Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
.
.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (4)
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 438 zł za os.
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Ammes Hotel & Apartments to trzygwiazdkowy hotel, niezwykle przytulny, położony spacerem od plaży. Polecany na spokojny wypoczynek dla par i grup przyjaciół, choć rodziny z dziećmi też są mile widziane. Może być również dobrą bazą wypadową do zwiedzania pobliskch wiosek, miast i dalszych zakatków Kefalonii, która jak każda grecka wyspa ma do zaoferowania mnóstwo uroczych miejsc, zatoczek, kameralnych plaż i kulinarnych perełek serwowanych w klimatycznych tawernach.
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 49 opinii)
Zablokowane opinie: 3
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
.
.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (4)
Andrea H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Od lat nie podróżowałem z moim partnerem tak daleko, tym razem wybraliśmy podróż w ostatniej chwili. Pod każdym względem był to bardzo dobry wybór pod względem stosunku jakości do ceny. Otrzymaliśmy znacznie więcej, niż się spodziewaliśmy. Przewodniczka zatrudniona na miejscu to fantastyczna osoba, która naprawdę rozumie "język" gości, swoimi radami i pomocnością nieustannie wspierała przebywających tam węgierskich gości. Wycieczka po wyspie prowadzona przez nią była zarówno pod względem widoków, jak i organizacji fantastyczna. Ciągle dostarczała informacji, które świadczyły o jej przygotowaniu i kompetencjach. Nie wynajmowaliśmy samochodu, czego z perspektywy czasu nie żałujemy, ponieważ zorganizowane wycieczki (Itaka, Zakynthos) autobusem i statkiem oferowały znacznie więcej.
Od lat nie podróżowałem z moim partnerem tak daleko, tym razem wybraliśmy podróż w ostatniej chwili. Pod każdym względem był to bardzo dobry wybór pod względem stosunku jakości do ceny. Otrzymaliśmy znacznie więcej, niż się spodziewaliśmy. Przewodniczka zatrudniona na miejscu to fantastyczna osoba, która naprawdę rozumie "język" gości, swoimi radami i pomocnością nieustannie wspierała przebywających tam węgierskich gości. Wycieczka po wyspie prowadzona przez nią była zarówno pod względem widoków, jak i organizacji fantastyczna. Ciągle dostarczała informacji, które świadczyły o jej przygotowaniu i kompetencjach. Nie wynajmowaliśmy samochodu, czego z perspektywy czasu nie żałujemy, ponieważ zorganizowane wycieczki (Itaka, Zakynthos) autobusem i statkiem oferowały znacznie więcej.
Morze znajduje się w linii prostej około 50 metrów stąd, ale oczywiście można tam dotrzeć tylko z małym objazdem. Około 300-400 metrów od hotelu znajduje się wyznaczona plaża publiczna, gdzie woda jest pięknie czysta, całkowicie piaszczysta i łagodna. Na plaży są do wynajęcia leżaki i parasole, a także własny bufet. Gorąco polecam podróżującym z małymi dziećmi, ponieważ plaża jest całkowicie przyjazna dla dzieci. Nie zauważyliśmy żadnych niebezpiecznych rzeczy (duże kamienie, rośliny wodne, zwierzęta wodne).
WyżywienieZarezerwowaliśmy zakwaterowanie bez wyżywienia, więc nie mogę wypowiedzieć się na ten temat bardziej szczegółowo. Do obiektu bezpośrednio przylega miejsce serwujące śniadania, gdzie na życzenie dostępne są różne potrawy, ale my doświadczyliśmy tego tylko na podstawie wystawionego menu jedzenia i napojów. Obok hotelu znajduje się restauracja, którą prowadzi syn właściciela hotelu, gdzie również dostępne są różne potrawy i napoje. My tam nie jedliśmy, ale przez cały czas, zwłaszcza wieczorem, parking był pełen samochodów, a restauracja pełna gości.
ZakwaterowanieZakwaterowanie jest w swoim rodzaju całkowicie odpowiednie dla tych, którzy cenią prostotę i praktyczność. We wszystkich aspektach można mówić tylko o czystości i gościnności. Ciągle sprzątano, wymieniano pościel i ręczniki itp. Podwórko również było ciągle sprzątane. Basen przynależny do zakwaterowania był zawsze czysty. To miejsce ma jedną „dodatkową cechę” – nad nim lądują samoloty przybywające na wyspę. Jeśli ktoś się tego boi lub przeszkadza mu to, nie powinien tu nocować, ale według nas i innych węgierskich gości przebywających tam razem z nami, to fantastyczne przeżycie. Wręcz czekaliśmy na kolejny i następny samolot.
UsługiZ usług hotelu mogę wymienić tylko basen z własną słodką wodą oraz leżaki rozmieszczone wokół niego, ponieważ nie korzystaliśmy z innych usług. Inne usługi i pomoc (pomoc w wynajmie samochodu, organizacja wycieczek itp.) były realizowane i polecane przez panią przewodnik.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (7) (4)
Filtruj opinie
Zoltánné Gyikó
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko było wymarłe i puste. Na ogromnej plaży było tylko kilka osób. To sprawiało, że wybrzeża wydawały się cudowne, budząc poczucie nienaruszoności. Wszystkie plaże i cała wyspa były czyste. Zatoki były cudowne, jak z bajki.
WyżywienieNie zamawialiśmy posiłków, ale na miejscu można było zamówić podstawowe rzeczy. Około 5 procent restauracji było otwartych.
ZakwaterowanieZakwaterowanie znajdowało się w cichym miejscu obok lotniska. Trochę starszy styl, ale czyste.
UsługiW hotelu wszyscy byli mili. Starali się maksymalnie spełnić oczekiwania. W tym tygodniu było nas w hotelu ośmioro.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Márta K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
bardzo piękna Kefalonia, był to piękny urlop
bardzo piękna Kefalonia, był to piękny urlop
bliska plaża jest cudowna, można do niej dojść w 5 minut pieszo
Wyżywienienie zapewniono wyżywienia
Zakwaterowanieładne czyste zakwaterowanie, podstawowe wyposażenie kuchenne.
Usługiładny basen, ogród, blisko plaży
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Márta Molnárné Szőts
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólnie było dobrze, niestety pogoda się pogorszyła.
Ogólnie było dobrze, niestety pogoda się pogorszyła.
Plaża była w porządku, jednak samoloty (wiele przelatywało) były uciążliwe.
WyżywienieNie mieliśmy wyżywienia.
ZakwaterowanieByły problemy z zasłoną prysznicową, poza tym wszystko było w porządku.
UsługiUsługa internetowa była bardzo słaba.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (5)
Róbert Koubek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólnie byliśmy zadowoleni.
Ogólnie byliśmy zadowoleni.
Dostępność w porządku, wejście do morza dobre także dla małych dzieci, czystość całkowicie zadowalająca.
WyżywienieŚniadanie: spodziewaliśmy się kontynentalnego, było z obsługą, ale jedzenie nie było niczym specjalnym.
ZakwaterowanieZadowolenie
Usługizadowolenie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (1)
Zoltán Balázs Ö.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo dobrze się bawiliśmy. :) Chętnie wrócilibyśmy kiedyś. :)
Bardzo dobrze się bawiliśmy. :) Chętnie wrócilibyśmy kiedyś. :)
Około 200 metrów pieszo do pięknej piaszczystej plaży Ammes Beach. 7 euro/dzień za parasol + 2 leżaki. Czysto i schludnie. Można zamówić jedzenie i napoje w barze na plaży.
WyżywienieNie chcieliśmy wyżywienia. Posiłki załatwialiśmy w okolicznych restauracjach i barze przy basenie hotelowym. Wszystko było bardzo smaczne. Miejscowi są bardzo mili i pomocni. W pobliżu, pod górę, są dwa mniejsze sklepy spożywcze. Pierwszy jest dość drogi i bardzo brakowało nam świeżego pieczywa.
ZakwaterowaniePokój był czysty. Dobrze wyposażony. Codziennie opróżniano kosz na śmieci i przeprowadzano szybkie sprzątanie. Otrzymaliśmy pokój o bardziej „retro” charakterze niż ten na zdjęciach, ale spełniał swoje zadanie.
UsługiBasen jest super. Bardzo czysty i zadbany. W przynależnym do niego poolbarze od 11:00 do późnego wieczora można było jeść i spożywać napoje. Pracownicy baru są bardzo mili i starannie przygotowują potrawy z menu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (6) (6)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...