Aktualne do Grecji

Hotel Valentino

Ocena: 3/5

Grecja, Rodos, Kremasti

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Plaża piaszczysto-żwirowa około 200 m Łącze Wi-Fi w cenie

Więcej o hotelu

od 1 894 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Opis hotelu został przetłumaczony z języka angielskiego przez narzędzie DeepL

Dla dzieci

  • Basen dla dzieci

Wyżywienie

  • Wyżywienie
    • Bar
    • Cafe

Hotel

  • Wyposażenie
    • Parking
    • Zameldowanie od: 14:00:00
    • Wymeldowanie do: 11:00:00
    • Garaż
    • Ogród: bezpłatny
    • Sejf hotelowy
    • WLAN/WiFi w hotelu
    • Ostatni gruntowny remont: 2014
    • zwierzęta domowe
    • room service
    • taras słoneczny
    • łączna liczba pięter: 2
    • łączna liczba pokoi: 15
    • baseny:basen dla dzieci, basen odkryty, parasole przy basenie, leżaki przy basenie
    • metody płatności: EC Maestro, Mastercard, Visa
  • Kategoria lokalna
    • 3 gwiazdki
  • Dodatkowe informacje
    • Valentino
  • Opieka TUI na wakacjach 24/7
    • W rezerwowanym hotelu opieka wyłącznie poprzez TUI Service Center 24/7: telefonicznie, SMS i za pośrednictwem czatu w aplikacji TUI w serwisie myTUI. W aplikacji TUI znajdą Państwo mnóstwo przydatnych informacji dotyczących przebiegu podróży i miejsca wypoczynku. Za jej pośrednictwem można rezerwować również wycieczki fakultatywne. Jeśli potrzebują Państwo kontaktu z TUI podczas wypoczynku, jesteśmy do Państwa dyspozycji: telefonicznie, SMS-owo lub za pomocą czatu w aplikacji TUI.
  • Podatek turystyczny
    • Od dnia 01.01.2025, zgodnie z decyzją rządu greckiego, podatek turystyczny zostanie zastąpiony podatkiem klimatycznym. Opłaty należy dokonać podczas zakwaterowania.
      Wysokość podatku klimatycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu/kwatery. Dla obiektów:
      1- i 2-gwiazdkowych - ok. 2 € za pokój/noc
      3-gwiazdkowych - ok. 5 € za pokój/noc
      4-gwiazdkowych - ok. 10 € za pokój/noc
      5-gwiazdkowych - ok. 15 € za pokój/noc
      Dla apartamentów - ok. 2 € za pokój/noc, dla willi - ok. 10 € za pokój/noc.
  • Transfer
    • Transfer (przejazd) na trasie lotnisko-hotel-lotnisko nie jest zawarty w cenie imprezy turystycznej. Zachęcamy do zakupu transferu jako usługi dodatkowej w trakcie procesu zakupowego.
  • Przepisy wjazdowe i informacje MSZ

    Sport i Wellness

    • Kompleks odkrytych basenów z częścią dla dzieci jest idealnym miejscem na aktywny wypoczynek i regularne treningi wodne. Do dyspozycji Gości jest taras słoneczny, leżaki i parasole. Orzeźwiające napoje serwowane są w barze przy basenie. Oprócz jazdy na rowerze/kolarstwie górskim, golfa, windsurfingu, siłowni i spa, hotel oferuje również narty wodne za dodatkową opłatą.
    • Narty wodne: za opłatą
    • Windsurfing
    • Pole golfowe
    • Wypożyczalnia rowerów
    • Siłownia.

    Położenie

    • Ten hotel znajduje się około 600 m od centrum Kremasti.
    • odległość do plaży ok. 8,6 km
    • odległość do centrum miasta ok. 600 m
    • odległość do dworca kolejowego ok. 600 m

    Mocne strony hotelu

    Pokoje

    • Studio/Apartament standardowy
      • TV
      • telefon
      • wanna lub prysznic
      • WC
    • Domek kempingowy/namiot standardowy
      • TV
      • telefon
      • wanna lub prysznic
      • WC
    • Bungalow/Domek kempingowy standardowy
      • TV
      • telefon
      • wanna lub prysznic
      • WC
    • Suita/Suita junior standardowa
      • TV
      • telefon
      • wanna lub prysznic
      • WC
    • Pokój standardowy rodzinny
      • TV
      • telefon
      • wanna lub prysznic
      • WC
    • Pokój standardowy ekonomiczny 1- lub 2-osobowy
      • Pokoje ekonomiczne to dobry wybór dla osób, którym zależy na pobycie w hotelu w najniższej możliwej cenie. Pokoje mogą różnić się wielkością, lokalizacją lub wyposażeniem od tych znajdujących się w regularnej ofercie danego obiektu. Z reguły nie ma możliwości wymiany pokoju ekonomicznego na inny.
    • Pokój standardowy 1- lub 2-osobowy - 7AN
      • TV
      • telefon
      • wanna lub prysznic
      • WC
    • Pokój standardowy 1- lub 2-osobowy - 7AM
      • TV
      • telefon
      • wanna lub prysznic
      • WC
    • Pokój standardowy 1- lub 2-osobowy - 7AD
      • TV
      • telefon
      • wanna lub prysznic
      • WC
    • Pokój standardowy 1- lub 2-osobowy - 7AA
      • TV
      • telefon
      • wanna lub prysznic
      • WC
    • Pokój standardowy 1- lub 2-osobowy - 7AP
      • TV
      • telefon
      • wanna lub prysznic
      • WC
    • Pokój standardowy 1- lub 2-osobowy - 7AO
      • TV
      • telefon
      • wanna lub prysznic
      • WC
    • Pokój standardowy wieloosobowy
      • TV
      • telefon
      • wanna lub prysznic
      • WC
      • metraż pokoju zależy od obłożenia
    • Bungalow/Willa standardowa
      • TV
      • telefon
      • wanna lub prysznic
      • WC

    Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

    Opis hotelu

    Informacje o hotelu

    • Odległość od plaży Plaża 200 m
    • Odległość od lotniska Lotnisko 3 km
    • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
    • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
    • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
    • TV TV tak
    • Lódowka Lódowka tak
    • Bar Bar tak
    • Basen dla dzieci Basen dla dzieci tak
    • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
    • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
    • Wifi Wifi tak

    Opinie o hotelu

    Nie oceniony (Na podstawie 3 opinii)

    Zablokowane opinie: 2

    Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

    Michael K.

    Ocena 3,6 / 5

    Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

    Ogólnie wakacje były przyjemne, jednak delegatka nie udzieliła nam żadnych wskazówek, żadnego spotkania informacyjnego, nic... W sprawie wskazówek dotyczących odlotu miałem zadzwonić sam, co uważam za porażkę delegatki i biura podróży. Klientów przed nami dodatkowo przeniesiono na 3 dni do innego hotelu, a na kolejne 4 dni do jeszcze innego hotelu. Dlatego nie polecam tego biura podróży jako takiego. To samo dotyczy ubezpieczyciela, z którym obecnie rozwiązuję roszczenie ubezpieczeniowe, do którego mamy prawo, ale ubezpieczyciel je odrzuca, a operatorzy tego ubezpieczyciela nie udzielili nam wystarczających informacji...

    Mimo wszystko ogólnie wycieczkę nam się podobała, pomimo pewnych problemów, to były nasze drugie wakacje w tym roku (poprzednie na Majorce) i za te pieniądze byliśmy mniej więcej zadowoleni. Konkretnie tę wycieczkę polecam, ale rozważyłbym inne biuro podróży.

    Na Rodos jest też wiele bezpańskich kotów i psów, ale są to sprytne zwierzęta. Kiedy chodziliśmy na gyros (średnia cena 2,20€), czasem podchodził jakiś kot lub pies, więc osobom, które nie lubią zwierząt lub im to przeszkadza, polecam usiąść wewnątrz restauracji.

    Mieszkańcy są bardzo przyjaźni, zazwyczaj nie mają problemu z angielskim.

    Spotkaliśmy tam chyba tylko jednego imigranta, niegroźnego, który po prostu się włóczył, brał prysznic pod prysznicem na plaży, odpoczywał.

    Na skuterze przejechaliśmy część Rodosu (około 110 km), jechaliśmy przez Faliraki, Afandou, Tsambiki Beach. Warto zobaczyć te plaże.

    Ogólnie wakacje były przyjemne, jednak delegatka nie udzieliła nam żadnych wskazówek, żadnego spotkania informacyjnego, nic... W sprawie wskazówek dotyczących odlotu miałem zadzwonić sam, co uważam za porażkę delegatki i biura podróży. Klientów przed nami dodatkowo przeniesiono na 3 dni do innego hotelu, a na kolejne 4 dni do jeszcze innego hotelu. Dlatego nie polecam tego biura podróży jako takiego. To samo dotyczy ubezpieczyciela, z którym obecnie rozwiązuję roszczenie ubezpieczeniowe, do którego mamy prawo, ale ubezpieczyciel je odrzuca, a operatorzy tego ubezpieczyciela nie udzielili nam wystarczających informacji...

    Mimo wszystko ogólnie wycieczkę nam się podobała, pomimo pewnych problemów, to były nasze drugie wakacje w tym roku (poprzednie na Majorce) i za te pieniądze byliśmy mniej więcej zadowoleni. Konkretnie tę wycieczkę polecam, ale rozważyłbym inne biuro podróży.

    Na Rodos jest też wiele bezpańskich kotów i psów, ale są to sprytne zwierzęta. Kiedy chodziliśmy na gyros (średnia cena 2,20€), czasem podchodził jakiś kot lub pies, więc osobom, które nie lubią zwierząt lub im to przeszkadza, polecam usiąść wewnątrz restauracji.

    Mieszkańcy są bardzo przyjaźni, zazwyczaj nie mają problemu z angielskim.

    Spotkaliśmy tam chyba tylko jednego imigranta, niegroźnego, który po prostu się włóczył, brał prysznic pod prysznicem na plaży, odpoczywał.

    Na skuterze przejechaliśmy część Rodosu (około 110 km), jechaliśmy przez Faliraki, Afandou, Tsambiki Beach. Warto zobaczyć te plaże.

    Wyżywienie 2,0 / 5

    Zakwaterowanie 4,0 / 5

    Okolica 3,0 / 5

    Usługi 4,0 / 5

    Cena 3,0 / 5

    Plaża

    Na plaży było niewiele osób. Plaża była długa i ułożona w ten sposób - piasek, potem kamyki, które ciągnęły się aż do brzegu, w wodzie do około 5 metrów były kamyki, potem już tylko piasek. Morze zmieniało kolor w zależności od fal, jeśli morze było spokojne, było przejrzyste i czyste, gdy były fale (ostatnie 3 dni niesamowite, naprawdę mnie rzucało, a ważę około 100 kg, straciłem też kąpielówki, których już nie znalazłem :) :) Niemniej jednak polecam wybrać się na Tsambiki Beach (około 30 km), piękna piaszczysta plaża, trochę więcej ludzi, ale jest w porządku.

    Wyżywienie

    Mieliśmy tylko śniadania, więc każdego ranka śniadanie wyglądało tak: 2 tosty, 1 malutki rogalik, 1 masło, 1 dżem truskawkowy, plaster sera eidam, plaster szynki, gotowane jajko. Do wyboru herbata lub kawa (z mlekiem). Ani mnie, ani mojej dziewczynie to nie przeszkadzało, śniadanie było sycące, dało się to zjeść. Więc spoko. Śniadania są od 7:30 do 10:00.

    Zakwaterowanie

    W spokojnym miejscu (mało ludzi), ale jednocześnie hałaśliwym - dokładnie nad hotelem latały samoloty, bardzo nisko. Ponieważ około 500 m od hotelu zaczynał się pas do lądowania. Nam to nie przeszkadzało, czasem samolot „wtrącał się do rozmowy”, gdy byliśmy na balkonie, ale dla mnie osobiście było to interesujące i traktowałem to jako plus :)

    Usługi

    Personel hotelu był bardzo miły, dobrze mówił po angielsku, tylko pani sprzątaczka znała tylko grecki. Od wpół do ósmej rano już ją słychać na korytarzu, nie zdarzyło się, żeby przyszła sprzątaczka, zawsze czekała, aż pójdziemy na śniadanie, potem sprzątała. Zawsze dokładnie wytrzepała, wszystko umyte, bardzo się starała i było to naprawdę widoczne. Tylko traktowała to tak poważnie, że wyprała nam nawet telefon, który leżał na łóżku :-D. Hotel jako taki nie bardzo się tym przejął, dali nam tylko potwierdzenie, że tak się stało. Sprzątaczka była tym bardzo zmartwiona. Niemniej jednak ubezpieczyciel jest niekompetentny, operatorzy na telefonie byli do niczego. Nadal to załatwiam. Niemniej jednak na następne wakacje ubezpieczenie załatwię gdzie indziej.

    Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

    Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

    Filtruj opinie

    Michael K.

    Ocena 3,6 / 5

    Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

    Ogólnie wakacje były przyjemne, jednak delegatka nie udzieliła nam żadnych wskazówek, żadnego spotkania informacyjnego, nic... W sprawie wskazówek dotyczących odlotu miałem zadzwonić sam, co uważam za porażkę delegatki i biura podróży. Klientów przed nami dodatkowo przeniesiono na 3 dni do innego hotelu, a na kolejne 4 dni do jeszcze innego hotelu. Dlatego nie polecam tego biura podróży jako takiego. To samo dotyczy ubezpieczyciela, z którym obecnie rozwiązuję roszczenie ubezpieczeniowe, do którego mamy prawo, ale ubezpieczyciel je odrzuca, a operatorzy tego ubezpieczyciela nie udzielili nam wystarczających informacji...

    Mimo wszystko ogólnie wycieczkę nam się podobała, pomimo pewnych problemów, to były nasze drugie wakacje w tym roku (poprzednie na Majorce) i za te pieniądze byliśmy mniej więcej zadowoleni. Konkretnie tę wycieczkę polecam, ale rozważyłbym inne biuro podróży.

    Na Rodos jest też wiele bezpańskich kotów i psów, ale są to sprytne zwierzęta. Kiedy chodziliśmy na gyros (średnia cena 2,20€), czasem podchodził jakiś kot lub pies, więc osobom, które nie lubią zwierząt lub im to przeszkadza, polecam usiąść wewnątrz restauracji.

    Mieszkańcy są bardzo przyjaźni, zazwyczaj nie mają problemu z angielskim.

    Spotkaliśmy tam chyba tylko jednego imigranta, niegroźnego, który po prostu się włóczył, brał prysznic pod prysznicem na plaży, odpoczywał.

    Na skuterze przejechaliśmy część Rodosu (około 110 km), jechaliśmy przez Faliraki, Afandou, Tsambiki Beach. Warto zobaczyć te plaże.

    Ogólnie wakacje były przyjemne, jednak delegatka nie udzieliła nam żadnych wskazówek, żadnego spotkania informacyjnego, nic... W sprawie wskazówek dotyczących odlotu miałem zadzwonić sam, co uważam za porażkę delegatki i biura podróży. Klientów przed nami dodatkowo przeniesiono na 3 dni do innego hotelu, a na kolejne 4 dni do jeszcze innego hotelu. Dlatego nie polecam tego biura podróży jako takiego. To samo dotyczy ubezpieczyciela, z którym obecnie rozwiązuję roszczenie ubezpieczeniowe, do którego mamy prawo, ale ubezpieczyciel je odrzuca, a operatorzy tego ubezpieczyciela nie udzielili nam wystarczających informacji...

    Mimo wszystko ogólnie wycieczkę nam się podobała, pomimo pewnych problemów, to były nasze drugie wakacje w tym roku (poprzednie na Majorce) i za te pieniądze byliśmy mniej więcej zadowoleni. Konkretnie tę wycieczkę polecam, ale rozważyłbym inne biuro podróży.

    Na Rodos jest też wiele bezpańskich kotów i psów, ale są to sprytne zwierzęta. Kiedy chodziliśmy na gyros (średnia cena 2,20€), czasem podchodził jakiś kot lub pies, więc osobom, które nie lubią zwierząt lub im to przeszkadza, polecam usiąść wewnątrz restauracji.

    Mieszkańcy są bardzo przyjaźni, zazwyczaj nie mają problemu z angielskim.

    Spotkaliśmy tam chyba tylko jednego imigranta, niegroźnego, który po prostu się włóczył, brał prysznic pod prysznicem na plaży, odpoczywał.

    Na skuterze przejechaliśmy część Rodosu (około 110 km), jechaliśmy przez Faliraki, Afandou, Tsambiki Beach. Warto zobaczyć te plaże.

    Wyżywienie 2,0 / 5

    Zakwaterowanie 4,0 / 5

    Okolica 3,0 / 5

    Usługi 4,0 / 5

    Cena 3,0 / 5

    Plaża

    Na plaży było niewiele osób. Plaża była długa i ułożona w ten sposób - piasek, potem kamyki, które ciągnęły się aż do brzegu, w wodzie do około 5 metrów były kamyki, potem już tylko piasek. Morze zmieniało kolor w zależności od fal, jeśli morze było spokojne, było przejrzyste i czyste, gdy były fale (ostatnie 3 dni niesamowite, naprawdę mnie rzucało, a ważę około 100 kg, straciłem też kąpielówki, których już nie znalazłem :) :) Niemniej jednak polecam wybrać się na Tsambiki Beach (około 30 km), piękna piaszczysta plaża, trochę więcej ludzi, ale jest w porządku.

    Wyżywienie

    Mieliśmy tylko śniadania, więc każdego ranka śniadanie wyglądało tak: 2 tosty, 1 malutki rogalik, 1 masło, 1 dżem truskawkowy, plaster sera eidam, plaster szynki, gotowane jajko. Do wyboru herbata lub kawa (z mlekiem). Ani mnie, ani mojej dziewczynie to nie przeszkadzało, śniadanie było sycące, dało się to zjeść. Więc spoko. Śniadania są od 7:30 do 10:00.

    Zakwaterowanie

    W spokojnym miejscu (mało ludzi), ale jednocześnie hałaśliwym - dokładnie nad hotelem latały samoloty, bardzo nisko. Ponieważ około 500 m od hotelu zaczynał się pas do lądowania. Nam to nie przeszkadzało, czasem samolot „wtrącał się do rozmowy”, gdy byliśmy na balkonie, ale dla mnie osobiście było to interesujące i traktowałem to jako plus :)

    Usługi

    Personel hotelu był bardzo miły, dobrze mówił po angielsku, tylko pani sprzątaczka znała tylko grecki. Od wpół do ósmej rano już ją słychać na korytarzu, nie zdarzyło się, żeby przyszła sprzątaczka, zawsze czekała, aż pójdziemy na śniadanie, potem sprzątała. Zawsze dokładnie wytrzepała, wszystko umyte, bardzo się starała i było to naprawdę widoczne. Tylko traktowała to tak poważnie, że wyprała nam nawet telefon, który leżał na łóżku :-D. Hotel jako taki nie bardzo się tym przejął, dali nam tylko potwierdzenie, że tak się stało. Sprzątaczka była tym bardzo zmartwiona. Niemniej jednak ubezpieczyciel jest niekompetentny, operatorzy na telefonie byli do niczego. Nadal to załatwiam. Niemniej jednak na następne wakacje ubezpieczenie załatwię gdzie indziej.

    Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

    Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

    Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

    Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

    Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

    +48 71 771 76 83

    Ładuję

    Ładowanie położenia hotelu i opisu...

    Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować