Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Kombo Beach

Gambia, Kotu

Położenie przy szerokiej, piaszczystej plaży Otoczenie bujnym, egzotycznym ogrodem Kompetentną i uśmiechnięta obsługa Swobodna atmosfera pełna pozytywnej energii

Więcej o hotelu

od 3 766 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 20 979

Kategoria

****

RegionOpis oferty

 
Położenie:

Hotel Kombo Beach znajduje się w miejscowości Kotu. Usytuowanie hotelu sprzyja ciekawym wycieczkom po okolicy. W pobliżu znajduje się punkt z którego można obserwować gambijskie ptaki w ich naturalnych środowisku. W okolicy znajdziemy punkty handlowe, restauracje, stragany z pamiątkami. Transfer z lotniska trwa ok. 40 min.

Plaża:

Hotel położony bezpośrednio przy pięknej, szerokiej, piaszczystej plaży. Leżaki i parasole na plaży – bezpłatne.

Do dyspozycji gości:

Bardzo zadbany i dobrze utrzymany hotel. Częściowo odnowiony (w 2011 r.) kompleks otoczony tropikalną zielenią - na terenie ośrodka znajduje się piękny baobab, jeden z najstarszych w okolicy. Recepcja 24-godz. z lobby, duży basen z osobnym brodzikiem dla dzieci, bezpłatne leżaki i parasole przy basenie, sklep z pamiątkami, salon odnowy biologicznej (zabiegi dodatkowo płatne). Na terenie obiektu znajduje się restauracja główna z tarasem zewnętrznym serwująca śniadania typu bufet (oprócz międzynarodowego menu można tu spróbować miejscowych specjałów charakterystycznych dla regionu), dwie restauracje a`la carte i bar przy basenie. Ponadto sala fitness, plac zabaw dla dzieci, punkt medyczny, pralnia (dodatkowo płatna). Hotel posiada zaplecze konferencyjne.

Pokoje:

Hotel posiada 258 przestronnych, wygodnych pokoi 2 - osobowych (możliwość dostawki w formie sofy). Pokoje wyposażone są w łazienkę z WC, taras lub balkon (meble ogrodowe), klimatyzację (indywidualnie sterowana, bezpłatna), TV-sat, mini lodówkę. Suszarki do włosów w recepcji, do wypożyczenia. Istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka (bezpłatnie).

Wyżywienie:

Śniadania w formie bufetu. Istnieje możliwość dokupienia obiadokolacji (w formie bufetu lub wybór z 3 dań przy niskim obłożeniu hotelu).

Program sportowy i animacyjny:

Hotel prowadzi liczne animacje, zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych. Klienci mogą korzystać z sali fitness (bezpłatnie), kortów tenisowych, placu zabaw dla dzieci. Ponadto codziennie odbywają się wieczorki taneczne, pokazy, również z muzyką na żywo.

Internet:

Bezprzewodowy Internet Wi-Fi przy recepcji – bezpłatny, Internet w pokojach dodatkowo płatny ok. 15 euro/tydzień.

Kategoria lokalna:

****

Strona www:

Program


Dzień Pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

Dni od drugiego do przedostatniego

Wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

"


Świadczenia


Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym*, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych. Opłata za ochronę lotniska 40 EUR/os 

*powrót na trasie Banjul - Warszawa2w dniu 24/02/2023 odbywa się przelotem rejsowym z przesiadką w Lizbonie.


Wycieczki lokalne


Makasutu Culture Forest - Park przyrody Makasutu

Całodzienna wycieczka do bardzo dużego, zróżnicowanego Parku Przyrodu Makasutu, położonego nad brzegiem pięknego dopływu meandrującej rzeki Gambia. Na terenie tego parku znajdziemy wiele różnych ekosystemów. Sawanny, lasy mangrowe, afrykański busz i łąki to dom wielu gatunków zwierząt, m.in. spotkać tu można setki gatunków ptaków, 3 gatunki małp, warany, jelenie karłowate.

W programie wycieczki tradycyjna obserwacja ptaków i zwierząt z lokalnych łódek, spacer po parku z przewodnikiem. Tutaj rowniez bedziemy mogli zobaczyc zbieranie ostryg. Następnie udamy się na lunch, gdzie będziemy mogli spróbować najlepszych, afrykańskich dań w tym regionie. Podczas lunchu pokaz lokalnych tańców z muzyką. Cena ok. 45 EUR/os.

