Lenka Č.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Ogólnie jestem zadowolony, nie mam żadnych zastrzeżeń. Lokalizacja jest cicha, z doskonałym dostępem do restauracji, plaż i stolicy. Wynajmując samochód, należy liczyć się z wąskimi uliczkami, serpentynami i niezdyscyplinowanymi kierowcami, poza tym wszędzie można dojechać samochodem. Bezpłatny parking.
Ogólnie jestem zadowolony, nie mam żadnych zastrzeżeń. Lokalizacja jest cicha, z doskonałym dostępem do restauracji, plaż i stolicy. Wynajmując samochód, należy liczyć się z wąskimi uliczkami, serpentynami i niezdyscyplinowanymi kierowcami, poza tym wszędzie można dojechać samochodem. Bezpłatny parking.
W pobliżu znajduje się kilka plaż, w zależności od preferencji, w tym mniej znane, z mniejszą liczbą osób, które lubimy bardziej. Wstęp na plaże i parking na całej wyspie są bezpłatne. Opłaty za leżaki różnią się w zależności od plaży.
WyżywienieJedzenie jest pyszne, produkty lokalnej jakości
ZakwaterowanieDoskonała lokalizacja, czystość, pyszne jedzenie, hotel zajmowany głównie przez Brytyjczyków. Można jeść na tarasie, gdzie, jak na całej wyspie, kręcą się koty, ale w żaden sposób nie przeszkadzają.
UsługiDoskonała, przyjazna i pomocna obsługa, zawsze pomocna.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







