Hotel Ap. "Aravis"

Francja, Les Menuires, Les Menuires

Więcej o hotelu

od 1 194 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 237 678

Kategoria

***

Miasto

Les Menuires

Kraj

Francja

Położenie

Przytulny obiekt Résidence Aravis położony jest bezpośrednio w miejscowości Les Menuires i oferuje możliwość Ski-In & Ski-Out do terenu narciarskiego Les Menuires - Saint Martin. Wyciąg narciarski oddalony jest o ok. 50 m. W pobliżu znajdują się także sklepy i przystanek autobusowy.

Wyposażenie

Obiekt wyposażony jest w windę i piwnicę do przechowywania sprzętu narciarskiego. Publiczne miejsca parkingowe są do Państwa dyspozycji (ograniczona dostępność).

Wyżywienie

Bez wyżywienia.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminie

Opcjonalnie płatne na miejscu

Pościel: 10 - 15,- € / osobaRęczniki: 6,- € / osobaSprzątanie końcowe: 70 - 250,- € studio/ apartament (w zależności od rodzaju wybranego apartamentu)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność): 20,- € tydzień/ dzieckoKrzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność): 20,- € tydzień/ dziecko

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 0,88 € za osob./nocKaucja: 500 - 2000,- € studio/ apartament (w zależności od wybranego rodzaju apartamentu, płatność wyłącznie kartą kredytową)

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (25,- €/ tydzień, bez karmy)Wyjątki w opisach apartamentów

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Studio 3-osob. (ok. 19 m?, ARA207), SC

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójna rozkładaną kanapą, pojedynczym łóżkiem i TV
kuchnia z lodówką, mikrofalówką z funkcją grillowania, zmywarką, 4-palnikową kuchenką, Raclettegrillem, czajnikiem, tosterem i ekspresem do kawy
łazienka z wanną i WC
balkon wychodzący na południe

Apartament 6-osob. (ok. 38 m?, ARA518), SC

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, dwoma pojedynczymi sofami do spania i TV
kuchnia z lodówką, mikrofalówką, mini-piekarnikiem, zmywarką, 2-palnikową kuchenką, czajnikiem i ekspresem do kawy
sypialnia z podwójnym łóżkiem i łóżkiem piętrowym
łazienka z prysznicem
osobne WC
balkon wychodzący na południe
zwierzęta domowe nie są dozwolone

Apartament 6-osob. (ok. 42 m?, ARA716), SC

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą i TV
kuchnia z lodówka, mini-piekarnikiem, zmywarką, 2-palnikową kuchenką, Raclettegrillem, czajnikiem i ekspresem do kawy
sypialnia z podwójnym łóżkiem i piętrowym łóżkiem
łazienka z wanną
osobne WC
balkon wychodzący na południe
zwierzęta domowe nie są dozwolone

Apartament 4-osob. (ok. 38 m?, ARA719), SC

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, sofą i TV
kuchnia z lodówka, mikrofalówką, mini-piekarnikiem, zmywarką, 3-palnikową kuchenką, czajnikiem, tosterem i ekspresem do kawy
sypialnia z łóżkiem piętrowym i podwójnym
łazienka z wanną
osobne WC
balkon wychodzący na południe
zwierzęta domowe nie są dozwolone

Apartament 6-osob. (ok. 38 m?, ARA318), SC

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą i TV
kuchnia z lodówką, kuchenką mikrofalową, mini-piekarnikiem, zmywarką do naczyń, 2-palnikową kuchenką, czajnikiem elektrycznym i ekspresem do kawy
sypialnia z podwójnym łóżkiem i łóżkiem piętrowym
woda z wanną
oddzielne WC
balkon od południa
bez zwierząt domowych

Dojazd

Kolej: Mo?tiers (ok. 25 km) Przelot: Chambéry (ok. 110 km), Genewa (ok. 150 km), Grenoble (ok. 185 km), Lyon-Saint Exupéry (ok. 190 km), Turyn (ok. 255 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Les Menuires - St. Martin

Maks. wysokość: 2850 mMin. wysokość: 1450 mWys. miejscowość: 1850 mWyciągi łącznie: 26Orczyki: 5Krzesełka: 14Gondole: 7Trasy łącznie: 160 kmTrasy zielone/niebieskie: 104 kmTrasy czerwone: 41 kmTrasy czarne: 15 km

Region narciarski Trzy Doliny

Maks. wysokość: 3230 mMin. wysokość: 1100 mWyciągi łącznie: 159Orczyki: 59Krzesełka: 60Gondole: 40Trasy łącznie: 600 kmTrasy zielone/niebieskie: 312 kmTrasy czerwone: 216 kmTrasy czarne: 72 kmTrasy do skialpinizmu: 50 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...