Sunshine Rhodes Ocena: 4/5
od 1 330 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 330 zł za osobę
od 981 zł za osobę
od 1 521 zł za osobę
od 2 450 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 13 opinii)
3. najwyższa ocena z 19 hoteli w Limnos
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Spokojne, relaksujące wakacje, odpowiednie dla tych, którzy nie szukają hałaśliwych miejsc turystycznych. Przyjaźni, mili ludzie, bardzo pomocny personel w całym obiekcie. Aby poznać wyspę, polecam wynajem samochodu - od 55 euro za dzień. Można zobaczyć wioski, gdzie czas się zatrzymał, wszechobecne owce i kozy, przejechać się po piaszczystych wydmach, obejrzeć słone jezioro lub cały dzień kąpać się na całkowicie opuszczonych plażach z krystalicznie czystą wodą.........
Spokojne, relaksujące wakacje, odpowiednie dla tych, którzy nie szukają hałaśliwych miejsc turystycznych. Przyjaźni, mili ludzie, bardzo pomocny personel w całym obiekcie. Aby poznać wyspę, polecam wynajem samochodu - od 55 euro za dzień. Można zobaczyć wioski, gdzie czas się zatrzymał, wszechobecne owce i kozy, przejechać się po piaszczystych wydmach, obejrzeć słone jezioro lub cały dzień kąpać się na całkowicie opuszczonych plażach z krystalicznie czystą wodą.........
Plaża piaszczysta, bez fal, bardzo czysta woda. Parasole i leżaki dostępne tylko przy niewielkim zamówieniu w barze – obsługa przynosi napoje bezpośrednio na leżak. Do godziny 10 plaża jest pusta, potem przychodzi kilka osób, zawsze można znaleźć wolny leżak. Można też leżeć bezpośrednio na piasku obok. Po południu – zwłaszcza w weekendy – plaża jest głównie zapełniona przez miejscowych.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie. Najbliższy market z podstawowymi artykułami znajduje się w odległości około 200 m. Można też zjeść w tawernie na plaży, gdzie codziennie jest wybór kilku dań (opisane również po czesku). Jeśli masz zakwaterowanie ze śniadaniem, codziennie rano przyniosą je na Twoją werandę! Świetna jest także tawerna Zephyros, trochę za wspomnianym marketem – doskonałe jedzenie i obsługa. Kolejne możliwości są w wiosce Plati – droga jest wprawdzie pod górę, ale da się przejść, a atmosfera we wiosce jest czarująca. Kto pragnie bardziej ruchliwego życia, wystarczy, że wybierze się do Myriny – spacer bardzo spokojnym tempem zajmuje około 45 minut.
ZakwaterowanieNadstandardowe zakwaterowanie w Ville Victoria. Jest to mezonet - na parterze znajduje się aneks kuchenny, łazienka z WC, 2 łóżka oraz przestrzeń wypoczynkowa wyposażona w rattanową sofę. Na piętrze jest wygodne szerokie łóżko podwójne. Oczywiście dostępna jest klimatyzacja. Cały obiekt jest gustownie urządzony, przyjemne wrażenie robi kamienne wykończenie ścian oraz belkowy sufit w sypialni.
Aneks kuchenny jest mały, wyposażony w dwupalnikową kuchenkę, czajnik elektryczny oraz podstawowe naczynia.
Wszystko nam w pełni wystarczało.
Do dyspozycji każdego mezonetu jest taras wyposażony w meble ogrodowe.
Bardzo uprzejmy personel oraz pani właścicielka. Codzienne podstawowe sprzątanie, wymiana pościeli 3 razy podczas pobytu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (5) (2)
Jarmila Hnátková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wspaniałe wakacje z biurem podróży, które zapewniło nam jako bonus bezpłatny parking na lotnisku w Ruzyni, transport tam i z powrotem doskonale zorganizowany, świetna delegatka, która natychmiast załatwiła wszystko, o co prosiliśmy (wymiana żarówki, dodatkowa pościel...), bardzo się nami zajmowała, była cudowna. Zakwaterowanie bez zarzutu, nie mieliśmy wyżywienia. W kurorcie było mało ludzi, kto lubi spokojne otoczenie, to jest idealny region. Sklepik malutki, ale kupiliśmy tam podstawowe artykuły spożywcze. Jeśli chcieliśmy coś więcej, to wchodziliśmy na wzgórze do wioski Plati, tam jest lepiej zaopatrzony sklep. Ale najlepiej wybrać się na zakupy do Myriny, są tam świetne sklepy tuż na obrzeżach miasta - doskonałe owoce i warzywa, tuż obok rzeźnik i niedaleko duży supermarket. Można tam dojść pieszo lub pojechać taksówką za około 6 euro. Kurort Plati jest naprawdę spokojny i przyjemny, widok na morze jest zachwycający, dodatkowo można podziwiać dużą ilość windsurfingów i żaglówek, ponieważ na końcu plaży jest ich wypożyczalnia. Mieliśmy tylko trochę pecha z pogodą, przez pięć dni z rzędu był silny porywisty wiatr, więc nie mogliśmy wybrać się na rejs łodzią. Ale było ciepło, więc i tak byliśmy na plaży, tylko musieliśmy wszystko przywiązywać i obciążać. To jednak nic nie ujmowało pięknu morza i okolicy. Byliśmy już na czternastu wyspach i te wakacje zaliczamy do czołówki i na pewno tu jeszcze wrócimy. Wszystkim gorąco polecamy.
Wspaniałe wakacje z biurem podróży, które zapewniło nam jako bonus bezpłatny parking na lotnisku w Ruzyni, transport tam i z powrotem doskonale zorganizowany, świetna delegatka, która natychmiast załatwiła wszystko, o co prosiliśmy (wymiana żarówki, dodatkowa pościel...), bardzo się nami zajmowała, była cudowna. Zakwaterowanie bez zarzutu, nie mieliśmy wyżywienia. W kurorcie było mało ludzi, kto lubi spokojne otoczenie, to jest idealny region. Sklepik malutki, ale kupiliśmy tam podstawowe artykuły spożywcze. Jeśli chcieliśmy coś więcej, to wchodziliśmy na wzgórze do wioski Plati, tam jest lepiej zaopatrzony sklep. Ale najlepiej wybrać się na zakupy do Myriny, są tam świetne sklepy tuż na obrzeżach miasta - doskonałe owoce i warzywa, tuż obok rzeźnik i niedaleko duży supermarket. Można tam dojść pieszo lub pojechać taksówką za około 6 euro. Kurort Plati jest naprawdę spokojny i przyjemny, widok na morze jest zachwycający, dodatkowo można podziwiać dużą ilość windsurfingów i żaglówek, ponieważ na końcu plaży jest ich wypożyczalnia. Mieliśmy tylko trochę pecha z pogodą, przez pięć dni z rzędu był silny porywisty wiatr, więc nie mogliśmy wybrać się na rejs łodzią. Ale było ciepło, więc i tak byliśmy na plaży, tylko musieliśmy wszystko przywiązywać i obciążać. To jednak nic nie ujmowało pięknu morza i okolicy. Byliśmy już na czternastu wyspach i te wakacje zaliczamy do czołówki i na pewno tu jeszcze wrócimy. Wszystkim gorąco polecamy.
Piękna piaszczysta plaża, całkowicie czysta, czego nie znamy z innych wysp, plaża ma około 500 metrów długości, morze jest płytkie i bardzo czyste, fale są minimalne, ponieważ jest zatoka. Na plaży jest kilka odcinków z parasolami, między nimi jest dużo wolnego miejsca. Parasole z leżakami są bezpłatne, jeśli są przed barami plażowymi, dobrze jest coś w barze zamówić, ale nie jest to obowiązkowe. Chodziliśmy bezpośrednio ścieżką przez największy bar, a pod nim na plaży były najlepsze parasole i leżaki. Do baru chodziliśmy na wyśmienite frappe, mniam. Co jednak widzieliśmy po raz pierwszy, to worki do siedzenia i "materace do leżenia" wypełnione kulkami, to było prawdziwe leżakowanie. Najpierw patrzyliśmy na to z niedowierzaniem, ale kiedy spróbowaliśmy, bardzo nam się to spodobało, było mięciutkie, żadnego twardego leżaka. Przy leżakach była też pojemnik na niedopałki, więc nawet one nie były na piasku, naprawdę tak czystej plaży nie widzieliśmy od bardzo dawna. Bar był ładny, podawali tam też proste jedzenie, lane piwo, a obsługa w barze była miła. Na końcu plaży jest duża wypożyczalnia surfów i lekkich żaglówek, była tam też szkoła i było bardzo miło je obserwować.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie i czasami chodziliśmy na kolacje. Byliśmy w restauracji Zefyros, jest tam ładne otoczenie, jedzenie było dobre, ale takie uniwersalne. Byliśmy też w restauracji rybnej, do której można było wejść bezpośrednio z plaży, nie pamiętamy nazwy, ale to jedyna taka restauracja, rozpoznaje się ją po kilku kotach, które biegały pod stołami, ale nie przeszkadzały. Mają tam kilka menu, np. rybne, jagnięce, wieprzowe i było bardzo dobre. Pozostałe restauracje były zamknięte, być może sezon już się skończył, ponieważ było już mało turystów.
ZakwaterowanieVilla Victoria składa się z około 10 apartamentów. Na parterze znajduje się mały aneks kuchenny, łazienka, a także łóżko i rozkładana sofa, na piętrze jest łóżko małżeńskie, więc dla czterech osób jest wystarczająco dużo miejsca. Wadą łóżka małżeńskiego jest to, że ma francuską kołdrę i prześcieradło, więc z mężem walczyliśmy o prześcieradło, ale poprosiliśmy o dodatkowe prześcieradło i problem zniknął. Apartament jest w pełni wystarczający, jedyną rzeczą, której nam brakowało, było mało miejsca do przechowywania, w szafie jest tylko kilka wieszaków, dwie szuflady i to wszystko. Na tarasie jest drewniany stół i cztery wygodne krzesła, miło się tam siedziało. Apartamenty są niecałe 100 metrów od morza, to jak bajka. Są wyposażone w klimatyzację, my już jej nie potrzebowaliśmy, w nocy było przyjemne 20 stopni.
UsługiCodzienne sprzątanie apartamentu, nawet w niedzielę codziennie czyste ręczniki, co drugi dzień wymiana pościeli, tego jeszcze nie doświadczyliśmy. Nie wymagaliśmy żadnej innej usługi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (4)
Filtruj opinie
Jana B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wycieczka nam się podobała, zadowolenie z zakwaterowania i usług hotelu.
Wycieczka nam się podobała, zadowolenie z zakwaterowania i usług hotelu.
Plaża ładna w pobliżu hotelu, morze spokojne z łagodnym wejściem do wody, odpowiednie także dla dzieci. Zadowolenie.
WyżywienieOgólnie dobre, codzienne sałatki greckie wyśmienite, danie główne - można było wybrać spośród dwóch propozycji, całkiem smaczne.
ZakwaterowanieŁadne, czyste, tylko bardzo ciasne przestrzenie w łazience w antresoli. Ogólne wrażenie poprawione pięknymi mosiężnymi bateriami w kabinie prysznicowej i przy umywalce.
UsługiNie mamy na co narzekać.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przerażenie, nigdy więcej tego hotelu, nigdy więcej CA. Moje niezadowolenie i skargi nikogo nie interesowały, powiedziano mi tylko, że CA „nic nie może z tym zrobić”. Przedstawicielka na miejscu miała pełne usta mówienia o tym, jak wszyscy są niezadowoleni i jak bardzo stara się rozwiązać problemy, ale nic się nie zmieniło. Ogólnie zła kuchnia, niewystarczające sprzątanie i szalone zachowanie personelu.
Przerażenie, nigdy więcej tego hotelu, nigdy więcej CA. Moje niezadowolenie i skargi nikogo nie interesowały, powiedziano mi tylko, że CA „nic nie może z tym zrobić”. Przedstawicielka na miejscu miała pełne usta mówienia o tym, jak wszyscy są niezadowoleni i jak bardzo stara się rozwiązać problemy, ale nic się nie zmieniło. Ogólnie zła kuchnia, niewystarczające sprzątanie i szalone zachowanie personelu.
Czysty, łagodny, drobny piasek. Parasolki na plaży przed hotelem są jednak płatne 10 lub 20€ - pierwszy rząd jest droższy niż drugi. Nie wystarcza nawet konsumpcja w barze. Polecam leżaki plażowe w sąsiednim hotelu Niriides - przy konsumpcji w barze są bezpłatne, a jakość usług i uprzejmość personelu są nieporównywalne z hotelem Victoria.
WyżywienieZłe. Jedzenie często całkowicie zimne lub po prostu obrzydliwe. Z 12 dań dobre były około trzy. Kolacje składają się z chleba, sałatki (bez oliwy z oliwek i przypraw), dania głównego i deseru (arbuz lub jeden rodzaj deseru, który się ciągle powtarza). Większość dań to słaba próba kuchni zachodniej.
Śniadania - jajka na twardo, ser, niskiej jakości "szynka", niskiej jakości parówki, jogurt grecki, miód, masło, dżem, chleby, chemiczny sok, kawa, herbata, mleko, płatki kukurydziane, płatki czekoladowe. Nic świeżego - ani owoców, ani warzyw. Brak świeżego słodkiego pieczywa.
Tawerny w okolicy bardzo dobre.
Brudne, bardzo szybko wykonane sprzątanie trzy razy w ciągu 12 dni - wymiana ręczników, pościeli i sprzątanie na środku pokoju. Na piętrze mieszkania typu mezzanine podłoga w ogóle nie jest sprzątana. Lustra, zlew, prysznic, toaleta, umywalka, pod schodami, stolikiem czy łóżkami nikt nie sprząta. Zalecam zakup miotły. Poza tym pokoje ładne. Meble funkcjonalne. Łazienka mała tak, że drzwi nie da się w pełni otworzyć (zatrzymują się o toaletę). Hotel na około 2,5 gwiazdki.
UsługiOkropne, niechętne i niekompetentne personel. Zasady pani właścicielki hotelu są bardzo uciążliwe i dokuczliwe - na przykład zakaz zabierania na plażę (lub posiadania gdziekolwiek na terenie hotelu) jedzenia lub picia kupionego gdzie indziej niż w ich barze.
Klimatyzacja kosztuje 3€ za noc, ale trzeba zapłacić za cały pobyt. Niezależnie od tego, kiedy zdecydujesz się na klimatyzację.
Personel podczas jedzenia patrzy ci w usta i kręci się nad tobą, nie potrafią zabrać pustych talerzy ani włączyć wentylatora i chcą jak najszybciej iść do domu. Na kolację na stołach są kartki z numerem pokoju, które za każdym razem są w innym miejscu, więc codziennie masz zabawę z szukaniem swojego stolika.
Basen jest otwarty tylko od 12 do 18, z wodą słoną.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (11) (0)
Jarmila Hnátková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wspaniałe wakacje z biurem podróży, które zapewniło nam jako bonus bezpłatny parking na lotnisku w Ruzyni, transport tam i z powrotem doskonale zorganizowany, świetna delegatka, która natychmiast załatwiła wszystko, o co prosiliśmy (wymiana żarówki, dodatkowa pościel...), bardzo się nami zajmowała, była cudowna. Zakwaterowanie bez zarzutu, nie mieliśmy wyżywienia. W kurorcie było mało ludzi, kto lubi spokojne otoczenie, to jest idealny region. Sklepik malutki, ale kupiliśmy tam podstawowe artykuły spożywcze. Jeśli chcieliśmy coś więcej, to wchodziliśmy na wzgórze do wioski Plati, tam jest lepiej zaopatrzony sklep. Ale najlepiej wybrać się na zakupy do Myriny, są tam świetne sklepy tuż na obrzeżach miasta - doskonałe owoce i warzywa, tuż obok rzeźnik i niedaleko duży supermarket. Można tam dojść pieszo lub pojechać taksówką za około 6 euro. Kurort Plati jest naprawdę spokojny i przyjemny, widok na morze jest zachwycający, dodatkowo można podziwiać dużą ilość windsurfingów i żaglówek, ponieważ na końcu plaży jest ich wypożyczalnia. Mieliśmy tylko trochę pecha z pogodą, przez pięć dni z rzędu był silny porywisty wiatr, więc nie mogliśmy wybrać się na rejs łodzią. Ale było ciepło, więc i tak byliśmy na plaży, tylko musieliśmy wszystko przywiązywać i obciążać. To jednak nic nie ujmowało pięknu morza i okolicy. Byliśmy już na czternastu wyspach i te wakacje zaliczamy do czołówki i na pewno tu jeszcze wrócimy. Wszystkim gorąco polecamy.
Wspaniałe wakacje z biurem podróży, które zapewniło nam jako bonus bezpłatny parking na lotnisku w Ruzyni, transport tam i z powrotem doskonale zorganizowany, świetna delegatka, która natychmiast załatwiła wszystko, o co prosiliśmy (wymiana żarówki, dodatkowa pościel...), bardzo się nami zajmowała, była cudowna. Zakwaterowanie bez zarzutu, nie mieliśmy wyżywienia. W kurorcie było mało ludzi, kto lubi spokojne otoczenie, to jest idealny region. Sklepik malutki, ale kupiliśmy tam podstawowe artykuły spożywcze. Jeśli chcieliśmy coś więcej, to wchodziliśmy na wzgórze do wioski Plati, tam jest lepiej zaopatrzony sklep. Ale najlepiej wybrać się na zakupy do Myriny, są tam świetne sklepy tuż na obrzeżach miasta - doskonałe owoce i warzywa, tuż obok rzeźnik i niedaleko duży supermarket. Można tam dojść pieszo lub pojechać taksówką za około 6 euro. Kurort Plati jest naprawdę spokojny i przyjemny, widok na morze jest zachwycający, dodatkowo można podziwiać dużą ilość windsurfingów i żaglówek, ponieważ na końcu plaży jest ich wypożyczalnia. Mieliśmy tylko trochę pecha z pogodą, przez pięć dni z rzędu był silny porywisty wiatr, więc nie mogliśmy wybrać się na rejs łodzią. Ale było ciepło, więc i tak byliśmy na plaży, tylko musieliśmy wszystko przywiązywać i obciążać. To jednak nic nie ujmowało pięknu morza i okolicy. Byliśmy już na czternastu wyspach i te wakacje zaliczamy do czołówki i na pewno tu jeszcze wrócimy. Wszystkim gorąco polecamy.
Piękna piaszczysta plaża, całkowicie czysta, czego nie znamy z innych wysp, plaża ma około 500 metrów długości, morze jest płytkie i bardzo czyste, fale są minimalne, ponieważ jest zatoka. Na plaży jest kilka odcinków z parasolami, między nimi jest dużo wolnego miejsca. Parasole z leżakami są bezpłatne, jeśli są przed barami plażowymi, dobrze jest coś w barze zamówić, ale nie jest to obowiązkowe. Chodziliśmy bezpośrednio ścieżką przez największy bar, a pod nim na plaży były najlepsze parasole i leżaki. Do baru chodziliśmy na wyśmienite frappe, mniam. Co jednak widzieliśmy po raz pierwszy, to worki do siedzenia i "materace do leżenia" wypełnione kulkami, to było prawdziwe leżakowanie. Najpierw patrzyliśmy na to z niedowierzaniem, ale kiedy spróbowaliśmy, bardzo nam się to spodobało, było mięciutkie, żadnego twardego leżaka. Przy leżakach była też pojemnik na niedopałki, więc nawet one nie były na piasku, naprawdę tak czystej plaży nie widzieliśmy od bardzo dawna. Bar był ładny, podawali tam też proste jedzenie, lane piwo, a obsługa w barze była miła. Na końcu plaży jest duża wypożyczalnia surfów i lekkich żaglówek, była tam też szkoła i było bardzo miło je obserwować.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie i czasami chodziliśmy na kolacje. Byliśmy w restauracji Zefyros, jest tam ładne otoczenie, jedzenie było dobre, ale takie uniwersalne. Byliśmy też w restauracji rybnej, do której można było wejść bezpośrednio z plaży, nie pamiętamy nazwy, ale to jedyna taka restauracja, rozpoznaje się ją po kilku kotach, które biegały pod stołami, ale nie przeszkadzały. Mają tam kilka menu, np. rybne, jagnięce, wieprzowe i było bardzo dobre. Pozostałe restauracje były zamknięte, być może sezon już się skończył, ponieważ było już mało turystów.
ZakwaterowanieVilla Victoria składa się z około 10 apartamentów. Na parterze znajduje się mały aneks kuchenny, łazienka, a także łóżko i rozkładana sofa, na piętrze jest łóżko małżeńskie, więc dla czterech osób jest wystarczająco dużo miejsca. Wadą łóżka małżeńskiego jest to, że ma francuską kołdrę i prześcieradło, więc z mężem walczyliśmy o prześcieradło, ale poprosiliśmy o dodatkowe prześcieradło i problem zniknął. Apartament jest w pełni wystarczający, jedyną rzeczą, której nam brakowało, było mało miejsca do przechowywania, w szafie jest tylko kilka wieszaków, dwie szuflady i to wszystko. Na tarasie jest drewniany stół i cztery wygodne krzesła, miło się tam siedziało. Apartamenty są niecałe 100 metrów od morza, to jak bajka. Są wyposażone w klimatyzację, my już jej nie potrzebowaliśmy, w nocy było przyjemne 20 stopni.
UsługiCodzienne sprzątanie apartamentu, nawet w niedzielę codziennie czyste ręczniki, co drugi dzień wymiana pościeli, tego jeszcze nie doświadczyliśmy. Nie wymagaliśmy żadnej innej usługi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (4)
Marie V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie dobre do doskonałego.
Ogólne wrażenie dobre do doskonałego.
Plaża czysta i zadbana, leżaki również sprawne, piękny basen z wodą morską, nawet z obsługą ratownika.
WyżywienieNie korzystaliśmy z wyżywienia, nie możemy ocenić.
ZakwaterowaniePoza zamieszaniem przy przyjeździe, gdy odpowiednie apartamenty nie były przygotowane, wszystko było doskonałe. Rozwiązywaliśmy kwestię sprzątania przed zameldowaniem - apartament nie był gotowy - wszędzie był kurz i brud, czajnik nie działał i trzeba było uzupełnić kilka rzeczy w kuchni. Poza tym apartament był bardzo ładny, przestronny i przyjemny. Zdziwiło nas tylko, że podczas 11-dniowego pobytu sprzątano tylko kosze i chyba 1 lub 2 razy wycierano podłogę, poza tym nic, zmiana pościeli i ręczników oraz osuszaczy tylko raz podczas pobytu - ręczniki i osuszacze chyba powinny być wymieniane częściej. Trochę przydałaby się też lepsza "konserwacja" na zewnątrz na tarasie i przed apartamentem.
UsługiObsługa w restauracji na plaży bez zarzutu - szybka i chętna dostawa napojów i przekąsek do parasoli.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (2)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Spokojne, relaksujące wakacje, odpowiednie dla tych, którzy nie szukają hałaśliwych miejsc turystycznych. Przyjaźni, mili ludzie, bardzo pomocny personel w całym obiekcie. Aby poznać wyspę, polecam wynajem samochodu - od 55 euro za dzień. Można zobaczyć wioski, gdzie czas się zatrzymał, wszechobecne owce i kozy, przejechać się po piaszczystych wydmach, obejrzeć słone jezioro lub cały dzień kąpać się na całkowicie opuszczonych plażach z krystalicznie czystą wodą.........
Spokojne, relaksujące wakacje, odpowiednie dla tych, którzy nie szukają hałaśliwych miejsc turystycznych. Przyjaźni, mili ludzie, bardzo pomocny personel w całym obiekcie. Aby poznać wyspę, polecam wynajem samochodu - od 55 euro za dzień. Można zobaczyć wioski, gdzie czas się zatrzymał, wszechobecne owce i kozy, przejechać się po piaszczystych wydmach, obejrzeć słone jezioro lub cały dzień kąpać się na całkowicie opuszczonych plażach z krystalicznie czystą wodą.........
Plaża piaszczysta, bez fal, bardzo czysta woda. Parasole i leżaki dostępne tylko przy niewielkim zamówieniu w barze – obsługa przynosi napoje bezpośrednio na leżak. Do godziny 10 plaża jest pusta, potem przychodzi kilka osób, zawsze można znaleźć wolny leżak. Można też leżeć bezpośrednio na piasku obok. Po południu – zwłaszcza w weekendy – plaża jest głównie zapełniona przez miejscowych.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie. Najbliższy market z podstawowymi artykułami znajduje się w odległości około 200 m. Można też zjeść w tawernie na plaży, gdzie codziennie jest wybór kilku dań (opisane również po czesku). Jeśli masz zakwaterowanie ze śniadaniem, codziennie rano przyniosą je na Twoją werandę! Świetna jest także tawerna Zephyros, trochę za wspomnianym marketem – doskonałe jedzenie i obsługa. Kolejne możliwości są w wiosce Plati – droga jest wprawdzie pod górę, ale da się przejść, a atmosfera we wiosce jest czarująca. Kto pragnie bardziej ruchliwego życia, wystarczy, że wybierze się do Myriny – spacer bardzo spokojnym tempem zajmuje około 45 minut.
ZakwaterowanieNadstandardowe zakwaterowanie w Ville Victoria. Jest to mezonet - na parterze znajduje się aneks kuchenny, łazienka z WC, 2 łóżka oraz przestrzeń wypoczynkowa wyposażona w rattanową sofę. Na piętrze jest wygodne szerokie łóżko podwójne. Oczywiście dostępna jest klimatyzacja. Cały obiekt jest gustownie urządzony, przyjemne wrażenie robi kamienne wykończenie ścian oraz belkowy sufit w sypialni.
Aneks kuchenny jest mały, wyposażony w dwupalnikową kuchenkę, czajnik elektryczny oraz podstawowe naczynia.
Wszystko nam w pełni wystarczało.
Do dyspozycji każdego mezonetu jest taras wyposażony w meble ogrodowe.
Bardzo uprzejmy personel oraz pani właścicielka. Codzienne podstawowe sprzątanie, wymiana pościeli 3 razy podczas pobytu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (5) (2)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...