Apartmán Aggelos Ocena: 3/5 Grecja, Kefalonia, Lassi
Péter Csáki-Szabó
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
skorzystałbym ponownie z apartamentu tylko po obniżonej, promocyjnej cenie
skorzystałbym ponownie z apartamentu tylko po obniżonej, promocyjnej cenie
400 metrów od najbliższej plaży, nie było podane, że na zboczu góry!!!
Wyżywienienie zapewniono wyżywienia
Zakwaterowanieniedostateczne, złej jakości wyposażenie, brak podstawowych narzędzi kuchennych, które na prośbę uzupełnił lokalny dozorca. Łóżka są nowe, ale skrzypiące, czuliśmy je jako zużyte.
UsługiZmiana pościeli i ręczników była odpowiednia.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Erika Zwick
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Kefalonia jest piękna! W tym nie ma wątpliwości. Jeśli chodzi o podróż... Kierowcy byli uprzejmi, ale niejednokrotnie nie udzielali informacji, dlaczego jechaliśmy znacznie dłużej niż oczekiwano, nie mówili, dlaczego się nie zatrzymujemy ani kiedy będzie następny przystanek. I chociaż trzy czwarte pasażerów sygnalizowało, że marzną, nie zmniejszyli klimatyzacji, nie wykazali też zmęczenia, by przynajmniej udawać, że próbują ją regulować. Tłumaczyli, że nie można jej regulować. Co ciekawe, po wielu sygnałach klimatyzacja jakoś jednak została zmniejszona... i zrobiło się cieplej.
Kefalonia jest piękna! W tym nie ma wątpliwości. Jeśli chodzi o podróż... Kierowcy byli uprzejmi, ale niejednokrotnie nie udzielali informacji, dlaczego jechaliśmy znacznie dłużej niż oczekiwano, nie mówili, dlaczego się nie zatrzymujemy ani kiedy będzie następny przystanek. I chociaż trzy czwarte pasażerów sygnalizowało, że marzną, nie zmniejszyli klimatyzacji, nie wykazali też zmęczenia, by przynajmniej udawać, że próbują ją regulować. Tłumaczyli, że nie można jej regulować. Co ciekawe, po wielu sygnałach klimatyzacja jakoś jednak została zmniejszona... i zrobiło się cieplej.
Było blisko, było dobrze. Trochę brudno w niektórych miejscach.
WyżywienieByliśmy samowystarczalni.
ZakwaterowanieDziwne, że nie było telewizora. Oczywiście nie po to tam jechałem, żeby oglądać telewizję, ale nie pierwszy raz mieszkam w apartamencie i zawsze był telewizor. Telewizor to podstawa w dzisiejszym świecie. „Kuchnia w pełni wyposażona” – tak brzmiał opis. W pełni wyposażona kuchnia w dzisiejszych czasach obejmuje także mikrofalówkę. Poza tym nie sądzę, żeby dwa talerze i jeden kubek można było nazwać pełnym wyposażeniem. Oczywiście były dwa kufle do piwa, to ważne... „Pięknie zadbany ogród” – to też przeczytaliśmy. Nie wiem, co uważają za ogród, ale kilka rabatek kwiatowych otoczonych betonem to dla kogo ogród? To nie jest ogród. Nie szkodzi, jeśli nie ma ogrodu, to nie problem. Problemem jest przekłamanie. Nie kłammy o tym, czego nie ma.
UsługiByło wifi, to pozytywne. Chociaż przez pół dnia nie działało, a hasło otrzymaliśmy dopiero na prośbę, mimo że było w cenie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate


















