Aktualne do Grecji

Hotel Marietta apartments

Ocena: 3/5

Grecja, Kreta, Hersonissos

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 250 m
  • Odległość od lotniska Lotnisko 16 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Bar Bar tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Wifi Wifi tak
  • Aneks kuchnny Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 52 opinii)

Zablokowane opinie: 8

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Zdeňka D.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

BARDZO DOBRE

BARDZO DOBRE

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

ŁADNIE, W MORZU NIE WIDZIELIŚMY TEGO WIELE

Wyżywienie

MOGŁOBY BYĆ BARDZIEJ RÓŻNORODNE, BRAKOWAŁO SŁODKOŚCI DO KAWY

Zakwaterowanie

BARDZO DOBRE

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (2)

Veronika Ž.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje ogólnie bardzo nam się podobały. Najbardziej doceniam wycieczkę Heraklion-Knossos, która była prowadzona z doskonałym czeskim komentarzem, z którego byłam całkowicie zachwycona...

Wakacje ogólnie bardzo nam się podobały. Najbardziej doceniam wycieczkę Heraklion-Knossos, która była prowadzona z doskonałym czeskim komentarzem, z którego byłam całkowicie zachwycona...

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża była czysta, piękne czyste morze, piasek, ale nawet pani delegatka nie wiedziała, że plaża jest płatna (twierdziła, że wystarczy kupić drinka i można być na plaży „bezpłatnie”, co nie było prawdą) a plaża publiczna była bardzo daleko. Trzeba było płacić za parasole i leżaki, przy czym bez tego nie było gdzie się położyć. 2 leżaki + parasol = 10 euro / dzień.

Wyżywienie

Śniadania były dość monotonne, jako pakiet na wycieczkę dostaliśmy małą bułkę bez masła, w której był plasterek szynki i plasterek sera, co było dość słabe... Muszę jednak docenić doskonałe obiady i kolacje, które były naprawdę smaczne i warte tego :)

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie spełniało nasze wymagania, było czysto i ładnie, a właściciele byli bardzo mili.

Usługi

Nie mam żadnych zastrzeżeń, było super.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (12) (0)

Filtruj opinie

Zoltán S.

Ocena 2,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

W przypadku taniej rezerwacji akceptowalny nocleg na obrzeżach miejscowości, stosunkowo blisko morza.

W przypadku taniej rezerwacji akceptowalny nocleg na obrzeżach miejscowości, stosunkowo blisko morza.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Odległość 200 m od morza, nawet w linii prostej, to bezczelne kłamstwo, co jest oczywiste na podstawie mapy tego obiektu. W rzeczywistości plażę można osiągnąć pieszo w około 1 km, przechodząc przez ruchliwą główną drogę, na której w pobliżu nie ma żadnego wyznaczonego przejścia dla pieszych. Plaże należą do nadmorskich restauracji i są bardzo wąskie. Podczas naszego pobytu cały czas wiał wiatr, co powodowało wysokie fale. Można było się kąpać, ale nie nadawało się do pływania.

Wyżywienie

Słaba, ale za tę cenę akceptowalna jakość, jednak z minimalnymi zmianami ta sama przez cały tydzień.

Zakwaterowanie

Pokój był pomieszczeniem bez okna, ale stosunkowo dużym. Czystość pokoju była do przyjęcia, natomiast czystość łazienki budziła wątpliwości, lepiej nie otwierać szafki kuchennej. Brak okna oznaczał brak wentylacji.

Usługi

Ładny basen. Brak okna sprawia, że pokój jest nie do zniesienia bez klimatyzacji, której używanie z kolei jest drogie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Eva Hainzová

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

hotel i okolica bardzo ładne

hotel i okolica bardzo ładne

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Na plażę poszliśmy około 10 minut. Opłata za leżaki 6 euro, ładny piasek, tylko jest mniejsza.

Wyżywienie

jedzenie wystarczające, choć się powtarzało, ale nie byliśmy głodni, w okolicy mnóstwo tawern

Zakwaterowanie

Skromniejszy pokój, ale czysty i odpowiadający cenie wycieczki

Usługi

klasyczne sprzątanie, ładny basen i miejsce do siedzenia na zewnątrz, bardzo ładny ogród

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Michaela P.

Ocena 1,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Kreta jest piękna, zdecydowanie warto ją odwiedzić. Wycieczka do Knossos była wspaniała, przewodniczka niesamowita. Grecki wieczór w górskiej wiosce był zabawny. Trochę nas rozczarowała dość droga wycieczka na wyspę Chrissi. Piękne, czyste morze, ale to też jest na Krecie. Ogromne rozczarowanie all inclusive w zakwaterowaniu, a także podejściem personelu. Podsumowując, Kreta tak, ale nigdy więcej hotel Marietta, absolutnie nie odpowiada cenie, a all inclusive to raczej parodia all inclusive.

Kreta jest piękna, zdecydowanie warto ją odwiedzić. Wycieczka do Knossos była wspaniała, przewodniczka niesamowita. Grecki wieczór w górskiej wiosce był zabawny. Trochę nas rozczarowała dość droga wycieczka na wyspę Chrissi. Piękne, czyste morze, ale to też jest na Krecie. Ogromne rozczarowanie all inclusive w zakwaterowaniu, a także podejściem personelu. Podsumowując, Kreta tak, ale nigdy więcej hotel Marietta, absolutnie nie odpowiada cenie, a all inclusive to raczej parodia all inclusive.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Na plażę jest około pięciu minut pieszo od hotelu, plaże są małe, ale ładne, woda krystalicznie czysta (uwaga, wszędzie są jeżowce morskie, do wody tylko w butach). Leżaki i parasole za opłatą, ale można położyć koc obok. My chodziliśmy od plaży do plaży, kąpaliśmy się i szliśmy dalej.

Wyżywienie

Jedzenie kiepskie. Śniadanie - jeden rodzaj salami, ser, jajko na twardo, miód, jogurt, musli, ogórek, pomidor - codziennie to samo. Obiady i kolacje - dwa rodzaje mięsa, ale zazwyczaj oba wieprzowe, tylko inaczej pokrojone. Czasem kurczak i ryba. Suche spaghetti i makarony. Wysuszone ziemniaki. Różne rodzaje zapiekanych warzyw. W hotelu nie gotują, jedzenie jest dowożone, co by nie przeszkadzało, ale nie było ciepłe. Wszystko bez smaku, suche... Przez cały pobyt przy jedzeniu dostępny był (tylko) arbuz, raz pokrojone jabłko i dwa razy pokrojona pomarańcza. Na kolację zawsze był deser, w formie „czegoś” na blaszce, jakiś kisiel, budyń, czekolada.
Napój? To było największe rozczarowanie. Od all inclusive oczekiwałam, że nie będziemy zmuszeni kupować wody i chodzić po napoje do innej restauracji. Nasze all inclusive składało się z - czerwonego i białego wina, wody z kranu (butelkowana, czy gazowana, czy niegazowana, nie była dostępna), „sok pomarańczowy” piszę celowo w cudzysłowie, bo to była woda z kranu zmieszana z jakimś chemicznym proszkiem. I dwie butelki PET, cola i lemoniada cytrynowa. Wszystko to stało na barze w upale, więc można sobie wyobrazić, że bez lodu tego nie dało się pić, ale po kilku próbach poproszenia o lód - pan wyglądał na urażonego i zdenerwowanego, że musi się podnieść - kupowaliśmy napoje w supermarkecie. Dalej mieliśmy do dyspozycji kawę w termosie (np. espresso tam nie było w ogóle do wyboru) i lane piwo, które od drugiego dnia nalewaliśmy sobie sami, żeby nikogo nie zawracać głowy. Piwo było smaczne, ale słabe, a do tego w ogóle nie wiedzieliśmy, co piliśmy. Kran ani beczka nie były oznaczone. Na beczce była naklejka z napisem piwo kreteńskie. Była możliwość napić się ouzo i rakiji (na ciepło????)

Zakwaterowanie

Okolica hotelu bardzo ładna, basen czysty. Pokój prosto urządzony, czysty. Gorzej było z łazienką i toaletą, które były nieposprzątane już przy naszym przyjeździe i nie naprawiono tego przez cały pobyt. W łazience w pokoju, ani przy umywalce w toalecie przy restauracji nie było mydła. Sprzątanie co drugi dzień: wynoszenie kosza, raz zmieniona pościel i podłoga umyta, ale nikt nawet nie dotknął umywalek, luster i toalety.

Usługi

Wi-Fi dostępne tylko w pobliżu baru. Klimatyzacja za dodatkową opłatą. Sprzątanie niewystarczające. Właściciel hotelu niechętny, niemiły. Podczas siedzenia na tarasie raz włączyli nam radio - chyba na pół godziny.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Zdeňka D.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

BARDZO DOBRE

BARDZO DOBRE

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

ŁADNIE, W MORZU NIE WIDZIELIŚMY TEGO WIELE

Wyżywienie

MOGŁOBY BYĆ BARDZIEJ RÓŻNORODNE, BRAKOWAŁO SŁODKOŚCI DO KAWY

Zakwaterowanie

BARDZO DOBRE

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (2)

Jana H.

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Nie podobały nam się wakacje. Każdy niech wyrobi sobie własną opinię. Recenzję piszę za nas po raz pierwszy, ponieważ za te pieniądze naprawdę nie była warta i jesteśmy bardzo rozczarowani. I to nie tylko na hotel, ale także na biuro podróży Kovotour, które wychwalało ten pobyt i wyceniało go jako coś absolutnie rewelacyjnego. Dlatego chcę z wyprzedzeniem ostrzec przyszłych urlopowiczów, ponieważ sama doceniam każdą recenzję. Pani delegatka z biura podróży była wprawdzie miła, uprzejma i pomocna, ale jeśli chodzi o skargi, to ich nie rozwiązywała. Niestety nie mogę wstawić nagranego wideo pokazującego wszystkie „piękności” hotelu.

Nie podobały nam się wakacje. Każdy niech wyrobi sobie własną opinię. Recenzję piszę za nas po raz pierwszy, ponieważ za te pieniądze naprawdę nie była warta i jesteśmy bardzo rozczarowani. I to nie tylko na hotel, ale także na biuro podróży Kovotour, które wychwalało ten pobyt i wyceniało go jako coś absolutnie rewelacyjnego. Dlatego chcę z wyprzedzeniem ostrzec przyszłych urlopowiczów, ponieważ sama doceniam każdą recenzję. Pani delegatka z biura podróży była wprawdzie miła, uprzejma i pomocna, ale jeśli chodzi o skargi, to ich nie rozwiązywała. Niestety nie mogę wstawić nagranego wideo pokazującego wszystkie „piękności” hotelu.

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Jeśli chodzi o plażę, to nie bardzo nam się podobała w pobliżu hotelu. Wszędzie były tylko leżaki, które można było wypożyczyć za około 6 do 10 euro za dzień. Leżaki były ściśnięte jeden przy drugim, a jeśli nie chciało się codziennie wypożyczać leżaka, to nie było gdzie się położyć. Dodatkowo bałagan, który tam panował, a nikt z "strażników leżaków" się tym nie zajmował, był kolejnym powodem, dla którego nie chcieliśmy tam chodzić. Na ładną, piaszczystą plażę chodziliśmy 4,5 km od hotelu, gdzie można było znaleźć kilka przyjemnych i spokojnych plaż. Woda była orzeźwiająca, jedynym minusem było to, że w ciągu tygodnia wiał tak silny wiatr i były duże fale, że można było wejść do wody tylko do pasa. Poza tym korzystaliśmy z morza, ile się dało.

Wyżywienie

Jedzenie było naprawdę okropne. Nie mogę zrozumieć, dlaczego biuro podróży i sam hotel oferują wyżywienie all inclusive, skoro ich pojemność gości pozwala tylko na monotonne i bardzo słabe zamawianie jedzenia w lokalnej stołówce. Każdego dnia było to samo z minimalną zmianą. Śniadanie: jeden rodzaj sera, dwa rodzaje szynki, bułka, biały jogurt, przegotowane dziwnie pachnące jajka na twardo, musli, jeden talerz pokrojonej pomarańczy, pokrojony ogórek. Obiad: np. nieprzyprawiony suchy ryż wymieszany z fasolą, coś jak zapiekane, ale rozmiękłe ziemniaki i wieprzowina (która przez cały nasz pobyt zmieniała tylko kształt - plastry, kostki, szaszłyk, kotlety mielone) na kolację to samo. Jedynym owocem, który dostawaliśmy, był melon. Warzywa - mieszana sałatka posypana KILKOMA kawałkami lokalnego greckiego sera. Jeśli przyszliście trochę później, mieliście pecha... Na przekąskę podawano ciasto. Pan właściciel powiedział, że jeśli pójdziemy na plażę i będziemy tam cały dzień, mamy mu powiedzieć, a on da nam je na wynos. Super... poszłam poprosić o ciasto, właściciel zaprowadził mnie do ich „kuchni” i wyciągnął blachę z wyschniętym ciastem z poprzedniego dnia... mogłam wziąć ile chciałam :D O uzupełnianie zjedzonego jedzenia musieliśmy sami prosić... super obsługa, gdy masz opłacony nieograniczony bufet. Napoje... kolejna katastrofa. Woda była rzekomo pitna, ale była obrzydliwa i miała słony smak. Woda butelkowana nie była oferowana przez hotel, więc codziennie chodziliśmy ją kupować do supermarketu. Słodkie napoje, kto zna nasze sklepy i lemoniady kosztujące około 5 CZK, te sztuczne napoje podawano nam codziennie. Hotel ma jedną lodówkę i to dość małą, więc napoje były ciepłe, a jeśli chciałeś lód, musiałeś prosić kilka razy. Jeśli chodzi o alkohol, można było napić się czerwonego/białego wina, ich lokalnej wódki lub piwa, które było bardzo słabe i niezbyt dobre. Dwa dni człowiek najprawdopodobniej to wytrzyma, ale cały tydzień? Zdecydowanie nie. Byliśmy bardzo zniesmaczeni i nawet po prawie 14 dniach od powrotu do Czech nie mogę patrzeć na wieprzowinę, ziemniaki i inne potrawy. Natychmiast przypomina nam się ta ohyda, którą nas karmili.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie na zdjęciach wydawało się w porządku, a tak czy inaczej planowaliśmy spędzać większość czasu przy basenie lub nad morzem. Jednak nie podobało nam się ciągłe wilgotne podłoże w łazience. Woda utrzymywała się wokół toalety, a kosz na śmieci, do którego powinien być wyrzucany używany papier toaletowy, był dziurawy. Sygnał Wi-Fi był dostępny tylko w recepcji hotelu. (Ponieważ w pokoju nie było telewizora ani działającego radia, a kilka wieczorów było chłodno i padał deszcz, więc zostaliśmy w hotelu, chcieliśmy przynajmniej na telefonie posłuchać wiadomości, muzyki... co nie było możliwe). Najgorsza była ilość komarów. Pani sprzątająca podczas każdego sprzątania zostawiała drzwi do wszystkich pokoi otwarte, więc każdy miał wieczorem co robić, aby rano nie obudzić się całkowicie pokąsany. Basen, który mieliśmy do dyspozycji, był czasowo ograniczony. Nie przeszkadzałoby nam to, ale rozbawił nas powód, który w ciągu tygodnia okazał się nieprawdziwy... w czasie, gdy nie możemy się kąpać, basen będzie czyszczony... Tak, woda niesamowicie pachniała chlorem, ale piasek, brud i owady kąpały się tam z nami cały czas.

Usługi

Obsługa ze strony hotelu była dostępna tylko podczas podawania posiłków i sprzątania, więc była słaba. Nie podobało nam się ciągłe chodzenie do personelu i przypominanie o uzupełnieniu jedzenia, napojów, ręczników i innych rzeczy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (16) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...