Aktualne do Grecji

Hotel Golden Sand

Ocena: 2/5

Grecja, Samos, Kambos Marathokambos

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

od 2 203 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Lokalizacja:
- Odległość do plaży: mniej niż 50 m
- Odległość do centrum miasta: mniej niż 5 km


Umeblowanie:
- Liczba pięter: 12
- Internetu
- DOSTĘP DO BEZPRZEWODOWEGO INTERNETU
- Sejf hotelowy
- Basen
- Taras słoneczny
- Położyć
- Powierzchnia ogrodu
- Taras
- Klimatyzator
- Pokój bagażowy
- Parasol


Posiłki:
- Buffet śniadaniowy
- Bar
- Bar przy basenie


Sporty:
- przechowalnia rowerów
- Wypożyczalnia rowerów


Dobra kondycja:
- Spa


Porady i wskazówki:
- Zwierzęta dozwolone


Opcje płatności:
- MasterCard
- Wizy

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Fitness Fitness tak
  • Bar Bar tak
  • Basen dla dzieci Basen dla dzieci tak
  • Aneks kuchnny Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Bardzo Dobry (Na podstawie 1 opinii)

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

Ocena 4,6 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

5. najwyższa ocena z 92 hoteli w Samos

Anonym

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025

Edytowana zgodnie z Regulaminem

Ogólnie w porządku, ale było kilka problemów z Biuro ***, o których chciałbym wspomnieć. 1. *** zorganizowało wyjazd tak, że lot powrotny był zaplanowany na godz. 18:30, podczas gdy wymeldowanie z hotelu jest najpóźniej w południe. W moim rozumowaniu organizacji wyjazdu "po-ludzku", turysta nie powinien być stawiany w absurdalnej sytuacji, w której musi albo wymeldować się w południe i siedzieć przez kilka godzin na walizkach bez dostępu do prywatnej toalety i prysznica, albo dopłacić 40 eur za przedłużenie doby hotelowej... Dlatego nie polecam ***, nie rozumiem jak można tak beznadziejnie organizować pobyt osobie, od której agencja pobiera prowizję. 2. Przewoźnik EnterAir opóźnił lot powrotny o prawie 2h z powodu usterki technicznej, w wyniku czego pasażerów trzymano na pokładzie przez cały ten czas w duchocie (na zewnątrz temperatura powietrza była ponad +30°C), bez dostępu do wody pitnej, którą przecież powinni zapewnić w tej sytuacji, i to za darmo, bo to przewoźnik zawinił. Napisałem w tej sprawie do ***, jednak umyli rączki, twierdząc że oni nie mają możliwości skontaktowania się z przewoźnikiem (co jest raczej ściemą, bo nie wyobrażam sobie, by biuro nie mogło się kontaktować z własnym partnerem), doradzili pretensje zgłaszać bezpośrednio do EnterAir. Nasuwa się pytanie - po co mi biuro, które nic nie może i za nic nie odpowiada? Nonsens!

Ogólnie w porządku, ale było kilka problemów z Biuro ***, o których chciałbym wspomnieć. 1. *** zorganizowało wyjazd tak, że lot powrotny był zaplanowany na godz. 18:30, podczas gdy wymeldowanie z hotelu jest najpóźniej w południe. W moim rozumowaniu organizacji wyjazdu "po-ludzku", turysta nie powinien być stawiany w absurdalnej sytuacji, w której musi albo wymeldować się w południe i siedzieć przez kilka godzin na walizkach bez dostępu do prywatnej toalety i prysznica, albo dopłacić 40 eur za przedłużenie doby hotelowej... Dlatego nie polecam ***, nie rozumiem jak można tak beznadziejnie organizować pobyt osobie, od której agencja pobiera prowizję. 2. Przewoźnik EnterAir opóźnił lot powrotny o prawie 2h z powodu usterki technicznej, w wyniku czego pasażerów trzymano na pokładzie przez cały ten czas w duchocie (na zewnątrz temperatura powietrza była ponad +30°C), bez dostępu do wody pitnej, którą przecież powinni zapewnić w tej sytuacji, i to za darmo, bo to przewoźnik zawinił. Napisałem w tej sprawie do ***, jednak umyli rączki, twierdząc że oni nie mają możliwości skontaktowania się z przewoźnikiem (co jest raczej ściemą, bo nie wyobrażam sobie, by biuro nie mogło się kontaktować z własnym partnerem), doradzili pretensje zgłaszać bezpośrednio do EnterAir. Nasuwa się pytanie - po co mi biuro, które nic nie może i za nic nie odpowiada? Nonsens!

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża jest dobrze utrzymana, bez zarzutu.

Opinia edytowana z powodu niezgodności z Regulaminem.

Wyżywienie

Śniadania były w porządku

Zakwaterowanie

Do noclegu nie mam zarzutów, no może poza tym, że do talerzy, kubków i sztućców mogliby dorzucić płyn do zmywania naczyń i gąbkę, a także zapewnić mydło do rąk, a nie tylko żel+szampon 2w1.

Usługi

Właścicielka Dimitra bardzo sympatyczna i pomocna. Szkoda, że przyhotelowy bar/bufet zamykany jest bardzo wcześnie, krótko po godz. 17 już nieczynne. Było to trochę uciążliwe, szczególnie, że w pobliżu nie ma sklepu, gdzie można by było kupić choćby wodę. Ewentualnie zakupu można dokonać w partnerskiej restauracji naprzeciwko, ale tam kasują potrójną cenę za wodę, więc trochę słabo.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Anonym

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025

Edytowana zgodnie z Regulaminem

Ogólnie w porządku, ale było kilka problemów z Biuro ***, o których chciałbym wspomnieć. 1. *** zorganizowało wyjazd tak, że lot powrotny był zaplanowany na godz. 18:30, podczas gdy wymeldowanie z hotelu jest najpóźniej w południe. W moim rozumowaniu organizacji wyjazdu "po-ludzku", turysta nie powinien być stawiany w absurdalnej sytuacji, w której musi albo wymeldować się w południe i siedzieć przez kilka godzin na walizkach bez dostępu do prywatnej toalety i prysznica, albo dopłacić 40 eur za przedłużenie doby hotelowej... Dlatego nie polecam ***, nie rozumiem jak można tak beznadziejnie organizować pobyt osobie, od której agencja pobiera prowizję. 2. Przewoźnik EnterAir opóźnił lot powrotny o prawie 2h z powodu usterki technicznej, w wyniku czego pasażerów trzymano na pokładzie przez cały ten czas w duchocie (na zewnątrz temperatura powietrza była ponad +30°C), bez dostępu do wody pitnej, którą przecież powinni zapewnić w tej sytuacji, i to za darmo, bo to przewoźnik zawinił. Napisałem w tej sprawie do ***, jednak umyli rączki, twierdząc że oni nie mają możliwości skontaktowania się z przewoźnikiem (co jest raczej ściemą, bo nie wyobrażam sobie, by biuro nie mogło się kontaktować z własnym partnerem), doradzili pretensje zgłaszać bezpośrednio do EnterAir. Nasuwa się pytanie - po co mi biuro, które nic nie może i za nic nie odpowiada? Nonsens!

Ogólnie w porządku, ale było kilka problemów z Biuro ***, o których chciałbym wspomnieć. 1. *** zorganizowało wyjazd tak, że lot powrotny był zaplanowany na godz. 18:30, podczas gdy wymeldowanie z hotelu jest najpóźniej w południe. W moim rozumowaniu organizacji wyjazdu "po-ludzku", turysta nie powinien być stawiany w absurdalnej sytuacji, w której musi albo wymeldować się w południe i siedzieć przez kilka godzin na walizkach bez dostępu do prywatnej toalety i prysznica, albo dopłacić 40 eur za przedłużenie doby hotelowej... Dlatego nie polecam ***, nie rozumiem jak można tak beznadziejnie organizować pobyt osobie, od której agencja pobiera prowizję. 2. Przewoźnik EnterAir opóźnił lot powrotny o prawie 2h z powodu usterki technicznej, w wyniku czego pasażerów trzymano na pokładzie przez cały ten czas w duchocie (na zewnątrz temperatura powietrza była ponad +30°C), bez dostępu do wody pitnej, którą przecież powinni zapewnić w tej sytuacji, i to za darmo, bo to przewoźnik zawinił. Napisałem w tej sprawie do ***, jednak umyli rączki, twierdząc że oni nie mają możliwości skontaktowania się z przewoźnikiem (co jest raczej ściemą, bo nie wyobrażam sobie, by biuro nie mogło się kontaktować z własnym partnerem), doradzili pretensje zgłaszać bezpośrednio do EnterAir. Nasuwa się pytanie - po co mi biuro, które nic nie może i za nic nie odpowiada? Nonsens!

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża jest dobrze utrzymana, bez zarzutu.

Opinia edytowana z powodu niezgodności z Regulaminem.

Wyżywienie

Śniadania były w porządku

Zakwaterowanie

Do noclegu nie mam zarzutów, no może poza tym, że do talerzy, kubków i sztućców mogliby dorzucić płyn do zmywania naczyń i gąbkę, a także zapewnić mydło do rąk, a nie tylko żel+szampon 2w1.

Usługi

Właścicielka Dimitra bardzo sympatyczna i pomocna. Szkoda, że przyhotelowy bar/bufet zamykany jest bardzo wcześnie, krótko po godz. 17 już nieczynne. Było to trochę uciążliwe, szczególnie, że w pobliżu nie ma sklepu, gdzie można by było kupić choćby wodę. Ewentualnie zakupu można dokonać w partnerskiej restauracji naprzeciwko, ale tam kasują potrójną cenę za wodę, więc trochę słabo.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować