Club Lyda Ocena: 3/5
od 1 093 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 093 zł za osobę
od 2 177 zł za osobę
od 1 162 zł za osobę
od 1 141 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 52 opinii)
Zablokowane opinie: 8
Zdeňka D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
BARDZO DOBRE
BARDZO DOBRE
ŁADNIE, W MORZU NIE WIDZIELIŚMY TEGO WIELE
WyżywienieMOGŁOBY BYĆ BARDZIEJ RÓŻNORODNE, BRAKOWAŁO SŁODKOŚCI DO KAWY
ZakwaterowanieBARDZO DOBRE
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (2)
Veronika Ž.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje ogólnie bardzo nam się podobały. Najbardziej doceniam wycieczkę Heraklion-Knossos, która była prowadzona z doskonałym czeskim komentarzem, z którego byłam całkowicie zachwycona...
Wakacje ogólnie bardzo nam się podobały. Najbardziej doceniam wycieczkę Heraklion-Knossos, która była prowadzona z doskonałym czeskim komentarzem, z którego byłam całkowicie zachwycona...
Plaża była czysta, piękne czyste morze, piasek, ale nawet pani delegatka nie wiedziała, że plaża jest płatna (twierdziła, że wystarczy kupić drinka i można być na plaży „bezpłatnie”, co nie było prawdą) a plaża publiczna była bardzo daleko. Trzeba było płacić za parasole i leżaki, przy czym bez tego nie było gdzie się położyć. 2 leżaki + parasol = 10 euro / dzień.
WyżywienieŚniadania były dość monotonne, jako pakiet na wycieczkę dostaliśmy małą bułkę bez masła, w której był plasterek szynki i plasterek sera, co było dość słabe... Muszę jednak docenić doskonałe obiady i kolacje, które były naprawdę smaczne i warte tego :)
ZakwaterowanieZakwaterowanie spełniało nasze wymagania, było czysto i ładnie, a właściciele byli bardzo mili.
UsługiNie mam żadnych zastrzeżeń, było super.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (12) (0)
Filtruj opinie
Zoltán S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
W przypadku taniej rezerwacji akceptowalny nocleg na obrzeżach miejscowości, stosunkowo blisko morza.
W przypadku taniej rezerwacji akceptowalny nocleg na obrzeżach miejscowości, stosunkowo blisko morza.
Odległość 200 m od morza, nawet w linii prostej, to bezczelne kłamstwo, co jest oczywiste na podstawie mapy tego obiektu. W rzeczywistości plażę można osiągnąć pieszo w około 1 km, przechodząc przez ruchliwą główną drogę, na której w pobliżu nie ma żadnego wyznaczonego przejścia dla pieszych. Plaże należą do nadmorskich restauracji i są bardzo wąskie. Podczas naszego pobytu cały czas wiał wiatr, co powodowało wysokie fale. Można było się kąpać, ale nie nadawało się do pływania.
WyżywienieSłaba, ale za tę cenę akceptowalna jakość, jednak z minimalnymi zmianami ta sama przez cały tydzień.
ZakwaterowaniePokój był pomieszczeniem bez okna, ale stosunkowo dużym. Czystość pokoju była do przyjęcia, natomiast czystość łazienki budziła wątpliwości, lepiej nie otwierać szafki kuchennej. Brak okna oznaczał brak wentylacji.
UsługiŁadny basen. Brak okna sprawia, że pokój jest nie do zniesienia bez klimatyzacji, której używanie z kolei jest drogie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Eva Hainzová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
hotel i okolica bardzo ładne
hotel i okolica bardzo ładne
Na plażę poszliśmy około 10 minut. Opłata za leżaki 6 euro, ładny piasek, tylko jest mniejsza.
Wyżywieniejedzenie wystarczające, choć się powtarzało, ale nie byliśmy głodni, w okolicy mnóstwo tawern
ZakwaterowanieSkromniejszy pokój, ale czysty i odpowiadający cenie wycieczki
Usługiklasyczne sprzątanie, ładny basen i miejsce do siedzenia na zewnątrz, bardzo ładny ogród
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Michaela P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Kreta jest piękna, zdecydowanie warto ją odwiedzić. Wycieczka do Knossos była wspaniała, przewodniczka niesamowita. Grecki wieczór w górskiej wiosce był zabawny. Trochę nas rozczarowała dość droga wycieczka na wyspę Chrissi. Piękne, czyste morze, ale to też jest na Krecie. Ogromne rozczarowanie all inclusive w zakwaterowaniu, a także podejściem personelu. Podsumowując, Kreta tak, ale nigdy więcej hotel Marietta, absolutnie nie odpowiada cenie, a all inclusive to raczej parodia all inclusive.
Kreta jest piękna, zdecydowanie warto ją odwiedzić. Wycieczka do Knossos była wspaniała, przewodniczka niesamowita. Grecki wieczór w górskiej wiosce był zabawny. Trochę nas rozczarowała dość droga wycieczka na wyspę Chrissi. Piękne, czyste morze, ale to też jest na Krecie. Ogromne rozczarowanie all inclusive w zakwaterowaniu, a także podejściem personelu. Podsumowując, Kreta tak, ale nigdy więcej hotel Marietta, absolutnie nie odpowiada cenie, a all inclusive to raczej parodia all inclusive.
Na plażę jest około pięciu minut pieszo od hotelu, plaże są małe, ale ładne, woda krystalicznie czysta (uwaga, wszędzie są jeżowce morskie, do wody tylko w butach). Leżaki i parasole za opłatą, ale można położyć koc obok. My chodziliśmy od plaży do plaży, kąpaliśmy się i szliśmy dalej.
WyżywienieJedzenie kiepskie. Śniadanie - jeden rodzaj salami, ser, jajko na twardo, miód, jogurt, musli, ogórek, pomidor - codziennie to samo. Obiady i kolacje - dwa rodzaje mięsa, ale zazwyczaj oba wieprzowe, tylko inaczej pokrojone. Czasem kurczak i ryba. Suche spaghetti i makarony. Wysuszone ziemniaki. Różne rodzaje zapiekanych warzyw. W hotelu nie gotują, jedzenie jest dowożone, co by nie przeszkadzało, ale nie było ciepłe. Wszystko bez smaku, suche... Przez cały pobyt przy jedzeniu dostępny był (tylko) arbuz, raz pokrojone jabłko i dwa razy pokrojona pomarańcza. Na kolację zawsze był deser, w formie „czegoś” na blaszce, jakiś kisiel, budyń, czekolada.
Napój? To było największe rozczarowanie. Od all inclusive oczekiwałam, że nie będziemy zmuszeni kupować wody i chodzić po napoje do innej restauracji. Nasze all inclusive składało się z - czerwonego i białego wina, wody z kranu (butelkowana, czy gazowana, czy niegazowana, nie była dostępna), „sok pomarańczowy” piszę celowo w cudzysłowie, bo to była woda z kranu zmieszana z jakimś chemicznym proszkiem. I dwie butelki PET, cola i lemoniada cytrynowa. Wszystko to stało na barze w upale, więc można sobie wyobrazić, że bez lodu tego nie dało się pić, ale po kilku próbach poproszenia o lód - pan wyglądał na urażonego i zdenerwowanego, że musi się podnieść - kupowaliśmy napoje w supermarkecie. Dalej mieliśmy do dyspozycji kawę w termosie (np. espresso tam nie było w ogóle do wyboru) i lane piwo, które od drugiego dnia nalewaliśmy sobie sami, żeby nikogo nie zawracać głowy. Piwo było smaczne, ale słabe, a do tego w ogóle nie wiedzieliśmy, co piliśmy. Kran ani beczka nie były oznaczone. Na beczce była naklejka z napisem piwo kreteńskie. Była możliwość napić się ouzo i rakiji (na ciepło????)
