Sándor Szabó
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Od 6 września 2014 roku podróżowaliśmy z moją żoną. Byliśmy ze wszystkiego zadowoleni. Hotel w pełni zasługiwał na swoje trzy gwiazdki. Ci, którzy byli niezadowoleni, powinni byli poszukać hotelu o wyższej kategorii. Jedynym minusem było monotonne śniadanie, zawsze podawane to samo, ale było tyle różnych opcji, że codziennie można było wybrać coś innego. Hałas samolotów nas nie przeszkadzał, ponieważ lubiliśmy oglądać startujące i lądujące maszyny. Lokalizacja hotelu również była dobra! Blisko miasta Korfu i wielu atrakcji turystycznych. Wycieczkę po „wielkiej wyspie” prawie przeszliśmy pieszo.
Od 6 września 2014 roku podróżowaliśmy z moją żoną. Byliśmy ze wszystkiego zadowoleni. Hotel w pełni zasługiwał na swoje trzy gwiazdki. Ci, którzy byli niezadowoleni, powinni byli poszukać hotelu o wyższej kategorii. Jedynym minusem było monotonne śniadanie, zawsze podawane to samo, ale było tyle różnych opcji, że codziennie można było wybrać coś innego. Hałas samolotów nas nie przeszkadzał, ponieważ lubiliśmy oglądać startujące i lądujące maszyny. Lokalizacja hotelu również była dobra! Blisko miasta Korfu i wielu atrakcji turystycznych. Wycieczkę po „wielkiej wyspie” prawie przeszliśmy pieszo.
Mogliśmy korzystać z plaży dwóch hoteli bez żadnych ograniczeń. Dla mnie było to dobre, ponieważ lubię nurkować. Osoby, które nie potrafią pływać, powinny wybrać inne miejsce.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (9) (5)



















