Polina Bezushchenko
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przytulny i doskonały. Cena i jakość idealnie pasują.
Przytulny i doskonały. Cena i jakość idealnie pasują.
Kolor wody!!! Ale nie mogę go polecić nie-miłośnikom fal i zimnej wody.
WyżywienieProstsza dieta, ale wybór wystarczy. Jakość jest świetna, ponieważ wszystko jest domowej roboty i smaczne. Pomidor ogrodowy, domowy jogurt, dżem, szynka, ser, świeże pieczywo.
ZakwaterowanieMniejszy hotel, który jest utrzymywany z miłością i troską. Nie jest to luksus 5-gwiazdkowego zakwaterowania, o którym mowa w opisie, a szukanie czegoś, co nie pasuje do prostszego hotelu, jest nonsensem. Nasza 4-osobowa grupa była całkowicie zadowolona ze wszystkiego
UsługiOni nie są. Ale wykorzystaliśmy otoczenie hotelu i ogród, aby usiąść na lunch.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