Okolica hotelu bardzo ładna, basen czysty. Pokój prosto urządzony, czysty. Gorzej było z łazienką i toaletą, które były nieposprzątane już przy naszym przyjeździe i nie naprawiono tego przez cały pobyt. W łazience w pokoju, ani przy umywalce w toalecie przy restauracji nie było mydła. Sprzątanie co drugi dzień: wynoszenie kosza, raz zmieniona pościel i podłoga umyta, ale nikt nawet nie dotknął umywalek, luster i toalety.
UsługiWi-Fi dostępne tylko w pobliżu baru. Klimatyzacja za dodatkową opłatą. Sprzątanie niewystarczające. Właściciel hotelu niechętny, niemiły. Podczas siedzenia na tarasie raz włączyli nam radio - chyba na pół godziny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Zdeňka D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
BARDZO DOBRE
BARDZO DOBRE
ŁADNIE, W MORZU NIE WIDZIELIŚMY TEGO WIELE
WyżywienieMOGŁOBY BYĆ BARDZIEJ RÓŻNORODNE, BRAKOWAŁO SŁODKOŚCI DO KAWY
ZakwaterowanieBARDZO DOBRE
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (2)
Jana H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nie podobały nam się wakacje. Każdy niech wyrobi sobie własną opinię. Recenzję piszę za nas po raz pierwszy, ponieważ za te pieniądze naprawdę nie była warta i jesteśmy bardzo rozczarowani. I to nie tylko na hotel, ale także na biuro podróży Kovotour, które wychwalało ten pobyt i wyceniało go jako coś absolutnie rewelacyjnego. Dlatego chcę z wyprzedzeniem ostrzec przyszłych urlopowiczów, ponieważ sama doceniam każdą recenzję. Pani delegatka z biura podróży była wprawdzie miła, uprzejma i pomocna, ale jeśli chodzi o skargi, to ich nie rozwiązywała. Niestety nie mogę wstawić nagranego wideo pokazującego wszystkie „piękności” hotelu.
Nie podobały nam się wakacje. Każdy niech wyrobi sobie własną opinię. Recenzję piszę za nas po raz pierwszy, ponieważ za te pieniądze naprawdę nie była warta i jesteśmy bardzo rozczarowani. I to nie tylko na hotel, ale także na biuro podróży Kovotour, które wychwalało ten pobyt i wyceniało go jako coś absolutnie rewelacyjnego. Dlatego chcę z wyprzedzeniem ostrzec przyszłych urlopowiczów, ponieważ sama doceniam każdą recenzję. Pani delegatka z biura podróży była wprawdzie miła, uprzejma i pomocna, ale jeśli chodzi o skargi, to ich nie rozwiązywała. Niestety nie mogę wstawić nagranego wideo pokazującego wszystkie „piękności” hotelu.
Jeśli chodzi o plażę, to nie bardzo nam się podobała w pobliżu hotelu. Wszędzie były tylko leżaki, które można było wypożyczyć za około 6 do 10 euro za dzień. Leżaki były ściśnięte jeden przy drugim, a jeśli nie chciało się codziennie wypożyczać leżaka, to nie było gdzie się położyć. Dodatkowo bałagan, który tam panował, a nikt z "strażników leżaków" się tym nie zajmował, był kolejnym powodem, dla którego nie chcieliśmy tam chodzić. Na ładną, piaszczystą plażę chodziliśmy 4,5 km od hotelu, gdzie można było znaleźć kilka przyjemnych i spokojnych plaż. Woda była orzeźwiająca, jedynym minusem było to, że w ciągu tygodnia wiał tak silny wiatr i były duże fale, że można było wejść do wody tylko do pasa. Poza tym korzystaliśmy z morza, ile się dało.
WyżywienieJedzenie było naprawdę okropne. Nie mogę zrozumieć, dlaczego biuro podróży i sam hotel oferują wyżywienie all inclusive, skoro ich pojemność gości pozwala tylko na monotonne i bardzo słabe zamawianie jedzenia w lokalnej stołówce. Każdego dnia było to samo z minimalną zmianą. Śniadanie: jeden rodzaj sera, dwa rodzaje szynki, bułka, biały jogurt, przegotowane dziwnie pachnące jajka na twardo, musli, jeden talerz pokrojonej pomarańczy, pokrojony ogórek. Obiad: np. nieprzyprawiony suchy ryż wymieszany z fasolą, coś jak zapiekane, ale rozmiękłe ziemniaki i wieprzowina (która przez cały nasz pobyt zmieniała tylko kształt - plastry, kostki, szaszłyk, kotlety mielone) na kolację to samo. Jedynym owocem, który dostawaliśmy, był melon. Warzywa - mieszana sałatka posypana KILKOMA kawałkami lokalnego greckiego sera. Jeśli przyszliście trochę później, mieliście pecha... Na przekąskę podawano ciasto. Pan właściciel powiedział, że jeśli pójdziemy na plażę i będziemy tam cały dzień, mamy mu powiedzieć, a on da nam je na wynos. Super... poszłam poprosić o ciasto, właściciel zaprowadził mnie do ich „kuchni” i wyciągnął blachę z wyschniętym ciastem z poprzedniego dnia... mogłam wziąć ile chciałam :D O uzupełnianie zjedzonego jedzenia musieliśmy sami prosić... super obsługa, gdy masz opłacony nieograniczony bufet. Napoje... kolejna katastrofa. Woda była rzekomo pitna, ale była obrzydliwa i miała słony smak. Woda butelkowana nie była oferowana przez hotel, więc codziennie chodziliśmy ją kupować do supermarketu. Słodkie napoje, kto zna nasze sklepy i lemoniady kosztujące około 5 CZK, te sztuczne napoje podawano nam codziennie. Hotel ma jedną lodówkę i to dość małą, więc napoje były ciepłe, a jeśli chciałeś lód, musiałeś prosić kilka razy. Jeśli chodzi o alkohol, można było napić się czerwonego/białego wina, ich lokalnej wódki lub piwa, które było bardzo słabe i niezbyt dobre. Dwa dni człowiek najprawdopodobniej to wytrzyma, ale cały tydzień? Zdecydowanie nie. Byliśmy bardzo zniesmaczeni i nawet po prawie 14 dniach od powrotu do Czech nie mogę patrzeć na wieprzowinę, ziemniaki i inne potrawy. Natychmiast przypomina nam się ta ohyda, którą nas karmili.
ZakwaterowanieZakwaterowanie na zdjęciach wydawało się w porządku, a tak czy inaczej planowaliśmy spędzać większość czasu przy basenie lub nad morzem. Jednak nie podobało nam się ciągłe wilgotne podłoże w łazience. Woda utrzymywała się wokół toalety, a kosz na śmieci, do którego powinien być wyrzucany używany papier toaletowy, był dziurawy. Sygnał Wi-Fi był dostępny tylko w recepcji hotelu. (Ponieważ w pokoju nie było telewizora ani działającego radia, a kilka wieczorów było chłodno i padał deszcz, więc zostaliśmy w hotelu, chcieliśmy przynajmniej na telefonie posłuchać wiadomości, muzyki... co nie było możliwe). Najgorsza była ilość komarów. Pani sprzątająca podczas każdego sprzątania zostawiała drzwi do wszystkich pokoi otwarte, więc każdy miał wieczorem co robić, aby rano nie obudzić się całkowicie pokąsany. Basen, który mieliśmy do dyspozycji, był czasowo ograniczony. Nie przeszkadzałoby nam to, ale rozbawił nas powód, który w ciągu tygodnia okazał się nieprawdziwy... w czasie, gdy nie możemy się kąpać, basen będzie czyszczony... Tak, woda niesamowicie pachniała chlorem, ale piasek, brud i owady kąpały się tam z nami cały czas.
UsługiObsługa ze strony hotelu była dostępna tylko podczas podawania posiłków i sprzątania, więc była słaba. Nie podobało nam się ciągłe chodzenie do personelu i przypominanie o uzupełnieniu jedzenia, napojów, ręczników i innych rzeczy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (16) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...