Kymata Ocena: 3/5
od 2 210 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 210 zł za osobę
od 2 136 zł za osobę
od 1 149 zł za osobę
od 2 045 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 5 opinii)
Daniela Chroustová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Żwirowo-piaszczysta.
WyżywienieWłasny
ZakwaterowanieOczekiwane, biorąc pod uwagę cenę. Czysto, żaluzje i balkonik wystarczyły nam do szczęścia. Było nawet lustro. Jedyną wadą jest lokalny system odprowadzania ścieków, który ciągle grozi zatkaniem i trzeba się do tego dostosować, np. zużyty papier toaletowy wyrzucać do kosza, który potem trzeba samemu opróżniać. Za to nikt przez cały czas nie naruszał naszej prywatności i czułyśmy się tam bezpiecznie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Milena Pešková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Blisko hotelu, dość czysta, gorsze toalety (nieczyszczone) i przebieralnie (zazwyczaj oderwane drzwi).
Wyżywieniemieliśmy zakwaterowanie bez wyżywienia
ZakwaterowanieMały pokój i mała kuchnia dla skromnych osób, które nie chcą zbyt dużo gotować.. Do regularnego przygotowywania większych posiłków nie wystarcza.
UsługiNie używałyśmy żadnych, ani nie zostały nam zaoferowane.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)
Filtruj opinie
Daniela Chroustová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Żwirowo-piaszczysta.
WyżywienieWłasny
ZakwaterowanieOczekiwane, biorąc pod uwagę cenę. Czysto, żaluzje i balkonik wystarczyły nam do szczęścia. Było nawet lustro. Jedyną wadą jest lokalny system odprowadzania ścieków, który ciągle grozi zatkaniem i trzeba się do tego dostosować, np. zużyty papier toaletowy wyrzucać do kosza, który potem trzeba samemu opróżniać. Za to nikt przez cały czas nie naruszał naszej prywatności i czułyśmy się tam bezpiecznie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Helena Bukovská
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Plaża ładna, długa, tylko w bardziej odległej części brak baru ani miejsca do siedzenia.
ZakwaterowaniePokój mały, brak wyposażenia w kuchni i żadnej przestrzeni do gotowania, meble najgorszej jakości, chwiejne, a na dodatek pełno faraonów.
UsługiZa cenę, którą zapłaciliśmy, gdzie indziej dostalibyśmy przynajmniej raz podczas pobytu nowe ręczniki. Sprzątanie również żadne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)
Milena Pešková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Blisko hotelu, dość czysta, gorsze toalety (nieczyszczone) i przebieralnie (zazwyczaj oderwane drzwi).
Wyżywieniemieliśmy zakwaterowanie bez wyżywienia
ZakwaterowanieMały pokój i mała kuchnia dla skromnych osób, które nie chcą zbyt dużo gotować.. Do regularnego przygotowywania większych posiłków nie wystarcza.
UsługiNie używałyśmy żadnych, ani nie zostały nam zaoferowane.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)
Niki Machan Jalamudisová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie było zgodne ze zdjęciami, tylko niestety nikt nam nie powiedział, że chociaż zapłacimy prawie pełną cenę nawet za 1 dziecko (tylko o 1000 CZK mniej), dostaniemy tak samo mały pokój, jak inni, którzy byli w 2 osoby, po prostu usunięto stół i krzesła i dodano łóżko, powstała w ten sposób mikroprzestrzeń. Przy 2 dzieciach przydzielano apartament z dwoma pokojami.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...