Elena Village Ocena: 3/5
od 1 423 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 423 zł za osobę
od 1 317 zł za osobę
od 981 zł za osobę
od 1 521 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 21 opinii)
4. najwyższa ocena z 26 hoteli w Kalymnos
Petra Babková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przyjemna lokalizacja, odpowiednia dla osób aktywnych sportowo. Miła obsługa i dobre jedzenie.
Przyjemna lokalizacja, odpowiednia dla osób aktywnych sportowo. Miła obsługa i dobre jedzenie.
Jedzenie wyśmienite.
ZakwaterowanieŁadne zakwaterowanie z pięknym widokiem na morze i wyspę Telendos. Miła obsługa. Tylko trochę głośniejszy hałas z ulicy i sąsiedniej restauracji.
Usługizawsze bez problemów
SportProgram wycieczki przygotowaliśmy sami. Szeroka gama sportowych atrakcji od wspinaczki po skałach, przez jazdę na skuterze, aż po wycieczkę kajakową.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Tatiana P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były wspaniałe, zakwaterowanie super, piękny widok na morze, codzienne sprzątanie, studia bez wyżywienia, ale wokół jest wiele świetnych tawern, gdzie gotują wspaniale. My chodziliśmy do Snack baru Sunrise, doskonała kuchnia, obsługa i ceny, polecam.. w studiach jest też bar, gdzie można coś zjeść, nawet można zamówić śniadanie za 7€ i jeść ile się chce. My tego nie wykorzystaliśmy, kupowaliśmy w sklepie, które są na każdym kroku, tylko w niedzielę nie mają świeżego pieczywa, bo piekarnie nie pieką tak jak u nas.. polecam też wycieczkę taksówką na wyspę Telendos naprzeciwko, taksówka kosztuje 2€/os, wyspa jest mała, mieszka tam 40 mieszkańców, ale można się tam kąpać na zachodniej plaży, tylko schody do plaży są dość strome. Są tam ładne uliczki i różne ręcznie robione rzeczy, naprawdę jest tam wspaniale, może kiedyś tam wrócimy..
Wakacje były wspaniałe, zakwaterowanie super, piękny widok na morze, codzienne sprzątanie, studia bez wyżywienia, ale wokół jest wiele świetnych tawern, gdzie gotują wspaniale. My chodziliśmy do Snack baru Sunrise, doskonała kuchnia, obsługa i ceny, polecam.. w studiach jest też bar, gdzie można coś zjeść, nawet można zamówić śniadanie za 7€ i jeść ile się chce. My tego nie wykorzystaliśmy, kupowaliśmy w sklepie, które są na każdym kroku, tylko w niedzielę nie mają świeżego pieczywa, bo piekarnie nie pieką tak jak u nas.. polecam też wycieczkę taksówką na wyspę Telendos naprzeciwko, taksówka kosztuje 2€/os, wyspa jest mała, mieszka tam 40 mieszkańców, ale można się tam kąpać na zachodniej plaży, tylko schody do plaży są dość strome. Są tam ładne uliczki i różne ręcznie robione rzeczy, naprawdę jest tam wspaniale, może kiedyś tam wrócimy..
plaża jest kamienista, potrzebne obuwie do wody, ale morze jest piękne, przejrzyste i czyste, można nurkować z rurką, wejście jest trochę strome, nie jest to zbyt dobre dla małych dzieci, ale dalej jest plaża Masouri, gdzie są leżaki i bar, można tam świetnie się posilić, tylko uważaj na kaczkę, która gryzie, właściciele ją tam trzymają...
Wyżywieniepobyt jest bez wyżywienia
Zakwaterowaniezakwaterowanie świetny widok na morze ma każdy pokój, pokój czysty mieliśmy mały pokoik wystarczył nam, można też gotować jest tam kuchnia wyposażona, co prawda mniej, ale wystarcza jest też lodówka z zamrażalnikiem, więc można wszystko schłodzić w pokoju jest też klimatyzacja za opłatą, my nie korzystaliśmy nie było potrzeby, chociaż w ciągu dnia było bardzo gorąco ...ale wietrzyliśmy i wieczorem zostawialiśmy drzwi otwarte ...
Usługinie skorzystaliśmy, nic nam nie było potrzebne, sprzątanie codziennie, także zmieniali nam ręczniki..
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)
Filtruj opinie
Jíří H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023
Wspaniale wakacje, wszystko bardzo przyjemne. Spełniło nasze oczekiwania.
Wspaniale wakacje, wszystko bardzo przyjemne. Spełniło nasze oczekiwania.
Plaża przepiękna, morze czyste. Leżaki bezpłatne przy jedzeniu w barze. To była miła niespodzianka.
WyżywienieJemy sami.
ZakwaterowaniePrzyzwoite zakwaterowanie, piękny widok na morze.
UsługiHotel ładny i czysty, obsługa standardowa. Byliśmy zadowoleni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Petra Babková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przyjemna lokalizacja, odpowiednia dla osób aktywnych sportowo. Miła obsługa i dobre jedzenie.
Przyjemna lokalizacja, odpowiednia dla osób aktywnych sportowo. Miła obsługa i dobre jedzenie.
Jedzenie wyśmienite.
ZakwaterowanieŁadne zakwaterowanie z pięknym widokiem na morze i wyspę Telendos. Miła obsługa. Tylko trochę głośniejszy hałas z ulicy i sąsiedniej restauracji.
Usługizawsze bez problemów
SportProgram wycieczki przygotowaliśmy sami. Szeroka gama sportowych atrakcji od wspinaczki po skałach, przez jazdę na skuterze, aż po wycieczkę kajakową.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Jana P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Od początku kontaktu z biurem podróży miałam prośbę o zakwaterowanie jak najwyżej, ten pokój otrzymały współpodróżujące, a nam przydzielono łóżko małżeńskie (1,5 normalnego łóżka) w pokoju bez okien (podróżowałyśmy dwie kobiety), gdzie wytrzymałam jedną noc, potem sama załatwiłam z recepcją hotelu wymianę pokoju, z którym byliśmy całkiem zadowoleni, choć była wspólna terasa. Przewodniczka była miła i starała się, choć była na wyspie pierwszy sezon, a my miałyśmy więcej wiedzy, bo byłyśmy na wyspie już kilka razy.
Od początku kontaktu z biurem podróży miałam prośbę o zakwaterowanie jak najwyżej, ten pokój otrzymały współpodróżujące, a nam przydzielono łóżko małżeńskie (1,5 normalnego łóżka) w pokoju bez okien (podróżowałyśmy dwie kobiety), gdzie wytrzymałam jedną noc, potem sama załatwiłam z recepcją hotelu wymianę pokoju, z którym byliśmy całkiem zadowoleni, choć była wspólna terasa. Przewodniczka była miła i starała się, choć była na wyspie pierwszy sezon, a my miałyśmy więcej wiedzy, bo byłyśmy na wyspie już kilka razy.
W obiekcie noclegowym nie zapewniano wyżywienia, lokalne tawerny słyną z doskonałego jedzenia.
ZakwaterowanieOdpowiadało cenie, zależało od szczęścia przy przydziale pokoju, które znacznie się różniły.
UsługiRecepcjonistka uprzejma, sprzątanie zadowalające.
SportNie było żadnej.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
Miroslava V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były perfekcyjne. Każdego wieczoru piękny widok na morze prosto z tarasu. Mieliśmy zakwaterowanie bez wyżywienia, ale w okolicy jest wiele tawern, w których świetnie gotują. Porcje są naprawdę ogromne i zawsze dostajesz coś ekstra. Na plaży serwis aż do leżaków. Leżaki były płatne 3 euro za jeden. Morze pięknie czyste, zejście powolne. Buty do wody nie są potrzebne. Trzeba się tylko przygotować na poranny lot i dwugodzinne oczekiwanie na prom. Ale to oczekiwanie potem się opłaca. Może byłoby dobrze, gdyby biuro podróży zorganizowało prom na wcześniejszą godzinę (ale nie wiem, czy to w ich mocy). Na pewno wrócimy tu za jakiś czas! Naprawdę piękne otoczenie.
Wakacje były perfekcyjne. Każdego wieczoru piękny widok na morze prosto z tarasu. Mieliśmy zakwaterowanie bez wyżywienia, ale w okolicy jest wiele tawern, w których świetnie gotują. Porcje są naprawdę ogromne i zawsze dostajesz coś ekstra. Na plaży serwis aż do leżaków. Leżaki były płatne 3 euro za jeden. Morze pięknie czyste, zejście powolne. Buty do wody nie są potrzebne. Trzeba się tylko przygotować na poranny lot i dwugodzinne oczekiwanie na prom. Ale to oczekiwanie potem się opłaca. Może byłoby dobrze, gdyby biuro podróży zorganizowało prom na wcześniejszą godzinę (ale nie wiem, czy to w ich mocy). Na pewno wrócimy tu za jakiś czas! Naprawdę piękne otoczenie.
Porcje w przyległych tawernach są duże, a ceny rozsądne. Czasami jedliśmy też na plaży (bar Super Mario) - tuż przy wyjściu na plażę. Mają tam również świetne jedzenie i koktajle.
ZakwaterowanieCzyste, przytulne pokoje. Dla dwóch osób są nieco mniejsze, ale w zupełności wystarczające. Dla trzech osób pokoje są bardzo przestronne. Wyposażenie pokoju więcej niż wystarczające. :-)
UsługiHotel w porządku. Dobrze doradzą w razie potrzeby.
SportMożna zapłacić za nurkowanie, a w okolicy jest szeroka oferta dla wspinaczy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Doskonałe zakwaterowanie i lokalizacja.
Doskonałe zakwaterowanie i lokalizacja.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...