Hotel Musela Studios

Grecja, Kreta, Georgioupolis

Więcej o hotelu

od 1 037 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 237 475

Kraj

GRECJA

Położenie

spokojne w wiosce Episkopi, ok. 15 km. od Rethymnonu i ok. 5 km. od Georgioupolis. Lotnisko w Chanii oddalone o ok. 51 km. Najbliższe restauracje, bary w odległości 500 m. 

Plaża

publiczna, kamienisto-żwirowa, oddalona o ok. 250 m. od hotelu. 

Wyposażenie

kameralny obiekt, po całkowitym remoncie w 2020 roku oferuje 17 pokoi typu studio. Do dyspozycji Gości: recepcja, bar (w którym serwowane jest śniadanie) oraz basen w ogrodzie. 

Dostęp do internetu

Wi-Fi na terenie całego obiektu i w pokojach gratis. 

Zakwaterowanie

wyremontowane studia dwuosobowe z bocznym widokiem na morze (DBL STUDIO SSV): ok. 25 m2; klimatyzacja, aneks kuchenny, część jadalna, lodówka, zmywarka, czajnik elektryczny, ekspred do parzenia kawy, TV-Sat., telefon, balkon, prysznic, WC, suszarka, szlakrok. Studio dwuosobowe z widokiem na morze (DBL STUDIO SV). Studio trzyosobowe z widokiem na morze (TRPL STUDIO SV). 

Wyżywienie

ze śniadaniem. Śniadanie kontynentalne. 

Kategoria Nekera

4 klucze, kategoria lokalna: 4 klucze.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).
TELEFONICZNA OPIEKA W JĘZYKU POLSKIM

Do zapłaty na miejscu podatek turystyczny. Od dnia 01.01.2018, zgodnie z decyzją rządu greckiego, będzie pobierany podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania. Wysokość podatku turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu/kwatery. Dla obiektów

 1- i 2-gwiazdkowych - ok. 0,50 EURO za pokój/noc; 3-gwiazdkowych - ok. 1,50 EURO za pokój/noc; 4-gwiazdkowych - ok. 3 EURO za pokój/noc; 5-gwiazdkowych - ok. 4 EURO za pokój/noc; APT kat. 1-2 = 0,25€/apt/noc; APT kat. 3    = 0,50€/apt/noc; APT kat. 4    = 1,00€/apt/noc.

Mocne strony

- Kameralny obiekt po remoncie w 2020 r.
- Komfortowe studia z aneksem kuchennym

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 23 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Temperatura wody 17 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 18 °C temperatura w nocy 14 °C

 • Wt 18 °C temperatura w nocy 12 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień