Albatros (Amopi) Ocena: 3/5
od 2 549 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 549 zł za osobę
od 4 169 zł za osobę
od 3 709 zł za osobę
od 2 839 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Dobry (Na podstawie 32 opinii)
Zablokowane opinie: 4
28. najwyższa ocena z 86 hoteli w Karpathos
Andrea P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Jazda była płynna. jedyną niedogodnością było to, że po przyjeździe wyznaczony przewodnik wykonał swoje zadanie sam, sytuacja zrobiła się nieco chaotyczna, kierowca przydzielonego nam autobusu, dopiero po kilku namowach, wielokrotnie twierdził, że nie pojedzie do wybranego przez nas mieszkania. czy udało nam się zająć miejsce w transferze, który należał do nas
Jazda była płynna. jedyną niedogodnością było to, że po przyjeździe wyznaczony przewodnik wykonał swoje zadanie sam, sytuacja zrobiła się nieco chaotyczna, kierowca przydzielonego nam autobusu, dopiero po kilku namowach, wielokrotnie twierdził, że nie pojedzie do wybranego przez nas mieszkania. czy udało nam się zająć miejsce w transferze, który należał do nas
pobliska plaża była nieco wymagająca, bardzo śliska z dużymi kamieniami, zalecałabym jedynie ostrożność pływakom, którzy wolą wypożyczyć samochód, mogą łatwo dotrzeć do piaszczystych brzegów wyspy
Wyżywieniepoprosiliśmy o wyżywienie we własnym zakresie, w pobliżu znajduje się niezliczona ilość restauracji w przystępnych cenach
ZakwaterowanieApartament przerósł nasze wszelkie oczekiwania, przywitał nas dobrze wyposażony, praktyczny pokój ze świetną atmosferą. Po południu balkon był zacieniony, rano można było spędzić czas na tarasie również należącym do apartamentu. Właściciel jest bezpośredni, przyjazny, odpowiedział na wszystkie nasze pytania.
Usługiapartament nie ma basenu, ale mogliśmy skorzystać z basenu sąsiedniego hotelu do konsumpcji, gdzie świetnie się bawiliśmy
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Iva Ambrožová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Świetnie, tylko kilka nocy w ogóle nie spaliśmy. Biuro podróży przedstawia spokojną lokalizację, ale spokój jest tam mniej więcej do 21:00, zanim zacznie się program animacyjny naprzeciwko w hotelu. Trwa on do 23:30 i przy zamkniętym oknie można nawet spać. Gorzej jest z grecką muzyką z restauracji na plaży. Jest tak głośna, że zamknięte okna nie pomagają. Kończy się około 1 w nocy. Około 2 zaczyna jeździć młodzież na mocnych motocyklach i podrasowanych samochodach. Ta zabawa trwa około do 5 rano. Potem zaczyna beczeć koza, która jest głodna. Od 8 rano nie da się spać z powodu upału. Najlepiej wyspać się w ciągu dnia na plaży, gdzie jest naprawdę spokojnie.
Świetnie, tylko kilka nocy w ogóle nie spaliśmy. Biuro podróży przedstawia spokojną lokalizację, ale spokój jest tam mniej więcej do 21:00, zanim zacznie się program animacyjny naprzeciwko w hotelu. Trwa on do 23:30 i przy zamkniętym oknie można nawet spać. Gorzej jest z grecką muzyką z restauracji na plaży. Jest tak głośna, że zamknięte okna nie pomagają. Kończy się około 1 w nocy. Około 2 zaczyna jeździć młodzież na mocnych motocyklach i podrasowanych samochodach. Ta zabawa trwa około do 5 rano. Potem zaczyna beczeć koza, która jest głodna. Od 8 rano nie da się spać z powodu upału. Najlepiej wyspać się w ciągu dnia na plaży, gdzie jest naprawdę spokojnie.
Długa, cień pod drzewami, wynajem parasoli 5 EUR, czysta woda, w piasku klasycznie niedopałki papierosów, ale to wszędzie. Wejście trochę śliskie, ale buty do wody nie są potrzebne. Pięknie ciepła i czysta woda, wspaniałe krajobrazy.
Polecamy kupić wycieczkę łodzią na inne plaże lub na wyspę Saria. Nie kupuj u delegatów, mają to przewartościowane. My jechaliśmy na Sarię, u delegata kosztowało 43 EUR, w porcie kupisz za 25 EUR. Na Sarii są piękne skały i wąwozy oraz pozostałości starego osadnictwa w bardzo dobrym stanie.
bez wyżywienia. W mieście można dostać wszystko, trzeba tylko przejść przez kilka sklepów i wybrać. Są duże różnice w cenach. Na przykład arbuz od 0,55 do 1,65 EUR, woda 0,5-0,67 EUR za 1,5l.
ZakwaterowaniePokój świetny, aneks kuchenny oddzielony od pokoju, więc hałas lodówki nie jest tak słyszalny. Tylko brakowało nam patelni, o którą poprosiliśmy i od razu ją dostaliśmy. Sprząta tam pani ze Słowacji, więc można się bez problemu porozumieć. W łazience klasyczna zasłona prysznicowa, więc podczas kąpieli jest mokro wszędzie, ale to w Grecji normalne. Moskitiery w oknach, co też nie jest często spotykane w wielu miejscach noclegowych.
UsługiRęczniki i pościel są zmieniane co dwa dni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (23) (1)
Filtruj opinie
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024
Podróż przebiegła bezproblemowo, a sama wyspa była niesamowita. Polecam doświadczonym urlopowiczom.
Podróż przebiegła bezproblemowo, a sama wyspa była niesamowita. Polecam doświadczonym urlopowiczom.
Krystalicznie czysta woda i plaża, wcale nie zatłoczona.
WyżywienieNie było podaży.
Ogólny stan obiektu do zaakceptowania z lekką przesadą, natomiast czystość nie do przyjęcia.
UsługiKorzystanie z klimatyzacji kosztowałoby 10 EUR dziennie. Uważam to za mocną przesadę.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Andrea P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Jazda była płynna. jedyną niedogodnością było to, że po przyjeździe wyznaczony przewodnik wykonał swoje zadanie sam, sytuacja zrobiła się nieco chaotyczna, kierowca przydzielonego nam autobusu, dopiero po kilku namowach, wielokrotnie twierdził, że nie pojedzie do wybranego przez nas mieszkania. czy udało nam się zająć miejsce w transferze, który należał do nas
Jazda była płynna. jedyną niedogodnością było to, że po przyjeździe wyznaczony przewodnik wykonał swoje zadanie sam, sytuacja zrobiła się nieco chaotyczna, kierowca przydzielonego nam autobusu, dopiero po kilku namowach, wielokrotnie twierdził, że nie pojedzie do wybranego przez nas mieszkania. czy udało nam się zająć miejsce w transferze, który należał do nas
pobliska plaża była nieco wymagająca, bardzo śliska z dużymi kamieniami, zalecałabym jedynie ostrożność pływakom, którzy wolą wypożyczyć samochód, mogą łatwo dotrzeć do piaszczystych brzegów wyspy
Wyżywieniepoprosiliśmy o wyżywienie we własnym zakresie, w pobliżu znajduje się niezliczona ilość restauracji w przystępnych cenach
ZakwaterowanieApartament przerósł nasze wszelkie oczekiwania, przywitał nas dobrze wyposażony, praktyczny pokój ze świetną atmosferą. Po południu balkon był zacieniony, rano można było spędzić czas na tarasie również należącym do apartamentu. Właściciel jest bezpośredni, przyjazny, odpowiedział na wszystkie nasze pytania.
Usługiapartament nie ma basenu, ale mogliśmy skorzystać z basenu sąsiedniego hotelu do konsumpcji, gdzie świetnie się bawiliśmy
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2023
Ogólnie wycieczka była dobra.
Ogólnie wycieczka była dobra.
Plaża oddalona jest o 60 metrów, łatwy spacer, niestety dno morskie jest bardzo kamieniste i kamieniste. Tylko plaża jest piaszczysta. Wejście do wody jest niebezpieczne. W ofercie w ogóle nie było o tym wzmianki. Buty do pływania są niezbędne, aby uniknąć kontuzji.
WyżywienieNieobsługiwane.
ZakwaterowanieLokalizacja jest doskonała, czysto, schludnie, wygodny pokój, taras, balkon z dwóch stron, balkon z widokiem na morze.
UsługiSprzątanie, zmiana ręczników co dwa dni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Jitka Dvořáková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne wakacje - Karpathos to niesamowita wyspa, która ma wiele do zaoferowania dla osób podróżujących na własną rękę. Zakwaterowanie w Pigadii jest dobre ze względu na podróżowanie po wyspie, a dla tych, którzy lubią wieczorne spacery, do centrum i do portu jest około 20 minut spacerem - piękna atmosfera podczas siedzenia w jednej z wielu tawern przy porcie.
Piękne wakacje - Karpathos to niesamowita wyspa, która ma wiele do zaoferowania dla osób podróżujących na własną rękę. Zakwaterowanie w Pigadii jest dobre ze względu na podróżowanie po wyspie, a dla tych, którzy lubią wieczorne spacery, do centrum i do portu jest około 20 minut spacerem - piękna atmosfera podczas siedzenia w jednej z wielu tawern przy porcie.
Na miejscu jest zwykła miejska plaża, przy wejściu kamienie, miejscami kamienne platformy - odpowiednie buty do wody, ale na wyspie jest wiele pięknych innych plaż, szkoda zostawać tylko w Pigadii.
WyżywienieBez wyżywienia - w okolicy jest wiele świetnych tawern, codziennie wybieraliśmy inną i byliśmy zadowoleni.
ZakwaterowaniePrzestronne zakwaterowanie z niezwykle dużą łazienką, proste wyposażenie aneksu kuchennego, przestronny balkon oraz z drugiej strony taras - można się tam schować przed słońcem rano i wieczorem.
UsługiSprzątanie odbywało się codziennie z wyjątkiem soboty i niedzieli, wymiana ręczników co 3 dni - zadowolenie. Miła pani domu, gdy jest potrzeba, zawsze doradzi i pomoże.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Vladimíra S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie z wakacji mamy dobre. Zakwaterowanie było ładne, spokojne miejsce, brak hałasu, wyżywienie w tawernach znakomite. Pani delegatka doskonała, pomocna, miła.
Ogólne wrażenie z wakacji mamy dobre. Zakwaterowanie było ładne, spokojne miejsce, brak hałasu, wyżywienie w tawernach znakomite. Pani delegatka doskonała, pomocna, miła.
Plaża jest piaszczysta. Gorszy jest wejście do morza, są tam śliskie kamienie, więc wejście jest trudniejsze, ale plaża jest czysta, a morze przejrzyste, mało turystów, ogólnie bardzo ładnie
Wyżywieniebez wyżywienia
ZakwaterowaniePensjonat już starszy, wymagałby trochę napraw, ale pani gospodyni się starała, było tam czysto i miło. Pensjonat znajduje się w spokojnym, cichym miejscu.
Usługiregularne sprzątanie, wymiana ręczników
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...