Sunshine Rhodes Ocena: 4/5
od 1 330 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 330 zł za osobę
od 981 zł za osobę
od 1 521 zł za osobę
od 2 450 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 26 opinii)
5. najwyższa ocena z 19 hoteli w Limnos
František Kulhánek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ładne zakwaterowanie spełniło oczekiwania....
Ładne zakwaterowanie spełniło oczekiwania....
Ładnie, jeździliśmy dalej...
WyżywienieW porządku
ZakwaterowanieNa szóstkę
Usługizadowolony
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Eva P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy całkowicie zadowoleni z tego urlopu pod każdym względem. Było niesamowite, że byliśmy na wyspie prawie sami, więc panował niesamowity spokój i piękne wakacje. Plati to mała wioska. Są tu dwa małe sklepy. Jeden około 1 km od hotelu, a drugi około 1,8 km w starej części wioski (na wzgórzu). Bardzo dobra tawerna znajduje się właśnie w starej części obok sklepu. Kiedy chcieliśmy odwiedzić inne tawerny i sklepy, jeździliśmy taksówką do głównego miasta Myrina. To około 3 km, a taksówka kosztuje 10 euro za kurs. Można by było iść pieszo, ale ze względu na upał i pagórki było wygodniej. Kierowcy taksówek są bardzo mili, zabierają z hotelu, odwożą do centrum, a potem wracasz na ich postój i ktoś znowu Cię zabiera. Myrina jest bardzo ładna, piękne tawerny, sklepiki, przystań. Byliśmy tam jeszcze poza sezonem, więc było tam niewiele osób i często było zamknięte, ale od 1.7. wszystko będzie otwarte. Grecy przestrzegają środków przeciwepidemicznych... i robią to z własnej inicjatywy, bo wątpię, żeby ktoś ich kontrolował... noszą maseczki, wszędzie jest dezynfekcja, wszystko myją, dezynfekują... nawet obsługa na plaży miała ciągle maseczkę.
Byliśmy całkowicie zadowoleni z tego urlopu pod każdym względem. Było niesamowite, że byliśmy na wyspie prawie sami, więc panował niesamowity spokój i piękne wakacje. Plati to mała wioska. Są tu dwa małe sklepy. Jeden około 1 km od hotelu, a drugi około 1,8 km w starej części wioski (na wzgórzu). Bardzo dobra tawerna znajduje się właśnie w starej części obok sklepu. Kiedy chcieliśmy odwiedzić inne tawerny i sklepy, jeździliśmy taksówką do głównego miasta Myrina. To około 3 km, a taksówka kosztuje 10 euro za kurs. Można by było iść pieszo, ale ze względu na upał i pagórki było wygodniej. Kierowcy taksówek są bardzo mili, zabierają z hotelu, odwożą do centrum, a potem wracasz na ich postój i ktoś znowu Cię zabiera. Myrina jest bardzo ładna, piękne tawerny, sklepiki, przystań. Byliśmy tam jeszcze poza sezonem, więc było tam niewiele osób i często było zamknięte, ale od 1.7. wszystko będzie otwarte. Grecy przestrzegają środków przeciwepidemicznych... i robią to z własnej inicjatywy, bo wątpię, żeby ktoś ich kontrolował... noszą maseczki, wszędzie jest dezynfekcja, wszystko myją, dezynfekują... nawet obsługa na plaży miała ciągle maseczkę.
Plaża znajduje się około 850 m od hotelu. Oczywiście chcielibyśmy, aby plaża była bliżej, ale biorąc pod uwagę, jak wszystko tam było wspaniałe, nie przeszkadzało nam to. Na plaży są parasole z małym stolikiem i krzesełkiem, a przy plaży bar. Parasole można wypożyczyć za konsumpcję, co naprawdę nie stanowiło problemu. Doskonałe frappé, napoje bezalkoholowe, piwo, shake'i lodowe, lody, sałatki, tosty, kanapki. W barze bardzo dbają o czystość. Wszystko było nieustannie myte i dezynfekowane. Doskonała obsługa. Plaża piaszczysta, więc nie ma potrzeby noszenia butów.
WyżywienieMieliśmy śniadanie w formie bufetu.. kawa, herbata, sok, różne rodzaje jajek, boczek lub parówki, ser, szynka, pieczywo, musli, niesamowity grecki jogurt i miód, różne owoce (morele z ich ogródka), dżemy, a potem każdego dnia inne słone i słodkie przysmaki. Całkowicie wystarczające.
ZakwaterowanieZostaliśmy zakwaterowani w innym hotelu, ponieważ hotel, który wybraliśmy na dany termin, nie otworzył się. Hotel Ammos Suites był niesamowity! Piękne, duże pokoje (sypialnia z telewizorem, salon z jadalnią i małym aneksem kuchennym, łazienka oraz piękny taras rozciągający się na całej długości pokoju). Łóżka były odpowiednio twarde, w aneksie kuchennym podstawowe wyposażenie (garnek, talerze, kubki, szklanki, sztućce). Nie było noża, ale możliwe, że teraz go uzupełnią. Pokoje były codziennie pięknie sprzątane. Drzwi na taras miały trzy rodzaje zamknięć: klasyczne, rolety i moskitiery, a co było niesamowite, hotel był tak dobrze zaprojektowany, że do środka nie wpadało żadne słońce i mimo że na zewnątrz było strasznie gorąco, w środku było niesamowicie przyjemnie i klimatyzacja nie była wcale potrzebna. Sala śniadaniowa była piękna, podobnie jak basen, który codziennie czyszczono. Byłam w Grecji ponad 20 razy i to był najpiękniejszy hotel, w jakim byłam. Nie mamy żadnych zastrzeżeń.
UsługiWszyscy byli bardzo mili, szczególnie panie zajmujące się sprzątaniem i śniadaniami. Pomogli we wszystkim, doradzili.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Jaroslav K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wiele dowiedziałem się o Limnos z różnych źródeł przed wyjazdem na wakacje. Wycieczka spełniła moje oczekiwania,
Wiele dowiedziałem się o Limnos z różnych źródeł przed wyjazdem na wakacje. Wycieczka spełniła moje oczekiwania,
Jedyna "miejska" plaża w Placie była w "rozsądnej" odległości spaceru, inne plaże poznaliśmy z pomocą wynajętego samochodu.
WyżywienieŚniadanie podobne do innych greckich lokali, które odwiedziliśmy. Pozostałe posiłki ustalaliśmy sami, a poziom zależał od tego, ile chcieliśmy wydać.
ZakwaterowanieDo tej pory byliśmy w skromniejszych obiektach noclegowych, w porównaniu Ammos Suites był luksusowy.
UsługiPonieważ sezon dopiero się zaczynał, bar przy basenie nie działał. Pozostałe usługi były na najwyższym poziomie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
František Kulhánek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ładne zakwaterowanie spełniło oczekiwania....
Ładne zakwaterowanie spełniło oczekiwania....
Ładnie, jeździliśmy dalej...
WyżywienieW porządku
ZakwaterowanieNa szóstkę
Usługizadowolony
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Eva P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy całkowicie zadowoleni z tego urlopu pod każdym względem. Było niesamowite, że byliśmy na wyspie prawie sami, więc panował niesamowity spokój i piękne wakacje. Plati to mała wioska. Są tu dwa małe sklepy. Jeden około 1 km od hotelu, a drugi około 1,8 km w starej części wioski (na wzgórzu). Bardzo dobra tawerna znajduje się właśnie w starej części obok sklepu. Kiedy chcieliśmy odwiedzić inne tawerny i sklepy, jeździliśmy taksówką do głównego miasta Myrina. To około 3 km, a taksówka kosztuje 10 euro za kurs. Można by było iść pieszo, ale ze względu na upał i pagórki było wygodniej. Kierowcy taksówek są bardzo mili, zabierają z hotelu, odwożą do centrum, a potem wracasz na ich postój i ktoś znowu Cię zabiera. Myrina jest bardzo ładna, piękne tawerny, sklepiki, przystań. Byliśmy tam jeszcze poza sezonem, więc było tam niewiele osób i często było zamknięte, ale od 1.7. wszystko będzie otwarte. Grecy przestrzegają środków przeciwepidemicznych... i robią to z własnej inicjatywy, bo wątpię, żeby ktoś ich kontrolował... noszą maseczki, wszędzie jest dezynfekcja, wszystko myją, dezynfekują... nawet obsługa na plaży miała ciągle maseczkę.
Byliśmy całkowicie zadowoleni z tego urlopu pod każdym względem. Było niesamowite, że byliśmy na wyspie prawie sami, więc panował niesamowity spokój i piękne wakacje. Plati to mała wioska. Są tu dwa małe sklepy. Jeden około 1 km od hotelu, a drugi około 1,8 km w starej części wioski (na wzgórzu). Bardzo dobra tawerna znajduje się właśnie w starej części obok sklepu. Kiedy chcieliśmy odwiedzić inne tawerny i sklepy, jeździliśmy taksówką do głównego miasta Myrina. To około 3 km, a taksówka kosztuje 10 euro za kurs. Można by było iść pieszo, ale ze względu na upał i pagórki było wygodniej. Kierowcy taksówek są bardzo mili, zabierają z hotelu, odwożą do centrum, a potem wracasz na ich postój i ktoś znowu Cię zabiera. Myrina jest bardzo ładna, piękne tawerny, sklepiki, przystań. Byliśmy tam jeszcze poza sezonem, więc było tam niewiele osób i często było zamknięte, ale od 1.7. wszystko będzie otwarte. Grecy przestrzegają środków przeciwepidemicznych... i robią to z własnej inicjatywy, bo wątpię, żeby ktoś ich kontrolował... noszą maseczki, wszędzie jest dezynfekcja, wszystko myją, dezynfekują... nawet obsługa na plaży miała ciągle maseczkę.
Plaża znajduje się około 850 m od hotelu. Oczywiście chcielibyśmy, aby plaża była bliżej, ale biorąc pod uwagę, jak wszystko tam było wspaniałe, nie przeszkadzało nam to. Na plaży są parasole z małym stolikiem i krzesełkiem, a przy plaży bar. Parasole można wypożyczyć za konsumpcję, co naprawdę nie stanowiło problemu. Doskonałe frappé, napoje bezalkoholowe, piwo, shake'i lodowe, lody, sałatki, tosty, kanapki. W barze bardzo dbają o czystość. Wszystko było nieustannie myte i dezynfekowane. Doskonała obsługa. Plaża piaszczysta, więc nie ma potrzeby noszenia butów.
WyżywienieMieliśmy śniadanie w formie bufetu.. kawa, herbata, sok, różne rodzaje jajek, boczek lub parówki, ser, szynka, pieczywo, musli, niesamowity grecki jogurt i miód, różne owoce (morele z ich ogródka), dżemy, a potem każdego dnia inne słone i słodkie przysmaki. Całkowicie wystarczające.
ZakwaterowanieZostaliśmy zakwaterowani w innym hotelu, ponieważ hotel, który wybraliśmy na dany termin, nie otworzył się. Hotel Ammos Suites był niesamowity! Piękne, duże pokoje (sypialnia z telewizorem, salon z jadalnią i małym aneksem kuchennym, łazienka oraz piękny taras rozciągający się na całej długości pokoju). Łóżka były odpowiednio twarde, w aneksie kuchennym podstawowe wyposażenie (garnek, talerze, kubki, szklanki, sztućce). Nie było noża, ale możliwe, że teraz go uzupełnią. Pokoje były codziennie pięknie sprzątane. Drzwi na taras miały trzy rodzaje zamknięć: klasyczne, rolety i moskitiery, a co było niesamowite, hotel był tak dobrze zaprojektowany, że do środka nie wpadało żadne słońce i mimo że na zewnątrz było strasznie gorąco, w środku było niesamowicie przyjemnie i klimatyzacja nie była wcale potrzebna. Sala śniadaniowa była piękna, podobnie jak basen, który codziennie czyszczono. Byłam w Grecji ponad 20 razy i to był najpiękniejszy hotel, w jakim byłam. Nie mamy żadnych zastrzeżeń.
UsługiWszyscy byli bardzo mili, szczególnie panie zajmujące się sprzątaniem i śniadaniami. Pomogli we wszystkim, doradzili.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Helena Mesnerová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jako nowi emeryci i po raz pierwszy nie byliśmy ograniczeni czasem wyboru wakacji, polecieliśmy we wrześniu. Wakacje nas zachwyciły. Wybraliśmy grecką wyspę Limnos, która nie jest jeszcze tak turystycznie znana. Podróż przebiegła bez problemów. Wszędzie spokój i relaks. Plaże prawie puste. Na kilka dni wypożyczyliśmy samochód i zwiedziliśmy wyspę. Jej długość w poprzek to niecałe 50 km. Objechaliśmy różne plaże, miejsca przyrodnicze i archeologiczne ciekawostki. Wyspa jest górzysta, bez zieleni. Ta jest tylko w zamieszkanych miejscach.
Jako nowi emeryci i po raz pierwszy nie byliśmy ograniczeni czasem wyboru wakacji, polecieliśmy we wrześniu. Wakacje nas zachwyciły. Wybraliśmy grecką wyspę Limnos, która nie jest jeszcze tak turystycznie znana. Podróż przebiegła bez problemów. Wszędzie spokój i relaks. Plaże prawie puste. Na kilka dni wypożyczyliśmy samochód i zwiedziliśmy wyspę. Jej długość w poprzek to niecałe 50 km. Objechaliśmy różne plaże, miejsca przyrodnicze i archeologiczne ciekawostki. Wyspa jest górzysta, bez zieleni. Ta jest tylko w zamieszkanych miejscach.
W miejscu pobytu mieliśmy naturalną plażę około 200 m przy porcie małych łodzi, główną plażę około 500 m. Kolejna piękna plaża była około 15 minut drogi po szutrowej ścieżce - przepiękna, piaszczysta, bez ludzi, zakończona skalnymi formacjami, możliwość snorkelingu. Plaże są piaszczyste, niektóre mają dno kamieniste, inne piaszczyste. Wszędzie mało ludzi. Na głównej plaży parasole są płatne - zakup napoju. Kilka parasoli jest na plażach zawsze „gminnych”, gdzie byliśmy za darmo. Być może było to spowodowane również tym, że sezon się kończył.
WyżywienieŚniadanie było w formie bufetu. Duży wybór potraw słonych i słodkich, owoce. Dobre pieczywo (zwłaszcza ciemny chleb z ziarnami). Podczas pobytu wybór pozostawał podobny, ale myślę, że każdy znalazł coś dla siebie. Kolacja była serwowana. Przystawkę każdy nakładał sobie sam (ser, sałatka warzywna). Deser to ciasto, innym razem owoce. Jedzenie było smaczne, do wyboru były dwie potrawy. Jedynym minusem było to, że jedzenie było zazwyczaj letnie lub prawie zimne. Podobno tak mają Grecy???
ZakwaterowanieHotelik, który wybraliśmy, ma 14 pokoi, więc spokój i relaks. Nie przyjmują tu małych dzieci do 2 lat. Wyposażenie pokoi jest bardzo ładne, prawie nowe. Jeden duży pokój podzielony na sypialnię i część dzienną z kanapą, stołem i krzesłami, ładnie wyposażony aneks kuchenny (czajnik elektryczny, dwupalnikowa kuchenka, lodówka z zamrażalnikiem, kubki, szklanki, talerze, sztućce, garnki). Łazienka czysta, wszystko prawie nowe (suszarka do włosów, powiększające lustro, szafki...). Duży balkon z widokiem na morze (suszak, klamerki, stolik i krzesła). Klimatyzacja gratis. Przy hotelu ładny basen. Codziennie rano czyszczony, myte leżaki, otoczenie basenu.
UsługiPersonel hotelu miły, uprzejmy, wesoły, pomocny. Wszędzie czysto, posprzątane. W pokojach czysta pościel co 3 dni (ręczniki, pościel).
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Vendula S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Niesamowicie spokojne wakacje.
Niesamowicie spokojne wakacje.
Najbliższa plaża około 5 minut pieszo, ale niesamowicie czysta, piaszczysta. Wszędzie leżaki i parasole, jeśli zamówisz kawę, dostaniesz butelkę wody za darmo i możesz leżeć cały dzień. Polecamy wycieczkę łodzią z lokalnym rybakiem, to całodniowa wyprawa, około 15 osób, kilka przystanków na snorkeling, odległa piękna plaża i przystanek na obiad w lokalnej tawernie. Nie jesteśmy całkowicie zwolennikami zorganizowanych wycieczek, ale tę cała rodzina (synowie 9 i 11 lat) bardzo sobie chwalili.
WyżywienieŚniadanie urozmaicone, kolacja to wybór spośród 2 dań, które są dostarczane, ale nam smakowało i było w zupełności wystarczające.
ZakwaterowanieCzyste, przyjemne zakwaterowanie, wymiana ręczników i pościeli co drugi dzień. Bardzo miła i uśmiechnięta obsługa.
UsługiBardzo uprzejmy i miły personel, nic nie stanowiło problemu, syn jednego dnia źle się poczuł, zrobili mu herbatę do pokoju i powiedzieli, abyśmy wzięli na śniadanie to, na co będzie miał ochotę.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...