez wyżywienia, gotowałem dla siebie i w zależności od gustu i nastroju degustowałem jedzenie tu i ówdzie w tawernach, na które natknąłem się podczas moich wędrówek.
ZakwaterowanieProblemem większości obiektów noclegowych w Grecji jest prysznic, przy którym trudno powstrzymać się od zmoczenia okolicznych miejsc, łącznie z toaletą. Brakowało mi szmaty na podłogę. Ale w przeciwieństwie do innych greckich miejsc, które odwiedziłem, w kuchni był płyn do mycia naczyń, gąbka i ściereczka, a także ściereczka. Mydło w płynie w łazience. Właściciele co trzeci dzień mojego pobytu oferowali usługę sprzątania, na co stanowczo odmówiłam, gdyż higiena i klimatyzacja sprawiły, że nie było konieczności zmiany pościeli po trzech dniach. Papieru toaletowego jednak nie odmówiłam :-) Materac w łóżku był idealny, więc spałam nawet lepiej niż w domu :-)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Miluše M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023
tak, ogólne wrażenie było okropne, mówiłeś 300 m do plaży, było co najmniej 600 i całkiem źle, przejezdnie powiedziałbym, że okropnie = zarówno do plaży, jak i z plaży
tak, ogólne wrażenie było okropne, mówiłeś 300 m do plaży, było co najmniej 600 i całkiem źle, przejezdnie powiedziałbym, że okropnie = zarówno do plaży, jak i z plaży
Do morza straszny i dość daleko.Znowu powtarzam, że to nie 300 m, a przynajmniej 2x tyle w dół i po schodach i z powrotem od morza w drugą stronę.To miejsce tylko dla młodych ludzi, gdzie ktoś narzekał!!
Wyżywienienie mieliśmy jedzenia - szkoda, naprawimy to następnym razem! !
ZakwaterowanieZakwaterowanie jak na warunki całkiem dobre
UsługiWięc nie wiem jak napisać jakie to usługi dla Ciebie??? Zmienili nam łóżka, inaczej przeżylibyśmy dziesięć dni w jeden
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (3)
David Cakl
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wielkie niezadowolenie. Jakość pokoju była zupełnie inna niż na zdjęciach na stronie internetowej. Łazienka była niewystarczająca w swoim „rozmiarze”. Obecność mrówek, które pełzały po łóżku, dużo komarów (zakwaterowanie nie jest winne). Irytujące koty, które wpełzały do pokoi... Z drugiej strony trzeba powiedzieć, że sprzątanie trwało. Niestety nigdzie nie podano, że najbliższy sklep znajduje się 4-5 km od miejsca zakwaterowania. Ostatecznie zakończyliśmy pobyt po 6 dniach i zabezpieczyliśmy inne noclegi na własny koszt.
Wielkie niezadowolenie. Jakość pokoju była zupełnie inna niż na zdjęciach na stronie internetowej. Łazienka była niewystarczająca w swoim „rozmiarze”. Obecność mrówek, które pełzały po łóżku, dużo komarów (zakwaterowanie nie jest winne). Irytujące koty, które wpełzały do pokoi... Z drugiej strony trzeba powiedzieć, że sprzątanie trwało. Niestety nigdzie nie podano, że najbliższy sklep znajduje się 4-5 km od miejsca zakwaterowania. Ostatecznie zakończyliśmy pobyt po 6 dniach i zabezpieczyliśmy inne noclegi na własny koszt.
Plaża i woda były dobre. Dostępność była ok. w ciągu 5 min. Bar na plaży - pozytywnie. Wielkie niezadowolenie. Jakość pokoju była zupełnie inna niż na zdjęciach na stronie internetowej. Łazienka była niewystarczająca w swoim „rozmiarze”. Obecność mrówek, które pełzały po łóżku, dużo komarów (zakwaterowanie nie jest winne). Irytujące koty, które wpełzały do pokoi... Z drugiej strony trzeba powiedzieć, że sprzątanie trwało. Woda czysta, plaża też. Wrażenie morza przeważa super.
WyżywienieW lokalu nie było jedzenia. Z drugiej strony tawerna pod hotelem, jako jedyna w kierunku plaży, dawała nam lepsze poczucie wakacji. Niesamowici ludzie i absolutnie genialne jedzenie. Mogę tylko to polecić.
ZakwaterowanieWielkie niezadowolenie. Jakość pokoju była zupełnie inna niż na zdjęciach na stronie internetowej. Łazienka była niewystarczająca w swoim „rozmiarze”. Obecność mrówek, które pełzały po łóżku, dużo komarów (zakwaterowanie nie jest winne). Irytujące koty, które wpełzały do pokoi... Z drugiej strony trzeba powiedzieć, że sprzątanie trwało. Widok na duży krzak tuż przed wejściem i mnóstwo przewodów linii energetycznej. Ogólne wrażenie było jednym wielkim rozczarowaniem.
UsługiObsługa hotelu, którą sami zorganizowaliśmy, była doskonała. Hotel Panorama - oferował wodę do kupienia po przyjeździe, zapewniał połączenia z wypożyczalnią samochodów. Zajął się sprzątaniem.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (3)
Eduard Nemec
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Świetne, spokojne miejsce z dużymi i spokojnymi, łagodnymi i kamienistymi plażami. W miejscu pensjonatu szczególnie wspaniała plaża VELANIO. Bary plażowe na wszystkich plażach. W pobliżu trzy tawerny. Nigdzie nie było informacji o tym, że gdy tylko wieczorem zacznie się ściemniać, komary zaczną baraszkować na ich widok. Nic na nich nie działa i zmuszą do wieczornego siedzenia na tarasie, a szkoda, bo za wszystkimi tarasami rozpościera się piękny widok na morze. To świetny sposób na podróżowanie po wyspie lokalnym autobusem, który zatrzymuje się na wszystkich plażach wyspy, jeśli nie chcesz wynajmować samochodu.
Świetne, spokojne miejsce z dużymi i spokojnymi, łagodnymi i kamienistymi plażami. W miejscu pensjonatu szczególnie wspaniała plaża VELANIO. Bary plażowe na wszystkich plażach. W pobliżu trzy tawerny. Nigdzie nie było informacji o tym, że gdy tylko wieczorem zacznie się ściemniać, komary zaczną baraszkować na ich widok. Nic na nich nie działa i zmuszą do wieczornego siedzenia na tarasie, a szkoda, bo za wszystkimi tarasami rozpościera się piękny widok na morze. To świetny sposób na podróżowanie po wyspie lokalnym autobusem, który zatrzymuje się na wszystkich plażach wyspy, jeśli nie chcesz wynajmować samochodu.
Świetne, duże, powolne, ciche, czyste i wyposażone bary i leżaki z parasolami.
WyżywienieMieliśmy wakacje bez posiłków, długo podróżowaliśmy. Tyle że tym razem bez ani jednego ostrzeżenia, a przynajmniej informacji, że najbliższy sklep znajduje się 45 minut szybkiego spaceru od pensjonatu. Cóż, powiem wam, że w ten upał i my jesteśmy „spacerowiczami” z tym plecakiem i litrami butelkowanej wody, „nic wielkiego”. Poza tym świetne w tawernach. Chętny, miły, a jedzenie zawsze było bardzo dobre. Miejmy nadzieję, że turyści będą mogli na nich jeździć przez całe lato.
ZakwaterowanieByło to więc duże rozczarowanie. Zaproponowano nam ostatni pokój, a ponieważ mówi się, że jest to dwupoziomowy, jest większy, a zatem droższy. Dla dwóch plus dwa dodatkowe łóżka. Cena nas nie odstraszyła, a reklamowany pokój bardzo nam się spodobał, więc poszliśmy na niego. W końcu jako jedyni nie mieliśmy nawet drzwi wejściowych jak inni, ale jakieś drzwi balkonowe. To nie miałoby znaczenia, ale w środku było podwójne łóżko i miało 140 cm szerokości, proszę!!! Nie było dodatkowych łóżek, szczerze mówiąc, nie było nawet gdzie ich postawić, a gdyby jednak były i było nas czterech, to byłaby walka. Nie było nawet naczyń (dwóch szklanek, dwóch kubków itp.) W tym „standardowym” dwupoziomowym domku dla czterech osób. Wszystko tylko dla dwojga. Nie było moskitier ani w oknach, ani w drzwiach, które miały „pre" od zmierzchu do rana, więc światło wieczorem było nie do pomyślenia. Nie jestem narzekaczem i niszczycielem wszelkiej pracy i wysiłku. Przecież to po raz pierwszy czuję, że inne osoby zainteresowane wakacjami w tym miejscu powinny wiedzieć.Kiedy zadzwoniłem do przedstawiciela, że nam się nie podobało i że myśleliśmy, że to nie to, co zamówiliśmy i za co zapłaciliśmy, powiedziała, że jest w porządku i żebyśmy się tym zajęli i rozwiązali gdzie zarezerwowaliśmy urlop.Zadzwoniłem do Ciebie raz, właściwie koleżanka, była na szkoleniu i wtedy już się tym nie zajmowałem.Chyba i tak bym sobie nie pomógł. Po prostu doświadczenie.
UsługiDobra i doskonała
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...