Roots

Rejs śladami Kunta Kinte, bohatera słynnego serialu Korzenie". Serial opowiada o korzeniach oraz losach pierwszych afroamerykańskich mieszkańcow USA.

Wycieczkę rozpoczniemy w Banjul, skąd popłyniemy do Albredy, która niegdyś była francuskim punkten handlowym w epoce niewolnictwa. Zwiedzimy muzeum niewolnictwa, kościół, jeden z pierwszych w Gambii oraz flagę wolności. Następnie udamy się do Juffureh, wsi, w której znajduje się dom słynnego niewolnika, na podstawie którego losów, powstał serial. Następnie rejs łodzią na wyspę James, druga nazwa wyspa Kunta Kinteh. Znajduje się tu Fort James, który wraz z kilkoma historycznymi budowlami w pobliskiej Albredzie, został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Historia tej wyspy jest niezwykla i niestety jej istnienie jest zagrożone ze względu na stale podnoszący się poziom wod, które obmywają ruiny dawnego fortu. Rejs powrotny bo Banjul, transfer do odpowiednich hoteli.(na statku lunch, w cenie wycieczki). Cena ok. 45 EUR/os.

Banjul

Wycieczkę do stolicy Gambii rozpoczniemy od odwiedzenia wioski rybackiej Bakau. Zatrzymamy się przy najbardziej ruchliwym porcie, gdzie będziemy mogli zobaczyć rybaków w trakcie wyładunku swoich połowów, kobiety w trakcie czyszczenia ryb, które są ważnym składnikiem lokalnej kuchni. Przejazd do Serrekundy, największego miasta Gambii, czas wolny na zakupy pamiątek. Następnie kierujemy się w stronę Banjul. Poznamy historię okolicy i miasta. Zatrzymamy się przy Muzeum Narodowym, gdzie poznamy więcej szczegółow na temat kultury, tradycji i tutejszych obyczajów. W trakcie spaceru po mieście zatrzymamy się na rynku św. Alberta. Przerwa na lunch w nowej restauracji Bachus, gdzie w formie bufetu podawane są najlepsze afrykańskie dania.

Ostatnim punktem wycieczki jest łuk triumfalny Arch 22, z którego można podziwiać widok na całe miasto. Cena ok. 35 EUR/os.

Uwaga! Organizatorem wycieczek nie jest Rainbow , a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów, dlatego ewentualne reklamacje należy kierować bezpośrednio do organizatora. Podane w katalogu opisy i ceny są jedynie orientacyjne, szczegółowe informacje otrzymacie Państwo u naszego przedstawiciela w Gambii Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy fakultatywne. Min. ilość uczestników to 15 osób. Przed i po sezonie niektóre wycieczki nie są organizowane.

"


Inne


Szczepienia

Miejsca, które odwiedzamy praktycznie nie są zagrożone przez takie choroby jak żółta febra. WHO informuje jednak o profilaktycznych szczepieniach przeciwko żółtej febrze (jeden zastrzyk na 10 lat). Wyjątek stanowią klienci, którzy przybywają z krajów zagrożonych tą chorobą, wtedy wymagane jest szczepienie. W rejonie Senegalu, Gambii i Gwinei Bissau zalecana jest profilaktyka antymalaryczna (leki doustne, dodatkowo polecamy zabranie repelentów ze środkiem DEET, ubrań zakrywających ciało, szczególnie wieczorami i w nocy).

Waluta

1 dalasi GMD (1 EUR = ok. 50 GMD). Niewiele jest automatów obsługujących karty kredytowe, zaleca się więc zabranie gotówki. Euro (EUR), dolary amerykańskie (USD) oraz Franki Afrykańskiej Wspólnoty Finansowej (XAF) – środek płatniczy w krajach sąsiednich – uznawane są np. na targu lub przy zakupie pamiątek.

Czas

-2 godziny w stosunku do czasu polskiego

Wiza

W roku 2013 został zniesiony obowiązek wyrabiania wiz gambijskich dla obywateli Polski. Wymagana ważność paszportu min. 6 miesięcy od daty powrotu.

Orientacyjne ceny

Obiad w tawernie ok. 5-10 EUR, woda 1 l. – ok. 0,5 EUR, piwo w barze ok. 1 EUR, kawa w kawiarni ok. 1 EUR

Elektryczność

Napięcie 220V/50 Hz. W większości hoteli wtyczki dostosowane do naszych urządzeń elektrycznych. Występują również wtyczki typu G (używanymi w Wielkiej Brytanii). Warto więc zaopatrzyć się w odpowiednią przejściówkę.

Telefony

Telefony komórkowe działają prawie na terenie całej Gambii. Koszty oraz dostępność prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.

Bezpieczeństwo

Gambia to kraj bardzo przyjazny turystom, jego mieszkańcy są bardzo mili, uprzejmi i nienachalni. Zdecydowanie dobrym kontaktom sprzyja obowiązujący tu język angielski, który w Gambii jest językiem urzędowym. Oczywiście zaleca się ostrożność i rozwagę, każdy hotel dysponuje sejfami, gdzie należy zdeponować dokumenty i wartościowe rzeczy.

Napiwki

Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków, zwyczajowo wręcza się je bagażowym, kierowcom, kelnerom, obsłudze hotelu.

W regionie

Banjul - stolica i czwarte co do wielkości miasto Gambii (największe jest pobliskie miasto Serrekunda), usytuowane na wyspie St. Mary (albo Banjul Island) u ujścia rzeki Gambii do Oceanu Atlantyckiego.


Wizy


Zasady sanitarne COVIDwjazdu do Gambii:

Brak obostrzeńPrezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Surfing Surfing tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
 • Aneks kuchnny Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,1 / 5
Travelplanet

Doskonałe (4 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,1 / 5

Wyżywienie 3,8 / 5

Okolica 4,5 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

10. najwyższa ocena z 86 hoteli w Gambia

Edyta

Ocena 4,4 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 6.12. - 13.12.2019 Oceniono: Styczeń 2020

Kombo Beach Gambia, n/a

Hotel położony przy pięknej szerokiej piaszczystej plaży. Na terenie hotelu znajduje się piękny tropikalny ogród z jednym z najstarszych baobabów w Gambii.

Prowadzony przez Pana z Anglii oferuje angielską gościnność i przyjemną atmosferę.

Pokoje przestronne z podstawowym wyposażeniem sprawią, zę niczego nam nie będzie brakowało.

Hotel oferuje rówmież szereg atrakcji sportowych i przeróżne animacje w ciągu dnia. Wieczorami natomiast zaprasza na wieczorki taneczne z muzyką na żywo.

Dobra propozycja dla osób, którzy po całym dniu korzystania z uroków Gambii, mają jeszcze ochotę i siły na spędzenie wieczoru przy afrykańskich rytmach.

Hotel położony przy pięknej szerokiej piaszczystej plaży. Na terenie hotelu znajduje się piękny tropikalny ogród z jednym z najstarszych baobabów w Gambii.

Prowadzony przez Pana z Anglii oferuje angielską gościnność i przyjemną atmosferę.

Pokoje przestronne z podstawowym wyposażeniem sprawią, zę niczego nam nie będzie brakowało.

Hotel oferuje rówmież szereg atrakcji sportowych i przeróżne animacje w ciągu dnia. Wieczorami natomiast zaprasza na wieczorki taneczne z muzyką na żywo.

Dobra propozycja dla osób, którzy po całym dniu korzystania z uroków Gambii, mają jeszcze ochotę i siły na spędzenie wieczoru przy afrykańskich rytmach.

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jarek

Ocena 4,3 / 5

Niezweryfikowana opinia

Kombo Beach Gambia, n/a

Dobre 4 . Szkoda tylko ze ta afrykańska turystyka sexualna tak bardzo rzuca sie w oczy

Dobre 4 . Szkoda tylko ze ta afrykańska turystyka sexualna tak bardzo rzuca sie w oczy

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Edyta

Ocena 4,4 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 6.12. - 13.12.2019 Oceniono: Styczeń 2020

Kombo Beach Gambia, n/a

Hotel położony przy pięknej szerokiej piaszczystej plaży. Na terenie hotelu znajduje się piękny tropikalny ogród z jednym z najstarszych baobabów w Gambii.

Prowadzony przez Pana z Anglii oferuje angielską gościnność i przyjemną atmosferę.

Pokoje przestronne z podstawowym wyposażeniem sprawią, zę niczego nam nie będzie brakowało.

Hotel oferuje rówmież szereg atrakcji sportowych i przeróżne animacje w ciągu dnia. Wieczorami natomiast zaprasza na wieczorki taneczne z muzyką na żywo.

Dobra propozycja dla osób, którzy po całym dniu korzystania z uroków Gambii, mają jeszcze ochotę i siły na spędzenie wieczoru przy afrykańskich rytmach.

Hotel położony przy pięknej szerokiej piaszczystej plaży. Na terenie hotelu znajduje się piękny tropikalny ogród z jednym z najstarszych baobabów w Gambii.

Prowadzony przez Pana z Anglii oferuje angielską gościnność i przyjemną atmosferę.

Pokoje przestronne z podstawowym wyposażeniem sprawią, zę niczego nam nie będzie brakowało.

Hotel oferuje rówmież szereg atrakcji sportowych i przeróżne animacje w ciągu dnia. Wieczorami natomiast zaprasza na wieczorki taneczne z muzyką na żywo.

Dobra propozycja dla osób, którzy po całym dniu korzystania z uroków Gambii, mają jeszcze ochotę i siły na spędzenie wieczoru przy afrykańskich rytmach.

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jarek

Ocena 4,3 / 5

Niezweryfikowana opinia

Kombo Beach Gambia, n/a

Dobre 4 . Szkoda tylko ze ta afrykańska turystyka sexualna tak bardzo rzuca sie w oczy

Dobre 4 . Szkoda tylko ze ta afrykańska turystyka sexualna tak bardzo rzuca sie w oczy

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Patrycja

Ocena 4,4 / 5

Niezweryfikowana opinia

Kombo Beach Gambia, n/a

Jeden z lepszych, tętniących życiem hoteli w Gambii! Położony przy fantastycznej szerokiej, piaszczystej plaży, która ciągnie się kilometrami w stronę Senegalu. Malownicze zachody słońca i lokalna ludność w tle, dzięki której nawet relaks na leżaku z drinkiem w ręku niesamowicie ubogaca i pozwala lepiej i trafniej ocenić, poznać kulturę tego uśmiechniętego wybrzeża Afryki. Wędkarzy przyciąga tutaj możliwość połowu ryb razem z Gambijczykami. Wyciągane z morza okazy potrafią zrobić na turystach ogromne wrażenie! Alternatywą dla odpoczynku przy plaży jest sporych rozmiarów basen, przy którym odbywają się codziennie ciekawe animacje. Dzięki folklorystycznym wieczorkom nawet bez opuszczania terenu hotelowego będą Państwo w stanie o kulturze Gambii co nieco po powrocie opowiedzieć, a na pewno zanucić… :)

Mocnym atutem hotelu są smaczne posiłki w formie bufetu. Podczas mojego pobytu miałam okazję skosztować specjałów kuchni włoskiej oraz tradycyjnych gambijskich przysmaków. Za równo jedne jak i drugie okazały się niemałym rajem dla podniebienia. Obfite śniadania, podczas których w opcji HB można do woli korzystać z napojów typu kawa, herbata lub rewelacyjnych soków z baobabu obudzą największych śpiochów i dadzą energię do zwiedzania na cały dzień – a jest gdzie wyjść i co zobaczyć ze względu na dobre położenie hotelu (m.in. ulica Senegambia, Narodowy Park Makasutu, Park Narodowy Bijilo, farma krokodyli itd.)

W pobliżu hotelu wymienią Państwo bez problemu gotówkę, są też dwa sklepy spożywcze z podstawowym zaopatrzeniem.

Pokoje w hotelu Kombo Beach są czyste, sprzątane, zaopatrzone w jedne z najwygodniejszych łóżek spośród hoteli, które odwiedziłam w całej Gambii! Dużym plusem na wyposażeniu pokoju jest również lodówka. Zakwaterowanie nieco dalej od recepcji (hotel ma sporo pokoi) rekompensuje piękny widok na ocean.

Jeden z lepszych, tętniących życiem hoteli w Gambii! Położony przy fantastycznej szerokiej, piaszczystej plaży, która ciągnie się kilometrami w stronę Senegalu. Malownicze zachody słońca i lokalna ludność w tle, dzięki której nawet relaks na leżaku z drinkiem w ręku niesamowicie ubogaca i pozwala lepiej i trafniej ocenić, poznać kulturę tego uśmiechniętego wybrzeża Afryki. Wędkarzy przyciąga tutaj możliwość połowu ryb razem z Gambijczykami. Wyciągane z morza okazy potrafią zrobić na turystach ogromne wrażenie! Alternatywą dla odpoczynku przy plaży jest sporych rozmiarów basen, przy którym odbywają się codziennie ciekawe animacje. Dzięki folklorystycznym wieczorkom nawet bez opuszczania terenu hotelowego będą Państwo w stanie o kulturze Gambii co nieco po powrocie opowiedzieć, a na pewno zanucić… :)

Mocnym atutem hotelu są smaczne posiłki w formie bufetu. Podczas mojego pobytu miałam okazję skosztować specjałów kuchni włoskiej oraz tradycyjnych gambijskich przysmaków. Za równo jedne jak i drugie okazały się niemałym rajem dla podniebienia. Obfite śniadania, podczas których w opcji HB można do woli korzystać z napojów typu kawa, herbata lub rewelacyjnych soków z baobabu obudzą największych śpiochów i dadzą energię do zwiedzania na cały dzień – a jest gdzie wyjść i co zobaczyć ze względu na dobre położenie hotelu (m.in. ulica Senegambia, Narodowy Park Makasutu, Park Narodowy Bijilo, farma krokodyli itd.)

W pobliżu hotelu wymienią Państwo bez problemu gotówkę, są też dwa sklepy spożywcze z podstawowym zaopatrzeniem.

Pokoje w hotelu Kombo Beach są czyste, sprzątane, zaopatrzone w jedne z najwygodniejszych łóżek spośród hoteli, które odwiedziłam w całej Gambii! Dużym plusem na wyposażeniu pokoju jest również lodówka. Zakwaterowanie nieco dalej od recepcji (hotel ma sporo pokoi) rekompensuje piękny widok na ocean.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Magda

Ocena 3,3 / 5

Niezweryfikowana opinia

Kombo Beach Gambia, n/a

Hotel usytuowany jest bezpośrednio przy ładnej, szerokiej piaszczystej plaży, z łagodnym wejściem do wody. Obiekt położony jest w egzotycznym, bujnym ogrodzie, który robi ogromne wrażenie. Na terenie hotelu można zobaczyć prawdziwy baobab. Pokoje hotelowe urządzone są bardzo skromnie, z podstawowym wyposażeniem, utrzymane w jak największym porządku. Hotel stanowi dość obszerny teren, z basenem i brodzikiem dla dzieci, a zakwaterowanie odbywa się w kilku dwupiętrowych szeregowcach. W hotelu możemy znaleźć sklepik, fryzjera, wypożyczalnie aut, kantor. Wyżywienie (śniadania) w hotelu dość monotonne, codziennie serwowano to samo. Niezwykle miła i uprzejma obsługa hotelowa. W ciągu dnia odbywają się animacje: aquarobik, gry, zabawy. Wypoczynek w hotelu poleciłabym osobom, które chcą zrelaksować się w przyjemnym otoczeniu, szczególnie dla par.

Hotel usytuowany jest bezpośrednio przy ładnej, szerokiej piaszczystej plaży, z łagodnym wejściem do wody. Obiekt położony jest w egzotycznym, bujnym ogrodzie, który robi ogromne wrażenie. Na terenie hotelu można zobaczyć prawdziwy baobab. Pokoje hotelowe urządzone są bardzo skromnie, z podstawowym wyposażeniem, utrzymane w jak największym porządku. Hotel stanowi dość obszerny teren, z basenem i brodzikiem dla dzieci, a zakwaterowanie odbywa się w kilku dwupiętrowych szeregowcach. W hotelu możemy znaleźć sklepik, fryzjera, wypożyczalnie aut, kantor. Wyżywienie (śniadania) w hotelu dość monotonne, codziennie serwowano to samo. Niezwykle miła i uprzejma obsługa hotelowa. W ciągu dnia odbywają się animacje: aquarobik, gry, zabawy. Wypoczynek w hotelu poleciłabym osobom, które chcą zrelaksować się w przyjemnym otoczeniu, szczególnie dla par.

Zakwaterowanie 3,2 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 33 °C temperatura w nocy 25 °C

 • Temperatura wody 28 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 34 °C temperatura w nocy 24 °C

 • day_5 33 °C temperatura w nocy 25 °C

 • day_6 34 °C temperatura w nocy 25 °C