Kraj
GRECJA
Opis
Położenie
północno-wschodnie wybrzeże Krety, w centrum tętniącej życiem miejscowości Hersonissos. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracje oraz bary, przystanek autobusowy znajduje się bezpośrednio przy hotelu. Międzynarodowy port lotniczy w Heraklionie oddalony o ok. 30 km.
Plaża
publiczna, piaszczysto-żwirowa plaża oddalona o ok. 50 m od hotelu, przejście ulicą. Leżaki, parasole słoneczne i ręczniki za opłatą.
Wyposażenie
hotel posiada 132 pokoje zlokalizowane w budynku głównym, został odnowiony w 2022 roku. Do dyspozycji Gości: recepcja 24h, lobby, winda, restauracja główna, restauracja a la carte, bar, 2 baseny zewnętrzne, bezpłatne leżaki i parasole przy basenach (w miarę dostępności). Za opłatą: pralnia, lekarz (na wezwanie), wypożyczalnia samochodów. Uwaga: hotel wyłącznie dla osób dorosłych.
Dostęp do Internetu
bezpłatne Wi-Fi na terenie całego hotelu.
Zakwaterowanie
Pokoje dwuosobowe Standard: ok. 18 m2, dla max. 2 osób dorosłych. Wyposażenie: łóżko podwójne, klimatyzacja, TV-Sat., telefon, sejf (za opłatą), minibar (za opłatą), zestaw do parzenia kawy/herbaty, prywatna łazienka (wanna lub prysznic, WC, suszarka), umeblowany balkon lub taras. Pokoje dwuosobowe Superior Deluxe z balkonem: ok. 18-20 m2, dla max. 2 osób dorosłych, poza tym wyposażone jak pokoje dwuosobowe Standard. Pokoje dwuosobowe Superior Deluxe z balkonem i widokiem na basen: ok. 20-22 m2, dla max. 2 osób dorosłych, poza tym wyposażone jak pokoje dwuosobowe Standard. Junior Suite: dla max. 4 osób dorosłych, sofa w formie dostawki, poza tym wyposażone jak pokoje dwuosobowe Standard.
Sport
siłownia.
Dzieci
hotel wyłącznie dla osób dorosłych.
Wyżywienie
ze śniadaniem lub z dwoma posiłkami. Śniadanie (07:30-09:30) i kolacja (19:00-21:30) w formie bufetu w restauracji głównej. Za opłatą: napoje do obiadu i kolacji, restauracja a la carte, bar z przekąskami (10:00-19:00).
Kategoria Nekera
4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.
Parking
bezpłatne miejsca parkingowe przy hotelu (w miarę dostępności).
Ważne informacje
hotel tylko dla dorosłych.
Cena zawiera
Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: ubezpieczenie podstawowe (8000 EUR KL i 2000 EUR NNW) przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej jak np. zakup hotelu z dojazdem własnym).
W sezonie letnim tj. w okresie od 22.05 do 09.10 br. oferujemy bezpośrednią opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu. W pozostałym okresie zapewniamy opiekę lokalnego przedstawiciela, a także kontakt telefoniczny lub poprzez czat (na portalu moja.nekera.pl) z polskojęzycznym rezydentem.
Podane godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulec nieznacznym zmianom, ze względu na sezonowość, siły wyższe i inne okoliczności.
Przelot
Na Kretę na lotnisko w Heraklionie, oferujemy możliwość przelotu liniami lotniczymi Enter Air (czarter, w cenie bagaż rejestrowany główny 20 kg oraz podręczny 5 kg)
Corendon Airlines (w cenie bagaż rejestrowany główny 20 kg oraz podręczny 5 kg)
Wizz Air, Easy Jet (bagaż dodatkowo płatny - prosimy o zapoznanie się z cennikiem przed dokonaniem rezerwacji)
Do zapłaty na miejscu podatek turystyczny
Od dnia 01.01.2024 r., zgodnie z decyzją rządu greckiego, będzie pobierany podwyższony podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania. Wysokość podatku turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu/kwatery. Dla obiektów 1- i 2-gwiazdkowych - ok. 1,50 EURO za pokój/noc; 3-gwiazdkowych - ok. 3 EURO za pokój/noc; 4-gwiazdkowych - ok. 7 EURO za pokój/noc; 5-gwiazdkowych - ok. 10 EURO za pokój/noc; Apartamenty 1,50 EURO/noc, wille z własnym wyżywieniem z wyposażeniem turystycznym kategorii aa’ 10 EURO/noc.
Mocne strony
- Hotel tylko dla dorosłych