Hotel Residence Edenarc

Francja, Les Arcs (Paradiski), Arc 1800

Więcej o hotelu

od 1 949 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 236 144

Kategoria

****

Miasto

Les Arcs

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Nowoczesny obiekt Résidence Prestige Edenarc składa się z trzech budynków położonych bezpośrednio przy nartostradzie. Położenie bezpośrednio przy stoku pozwala rozkoszować się zapierającą dech w piersiach panoramą górską!Oprócz recepcji, przechowalni sprzętu narciarskiego, restauracji i studia fitness, w obiekcie znajduje się dodatkowo zadbana strefa wellness (godz. otwarcia wg informacji na miejscu), która dysponuje krytym basenem oraz połączonym z nim podgrzewanym basen na wolnym powietrzu, jacuzzi, sauną jak i łaźnią parową. Ponadto za dodatkową opłatą można skorzystać z miejsc parkingowych.Wyposażenie i wyżywienieNowoczesne i komfortowe apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny z TV, oddzielne sypialnie, łazienkę lub prysznic/WC oraz Wi-Fi. Ponadto kompletnie wyposażoną niszę kuchenną z kuchenką z płytą ceramiczną, mikrofalówkę z funkcją grilla, lodówkę, ekspres do kawy, czajnik, toster oraz zmywarkę.Oferta bez wyżywienia. Na życzenie po wcześniejszym zgłoszeniu można zarezerwować wyżywienie HB (za opłatą) w oddalonej o ok. 270 m restauracji Voga Goga.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (poza kuchnią i łazienką)Zestaw do sprzątaniaKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessAkcesoria dla dzieci (do wypożyczenia po wcześniejszym zgłoszeniu i ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Wyżywienie HB (w restauracji Voga Goga, ceny wg info. na miejscu)Płaszcz kąpielowy do wypożyczeniaDrewno do kominka (z zapałkami i rozpałką): 18, - € /dzień lub 90, - € /tydz.Garaż (ograniczona dostępność, od 2. miejsca): 75,- € /tydz.

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./nocKaucja: 500,- € /apart.Opłata za eco-recycling: ok. 0,20 € /osob./dzień

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (60,- € tydz., bez karmy, po uprzednim zgłoszeniu, za okazaniem aktualnej karty szczepień)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Psy na terenie obiektu należy prowadzić na smyczy.Miejsca parkingowe na parkingu wielopoziomowym w ograniczonej dostępności i tylko po wcześniejszym zgłoszeniu.Les Arcs jest wyłączone z ruchu kołowego. Informacje na temat miejsc parkingowych i garaży znajdą Państwo tutaj: https://www.lesarcs.com/parkings.html.Przy rezerwacji karnetu narciarskiego "Illimité Paradiski" na 6 lub więcej dni, jest on ważny od godziny 12:30 dnia poprzedzającego pierwszy dzień ważności.

Apartament 8-osob. (76 - 84 m?, kominek), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną, rozkładaną kanapą i TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnym i łazienką/WC2 pokoje sypialne z 2 łóżkami pojedynczymiprysznic z oddzielnym WCdodatkowo WCkominekapartamenty dwupoziomowe

Apartament 6-osob. (50 - 56 m?, kominek), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnympokój sypialny z 2 łózkami pojedynczymidodatkowo łazienka/WCkominek

Apartament 4-osob. (36 - 43 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TVsypialnia z podwójnym łóżkiem lub 2 łóżkami pojedynczymi

Apartament 6-osob. (50 - 56 m?), SC

przytulny pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem piętrowym (tylko częściowo)częściowo dodatkowa łazienka/WC

Apartament 6-osob. (60 - 70 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z 2 łóżkami pojedynczymidodatkowa łazienka/WC

Dojazd

Kolej: Bourg Saint-Maurice (ok. 15 km)Przelot: Chambéry (ok. 130 km), Genewa (ok. 165 km), Grenoble (ok. 200 km), Lyon-Saint Exupéry (ok. 210 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Les Arcs/Peisey-Vallandry

Maks. wysokość: 3226 mMin. wysokość: 1200 mWys. miejscowość: 810 mWyciągi łącznie: 52Orczyki: 17Krzesełka: 27Gondole: 8Trasy łącznie: 200 kmTrasy zielone/niebieskie: 104 kmTrasy czerwone: 70 kmTrasy czarne: 26 km

Region narciarski Paradiski

Maks. wysokość: 3250 mMin. wysokość: 1250 mWyciągi łącznie: 148Orczyki: 67Krzesełka: 59Gondole: 22Trasy łącznie: 425 kmTrasy zielone/niebieskie: 166 kmTrasy czerwone: 165 kmTrasy czarne: 94 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 2 °C temperatura w nocy -12 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 1 °C temperatura w nocy -13 °C

 • Wt -1 °C temperatura w nocy -10 °C

 • Śr 2 °C temperatura w nocy -12 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień