Kymata Ocena: 3/5
od 2 210 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 210 zł za osobę
od 2 136 zł za osobę
od 1 149 zł za osobę
od 2 045 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 12 opinii)
Zablokowane opinie: 3
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Podróżowaliśmy indywidualnie z rodziną i małym dzieckiem, dobrze się bawiliśmy.
Podróżowaliśmy indywidualnie z rodziną i małym dzieckiem, dobrze się bawiliśmy.
Piaszczysta plaża, pierwsze 5-8 metrów morza kamieniste, z ostrymi kamieniami, szybko się pogłębiające (90-120 cm), a po około 15-20 metrach pojawia się jedwabisty piaszczysty ławic.
ZakwaterowaniePołożony w cichym miejscu, czysty, jak na warunki greckie duży pokój i łazienka.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Ferenc Varga
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nasz urlop był udany, pogoda była ładna, a woda ciepła. Jedzenie było smaczne. Zewnętrzny lokalny przedstawiciel Węgier nie zajmował się nami, jakby go w ogóle nie było.
Nasz urlop był udany, pogoda była ładna, a woda ciepła. Jedzenie było smaczne. Zewnętrzny lokalny przedstawiciel Węgier nie zajmował się nami, jakby go w ogóle nie było.
Plaża jest około 250 metrów stąd i łatwo tam dotrzeć. Brzeg jest czysty i zadbany.
WyżywienieWyżywienie jest przeciętne. Naczyń jest niewiele, nie ma lodówki, prysznic i toaleta są obok siebie......
ZakwaterowaniePokój jest do użytku.
UsługiHotel jest czysty i wygodny, tylko nie ma telewizora ani żadnego urządzenia wydającego dźwięk. Byliśmy tam we wrześniu i trafiliśmy na dobrą pogodę, ale gdyby to było w środku lata, to na pewno byśmy się upiekli w naszym pokoju. Nie ma klimatyzacji. Przydałby się wentylator w upale. Nie próbuj gotować, nie ma na czym. To mniej więcej wszystko.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Filtruj opinie
Ferenc Varga
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nasz urlop był udany, pogoda była ładna, a woda ciepła. Jedzenie było smaczne. Zewnętrzny lokalny przedstawiciel Węgier nie zajmował się nami, jakby go w ogóle nie było.
Nasz urlop był udany, pogoda była ładna, a woda ciepła. Jedzenie było smaczne. Zewnętrzny lokalny przedstawiciel Węgier nie zajmował się nami, jakby go w ogóle nie było.
Plaża jest około 250 metrów stąd i łatwo tam dotrzeć. Brzeg jest czysty i zadbany.
WyżywienieWyżywienie jest przeciętne. Naczyń jest niewiele, nie ma lodówki, prysznic i toaleta są obok siebie......
ZakwaterowaniePokój jest do użytku.
UsługiHotel jest czysty i wygodny, tylko nie ma telewizora ani żadnego urządzenia wydającego dźwięk. Byliśmy tam we wrześniu i trafiliśmy na dobrą pogodę, ale gdyby to było w środku lata, to na pewno byśmy się upiekli w naszym pokoju. Nie ma klimatyzacji. Przydałby się wentylator w upale. Nie próbuj gotować, nie ma na czym. To mniej więcej wszystko.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Károly Csonka
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Spędziliśmy tydzień w ładnym otoczeniu, w miejscu zgodnym z oczekiwaniami.
Spędziliśmy tydzień w ładnym otoczeniu, w miejscu zgodnym z oczekiwaniami.
doskonały, piaszczysty, czysty, z wszelkiego rodzaju usługami.
Wyżywieniesamowystarczalność
ZakwaterowanieW pełni spełniło nasze oczekiwania
UsługiW pełni spełniły oczekiwania.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)
Endre Roland Balogh
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Spanie w zadaszonym miejscu jest odpowiednie.
Spanie w zadaszonym miejscu jest odpowiednie.
Plaża jest w niewielkiej odległości pieszo
WyżywienieNie prosiliśmy.
Zakwaterowaniebardzo proste, stosunek jakości do ceny trochę za wysoka zapłacona cena za to
UsługiNie prosiliśmy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (6) (1)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje minęły dobrze, chociaż nasz wypoczynek byłby trochę lepszy, gdyby łóżka nie skrzypiały i gdyby był wentylator, skoro w apartamencie nie było klimatyzacji.
Wakacje minęły dobrze, chociaż nasz wypoczynek byłby trochę lepszy, gdyby łóżka nie skrzypiały i gdyby był wentylator, skoro w apartamencie nie było klimatyzacji.
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (1)
Róbert Fülöp
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pokój był w porządku. Taras znajdował się bezpośrednio naprzeciwko tarasu sąsiedniego pokoju i wychodził na śmierdzący śmietnik na skraju lasu. Budynek znajdował się w najstarszej części Nei Pori, najdalej od morza, w zaniedbanym otoczeniu. Za nieco wyższą cenę są tutaj miejsca 100 razy lepsze. Nikomu nie polecam.
Pokój był w porządku. Taras znajdował się bezpośrednio naprzeciwko tarasu sąsiedniego pokoju i wychodził na śmierdzący śmietnik na skraju lasu. Budynek znajdował się w najstarszej części Nei Pori, najdalej od morza, w zaniedbanym otoczeniu. Za nieco wyższą cenę są tutaj miejsca 100 razy lepsze. Nikomu nie polecam.
Nie w Porinie, w tej (bardziej zaniedbanej) części, gdzie zakwaterowanie było akceptowalne, plaża była w porządku, ale w okolicach centrum miasta było znacznie lepiej i czyściej. Rozczarowujące było to, że było dużo śmieci i że leżaki nie były utrzymywane w dobrym stanie, rozlatywały się pod człowiekiem. Gdyby istniała możliwość "następnym razem", zabrałbym ze sobą kilka śrub, śrubokręt i naprawił je. Brak dbałości...
UsługiNie było żadnej usługi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)