Kymata Ocena: 3/5
od 2 210 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 210 zł za osobę
od 2 136 zł za osobę
od 1 149 zł za osobę
od 2 045 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 34 opinii)
Zablokowane opinie: 9
Jana Rubášová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje piękne, niesamowite, satysfakcja!
Wakacje piękne, niesamowite, satysfakcja!
Plaże w pobliżu/zaskakująco/-piękne, czyste, kąpiel w morzu przepiękna!
ZakwaterowanieZakwaterowanie przytulne, wystarczające, tylko dobrze byłoby uzupełnić więcej naczyń/kieliszków, garnków, sztućców, akcesoriów kuchennych - np. łopatka do omletów, czajnik elektryczny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Z wakacji mam bardzo dobre wrażenie. Polecam wszystkim wypoczywającym skorzystanie z oferty pobytu w tej lokalizacji.
Z wakacji mam bardzo dobre wrażenie. Polecam wszystkim wypoczywającym skorzystanie z oferty pobytu w tej lokalizacji.
Plaża była dobrze dostępna. Usługi na plaży były doskonałe. Czystość na plaży była dobrze utrzymana.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było doskonałe.
UsługiUsługi hotelowe były dobre.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Jan Č.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Za tę cenę to były piękne wakacje!
Delegatka była absolutnie wspaniała. W drodze z lotniska opowiedziała nam wszystko, co było potrzebne, więc nie trzeba było nic szukać. Kolejne informacje o miejscu pobytu otrzymaliśmy na spotkaniu wstępnym. Nawet podczas powrotu zadbała o wszystko.
Warto wybrać się na wycieczkę do niedaleko położonego rozległego zamku – można tam spokojnie dojść pieszo, a na powrót ewentualnie „pociągiem” (specjalnym autem z wagonikami), który jeździ wzdłuż wybrzeża. Zwiedzanie zamku jest w ramach niektórych wycieczek.
Od lokalnych biur można kupić różne wycieczki – polecam. Niektórzy ich sprzedawcy mówią po słowacku (nie po czesku), podobnie jak przewodnicy. Pojechaliśmy na Meteorę, co było niesamowite! Polecam! W autobusie byli sami Serbowie, przewodnik mówił po serbsku, ale także po słowacku. Ceny są około 10 euro niższe niż w czeskim biurze podróży, które oferuje te same wycieczki na miejscu (i kupuje je tak samo od lokalnych biur podróży).
Za tę cenę to były piękne wakacje!
Delegatka była absolutnie wspaniała. W drodze z lotniska opowiedziała nam wszystko, co było potrzebne, więc nie trzeba było nic szukać. Kolejne informacje o miejscu pobytu otrzymaliśmy na spotkaniu wstępnym. Nawet podczas powrotu zadbała o wszystko.
Warto wybrać się na wycieczkę do niedaleko położonego rozległego zamku – można tam spokojnie dojść pieszo, a na powrót ewentualnie „pociągiem” (specjalnym autem z wagonikami), który jeździ wzdłuż wybrzeża. Zwiedzanie zamku jest w ramach niektórych wycieczek.
Od lokalnych biur można kupić różne wycieczki – polecam. Niektórzy ich sprzedawcy mówią po słowacku (nie po czesku), podobnie jak przewodnicy. Pojechaliśmy na Meteorę, co było niesamowite! Polecam! W autobusie byli sami Serbowie, przewodnik mówił po serbsku, ale także po słowacku. Ceny są około 10 euro niższe niż w czeskim biurze podróży, które oferuje te same wycieczki na miejscu (i kupuje je tak samo od lokalnych biur podróży).
