• Wjazd możliwy na podstawie ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
 • Nie ma szczególnych wymagań dotyczących szczepień​​​​​​.
 • UWAGA: Zgodnie z prawem greckim od dnia 1 stycznia 2024 obowiązuje nowa taryfa podatku od noclegów, naliczanego za pokój za każdą dobę pobytu. Jego wysokość jest uzależniona od kategorii obiektu: 1* i 2* - ok. 1,50 EUR za pokój/noc, 3* - ok. 3 EUR za pokój/noc, 4* - ok. 7 EUR za pokój/noc, 5* - ok. 10 EUR za pokój/noc.
[data: 20.03.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/grecja/informacje-dla-podrozujacych

Hotel Evita Bay

Ocena: 4/5

Grecja, Rodos, Faliraki

od 2 422 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 132 279

opis hotelu

POŁOŻENIE: Faliraki, ok 1 km od centrum miasta, ok 18 km od lotniska.
PLAŻA przy hotelu długa piaszczysto-kamienista łagodne zejście do morza leżaki i parasole dodatkowo płatne.
POKOJE Standardowy: klimatyzacja mini lodówka łazienka z WC, suszarka do włosów sejf (płatny), balkon lub taras
REKREACJA/SPORT/ATRAKCJE: basen leżaki i parasole ogród taras słoneczny tenis stołowy.
DLA DZIECI brodzik menu i krzesełka w restauracji głównej plac zabaw  opiekunka (na zapytanie, płatna)RESTAURACJE/BARY restauracja główna bar przy basenie bar w lobby
DODATKOWE INFORMACJE:https://evita-hotels.com/evita-d-rhodes/#
WYŻYWIENIE  (w zależności od wykupionej oferty)
RO - oferta bez wyżywienia
BB - śniadania w formie bufetu
HB (Half Board - 2 posiłki) - śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji płatne.
FB (Full Board - 3 posiłki) - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Napoje do obiadu i kolacji płatne.
All Inclusive: śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu; wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w wyznaczonych barach w określonych przez hotel godzinach; w większości hoteli w ciągu dnia dostępne są przekąski


DOKONANIE REZERWACJI

Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu/samolocie (rodzaj pokoju lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta)  i dopiero po sprawdzeniu dostępności nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana).

PRZEPISY WIZOWE, PASZPORTOWE, SANITARNE

Należy każdorazowo przed wylotem zapoznać się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.
Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.
W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania  zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym.

RODZAJ OFERTY - WAŻNE INFORMACJE

1. Oferty z przelotem liniami rejsowymi/tanimi liniami lotniczymi (np.: LOT, WIZZAIR, RYANAI, Easy Jet, Corendon) to oferty DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA co oznacza, że ceny wszystkich przelotów są stale aktualizowane - cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie. 
2. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do potwierdzenia, u Organizatora lub Agenta, aktualnych godzin lotu 48 h przed wylotem (dotyczy zarówno wylotów jak i powrotów z wakacji). Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Klientów obowiązują prawa i obowiązki danej linii lotniczej.
3. Warunki przewozów wybranych przewoźników:
Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: - bagażu podręcznego - Wizz Priority (1 sztuka bagażu podręcznego umieszczana pod fotelem, 1 podręczna walizka na kółkach na pokładzie, stanowisko odprawy priorytetowej i pierwszeństwo wejścia na pokład); - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach 55x40x20 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 20 kg i wymiarach 149,9x119,4x171,5 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 32 kg.
Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: dodatkowego bagażu o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm (w taryfie standard będzie on przewożony jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład bagaż dodatkowy będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg.
PL LOT - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg.
CORENDON - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 20 kg.Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlega dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. Ceny dodatkowych bagaży na każdej linii są aktualizowane w systemie rezerwacyjnym i zależą od wagi, kierunku, terminu lotu. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa. Dodatkowy bagaż można dokupić minimum na 2 dni pracujące przed datą wylotu.
4. Klienci zobowiązani są podać właściwe dane Uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć - zgodne z danymi w paszporcie/dowodzie). Po założeniu rezerwacji i potwierdzeniu jej nie ma możliwości bezpłatnej zmiany istotnych danych niezbędnych do zakupienia i wystawienia biletu.

CENA ZAWIERA/NIE ZAWIERA- WAŻNE INFORMACJE

Cena zawiera:
- ubezpieczenie (KL, NW, bagaż),
- bilet lotniczy,
- zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się zazwyczaj w dniu przyjazdu od godz. 14:00-15:00, kończy o godz.12:00),
- wyżywienie według wybranej opcji,
- bagaż podręczny w przypadku przelotów liniami rejsowymi i czarterowymi,
- bagaż główny tylko w przypadku przelotów liniami czarterowymi
- transfer lotnisko-hotel-lotnisko
UWAGA! PODSTAWA CENY NIE ZAWIERA:
- bagażu głównego w przypadku przelotów liniami rejsowymi
- podatku turystycznego (taksa turystyczna- płatna na miejscu za osobę/za noc uzależniona od kategorii obiektu: apartamenty i  hotele 1* i 2* - ok. 0,75 EUR; 3* - ok. 1,5 EUR , 4* - ok. 3,5 EUR, 5* - ok. 5 EUR.
Klienci przylatujący na Rodos i Zakyntos są pod telefoniczną opieką polskojęzycznego przedstawiciela organizatora. Oferta pobytu na Krecie nie zawiera opieki przedstawiciela/rezydenta - Klienci mają możliwość kontaktu w języku polskim lub angielskim pod alarmowym numerem telefonu (podany w dokumentach podróży). Oferta nie obejmuje standardowych spotkań informacyjnych z rezydentem.
UWAGA! Dodatkowy bagaż można dokupić minimum na 2 dni przed datą wylotu - licząc dni pracujące.

Ważne informacje

Część usług, sportów i gier dodatkowo płatna. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu (All Inclusive, FB, HB, BB, bez wyżywienia) Goście otrzymują w hotelu. Hotel zastrzega sobie prawdo do modyfikacji wykupionej oferty (godziny podawania posiłków, sposób podawania posiłków, rodzaje napojów itp.). Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive (określone napoje i posiłki) w wyznaczonych barach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji, zabaw, zajęć sportowych, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. W sezonie zimowym i w  niskim sezonie (do połowy czerwca, od połowy września) hotele ograniczają działalność aqua parków, animacji, zajęć sportowych. Oferty zawierają zdjęcia przykładowych pokoi. Pokoje rodzinne o niepodwyższonym standardzie mogą mieć dostawkę dla dzieci w postaci rozkładanej sofy, rozkładanych foteli, jednego łóżka, dwóch mniejszych łóżek, łóżka piętrowego. W przypadku późnych przylotów hotele mogą przygotować "lunch pakiety", w przypadku późnego wyjazdu z hotelu oferta zakwaterowania włącznie ze świadczeniami (ALL, HB, FB) kończy się wraz z wymeldowaniem.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 0 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 1.5 km
 • Odległość od lotniska Lotnisko 17 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Bar Bar tak
 • Basen dla dzieci Basen dla dzieci tak
 • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
 • Siatkówka Siatkówka tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,0 / 5
Travelplanet

Bardzo Dobry (Na podstawie 169 opinii)

Zakwaterowanie 3,9 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,1 / 5

Cena 3,9 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

187. najwyższa ocena z 1164 hoteli w Rodos

Kamila

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 18.10. - 25.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Evita Bay Ocena: 4/5 Grecja, Rodos

Bardzo miłe miejsce. Wszystko blisko.

Bardzo miłe miejsce. Wszystko blisko.

Zakwaterowanie 2,3 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Pierwszy pokój, który zaaranżował biuro podróży, znajdował się na parterze z widokiem na ścianę i był strasznie ciemny. Nie przeszedł tam ani jeden promień słońca, rano nie rozpoznałem, że już jest dzień. Za dopłatą 10 euro dziennie mój pokój został zmieniony na lepszy, który był już jasny, choć znowu trochę słabiej wyposażony niż ten ciemny (brakowało w nim lustra, stołu z krzesłem, przy którym można było popracować laptop, szafa), ale nie miało to większego znaczenia. Ogólnie ładny pokój z balkonem. Problem polegał na tym, że prawie nie działało Wi-Fi. Nie udało się nawet wysłać e-maila.

Wyżywienie
Urozmaicone, dobre jedzenie w formie bufetów -

Obsługa w hotelu
Personel przyjemny.

Plaża
Plaża bardzo blisko hotelu, czysta, poza sezonem i pusta. Na plaży niedaleko hotelu dostępna jest oferta sportów wodnych (dość droga, ale będąc na wakacjach wydaje się więcej).

