Ionian Sea Villas & Aqua Park Ocena: 4/5
od 2 690 za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 3 172 za os.
od 2 690 za osobę
od 2 632 za osobę
od 2 376 za osobę
od 2 870 za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Big Village to niezwykle kameralny hotel - posiada zaledwie 18 pokojów. Panuje tu rodzinna atmosfera, która sprzyja wypoczynkowi. Obiekt znajduje się 200 metrów od piaszczystej plaży. Relaksu zaznać można również nad basenem.
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony
Zablokowane opinie: 1
Średnią ocenę obliczamy z opinii opublikowanych w ciągu ostatnich 3 lat.
Sprawdź, jak weryfikujemy opiniePavel Veselý
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu Dodana Styczeń 2020
Zakwaterowanie - grecka klasyka, dość spokojna lokalizacja, mimo to blisko do centrum i do morza. Morze, plaże, dostęp - w porządku, plaża długa i można wybrać od piasku po drobne kamyczki. Wyżywienie (półpensja) - klasyczne bufetowe śniadanie, kolacja zamówiona w pobliskiej restauracji - jedzenie dobre, obsługa miła. Poza tym dużo restauracji, gdzie można dobrze zjeść i posiedzieć. Usługi hotelowe - praktycznie żadne, tylko recepcja z uprzejmym personelem. Sprzątanie codziennie. Wifi wokół recepcji. Basen - nie korzystaliśmy, ale wyglądał na czysty, wszędzie posprzątane, bar otwarty w ciągu dnia. Okolica i wycieczki - wycieczki przez delegata świetnie zorganizowane, na własną rękę też fajnie. Jest gdzie się wybrać. Ogólnie wakacje w porządku i w dobrej cenie.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Roman R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu Dodana Październik 2019
Wszystko całkiem w porządku.
Bomba, to trzeba przeżyć.????
WyżywienieŚniadanie dość skromne na dwóch stołach, ale wystarczy, w domu jem na śniadanie pół Tatranky, więc tutaj byłem przejedzony.
ZakwaterowanieŁadne, czyste, ale jedyne, co jest w aneksie kuchennym, to czajnik i popielniczka.
UsługiCałkiem dobre
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Martin J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu Dodana Wrzesień 2019
Hotel był dużym rozczarowaniem. Śniadania nudne. Usługi hotelowe prawie żadne. Skala to ładne miasto, mieliśmy możliwość wypożyczenia samochodu i objechania wyspy, co było tego warte. Jeśli ktoś wybiera się na Kefalonię, nie wahajcie się. Tylko nie jedźcie do tego hotelu. Nie jestem wymagającym klientem, regularnie odwiedzam Grecję od kilku lat, ale tak katastrofalnego zakwaterowania jeszcze nie doświadczyłem. Cena zdecydowanie nie odpowiadała usługom.
Według opisu biura podróży plaża jest piaszczysta. Poleciłbym komuś z biura najpierw odwiedzić to miejsce, a potem pisać takie informacje. Plaża zdecydowanie NIE jest piaszczysta, jest kamienista, a łagodne wejście wyobrażam sobie inaczej niż to, że metr od plaży woda sięga do pasa. Niemniej jednak plaża jest piękna, długa i czysta.
WyżywienieMieliśmy tylko śniadania. Nie ma co oceniać, codziennie to samo. Ciasto, 2 rodzaje wędlin, jeden ser, płatki kukurydziane, musli, mleko, jogurt, miód, 2 dżemy (truskawkowy, brzoskwiniowy), masło, jajko na twardo, 2 rodzaje pieczywa (w niedzielę nieświeże, ale z poprzedniego dnia), kawa, herbata, woda i nektar pomarańczowy. To wszystko, codziennie to samo, bez zmian. NUDNO.
ZakwaterowaniePrzerażenie! Jeśli ktoś planuje pobyt w tym hotelu, unikajcie pokoju nr 203. To wprawdzie duży pokój typu mezonet, ale to wszystko. Na górze jest łóżko małżeńskie, ale tak skrzypiące, że nie wytrzymaliśmy tam nawet nocy. Każdy obrót, każdy najmniejszy ruch było słychać, niewiarygodne. Poszliśmy więc spać na dół, gdzie były dwa oddzielne łóżka. Ta sama historia, one może nie skrzypiały aż tak bardzo, ale i tak było to uciążliwe i ciągle budziliśmy się przy każdym ruchu. W łóżeczku spał syn, którego prawie każdy nasz ruch budził, rewelacja! Skończyło się na tym, że musieliśmy położyć materace na podłodze i tam spać, tylko wtedy było cicho od skrzypienia. Hotel znajduje się tuż przy skrzyżowaniu. Każdy motocykl, samochód, ciężarówka czy autobus było słychać. Nawet sąsiedzi, gdy rozmawiali w środku, byli słyszalni.
UsługiUsługi, od czego zacząć. Napisano, że w hotelu znajduje się jacuzzi, nie że byśmy go specjalnie szukali, ale nigdzie nie było żadnej wanny z hydromasażem! Plac zabaw dla dzieci? Czy ktoś z biura podróży mógłby mi powiedzieć lub pokazać, gdzie na terenie hotelu znajdował się ten plac zabaw? Dalej w opisie było napisane „Łóżeczko dziecięce i wysokie krzesełko do karmienia dostępne na życzenie.” Proszę uprzejmie zweryfikować tę informację. Przez cały pobyt (15 dni) ani śladu po krzesełku, w hotelu codziennie mówili, że żadnego nie mają, delegatka mówiła, że załatwi nam krzesełko. Jak to się skończyło? Żadnego krzesełka nie było, co jest świetne, gdy jedziesz na wakacje z małym dzieckiem i polegasz na nieprawdziwym opisie. Na całym terenie hotelu nie było nawet miejsca, gdzie można by podgrzać jedzenie dla dziecka. Jedyna mikrofalówka lub jakiś podgrzewacz nie było dostępne w hotelu. Snack bar przy plaży, to też coś. Przez całe 15 dni nie zrozumiałem, według jakiego harmonogramu jest otwarty. Przez cały czas widziałem bar otwarty 2 razy, około 2 godziny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (1)
Martin Jůza
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu Dodana Lipiec 2019
Bardzo ładne
Plaża ładna, pisano, że parasole przy morzu są darmowe, ale to nie była prawda
WyżywienieDobre jedzenie
ZakwaterowanieZakwaterowanie czyste, ładne, pokój był usytuowany przy ruchliwej głównej drodze, zwłaszcza że pisano, że hotel jest dla rodzin, które lubią spokój.
UsługiDobry
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Tomas P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu Dodana Lipiec 2019
jedne z bardzo ładnych wakacji.
W pobliżu wiele pięknych plaż z kamykami. Bardzo ładne.
Wyżywienieproste śniadanie, codziennie takie samo, bez dużego wyboru. Kolacja w formie vouchera w pobliskiej tawernie z wystarczającym wyborem.
Zakwaterowanieprzyjemny rodzinny hotel, blisko centrum z bardzo dobrymi tawernami oraz blisko morza i ładne plaże. Klimatyzacja i sejf za dopłatą, ale wszystko czyste i funkcjonalne.
UsługiSzkoda, że hotel w ciągu 12 dni zmienia pościel tylko raz. Ale codziennie jest sprzątane i czysto.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Michaela N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu Dodana Czerwiec 2019
Absolutnie niesamowite wakacje. Na pewno tu wrócę.
Plaże do wyboru. Każdemu odpowiada inna.
WyżywienieŚniadanie wystarczające. Każdy znajdzie coś dla siebie
ZakwaterowanieWszystko w całkowitym porządku, nie mam żadnych zastrzeżeń
UsługiWszyscy chętni
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)
Martin Wertheim
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu Dodana Październik 2015
Pogoda okazała się lepsza niż oczekiwano, wakacje były fantastyczne. Delegatka była przyjazna i pomocna, żadnych problemów.
Plaża, to był powód, dla którego pojechaliśmy nad morze ;-)
Najbliższa plaża jest naprawdę blisko hotelu, jest ogromna i długa, z piaskiem, kamykami i głazami na brzegach, wejście do morza łagodne, kilka metrów od brzegu są kamienne ławice z mnóstwem rybek do snorkelingu, dalej od brzegu około 5 m głębokości, a potem kolejne większe "rafy" z większymi rybami i lepszym widokiem (dla snorkelerów).
Fale zależnie od pogody, ale zazwyczaj przyjemnie łagodne.
Czystość wody perfekcyjna, niebieskawa i przejrzysta.
Na plaży tu i ówdzie niedopałek, tu i ówdzie papierek lub inne śmieci, co jednak biorąc pod uwagę Grecję, chyba nie jest niczym niezwykłym.
Wyżywienie w hotelu, mieliśmy tylko śniadania, nie wiem, czy Big Village oferuje coś więcej.
Śniadania, no jak to powiedzieć. Śniadania, dobrze by było czasem urozmaicić menu, przez cały pobyt śniadania były jak z kopii.
Kawa, sok, mleko, woda na herbatę, miód, cukier. Bagietka sezamowa (+ toster), masło, ser, szynkowa salami, dżem brzoskwiniowy i truskawkowy, jogurt, płatki owsiane, cornflakes. Babka na zmianę 2 rodzaje, w zależności od tego, jak goście zjedli.
Poza tym kuchnia grecka super (poza hotelem), zaraz w przylegającej ulicy świetna "suvlakerie" z porcjami jak dla górników :-) i wyśmienitym smakiem. Nie tylko tam, ale tam było najlepiej :-)
stosunkowo skromne, mogliby kupić lepsze materace, sprężynowe, którymi był wyposażony nasz pokój, zasługiwały już na wymianę, ja w porządku, ale moja partnerka wolała dostawkę, ponieważ sprężyny uciskały ją w plecy (były dość nierównomiernie zużyte). „Aneks kuchenny” oferował tylko czajnik elektryczny, 2 kubki, 2 szklanki i dwie łyżeczki. Lodówka w porządku.
Pokój (103) był konstrukcyjnie niezbyt dobrze rozwiązany, ponieważ nasz sufit stanowił taras pokoju nad nami, z tego powodu sufit przez całą noc promieniował ciepłem (nagrzany od słońca) jak dobrze rozgrzany piec.
W podłodze dziwnie poprowadzono prawdopodobnie rurę wodociągową, co powoduje, że części podłogi również się nagrzewają (jakby było tam ogrzewanie podłogowe, kto ma w domu, rozumie, co mam na myśli).
We wrześniu dało się wytrzymać z otwartymi oknami, lipca czy sierpnia bez klimatyzacji nie wyobrażam sobie. Pokój był wyposażony w klimatyzację (za dopłatą), ale ja z powodów zdrowotnych i innych jej nie lubię.
Poza tym personel super, czystość też, sprzątanie codziennie, wymiana ręczników i osuszaczy co trzy dni.
Basen czysty, temperatura w sam raz. (nie korzystaliśmy, morze to morze i jest naprawdę blisko hotelu)
Jak już napisałem, personel jest super, pokój zasługiwałby na lepszego budowniczego.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...