- woda czysta, piasek
- wejście do wody bardzo łagodne
- we wrześniu woda jest już chłodniejsza, ale mi to odpowiada
- 2 razy widziałem piękną niebieską meduzę, która nie parzy (można ją wziąć do ręki)
- plaże stosunkowo czyste, ale czasami w piasku są niedopałki, których nikt nie sprząta - we wrześniu przyjeżdża tu wielu Serbów, którzy często palą
- na plaży są prysznice, gdzie można umyć nogi z piasku przy wyjściu
- przebieralnie
- brak ratowników (na własne ryzyko)
- duża liczba restauracji - zwykłe jedzenie kosztuje około 8 - 10 euro, duża 1,5-litrowa woda kosztuje 1 euro, piwo 3,5 euro, wino jak u nas
- jedzenie we wszystkich restauracjach jest podobnej jakości, wszystko dobre
- różne grillowane mięsa z frytkami, sałatka grecka, ryby, owoce morza, musaka, pizza, makarony - po 10 dniach trochę się to powtarza, ale wcale mi to nie przeszkadzało
- często dają za darmo jako gest firmy jakiś deser lub lody na patyku
- polecam przede wszystkim mięso jagnięce
- ładne zakwaterowanie - aneks kuchenny z wyposażeniem (naczynia, czajnik elektryczny, dwupalnikowa kuchenka, której nawet nie używaliśmy, balkon
- w hotelu podczas pobytu nie sprzątają, ale ręczniki wymieniają raz
- budynek znajduje się w cichym miejscu, jednak ściany są „papierowe”, więc nie można mieć pecha do hałaśliwych sąsiadów - wszystko słychać
- możliwość bezpłatnego wypożyczenia parasola przeciwsłonecznego lub dmuchanego leżaka
- na dole w holu wejściowym znajduje się pralka, która jednak była chwilowo zepsuta
- przed wejściem do budynku jest woda do spłukiwania nóg
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Kateřina Hejzlarová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Miejsce jest raczej spokojniejsze, morze tutaj nie jest niczym szczególnym w porównaniu z innymi miejscami w Grecji. Plaże są duże, są prysznice i bardzo blisko tawerny. Obsługa i jedzenie są bez zarzutu. Jest tu piękny widok na góry Olimp. Można tu spędzić piękne i spokojne wakacje.
Miejsce jest raczej spokojniejsze, morze tutaj nie jest niczym szczególnym w porównaniu z innymi miejscami w Grecji. Plaże są duże, są prysznice i bardzo blisko tawerny. Obsługa i jedzenie są bez zarzutu. Jest tu piękny widok na góry Olimp. Można tu spędzić piękne i spokojne wakacje.
Plaże są duże, z leżakami i w pobliżu tawern. Są całkowicie czyste, z prysznicami. Wokół plaży biegnie promenada, gdzie świetnie się biega kawałek od morza i z widokiem na Olimp.
WyżywienieJedzenie w Grecji jest doskonałe i można powiedzieć, że od wielu lat wpływa na nasze nawyki żywieniowe. Grecy to wspaniali kucharze, obsługa jest niesamowita. Po powrocie do domu tęsknię za tym jeszcze przez długi czas... :-)
ZakwaterowanieStudio Efi to taki przeciętny mały hotelik.
Usługiodpowiada cenie wycieczki
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Jiří Šamša
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
piękne otoczenie
piękne otoczenie
czysty i bardzo przestronny
Wyżywieniebez wyżywienia
Zakwaterowaniespokój, czystość
Usługiświetne
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
Iva Svobodova
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje ogólnie udane, piękna pogoda, ciepłe morze i dobre jedzenie. Nic więcej nam nie potrzeba. Oczywiście fajni ludzie, jakimi są Grecy.
Wakacje ogólnie udane, piękna pogoda, ciepłe morze i dobre jedzenie. Nic więcej nam nie potrzeba. Oczywiście fajni ludzie, jakimi są Grecy.
Plaża jak zawsze doskonała, czysta, obsługa na wysokim poziomie, dwa leżaki i parasol za 6 euro dziennie przy konsumpcji. W południe, gdy zostawisz ręcznik na leżaku i pójdziesz do domu, po powrocie nie płacisz ponownie, nikt nigdy od nas nic więcej nie wymagał. Piszę to, ponieważ gdzieś czytałam, że po opuszczeniu leżaka wymagana jest ponowna konsumpcja, u nas tak nie było. Poza tym plaża bardzo odpowiednia dla dzieci, piasek i płytka woda daleko od brzegu.
WyżywienieTaverny, pizzeria Volcano doskonała, czeska właścicielka, doskonała pizza i świetne makarony, gorąco polecam. A potem gyros za 2,50 euro, duża porcja również wyśmienita, jesteśmy przejedzeni na rok do przodu.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było całkiem przyjemne, chociaż wymagało pewnych ulepszeń. Studio było czyste, ale łazienka bardzo mała, więc wszędzie było dużo wody, ale to standard na greckie warunki. Aneks kuchenny, lodówka i trochę naczyń nam wystarczały. Na jedzenie chodziliśmy różnie do lokalnych tawern. Właścicielka, pani Efi, to miła starsza pani. Na nocleg dobre.
Usługinie wykorzystaliśmy tego w żaden sposób
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)
Lada Řáhová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zadowolona powtarzana selekcja miejsca
Zadowolona powtarzana selekcja miejsca
Delikatny piasek
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)