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)

Éva K.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 8.10. - 15.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Evita Bay Ocena: 4/5 Grecja, Rodos

Wszystko było dobrze.

Wszystko było dobrze.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 3,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Hotel jest wspaniały, ale personel jest nieliczny. Sprzątanie polega na pościeleniu łóżka i zmywaniu naczyń, ale wśród sprzątaczek nie widziałem miotły. Za dużo pokoi dla jednej osoby.

Wyżywienie
Było dobrze.

Plaża
Hotel dba o czystość.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (4) (1)

Filtruj opinie

Kamila

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 18.10. - 25.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Evita Bay Ocena: 4/5 Grecja, Rodos

Bardzo miłe miejsce. Wszystko blisko.

Bardzo miłe miejsce. Wszystko blisko.

Zakwaterowanie 2,3 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Pierwszy pokój, który zaaranżował biuro podróży, znajdował się na parterze z widokiem na ścianę i był strasznie ciemny. Nie przeszedł tam ani jeden promień słońca, rano nie rozpoznałem, że już jest dzień. Za dopłatą 10 euro dziennie mój pokój został zmieniony na lepszy, który był już jasny, choć znowu trochę słabiej wyposażony niż ten ciemny (brakowało w nim lustra, stołu z krzesłem, przy którym można było popracować laptop, szafa), ale nie miało to większego znaczenia. Ogólnie ładny pokój z balkonem. Problem polegał na tym, że prawie nie działało Wi-Fi. Nie udało się nawet wysłać e-maila.

Wyżywienie
Urozmaicone, dobre jedzenie w formie bufetów -

Obsługa w hotelu
Personel przyjemny.

Plaża
Plaża bardzo blisko hotelu, czysta, poza sezonem i pusta. Na plaży niedaleko hotelu dostępna jest oferta sportów wodnych (dość droga, ale będąc na wakacjach wydaje się więcej).

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)

Éva K.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 8.10. - 15.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Evita Bay Ocena: 4/5 Grecja, Rodos

Wszystko było dobrze.

Wszystko było dobrze.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 3,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Hotel jest wspaniały, ale personel jest nieliczny. Sprzątanie polega na pościeleniu łóżka i zmywaniu naczyń, ale wśród sprzątaczek nie widziałem miotły. Za dużo pokoi dla jednej osoby.

Wyżywienie
Było dobrze.

Plaża
Hotel dba o czystość.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (4) (1)

Lucie C.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 7.10. - 16.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Evita Bay Ocena: 4/5 Grecja, Rodos

Po początkowym niezbyt idealnym początku, czyli biciu wody w łazience, pobyt był już spokojny i przyjemny. Hotel znajduje się w dobrej lokalizacji, tuż nad morzem i praktycznie na początku strefy ze sklepami, restauracjami i barami. Byliśmy z małymi dziećmi i pomimo niezbyt idealnego dla dzieci wejścia do morza, byliśmy zadowoleni i nikt nie chciał wracać do domu.

Po początkowym niezbyt idealnym początku, czyli biciu wody w łazience, pobyt był już spokojny i przyjemny. Hotel znajduje się w dobrej lokalizacji, tuż nad morzem i praktycznie na początku strefy ze sklepami, restauracjami i barami. Byliśmy z małymi dziećmi i pomimo niezbyt idealnego dla dzieci wejścia do morza, byliśmy zadowoleni i nikt nie chciał wracać do domu.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Mieliśmy pokój dwuosobowy z dodatkowym łóżkiem i łóżeczkiem dziecięcym i nadal był dość przestronny. Drugiego dnia pobytu pękła uszczelka pod zlewem i zalała łazienkę, od razu została naprawiona. Poza tym pokój był ładny, chociaż można było znaleźć kilka drobiazgów. Suszarka do ubrań na balkonie była miła.

Wyżywienie
Bufet był mniejszy, ale smak był dobry, posiłki nigdy się nie powtarzały (oprócz podstawowych rzeczy w postaci frytek i makaronów z różnymi sosami), codziennie była też ryba i mniej więcej co drugi dzień owoce morza. Bufet sałatkowy był doskonały, z kilkoma rodzajami sałatek do wyboru. Jadalnia jest z mojego punktu widzenia mała, w październiku jej pojemność jest ledwo wystarczająca, kiedy hotel był jeszcze zapełniony, nie wyobrażam sobie tego latem.

Obsługa w hotelu
W ciągu dnia czynny jest jedynie bar pomiędzy basenem a plażą, a wieczorem bar w holu. Personel był miły i pomocny, w przeciwnym razie nie korzystalibyśmy z żadnych usług. Docenilibyśmy plac zabaw dla dzieci, którego nie ma w hotelu, ale wiedzieliśmy o tym wcześniej, więc nie uważam tego za wadę.

Plaża
Piaszczysta z kamyczkami, wejście do morza raczej kamieniste, a potem w wodzie piasek, ale nie ma potrzeby butów do wody, poradzą sobie nawet małe dzieci. Dla dorosłych wejście jest stosunkowo stopniowe, choć dla małych dzieci, które nie potrafią pływać, po kilku stopniach następuje stopień, gdzie dorosły ma wodę do pasa, a małe dziecko nie jest w stanie dosięgnąć dna. Hotel oferuje bezpłatne leżaki i parasole przy barze, jednak są one dość daleko od morza, nad samym morzem płatne 15-25 EUR/komplet w zależności od lokalizacji (my z nich nie korzystaliśmy), tuż obok znajduje się bezpłatna plaża, na której można rozłożyć ręcznik oraz stanowisko do uprawiania sportów wodnych.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Milan J.

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 19.9. - 26.9.2023 Oceniono: Październik 2023

Evita Bay Ocena: 4/5 Grecja, Rodos

Jedzenie doskonałe. Otwierają tylko bar i stukają. . . . . późno. kiedy mam opcję olinclusive, chcę mieć opcję olinclusive.

Jedzenie doskonałe. Otwierają tylko bar i stukają. . . . . późno. kiedy mam opcję olinclusive, chcę mieć opcję olinclusive.

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Zakwaterowanie
W porządku. Ale czajnika..... brakuje

Plaża
Woda jest świetna. Mogliby też posprzątać plażę.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Veronika L.

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 22.9. - 29.9.2023 Oceniono: Październik 2023

Evita Bay Ocena: 4/5 Grecja, Rodos

Personel hotelu był zawsze miły, pomocny i spełniał każdą prośbę. Otoczenie i hotel były piękne, wszystko jak na zdjęciach. Wszystko czyste.

Personel hotelu był zawsze miły, pomocny i spełniał każdą prośbę. Otoczenie i hotel były piękne, wszystko jak na zdjęciach. Wszystko czyste.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie było doskonałe, piękne, nowe, czyste. Brakowało jednak szaf. Nie przeszkadzało nam to aż tak bardzo, bo mieliśmy dostawkę i tam kładliśmy swoje rzeczy, ale trochę dziwne, że w pokoju, a raczej u nas nie ma szafy. Widzieliśmy szafki u innych.

Wyżywienie
Jak to mówią: nie zadowoli, ale nie urazi. Za cenę wakacji wybór był niesamowicie mały. Tylko 8 kawałków, w tym 4 mięsa/ryby i 4 dodatki, które powtarzano zgodnie z tym, czego nie zjedzono poprzedniego dnia. Były tylko dwa rodzaje ciast i jeden zawsze był barwioną żelatyną. Brak możliwości wytrawnego obiadu, gdy nie ma się ochoty na mięso, żeby chociaż zrobić kanapkę z szynką lub dżemem – nic takiego nie było dostępne. Trzy razy nie poszliśmy nawet na kolację i woleliśmy pojechać do miasta. I dwa razy pominęliśmy lunch, bo wcale nie wyglądał atrakcyjnie. Za tę cenę naprawdę spodziewaliśmy się lepszego jedzenia.

Obsługa w hotelu
Być może trochę brakowało świetlicy ze stołem bilardowym lub części wypoczynkowej innej niż w hotelowym lobby. Oczywiście kondycja nie jest obowiązkowa, ale może jej też trochę brakowało.

Plaża
Czysto, z wyjątkiem bałaganu, który ludzie sami robią. To niewiarygodne, jak źle wychowani są niektórzy ludzie, a zwłaszcza palacze. Prawie każdy palacz gasi papierosa w piasku i tam go zostawia. Na plaży nie było innego burdelu. Morze jest czyste, przejrzyste. Przyjemne wejście do morza.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (4)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 21 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Temperatura wody 17 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 26 °C temperatura w nocy 18 °C

 • Środa 26 °C temperatura w nocy 19 °C

 • Czwartek 19 °C temperatura w nocy 16 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować